نظر سنجی 76 امین مسابقه عکاسی مکمل
شارژ کلوب هاي مامي سايت
بازارچه کالاي دست دوم رسانه مامي سايت
Like Tree3045Likes

موضوع: خوش سلیقه ها: پرسش، پاسخ و تبادل نظر برای خوشتیپ ماندن

نمایش نتایج: از 2,505 به 2,512 از 5366
    عضو خانواده بزرگ مامی سایت

میزان امتیاز
    2
    پسند شده
    1145
    پسند کرده
    1254

re: خوش سلیقه ها: پرسش، پاسخ و تبادل نظر برای خوشتیپ ماندن

نقل قول نوشته اصلی توسط cma
    ميتوني چند تا پيشنهاد براي پاتختي بهم بدي؟
    سیما جون ببین این مدل لباس رو اگه میخای واسه عروسی بپوشی و فرداش پاتختی دارین.این لباس رو تو مایه های همون رنگهای مشکی و تیره بدوز که مجلسی تر باشه.میتونی از سنگ برای تزیین سرشونه هات کمک بگیری.و با کیف و کفش مشکی ست کن برای شب.برای فرداش که پاتختیه یه پیرهن کوتاه رنگی انتخاب کن.یا حتی میتونی از بلوز و دامن استفاده کنی.امیدوارم نگارای عزیز هم بیان و نظرشونو بگن.این نظره من بود

نقل قول نوشته اصلی توسط atena711
    سیما مدل اولی خوشکلتره . ولی بنظرم از ایناست که پشت نداره یا با یه هفت تیز و بلند باز گذاشته .برا عروسی مشکی یا
    ابی کاربنی خیلی تیره خوبه . با جنس کتون کش هم موافقم
    نقل قول نوشته اصلی توسط -زيبا
    سیما جون به نظر من دومی برای عروسی و شب مناسب تره چون سفید هم هستی از رنگهای تیره استفاده کن
    قدش هم اگه تا رانو باشه میتوتی جوراب بپوشی
    به نام من.به نام تو.به نام صداهایمان که روزی به هم خواهند رسید...

selmaa آواتار ها
    کالاهای من
    4
    میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    253
    پسند کرده
    3

بچه ها من میخوام این مانتو رو بدوزم/به نظرتون لازمه تغییری بهش بدم؟یا همینطوری خوبه؟ رگش چی؟؟به این مدل به نظرتون مشکی میاد ؟یا همون رنگی باشه بهتره؟فدامدا
    دلم کـــــــــــمی خدا میخواهد
    کمی سکـــــــــــوت
    کمی دل بریدن میخواهد
    کمی اشک
    کمی بهت
    کمی آغوش آسمانی
    کمی دور شدن از این آدمها
    کمی رسیدن به خدا

مدیر انجمن
    Negara آواتار ها
    نوشته های وبلاگ
    6
    میزان امتیاز
    62
    پسند شده
    8135
    پسند کرده
    7504

[quote=a.s.s]
    نقل قول نوشته اصلی توسط Negara
    نقل قول نوشته اصلی توسط "a.s.s":jw5a4f0p
    سلام خانوما ه نظرتون با این پالتو چه ستی خوب میشه؟

دوست عزیز سن و قد و وزنتون رو بگین بهتر می شه نظر داد.
    سلام عزیزم. سنم 27 ساله و قدم 157 سانت وزنم هم 53 . پوستمم روشنه[/quote:jw5a4f0p]

شلوار و شال کرم شیری (رنگ لبه یقه) کیف و کفش قهوه ای سوخته (رنگ خود پالتو)
    چی نپوشیم؟

chi-napooshim.com

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    62
    پسند کرده
    0

12 کار غلط که شما را بی کلاس میکند.
    1.پوشیدن لباسهای بازدر سن بالا
    2.استفاده از لنزهای رنگی سبز و ابی غیر طبیعی
    3.پوشیدن دامن کوتاه با پاهای چاق
    4.کشیدن سیگار
    5.داشتن موهای بلند و بی حالت
    6.هماهنگ کردن رنگ از مغز سر تا نوک پا
    7.با صدای بلند حرف زدن
    8.ارایش غلیظ در روز
    9.بی محلی به دیگران
    10.پوشیدن لباسهای تنگ و چسبان با وزن بالا
    11.زینت الات زیادی به خود اویزان کردن
    12.استفاده از رز لبهای سفید گچی یا رنگهای تند و زننده
    یابن الحسن
    ما بی سلیقه ایم
    تو حاجات ما بخواه
    ورنه گدا مطالبه آب و نان کند...

