نظر سنجی 76 امین مسابقه عکاسی مکمل
شارژ کلوب هاي مامي سايت
بازارچه کالاي دست دوم رسانه مامي سايت
Like Tree3045Likes

موضوع: خوش سلیقه ها: پرسش، پاسخ و تبادل نظر برای خوشتیپ ماندن

نمایش نتایج: از 2,465 به 2,472 از 5366
    عضو خانواده بزرگ مامی سایت
    aftab shiraz آواتار ها
    میزان امتیاز
    62
    پسند شده
    11064
    پسند کرده
    5910

re: خوش سلیقه ها: پرسش، پاسخ و تبادل نظر برای خوشتیپ ماندن

نقل قول نوشته اصلی توسط masoom66
    سلام به خانومهای با سلیقه میشه به منم کمک کند راستش ما یه دوره خانوادگی داریم با دوستای شوهرم خانوماشونم هستن راستش من نمیدونم چه لباسی بپوشم که هم شیک و جدید باشه و هم پوشیده و راحت خواهشا هرکی هر طرحی نظری یا ایده ای داره به من کمک کنه ممنون میشم خیلی واجبه بووووووووووووووووس بووووووووووووووووووس

عزیزم اطلاعات دقیق بده :
    اینکه دفعه اوله میبینیشون ؟و اینکه چه جور لباسایی میپوشی بیشتر ؟ میخوای چیز جدید تهیه کنی یا از چیزایی که داری استفاده کنی ؟
    پس اگه مورد آخری هست باید عکس بذاری و اگه نه سنت و سایزت و ... رو بگو تا صاحبنظران عزیز راحت تر راهنمایی کنن .
    شکست تو درست زمانی اغاز میشود که در پی راضی کردن دیگران برآیی .

2. بانک بند ناف
    بهار111 آواتار ها
    بهار
    نوشته های وبلاگ
    18
    میزان امتیاز
    355
    پسند شده
    13032
    پسند کرده
    7945

[HIGHLIGHT=#NaNNaNNaN]

<Aخانم ها برای خوشتیپ شدن به نکات زیر توجه کنند!!!!
    اندازه لباس:
    اندازه و مناسب بودن لباستان، برای حس اعتماد به نفس بسیار مهم است. ژاکت مثال بسیار خوبی است. یک ژاکت شل و گشاد باعث می شود کثیف و نامرتب جلوه کنید. ژاکتی که اندازه تان باشد شما را تمیزتز و مرتب تر نشان میدهد و باعث میشود با اعتماد به نفس بیشتری بایستید و راه بروید. در اینجا نمونه های دیگری نیز برای شما مطرح م یکنیم تا ببینید هر لباسی در چه اندازه ای باشد به شما اعتماد به نفس خواهد داد.

شلوار:

شلوار مناسب آن شلواری نیست که چسبِ تنتان باشد، باید به سایزتان باشد. فکر نکنید اگر شلوار دقیقاً اندازه تان باشد، انحناهای بدنتان را مشخص خواهد کرد، بلکه شما را نسبت به شلوارهای گشاد لاغرتر و صاف تر نشان خواهد داد.

ژاکت، کت، پیراهن و بالاپوش:

پوشیدن بالاپوش هایی که در قسمت کمر تنگ میشود، کمک می کند که هیکلتان موجدار و متناسب دیده شود و زنانه تر است. به یاد داشته باشید که لباسهایی که بیش از حد گشاد و شل و ول هستند، شما را کوتاه قد تر و نامرتب تر نشان می دهند.

کفش:

گاهی اوقات پوشیدن کفش های پاشنه بلند باعث لنگ زدنتان می شود و کسی آن را نمی پسندد. اما اگر کفشی را انتخاب کنید که مناسب و برازنده ی شما باشد، اگر پاشنه ی بلندی داشته باشد باعث می شود که بلندقدتر، لاغرتر و جذابتر تر به نظر برسید.

جواهرات:

یکی از سریعترین و موثرترین راه ها برای داشتن ظاهری زیبا و پرجلوه استفاده از جواهرات است. انداختن گردن بند، دستبند و گوشواره های پهن باعث جلوه بیشتر شما می شود و توجه شوهرتان را به سمتتان جلب می کند.

