نظر سنجی 76 امین مسابقه عکاسی مکمل
شارژ کلوب هاي مامي سايت
بازارچه کالاي دست دوم رسانه مامي سايت
Like Tree3045Likes

موضوع: خوش سلیقه ها: پرسش، پاسخ و تبادل نظر برای خوشتیپ ماندن

نمایش نتایج: از 2,513 به 2,520 از 5366
    مدیر انجمن
    Negara آواتار ها
    نوشته های وبلاگ
    6
    میزان امتیاز
    62
    پسند شده
    8136
    پسند کرده
    7504

re: خوش سلیقه ها: پرسش، پاسخ و تبادل نظر برای خوشتیپ ماندن

quote="بنیتا.ر"]

نگارا جامن من موهام لخته و تا پایین شونه هامه.تومهمونی ها و اغلب مراسم موهام رو اتو می کنم و باز میذارم.بدون هیچ گل سر و زیتنی.
    ینی کارم بی کلاسیه؟[/quote]

بنیتا جون
    من خودم هم موهام لخته و اکثر جاها باز می ذارم. اما اینجا به موهای بیحالت یعنی درست نشده اشاره می کنه. بلند و بی حالت. شما موهاتو اتو می کنی و بهش یه جور حالت می دی. هم خوشگله هم با کلاس .

بی حالت و بی ریخت

حالت دار و زیبا

چی نپوشیم؟

chi-napooshim.com

عضو خانواده بزرگ مامی سایت

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    3
    پسند کرده
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط niyayesh
    سلام دوستان گلم ببخشید که من این همه سوال میپرسم
    قبلا در مورد لباس دخترم واسه عروسی دایی اش پرسیده بودم اما قبل از اینکه در مورد 2 دست لباس واسه این عروسی واسه دخترم انتخاب کنم عروسی خواهرم هم پیش اومد که الان میشه 4 دست البته دخترم اصرار داره یکی اش بلند باشه که میخواستم هم راهنمایی ام کنید که لباس بلند برای دختر 16 ساله مناسبه یا نه ؟ اگه نه چرا و اگه آره چطوری باشه ؟ هم چنین بقیه لباس ها چه جوری باشن؟
    در نظر آنان که پرواز را نمی فهمند هر چه دورتر شوی، کوچکتر خواهی شد...

مدیر انجمن
    Negara آواتار ها
    نوشته های وبلاگ
    6
    میزان امتیاز
    62
    پسند شده
    8136
    پسند کرده
    7504

نقل قول نوشته اصلی توسط mehregan1384
    ای کاش یکی جواب منو هم میداد!

مهرگان عزیز سوالتون رو پیدا نمی کنم. لینکش رو می گذارید؟
    چی نپوشیم؟

chi-napooshim.com

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    62
    پسند کرده
    0

راهنماي ست كردن جواهرات امسال
    جواهرات با قطعات بزرگ و ضخيم، جزو جواهرات سال هستند. قطعات قرار گرفته در اين مجموعه ها به صورت غيرمعمول بزرگ و ضخيم هستند ولي در عين حال چيدمان هنرمندانه اين قطعات جلوه خاصي به اين جواهرات مي دهدزیباست و گران اما اگر خوب انتخاب نشود نه زیبایی اش به نظر می آید و نه گرانی اش؛

جواهرات را می گوییم که حالا فقط حکم زیبایی ندارند و یک سرمایه دوست داشتنی هم به شمار می آیند. در این مقاله نگاهی داریم به این موضوع؛ خواندنش خالی از لطف نیست حتی اگر نه قصد خرید داشته باشید و نه پول خرید آن را.

جواهر عتیقه و قدیمی

جواهرات قدیمی و عتیقه گرچه در ظاهر منسوخ شده اند ولی امروزه دوباره در رده جواهرات قرار گرفته اند. این جواهرات با ظرافت ها و اشکال زیبایشان از زمان های گذشته سخن می گویند. جواهرات خانوادگی و سنتی هم از این دست جواهرات هستند. به کار بردن قطعه های قدیمی در کنار جواهرات جدید از دیگر کارهایی است که امروزه بسیار محبوب واقع شده اند.

