نظر سنجی 76 امین مسابقه عکاسی مکمل
شارژ کلوب هاي مامي سايت
بازارچه کالاي دست دوم رسانه مامي سايت
Like Tree3045Likes

موضوع: خوش سلیقه ها: پرسش، پاسخ و تبادل نظر برای خوشتیپ ماندن

نمایش نتایج: از 249 به 256 از 5366
صفحه 32 از 671 نخستنخست ... 222930313233343542 ... آخرینآخرین
    مدیر انجمن
    ღ. saba .ღ آواتار ها
    ღ صــــبا ღ
    نوشته های وبلاگ
    21
    میزان امتیاز
    59
    پسند شده
    6185
    پسند کرده
    800

ویترین مدال ها

Re: اجتماع خوش سلیقه ها.. مشاوره برای بهتر بودن و خوشتیپ مان

سیما جان من اصلا این تاپیک کاری ندارم چون شما گفتی اومدم من و چه به خوش تیپی اخه :)))

ببین سیما جان اون دو تا مدل قرمز رنگ چون پارچه ات ضخیمه سنگین میشن و خوب نیستن .
    مدل سفید هم که اصلا به پارچه شما نمیخوره ...
    میمونه اون مدل چهار خونه ای و اون زرشکی رنگه ...
    زرشکی رنگه که با یه پارچه مثل کتان خوب میشه برای فصل پاییز مخصوصا ...
    میمونه چهارخونه که فیت با پارچه شماست ...

من نمیدونم خز مد شده یا نه اما اگه بخوای میتونی خز هم نزنی ... الان این مدل یقه ارشال هست با خز . شما میتونی به خیاط بگی یقه ارشال باشه با خوده پارچه .
    یا میتونی به جای خز از پارچه قهوه ای ساده استفاده کنی و اون قسمتی که کمر هست رو هم از اون پارچه بزنی ...
    بعد شلوار قهوه ای ساده بپوشین باهاش
    که باهم ست بشه ...
    ღ.ღ
    ماه من غصه چرا ؟
    تو خدا داری و او هر شب و روز
    آرزویش همه آرامش توست
    دل به غم دادن و از یاس سخن گفتن ها
    کار آنهایی نیست،که خدا را دارند ...

عضو خانواده بزرگ مامی سایت
    anousheh آواتار ها
    میزان امتیاز
    2
    پسند شده
    642
    پسند کرده
    3

[/quote]

چه قدر خوشگلن این کفشامبارک باشه

میزان امتیاز
    4
    پسند شده
    95
    پسند کرده
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط mishajun
    با عرض سلام خدمت شما دوستان عزیز من می خواستم از شما راهنمایی بگیرم ببینم کاری درست انجام دادم یا نه دارم از دلشوره می میرم ... راستش من دیروز از سایت چرم مشهد یه پالتو سفارش دادم که 437 ت فی ان بود بهمین خاطر چون از نزدیک ندیدمش یه کمی دلهره دارم ... من خیلی اهمیت میدم که لباسام شیک باشه واسه همین چند سالی بود که پالتویی که نظرم رو جلب کنه رو ندیده بود و این رو که دیدم خیلی پسندیدم ... تو رو خدا بیان نظراتتون رو بگین حداقل دلداری م بدین که این همه پول بی زبون رو الکی به باد ندادم ..ممنونم
    میشا جون مبارکت باشه و به شادی ازش استفاده کنی، منم پارسال یکی گرفتم، آقاهه بهم گفت که اصلا نباید آب بهش بخوره چون خراب و پوسته پوسته میشه. البته من از فروش فوق العاده گرفتم، اینقدرم گرون نبود!
    [HIGHLIGHT=#ffffff]خدایا لطفا به بعضی از آنهایی که ایمان آورده اند، یادآوری کن که: تو خدا هستی نه آنها !!![/HIGHLIGHT]

tahtaghari آواتار ها
    میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    1920
    پسند کرده
    1137

Re: لباس عروس

نقل قول نوشته اصلی توسط gol abe
    سلام من ادرس یه فروشگا میخوام برای لباس حنا بندون ولباس عروس
    ببین من با دوستم تمام امیر اکرمو گشتیم لباساش افتضاح بود (اون می خواست اول اونجا رو ببینیه)بردمش امامزاده حسن همون اولش بغل پل یه پاساژ8 به اسم ولیعصر اولش(تابلوه ها)یه مغازه هست به اسم تاج محل لباساش رو از خارج میاره با قیمتهای مناسب لباسای رنگی هم داره پشتشم یه مغازه هست که تاج فروشیه مال هموناس تاجاشم از خارج میاره سرویس و همه چی داره عالی هستن دهن دوستم وا مونده بود بذرو اونا ما همه دختر های فامیل اونجا میریم (حتی دختر عمو های فیسانم هم از اونجا لباس ورداشتن)
    برام هیچ حسی شبیه تو نیست کنار تو درگیر آرامشم