مدیر انجمن
    Negara آواتار ها
    نوشته های وبلاگ
    6
    میزان امتیاز
    62
    پسند شده
    8135
    پسند کرده
    7504

من با بی کلاسی این موارد موافقم

2.استفاده از لنزهای رنگی سبز و ابی غیر طبیعی
    5.داشتن موهای بلند و بی حالت
    10.پوشیدن لباسهای تنگ و چسبان با وزن بالا
    11.زینت الات زیادی به خود اویزان کردن

و با بی کلاسی این موارد مخالفم

1.پوشیدن لباسهای بازدر سن بالا
    3.پوشیدن دامن کوتاه با پاهای چاق
    4.کشیدن سیگار
    7.با صدای بلند حرف زدن
    8.ارایش غلیظ در روز
    9.بی محلی به دیگران
    12.استفاده از رز لبهای سفید گچی یا رنگهای تند و زننده
    چی نپوشیم؟

chi-napooshim.com

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    62
    پسند کرده
    0

چگونه گوشواره مناسب فرم صورتمان انتخاب کنیم؟
    گوشواره*ها بر درخشش چهره می*افزایند و از میزان توجه به نقایص صورت می*کاهند. همچنین گردن و صورت را کشیده*تر نشان می*دهند. شکل گوشواره*ها باید با فرم چهره شما تفاوت داشته باشدکاربرد گوشواره گوشواره ها بر درخشش چهره می افزایند و از میزان توجه به نقایص صورت می کاهند. همچنین گردن و صورت را کشیده تر نشان می دهند. شکل گوشواره ها باید با فرم چهره شما تفاوت داشته باشد. گوشواره های آویخته می توانند گردن، صورت و قد کوتاه را کشیده تر نشان دهند. در هر حال مدل های آویخته و خیلی بلند، جلوه های مختلفی را به نمایش می گذارند.اندازه بلندی آن، بهتر است همسطح جانه باشد.

صورت های بیضی Oval faceهر مدل گوشواره اعم از گرد، حلقه ای و دکمه ای مناسب با فرم صورت های بیضی هستند. مدل های آویخته و مثلثی هم بیشتر نظرها را جلب می کنند.

صورت های مستطیلی Rectangular faceنمونه های مدور و حلقه ای بهترین انتخاب است. مدل های کشیده و دارای زوایای صاف، طول صورت را مشخص تر نشان می دهد.

صورت های گرد Round faceاز کاربرد گوشواره های بزرگ و گرد یا ضخیم و کوتاه خودداری کنید. مدل های صاف، مستطیلی بیشتر با این مدل صورت هماهنگی دارند. طرح های زاویه دار، باریک و کشیده می توانند صورت گردو پُر را باریکتر نمایان سازند.

صورت های به شکل قلب Heart-shaped faceتقریباً هر مدل گوشواره، با این نوع صورت هماهنگی دارد، به استثناء مواردی که از زوایای متناسب با هم برخوردار نیستند. به طور مثال گوشواره هائی که پهنای آنان در قسمت پائین بزرگتر از قسمت بالای آن است.

صورت های مربع Square faceگوشواره های بیضی یا مستطیلی کوچک یا حلقه ای با این نوع ترکیب صورت بسیار هماهنگی هستند، مدل های بزرگ، ضخیم و کوتاه که روی گوش می نشینند می توانند صورت شما را پهن تر نشان دهند.