جواهر به شکل گل و حیوان

ساختن جواهرات به شکل گل های الگو گرفته از طبیعت و حتی حیوانات نیز جزو مد امسال است. در بعضی از طراحی ها جواهرات ساخته شده به شکل گل یا حیوان به صورت آویزهایی به گردنبند یا دستبند یا گوشواره متصل می شوند. این مجموعه اگر با سنگ و مروارید همراه شوند مجموعه ای بسیار شیک و زیبا به وجود می آورند که بیشتر موردپسند دختران جوان قرار می گیرند.

سنگ های قیمتی در کنار نگین های کریستالی

در مد امسال سنگ های درشت قیمتی را با نگین های درخشان کریستالی تزیین می کنند و مجموعه های زیبایی پدید می آورند و قطعا قسمت بزرگی از جواهرات سال را به خود اختصاص خواهند داد. تزیین سنگ های زیبا به وسیله نگین ها، جواهرات بسیار درخشنده و جذابی می سازند.

جواهر با طیف های مختلف آبی

تن های مختلف آبی در سنگ ها، واقعا زیبا و دل انگیزند. قرار دادن سنگ هایی با تن های مختلف آبی در کنار هم جزو مد امسال است. ممکن است در یک گردنبند، شما رنگ های فیروزه ای، آبی روشن، آبی کبود، آبی تیره و درخشان و... را در کنار هم ببینید که حس خوبی در انسان ایجاد می کند.

جواهر صلیبی شکل

امسال شکل صلیب بسیار مورد توجه طراحان جواهرات قرار گرفته است. البته جواهرات با شکل صلیب در اندازه های کوچک یا بزرگ، کار شده، ساده یا پرزرق و برق و رنگی از قبل طرفداران زیادی بین مردم داشته و دارد.

جواهر پلاتینی همراه با الماس

قرار گرفتن الماس در کنار پلاتین بسیار پرزرق و برق و باشکوه است. معمولا از این نوع جواهرات در مراسم خاصی مثل ازدواج استفاده می شود مانند حلقه های ازدواج یا نامزدی و سرویس های عروس. البته جواهرات پلاتینی همراه با الماس های درخشان قیمت بالایی دارند و از زمان های گذشته بیشتر موردتوجه خانواده های سلطنتی یا ثروتمند بوده اند.

جواهر دست ساز

جواهرات دست ساز، امسال بسیار پرطرفدار هستند. زیبایی این کارهای هنری و مدرن با قرار گرفتن طلا و نقره در کنار سنگ های قیمتی یا مروارید دوچندان می شود. استفاده از چند رنگ متفاوت در فلزات به کار رفته جلوه خاص و زیبایی منحصربه فردی به این نوع جواهرات می دهد.

جواهر با اشکال بزرگ و ضخیم

جواهرات با قطعات بزرگ و ضخیم، جزو جواهرات سال هستند. قطعات قرار گرفته در این مجموعه ها به صورت غیرمعمول بزرگ و ضخیم هستند ولی در عین حال چیدمان هنرمندانه این قطعات جلوه خاصی به این جواهرات می دهد و معمولا گردنبندهای ساخته شده به این سبک کاملا به گردن می چسبند. این جواهرات از تنوع گسترده ای برخوردارند و علاوه بر مدروز بودن محبوبیت بالایی بین طرفداران مد پیدا کرده اند.

مروارید در کنار منجوق

این جواهرات کاملا از دیگر مجموعه ها متفاوت هستند. استفاده از مروارید در ردیف های رنگارنگ منجوق ها بسیار شگفت انگیز و رمزآلود است. این گروه جواهرات جزو طراحی های مدرن هستند و در مد امسال جایگاه ویژه ای به خود اختصاص داده اند.

جواهر با رنگ روشن

طبقه بندی گسترده ای از سنگ های بسیار روشن به تازگی رواج پیدا کرده است. رنگ های این طبقه از سنگ های متنوع و درخشان هستند. با توجه به رنگ سنگ، رنگ طلای متصل شده به آنها انتخاب می شود. قرار گرفتن رنگ های متفاوتی از سنگ ها در کنار هم فوق العاده و چشم نواز است.

منبعaftabir.com
    یابن الحسن
    ما بی سلیقه ایم
    تو حاجات ما بخواه
    ورنه گدا مطالبه آب و نان کند...