رنگ لباس
    سر تا پا مشکی پوشیدن باعث می شود که لاغرتر و صاف تر جلوه کنید. اما پوشیدن لباسهای رنگی به دیگران نشان م یدهد که شما از اینکه به چشم بیایید نمی ترسید. همچنین لباسهای رنگی کمک می کند تا قسمت هایی را که نمی خواهید مورد توجه قرار بگیرند را بپوشانید. در اینجا به نکات دیگری در زمینه ی رنگ لباس اشاره میکنیم.

ترکیب رنگها:

مجبور نیستید تا رنگ همه چیز را با هم سِت کنید. پوشیدن تاپ نارنجی بسیار جالب است، اما اگر آن را با یک شلوار شکلاتی، ذغالی یا بورگاندی ست كنيد جلوه ی بهتری به آن خواهد داد. صورتی را با خاکستری یا آبی نفتی سِت کنید، جالب خواهد شد. طوری لباس بپوشید که خودتان احساس اعتماد به نفس کنید. اگر با پوشیدن رنگ روشن تر برای بالاتنه و رنگ تیره تر برای پایین تنه احساس بهتری دارید، به هر طریقی شده همین کار را انجام دهید.

نکات آرایشی:
    تاثیری که روی دیگران می گذارید، به نحوه ی آرایش و اصلاح شما نیز تا حد زیادی بستگی دارد. حتی لباسهای گران قیمت و عالی هم اگر ناخن هایتان شکسته و لب پریده باشد و یا ابروهایتان اصلاح نشده و نامرتب باشد جلوه اي نخواهد داشت. حتی اگر آرایش هم نکنید، رژلب و ریمل هم نزده باشید، اصلاح شدن صورتتان در زیباییتان تاثیر شگرفی دارد. به نکات زیر دقت کنید.

تمیز کردن ناخن ها:

چه خودتان ناخن هایتان را مانیکور می کنید، و چه به سالن های آرایشی برای این منظور مراجعه می کنید، سعی کنید ناخن ها و پوستتان همیشه مرتب و تمیز باشد.

مراقبت از موها:

به طور مداوم به آرایشگر مراجعه کنید تا موهایتان را مرتب کند. اگر موهایتان توی صورتتان می ریزد، میتوانید از سنجاق سرهای زیبا برای عقب نگاه داشتن آن استفاده کنید. ریشه ی موهایتان را همیشه رنگ کنید. و هر از گاهی مدل موهایتان را تغییر دهید تا جلوه کنید.

ابروهایی زیبا:

داشتن ابروهایی مرتب و تمیز در زیبایی صورتتان تاثیر شگرفی دارد. برای برداشتن و اصلاح ابروهایتان به آرایشگاه مراجعه کنید.

آرایش:

اصلاً نیازی به آرایش کردن نیست، اما اگر اصرار دارید همیشه آرایش ملایم انجام دهید. رژلبی کمرنگ یا کمی رژگونه صد چندان به زیبایی شما خواهد افزود.

[/HIGHLIGHT]

بهار111 آواتار ها
    بهار
    نوشته های وبلاگ
    18
    میزان امتیاز
    355
    پسند شده
    13032
    پسند کرده
    7945

نقل قول نوشته اصلی توسط hasti honey
    سلام دوستای گلم
    سلام نگار جون ، خوبی ؟
    بچه ها یه کمک من یه پالتوی شتری رنگ دوختم ، بلنده تقریبا و یعنی یه کم از زانو پاینن تر
    حالا نمیدونم شلوار و شال و بوت و کیف باهاش چه رنگی ست کنم
    اگه قهوه ای نباشه بهتره
    قهوه ای یه کم مسننانس
    واسه اونایی که نمیدونن 26 سالمه ، 169 قد ، وزز 57-58-، گندمی،موهامم قهوه ای نمیدونم چه رنگی:)
    پلیز کمک ،
    بوس به همه
    بوس به نگار
    هستی جان
    به نظر من رنگ شتری بارنگهایی مثل سفیدابی روشن وطوسی خیلی خوب میشه مشکی هم که باهمه چی میاددیگه
    امیدوارم تونسته باشم کمک کنم