گوشواره های چسبان یا دکمه ای استفاده از الماس به دلیل درخشش فوق العاده ای و تأثیری که بر چهره شما می گذارد بهترین نوع انتخاب به شمار می رود. در صورتی که توانائی مالی ندارید می توانید از زیر گونیا، مروایردهای درشت، و یا از مدل های گل دکمه ای طلا یا نقره استفاده کنید.

مناسبت ها جواهر خود را با توجه به مکانی که مقصد شما است، انتخاب کنید. برای مثال اگر سرکار می روید النگوهای پر سر و صدا و گوشواره های بزرگ خود را درآورید.

محل به کارگیری جواهرات جواهرات چشم ها را خیره می سازند. به طور مثل یک گل سینهٔ بزرگ برای خانمی بسیار چاق، جالب به نظر نمی رسد در حالی که گوشواره ای براق می تواند صورت وی را پرفروغ و چشم ها را درشت تر جلوه دهد. معمولاً طلای سفید، پلاتینیوم و نقره با پوست های سفید و روشن هماهنگی دارد و طلای زرد و جواهراتی که کِرم رنگ هستند یا پوست های گندمی و سبزه هماهنگی بیشتری دارند.

منبع : aryesh.ir
    یابن الحسن
    ما بی سلیقه ایم
    تو حاجات ما بخواه

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    62
    پسند کرده
    0

چگونه کيف دستي مناسب انتخاب کنيم

انتخاب کيفي مناسب که با لباس*هاي شما هماهنگ باشد و با اندام شما متناسب باشد، کار چندان سختي نيست. شما چه اندامي ريزه و لاغر يا درشت و ورزشکاري داشته باشيد، بايد کيفي انتخاب کنيد که به تعادل ظاهر شما کمک کند.
    مشخص کنيد که چه چيزي مي*خواهيد در کيف خود حمل کنيد، وسايل بزرگ و سنگين يا کوچک و کم حجم؟ چه رنگ لباس*هايي را چندين بار در هفته مي*پوشيد؟ چه رنگ کيفي با قفسه لباس شما هماهنگ است؟

رنگ

•اگر کيفي مي*خواهيد که بتوانيد هر روز از آن استفاده کنيد و مي*خواهيد با همه لباس*هاي شما- صرفنظر از رنگشان- هماهنگ بشود، بهترين کار انتخاب يک رنگ خنثي است.

•اگر شما لباس*هاي چند رنگ يا لباسي با بافتهاي رنگي مختلف مي*پوشيد، بايد يک کيف تکرنگ خنثي انتخاب کنيد تا توجه ديگران به لباس شما جلب بشود.
    •اگر شما به پوشيدن لباس*هاي تنگ مشکي و قهوه اي علاقه داريد، در اين صورت بايد کيف*هايي را بخريد که رنگي است يا تکه*هاي رنگي دارد. يک کيف آبي، زرد يا قرمز بخريد که با بيشتر لباس*هاي شما هماهنگ است.

اندازه

• اگر شما قدبلند هستيد، سايز کيف چندان مهم نيست و مي*توانيد هر نوع کيفي را که دوست داريد، انتخاب کنيد. کيفي را بخريد که واقعا مناسب شما است. به طول بند کيف و تعداد دسته*هاي کيف توجه کنيد.

• اگر ريزه اندام هستيد، بايد کمي هوشيار باشيد. بايد کيفي که انتخاب مي*کنيد، خيلي بزرگ نباشد. مي*توانيد اين نکته را در نظر داشته باشيد که کيف در کوچکترين قسمت اندام شما قرار بگيرد. در اين صورت هنگام راه رفتن، از تمرکز به روي اندام کوچک شما جلوگيري مي*کند.
    • علاوه براين سايز کيف بستگي دارد که چه مقدار چيزي مي*خواهيد در کيف خود حمل کنيد.

متناسب با اندام

• شکل اندام خود را تعيين کنيد و عيبهاي تيپ خود را بشناسيد. براي ايجاد تعادل اندامتان با يک کيف مناسب، شما بايد از شکل و سايز اندام خود و ظاهر کليتان آگاه باشيد. بايد کيفي انتخاب کنيد که توجه را از قسمتهاي نامناسب اندام شما به قسمتهاي جذاب بدنتان جلب کند.