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    62
    پسند کرده
    0

چطور رنگی که بیشتر به ما می آید را بشناسیم؟
    انسان*های دارای پوست*های مختلفی هستند : پوست*های روشن ، تیره ، گندمی و.... هم چنین دارای رنگ مو*های متفاوتی هستند : روشن ، بلوند ، شرابی ، مشکی و .... .از چه طریق و راهی متوجه بشویم که چه رنگی به ما می آید ؟ و چه رنگی به ما نمی آید ؟ انسان های دارای پوست های مختلفی هستند : پوست های روشن ، تیره ، گندمی و.... هم چنین دارای رنگ مو های متفاوتی هستند : روشن ، بلوند ، شرابی ، مشکی و .... .

بعضی از رنگ ها هستند که نسبت به رنگ های دیگر بیشتر به شما می آیند و هنگامی که این رنگ ها را می پوشید : زیبا تر ، شیک تر به نظر می آید .

به شما توصیه می کنیم قبل از اینکه لباس جدید خود را خریداری کنید حتما این مقاله را بخوانید و رنگ هایی که شما را زیباتر نشان می دهند را بشناسید ، خرید خود را آغاز کنید :

1- تصور کنید که وارد یک بوتیک لباس فروشی شده اید ، از یک مدل لباس خوشتان آمده است و آن مدل لباس دارای چند رنگ متفاوت هستند ، شما از دو یا سه رنگ آن لباس خوشتان می آید اما نمی دانید از بین این چند رنگ کدام را انتخاب کنید ؟ چه باید کرد ؟ توصیه می کنیم که لباس مورد نظر را با رنگ های مختلف در زیر صورت خود بگیرید ، اثری که رنگ مورد نظرتان بر روی صورت شما می گذارد دقت کنید و مشاهده کنید آیا رنگ صورت شما را باز می کند ، یا اینکه رنگ صورتتان را تیره تر می کند ; رنگ لباسی که انتخاب می کنید باید به نحوی باشد که پوست صورت شما را باز و روشن کند . اگر رنگ صورتتان تیره شد ، حالتو فرم چشم هایتان عوض شد ، یا اینکه موج خستگی یا تیره گی را بر صورت شما گذاشت ، شما باید به این نتیجه برسید که این رنگ به شما نمی آید به خاطر رنگ پوستتان ، رنگ موهایتان و یا رنگ چشمانتان و ..... . پس بهتر است رنگ دیگری را انتخاب کنید .

2- آیا رنگ پوست تاثیر بسزایی در انتخاب رنگ ها برای شما دارد ؟ بله رنگ پوست تاثیر بسزایی در انتخاب رنگ ها دارد . اگر رنگ پوستتان سفید یا تیره باشد ، رنگ هایی را که انتخاب می کنید تفاوت دارد ، البته علاوه بر رنگ پوستتان ، رنگ موهایتان نیز تاثیر بسزایی دارد . برای مثال هنگامی که رنگ موهایتان مشکی بود یک رنگ خاص به شما نمی آمده اما اکنون که رنگ موهایتان تغییر داده ، همان رنگ قبلی کلی به شما می آید و صورت شما را کلی تغییر داده است ، و شیک تر شده اید .

3- آیا رنگ موهایتان نیز تاثیر بسزایی در انتخاب رنک ها برای شما دارد ؟ معمولا رنگ موهای اولیه هر کس ، و رنگ موی طبیعی که خداوند به انسان ها هدیه کرده است آن رنگ مناسب ترین و بهترین رنگ می باشد ، اما یک سری از افراد با رنگ مویی که مخصوص خودشان و ذاتی می باشد ، جلوه و ظاهر خوبی پیدا نمی کنند برای همین مجبور می شوند که موهایشان را رنگ کنند . اما از کجا متوجه شویم که چه رنگی به ما می آید ؟

اگر می خواهید متوجه شوید که موهایتان باید به چه رنگی باشد که به شما بیاید باید به سه عاملی که در زیر برایتان توضیح می دهیم دقت کنید :

1- رنگ چشمانتان ، 2 – رنگ پوست صورتتان 3- رنگ ذاتی موهایتان

دقت کنید تا بتوانید به این موضوع پی ببرید و رنگ مناسب را انتخاب کنید . ترکیب سه عامل گفته شده راهی مناسب است ، و شما را در انتخاب بهترین رنگ یاری می دهد .

