نظر سنجی 76 امین مسابقه عکاسی مکمل
شارژ کلوب هاي مامي سايت
بازارچه کالاي دست دوم رسانه مامي سايت
Like Tree3045Likes

موضوع: خوش سلیقه ها: پرسش، پاسخ و تبادل نظر برای خوشتیپ ماندن

نمایش نتایج: از 2,545 به 2,552 از 5366
    عضو خانواده بزرگ مامی سایت

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    1
    پسند کرده
    0

re: خوش سلیقه ها: پرسش، پاسخ و تبادل نظر برای خوشتیپ ماندن

نقل قول نوشته اصلی توسط azi.a
    مي شه يه عكس از اين مانتو دامن كه مي گين بزارين... من 4 يا 5 سال پيش يه مانتوي سنتي داشتم كه حالت سارافان بلند بود و زيزش دامن بلند مي پوشيدم. خيلي قشنگ بود. از ماه بانو خريده بودم. اما نمي دونم منظور شما همونه؟؟؟؟

چرا نمیشه عزیزم اصلا دو تا عکس میذاریم :

و

و یک کم دخترونه ترش که من دوستش دارم :

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    1
    پسند کرده
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط snow20
    سلام خانومای گل
    منم اومدم. مسافرت بودم.میبینم که بحث مانتو دامن داغه.منم بهش فکر کردم اما اینجا (گرگان) جایی ندیدم مانتو دامنای شیک داشته باشه. بخوام بدوزمم میترسم خوب در نیاد. منم عروس 3ساله ام. چون بچه ندارم پس هنوز تازه عروسم! تاحالا تیپ خانومی نزدم. همش مانتو شلوار لی. پارسال مانتو شیری با دکمه ها و نوارهای لبه طلایی، شال زمینه زرد طلایی طرحدار،شلوار لی آبی تقریبا روشن، کیفو کفش شیری مایل به سفید. خوب بود ولی امسال دوست دارم متفاوت تر باشم.
    اگه مانتو دامنم نشد ازین مانتوهای گشاد که دکمه نداره هم فک کنم خوب میشه.
    این دامنایی که تو سایت parsheh دوستمون معرفی کرد هس مدلش چیه؟بلد نیستم عکس بزارم.

سلام عزیزم اگه خیاط خوب سراغ داری بهش اعتماد کن ...دوست من یه دامن فون میدی ، یعنی تقریبا تا ساق پاش داد دوختن و با یه مانتوی کوتاه نسبتا تنگ برای عید می خواد ست کنه ...اتفاقا دامنش قشنگ شد چون خیاط ها هر چی رو خوب ندوزن دامن رو خوب می دوزن

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    1
    پسند کرده
    0

مثلا این دامن با مانتو خوب میشه البته اگر سنتون کمتره مثل snow 20 عزیز پیشنهاد میکنم دامن ماکسی انتخاب نکنید چون میدی بهتر میشه :

یه دامن شلواری هم از سایت parsheh پیدا کردم که جالب بود:

خانومای خوش سلیقه شما هم اگه خودتون ست دامن و مانتو دارید عکس بگیرید و بذارید اینجا که ما هم ایده بگیریم .
    من تا حالا ست مانتو دامن رو امتحان نکردم بریا همین عکس هام از سایت های مختلفه .

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    1
    پسند کرده
    0

آرتا دخت جان دامن میدی رو با چه کفشی باید پوشید؟با بوت بلند؟سومین عکسی که گذاشتی،اون مانتو سورمه ای با دامن قرمز خیلی نازه. فکر کنم با کفش معمولی به قشنگی بوت نمیشه.
    پارسال تو خیابون یه خانوم قد بلند دیدم با کت و دامن سورمه ای.کتش تا زیر با - سن دامنشم تقریبا گشاد بود. مدلا رو بلد نیستم. ولی نه به تنگی فون و نه کلوش. جنسشم نه ل خ ت نه محکم.خیلی شیک و برازنده بود. آها دامنشم ماکسی بود ولی خیلی ناز شده بود.