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    2
    پسند کرده
    0

ممنون عزیزم ... فدات بشم .... لطف کردی که جوابم رو دادی ... خب حالا این زبون بسته رو کی باید بپوشیم زمستون و پاییز که همه ش هوا یا بارونیه یا برفیه ... .. اهان حتما باید تو تابستون بپوشم ... راستی دیروز که بدستم رسید دیدم زیر یکی از دکمه هاش چرمش کنده شده انگار قبلا دکمه ش کنده شده بود و دوباره وصل کرده بودنش ... من خیلی توذوقم خورد ...زنگ زدم گفتم پسش بفرست تایکی دیگه برات بفرستیم ... حالا باید کلی پول بدم تا دوباره پست بشه ... بنظرت ارزش داره یعنی بازم اون دکمه کنده نمی شه ... وای خدای من عجب کار اشتباهی کردم ...
    بچه که بودم بستنی ام را گاز می زدن قیامت به پا میکردم چه بیهوده بزرگ شدم روحم را گازمی زنند می خندم . دکترشریعتی

مدیر انجمن
    maman somi آواتار ها
    سمیه
    میزان امتیاز
    7
    پسند شده
    3307
    پسند کرده
    1346

الان که بحث چرم هست بگم که چرم مشهد از باسابقه ترین و با کیفیت ترینهاست. مدلهاشم واقعا خوب هستند. اما نوین چرم مشهد اصلا اینطور نیست و از هیچ محصولیش رضایت ندارم.
    توی حراج سال قبلش یک کفش مردانه 100 تومنی خریدیم که دوبار هم نشد بپوشه همسری، انقدر که از شکل و قیافه افتاد. بعد هم زنگ زدن که در قرعه کشیمون برنده شدید و همسری که بهشون گفت من دیگه پامو نمیزارم تو مغازتون
    من رفتم جایزه رو گرفتم و باهاش دوجفت کفش من و خواهری خریدیم. اصلا اصولی درست نشده و از کف ی اش خیلی ناراضی هستم، نمیشه مدت زیاد باهاش پیاده روی کرد.

خلاصه اینکه یکوقت نوین چرم رو با چرم مشهد اشتباه نگیرید، اینروزها چرم فروشی مثل قارچ داره زیاد میشه
    ستيز من تنها با تاريكي است و براي نبرد با تاريكي شمشير نميكشم، چراغ مي افروزم.

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    2
    پسند کرده
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط bluesky
    نقل قول نوشته اصلی توسط mishajun
    نقل قول نوشته اصلی توسط bluesky
    میشه جان چرم مشهد عالیه و حرف اول رو میزنه

در انتخابت شک نکن ......... مطمئن باش عالیه

مبارکت باشه
    فدات بشم عزیزم ... ممنون که جوابمو دادی .... منم با کلی تحقیق این رو خریدم ولی چون یه کم گرون بود احساس می کردم نباید اینکار رو می کردم اخه خواهر از شما چه پنهون می خواسم بینی مو عمل کنم پول اونو دادم پالتو خریدم واییییییییییییییییی

خدا نکنه عزیزم

من و همسری هردومون از محصولات چرم مشهد داشتیم و خیلی خیلی راضی هستیم

فقط باید حسابی ازش مواظبت بکنی

مبارکت باشه و به شادی بپوشی
    خداروشکر طرفدارای چرم مشهد زیاد شدن ...کلی انرژی گرفتم ... خواهر جوون بازم ممنونم ... پالتو بدستم رسید خیلی قشنگه خیلی دوختی خوبی داره ولی دکمه یقه ش انگار قبلا کنده شده و دوباره وصل شده چرم زیرش کنده شده .. منم باهاشون تماس گرفتم ..گفتن برامون بفرست عوضش می کنیم حالا نمی دونم این مسئله ی مهمی هستش که بازم هزینه حمل رو متحمل بشم و پسش بفرستم یا نه ... کمکم کنین ببخش شدم مایه دردسر
    بچه که بودم بستنی ام را گاز می زدن قیامت به پا میکردم چه بیهوده بزرگ شدم روحم را گازمی زنند می خندم . دکترشریعتی

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    2
    پسند کرده
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط cma
    ميگم شما چه مارک شلوار جين ميخرين .ميخام خيلي سبک باشه . من اصلا نميتونم جين بپوشم . از بس هر چي خريدم کلفت و سنگين بود .
    والا سیما جون از بس مارک جین زیاد شده که من هربار که میرم مارکی که قبلا گرفتم و خوب بوده رو بخرم گیر نمیاد و میگن بجاش این اومده ... حالا منم نمی دونم بهت کدوم رو پیشنهاد بدم و لی اینبار یه مارک بلک جین گرفتم خیلی خوبه خیلی خوشرنگو خوش دوخته ...

صفحه 32 از 671 نخستنخست ... 222930313233343542 ... آخرینآخرین
  • بانک بند ناف