4- به افرادی که دارای رنگ موهای خاکستری هستند چه رنگ های می آید ؟ اگر می خواهید افراد زیادی جذب شما شوند و توجه بیشتری را جلب کنید توصیه می کنیم که رنگ های سرد ، آرام و ملایم بپوشید . لازم به ذکر است رنگ های سرد و تند را نپوشید بهتر است رنگ های سرد و ملایم را بپوشید تا با رنگ موی شما هارمونی و تطبیق بیشتری داشته باشند تا شما را زیباتر نشان دهند ، نه اینکه کاملا بر ضد هم باشند .رنگ هایی مانند : آبی آسمانی ، صورتی های کم رنگ ، رنگ های پوست پیازی ، لیمویی های ملایم ، بنفش های کم رنگ ، گلبه هی ، سبز ، مشکی ، سفید ....5- اگر رنگ موهایتان کمی روشن تر از خاکستری است ، دیگر رنگ های سرد را به شما پیش نهاد نمی کنیم ، بر عکس رنگ های پر رنگ و گرم را به شما پیش نهاد می کنیم .

رنگ هایی مانند : سبز زمردی ، قرمز کبود ، قرمز ، مشکی ، سفید ، را به شما توصیه می کنیم و رنگ هایی مانند : برنز ، رنگ های خاکی و رنگ هایی در این سبک بپرهیزید .

6-به افرادی که دارای رنگ موهای مسی هستند چه رنگ های می آید ؟ شما نباید رنگ های سرد و ملایم را بپوشید بلکه باید لباس هایی را که انتخاب می کنید از جمله رنگ های گرم و تند باشند.

رنگ هایی مانند : بنفش ، قرمز هایی که کمی تیره باشند به شما جلوه ی خوبی را خواهند بخشید . رنگ های که در این درجه بندی رنگی قرار دارند و در این ردیف قرار می گیرند را می توانید انتخاب کنید . رنگهایی مانند : سبز های لجنی ، زرد پر رنگ ، نارنجی های آتشین ، …. شما با پوشیدن این رنگ ها زیباتر و شیک تر جلوه خواهید کرد . در عوض رنگ هایی مانند : آبی نفتی ، خاکستری ، از جمله رنگ های هستند که به شما نمی آیند.

7- به افرادی که دارای موهای سفید و یا جو گندمی هستند چه رنگ های می آید ؟ افرادی که دارای موهای سفید و جو گندمی هستند از رنگ هایی که دارای هارمونی و ترکیب سرد ، و پر رنگ هستند می توانند استفاده کنند و لباس هایی با این رنگ ها را بپوشند

منبع : سایت سیمر[*][*]خانم خوشگلا این مطالب واقعا کاربردی من که خیلی استفاده میکنم امیدوارم به شما هم کمک کنه .بوس[/LIST]
    یابن الحسن
    ما بی سلیقه ایم
    تو حاجات ما بخواه
    ورنه گدا مطالبه آب و نان کند...

مدیر انجمن
    Negara آواتار ها
    نوشته های وبلاگ
    6
    میزان امتیاز
    62
    پسند شده
    8136
    پسند کرده
    7504

سلام دوستای خوب

از شما که بسیار خوش سلیقه اید راهنمایی می خواهم لطفا

برای بله برون رسمی برادرم دنبال لباسم مجلس زنونه جداست نمیدونم پیراهن بلند بپوشم یا کوتاه؟ کوتاه چسب با ساپورت بپوشم یا؟ همچین بگی نگی سایزم هم بزرگه سنم هم کم نیست البته جوونما!!!!!!!!
    اینم بگم که اصلا از رنگ مشکی خوشم نمیاد! منتظر نظرات کارشناسیتون هستم.ممنون