• اگر مي*خواهيد توجه به قسمت بالاتنه شما کم بشود، کيفي بخريد که در قسمت ران و پايين کمر شما قرار مي*گيرد، در نتيجه توجه به بازوهاي درشت، بالاتنه، سينه يا شکم بزرگ کم مي*شود.

• اگر ران*هاي بزرگي داريد، کيفي انتخاب کنيد که زير بازوي شما قرار مي*گيرد، هر کيفي که درست روي کمر شما قرا بگيرد، توجه را به قسمت پاييني اندام شما جلب مي*کند.

• از کيف*هاي بسيار بزرگ براي افزودن حجم به اندام خود استفاده کنيد. اگر شما بسيار بلند و لاغراندام هستيد، يک کيف سايز بزرگ براي شما بسيار مناسب است. اگر درشت اندام و سنگين وزن هستيد، از اين نوع کيف*ها خودداري کنيد.

• اگر ريزه اندام هستيد، يک کيف مينياتوري انتخاب کنيد. اگر اندام کوچکي داريد و از اندازه معمولي کوتاهتر هستيد، کيفي انتخاب کنيد که مکمل اندام شما باشد. از خريد کيف*هاي بزرگ که شما را بچه گانه نشان مي*دهد، خودداري کنيد. از کيف*هاي کوچکتر و سايز متوسط استفاده کنيد.

• بهتر است کيف*هاي متنوعي براي منظورهاي مختلف مانند مسافرت، کار، تفريح و ميهماني تهيه کنيد. به جاي خريد يک کيف بسيار گرانقيمت، چند کيف خوب و مناسب خريداري کنيد و آنها را به طور متناوب استفاده کنيد.
    • هنگام خريد کيف، آن را پر کنيد و کمي در مغازه بچرخيد تا مطمئن بشويد که شانه*هاي شما را اذيت نمي کند و راحت هستيد.

arayesh.ir
    یابن الحسن
    ما بی سلیقه ایم
    تو حاجات ما بخواه

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    15
    پسند کرده
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط aftab shiraz
    عزیزم اطلاعات دقیق بده :
    اینکه دفعه اوله میبینیشون ؟و اینکه چه جور لباسایی میپوشی بیشتر ؟ میخوای چیز جدید تهیه کنی یا از چیزایی که داری استفاده کنی ؟
    پس اگه مورد آخری هست باید عکس بذاری و اگه نه سنت و سایزت و ... رو بگو تا صاحبنظران عزیز راحت تر راهنمایی کنن .
    سلام ببخشید من یه مدت نتونستم بیام نت
    عزیزم من 25 سالمه و همیشه یه تونیک شلوار ساده حالا یا چهارخونه یا ساده تک رنگ طوسی مشکی و یا اکثرا مشکی میپوشم میخواهم یه لباس جدید بدوزم یا بخر و اینکه برای بار اول هم هست که میان خونمون خیلی هم ادعا دارن میخواهم اصلا کم نیارم خواهشا کمکم کنید

نقل قول نوشته اصلی توسط aftab shiraz
    معصومه جون با توجه به این فصل اگه بتونی تونیک بافت خوشکل گیر بیاری با ساپورت خوبه .
    اگه بخوای بدوزی من سارافون یقه 7 پیشنهاد میکنم که تا روی رونت باشه و با شلوار هر مدلی بخوای بتونی بپوشی .زیرش هم میتونی بلوز یقه دار ( یا اسکی یا خرگوشی ) ست کنی من خودم اینو دارم خیلی شیکه . با شلوار پارچه ای گشاد هم خوشکل میشه .
    یا یه بلوز شیک اسپورت ( بلوز نه تی شرت ) با شلوار جین خیلی خوشکل میشه .
    اگه با دامن راحت هستی اونم خوبه ولی با توجه به اینکه میزبانی بیشتر شلوار پیشنهاد میکنم .
    اگه تونستم عکس هم میذارم برات .

• بانک بند ناف