چرا خوشگل خانوم خوب میشه البته سلیقه ایه ولی هم میشه با بوت بلند پوشید هم میشه با یه ساپورت مشکی تراکم بالا و کفش عروسکی یا پاشنه دار ست کرد .
    و خب بنظرم دامن میدی جوونانه تر از ماکسی به نظر میرسه...نه ؟

مدیر انجمن
    Negara آواتار ها
    نوشته های وبلاگ
    6
    میزان امتیاز
    62
    پسند شده
    8137
    پسند کرده
    7504

نقل قول نوشته اصلی توسط arta dokht
    و خب بنظرم دامن میدی جوونانه تر از ماکسی به نظر میرسه...نه ؟

راستش به نظر من برعکس دامن ماکسی جوونانه و میدی مال سن بالاست ، به خصوص با جوراب یا ساپورت کلفت.
    به نظر من تیپ مانتو و دامن حتما باید با دامن ماکسی باشه تا قشنگ بشه.
    چی نپوشیم؟

chi-napooshim.com

مدیر انجمن
    Negara آواتار ها
    نوشته های وبلاگ
    6
    میزان امتیاز
    62
    پسند شده
    8137
    پسند کرده
    7504

نقل قول نوشته اصلی توسط @زهرا@
    دوس جونیا دارم یه اشارپ میبافم الان اولای کارم رنگش مشکیه و داخل نخش دون دونای نقره ای داره...
    ولی الان که بهش فکر میکنم میبینم اشارپ بیشتر مناسب خانمهای سن بالاس.من 22 سالمه.
    آیا درست میاندیشم؟اگر آره که هیچی اگر هم نه فکرم درست نیس پس میشه لطف کنین و بگین اشارپو چطور باید استفاده کرد از روی چی؟چه مانتویی؟مناسب کیا هست در کل بیشتر؟

زهرا جان به نظر من اشارپ اگه سرت کنی که یا روی شونه به شیوه قدیمی بندازی مناسب سنت نیست. اما اگه دو طرفه ببافی و یا حفره های گشاد، می تونی روی یک یقه اسکی مشکی به عنوان جایگزین پلیور یا ژاکت بپوشی تو مهمونی یا روی مانتوی تنگ ساده مشکی به عنوان کت. من یه دونه دارم خیلی خوشگل می شه.

اینم عکس دو طرفه برای اینکه منظورم رو متوجه بشی

چی نپوشیم؟

chi-napooshim.com

مدیر انجمن
    Negara آواتار ها
    نوشته های وبلاگ
    6
    میزان امتیاز
    62
    پسند شده
    8137
    پسند کرده
    7504

..... نوشته است:

نگارای عزیز سلام می خواستم ازتون یه راهنمایی برا لبس پوشیدن بخوام من قدم 168 سن 31 و وزنم 68 سبزه هستم و بدنم بد فرم نیست ولی با..سن کوچکی دارم می خواسم بدونم چه جور لباسایی باید بپوشم چه پیراهن یا تی شرتهایی چه مدل مانتوها و پالتوهایی که جذاب و شیک به نظر برسم ممنونم

سلام ..... جان

برای اینکه باسنتون برجسته به نظر برسه شلوارها و دامنهایی رو انتخاب کنید که روی محل با - سن طرح یا جیب (به خصوص جیب در دار) داشته باشند و کارشده باشند یانگین داشته باشند . همین طور جین هایی که روی با - سن سنگشور رنگ روشن دارند خوب هستند. کلا برای شلوار مدلهای تنگ و اسکینی با سنگشور روشن روی با - سن براتون مناسب هستند.
    یک سری مانتو یا پیراهن هستند که در محل کمر تنگ می شن و بعد روی با - سن چین می خورن و بعد پایینشون جمع می شه مثل حباب. اونا هم خیلی مناسب هستند.
    قد بلوز هات هر چقدر کوتاه باشه و روی با - سن رو نگیره حداکثر تا یک سوم بالای با - سن رو بپوشونه بهتره. شلوارهات حتما فاق کوتاه داشته باشند. اصلا از شلوارهای فاق بلند چه جین و چه پارچه ای فرار کن.
    بالاتنه تیره و پایین تنه روشن برات خوبه. مثلا بلوز مشکی و دامن سفید با رعایت شرط قد بلوز.
    پیراهن یا مانتوی کمر دار اگر می پوشی سعی کن کمرش هر چه پایینتر قرار بگیره. یعنی بالاتنه بلند باشه و کمربندش بیشتر روی با - سن بیاد تا قوس کمر. کمر بندهای پهن برات بهتره.
    چی نپوشیم؟

chi-napooshim.com

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    1
    پسند کرده
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط درسای شرقی
    سلام دوست جونا من واسه عیدم یه دامن سرخابی یکم بالای زانو دارم که اولا نمیدونم با بلوز سفید بپوشم یا مشکی و اینکه چون کوتاهه با چه جوراب شلواری بهتره مشکی پر تراکم براق یا رنگ پا البته خودم رنگ پا دوست دارم ولی به خاطر اقوام شوشو یکم تو معذوریتم ممنون میشم راهنماییم کنین

به نظر من بلوز مشکی با دامن سرخابی با جوراب شلواری مشکی پرتراکم خوب میشه عزیزم .

• بانک بند ناف