مهرگان عزیز اگر تپل هستید کوتاه نپوشید چون شما رو تپل تر نشون می ده. به خصوص چسبون. لازم نیست البته ماکسی باشه ولی باید حتما تا پایین زانو باشه. اگر مشکی دوست ندارید یک رنگ تیره دیگه رو انتخاب کنید مثلا یشمی یا قهوه ای. لباسهای طرح ساده و بدون کارشدگی شما رو باریک تر نشون می دن.
    کدوم بخش از بدنتون بیشتر تپله؟ اینو اگه بگین می شه ایده بیشتری داد. یا اگر دوست دارین عکس چند تا لباس رو بگذارید که تبادل نظر کنیم.
    چی نپوشیم؟

chi-napooshim.com

gandom آواتار ها
    میزان امتیاز
    192
    پسند شده
    4095
    پسند کرده
    5715

نقل قول نوشته اصلی توسط @زهرا@
    دوستای گلم یه راهنمایی میخوام ازتون راجع به خرید کیف و کفش ست..من کلا کیف و کفش زیاد میخرم ولی این بار میخوام یه کیف و کفش ست بخرم ولی اصلا نمیدونم باید از کجا بخرم که هم قیمت مناسب باشه و هم ستهای قشنگی داشته باشه...
    چه مدلی بگیرم که بتونم با همه چیز ستشون کنم و به سنمم بیاد من 23 سالمه .به نظر خودم که مشکی بهتره حالا شما اهل فن چه نظر و احیانا مدل پیشنهادی دارین برام؟
    دوس دارم کفشش پاشنه بلند باشه یعنی تقریبا یه جورایی شیک و مجلسی باشه ولی نه اینکه نگین و اینا هم داشته باشه!

زهرا جون من خودم از پاساژ میلاد نور ست خریدم. ست هاشم قشنگه. مشکی ، خوبیش اینه که با همه چی میشه ستش کرد. مدلم باید بری ببینی که از چی خوشت میاد. سلیقه ایی دیگه. سپه سالار هم هست که مرکز کیف و کفشه. ولی من چند ساله نرفتم. نمیدونم چطوری شده!
    من ارگ بم و خشت به خشتم متلاشی
    تو نقش جهان ، هر وجبت ترمه و کاشی

gandom آواتار ها
    میزان امتیاز
    192
    پسند شده
    4095
    پسند کرده
    5715

نقل قول نوشته اصلی توسط shaghayegh_fa
    سلام خوشتیپا
    من در مورد لباس مناسب مجلس خواستگاری سوال داشتم.
    ما همیشه این مراسمو جلسه اول بیرون میزاریم ولی این دفعه یه رودربایسی با معرف داریم که مجبوریم جلسه اولو تو خونه بزاریم. هیچ شناختی از اینکه خانواده داماد چه جورین نداریم.
    1) مامان من همیشه لباساش پوشیدست ولی بی حجابه. حالا تو این مراسم می خواد یه کت و دامن رسمی بپوشه به نظرتون بهتره مامانم شال سرش کنه یا مثله همیشه باشه؟
    2) خودم تصمیم گرفتم یه لباس پوشیده بپوشم که دامنش تا سر زانوه بدون حجاب. به نظرتون من باید جوراب بپوشم یا بدون جورابم مشکلی نیست؟ (مامانم میگه چون نمیدونیم چه جورین جوراب بپوش)
    خواهشا بچه از تجربیاتتون بهم بگین تا بهتر تصمیم بگیرم.

عزیزم. به نظر من که خودتون باشید. چرا باید مامانت شال سرش کنه؟ مگه داره کار بدی میکنه. . مگه یه خانمی که چادریه میخواد یکی بیاد خواستگاریش بگه من نمیدونم اینا چطورین باید چادر سرش نکنه. هر کس یه طور لباس میپوشه.
    من خودم با لباس خیلی باز تو خواستگاری موافق نیستم اونم جلسه ی اول . ولی شال اصلا اهمیت نداره. من خودم خواستگار برام میومد. بدون روسری میرفتم. همونطور که بودم خودم رو نشون میدام. چون اهل حجاب نیستم. ولی استین حلقه ایی هم تنم نمیکردم.
    شما هم جوراب بپوشی بهتره. چون جلسه ی اوله و نمیشناسیش.
    موفق باشی عزیزم. بازم نظر خودت ببین چیه. این نظر من بود.
    من ارگ بم و خشت به خشتم متلاشی
    تو نقش جهان ، هر وجبت ترمه و کاشی

• بانک بند ناف