مدیر انجمن
    Negara آواتار ها
    نوشته های وبلاگ
    6
    میزان امتیاز
    62
    پسند شده
    8134
    پسند کرده
    7504

نقل قول نوشته اصلی توسط hasti honey
    سلام دوستای گلم
    سلام نگار جون ، خوبی ؟
    بچه ها یه کمک من یه پالتوی شتری رنگ دوختم ، بلنده تقریبا و یعنی یه کم از زانو پاینن تر
    حالا نمیدونم شلوار و شال و بوت و کیف باهاش چه رنگی ست کنم
    اگه قهوه ای نباشه بهتره
    قهوه ای یه کم مسننانس
    واسه اونایی که نمیدونن 26 سالمه ، 169 قد ، وزز 57-58-، گندمی،موهامم قهوه ای نمیدونم چه رنگی:)
    پلیز کمک ،
    بوس به همه
    بوس به نگار

سلام هستی جون خوبی؟
    یه پیشنهاد اینه که بوت و کیف قهوه ای سوخته بگیری اما برای اینکه مسنونه نشه شلوار جین آبی تیره راسته و شال ساده همرنگ جین باهاش ست کنی. من خودم دقیقا همچین ترکیبی رو دارم.
    دومی اینکه همه چیز رو مشکی بگیری که پالتوت تک بیفته خودش رو نشون بده.
    چی نپوشیم؟

chi-napooshim.com

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    26
    پسند کرده
    0

سلام عزیزم مرسی
    میشه لوفا یه عکس بذاری
    عسلی تیره چه طوره؟
    من تو سات هرمس دیدم نوشته شترب با navy blue ، نارنجی ، قهوه ای و قرمز میاد
    درسته؟
    واسم دعا کنید دوستای مای سایتی گلم .....

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    69
    پسند کرده
    0

[quote="شیوا.ا"]البته برای انتخاب لباس تو مکانی مثل رستوران یه کم محدودیم فکر میکنم همون کت و دامن که مد نظر خودتون هست از همه بهتر باشه
    عزیزم من این سبک لباس رو پیشنهاد میدم
    البته منظورم دقیقا دوخت همین رنگ و همین مدل نیست منظورم کت ساده ساتن براق و یا ساتن آمریکایی برای رو و یک مدل زیر سارافونی برای زیر که برای سارافون میتونید از پارچه های طرح دار و یا گیپور ابریشم ساده استفاده کنید
    به نظر من لباستون و پارچه لباس شیک و ساده باشه بهتره و پوشش این مدل لباس برای بیرون هم مناسبه البته بازم نظر شخصی منه

بهار111 آواتار ها
    بهار
    نوشته های وبلاگ
    18
    میزان امتیاز
    355
    پسند شده
    13032
    پسند کرده
    7945

افرادی که خیلی لاغر و قد بلند هستند به چه سبکی لباس بپوشند تا لاغری آنها به چشم نیاید؟

افرادی که خیلی لاغر هستند و دارای قد بلندی نیز می*باشند , برای خرید لباس مانند افرادی که خیلی چاق هستند مشکل زیادی ندارند ، اما مسئله ی مهم برای آنها این است که لباسی را که می*خرند و می*پوشند باید به چه سبکی باشد تا لاغری آنها کمتر به چشم بیاید ؟

در این مقاله چندین روش را به شما پیش نهاد می*کنیم تا با رعایت آنها بتوانید لاغری خود را تا حدی بپوشانید !

1- لباس*هایی که خیلی چسبان هستند را نپوشید زیرا این لباس*های لاغری شما را بیشتر نشان می*دهند .

2- بلوز*هایی را بپوشید که دارای پف هستند ، تا شما را چاق تر نشان بدهند ،

3- بلوز*های آستین دار را بپوشید اما قد بلوز*هایی را که می*پوشید نباید بلند باشند قد بلوزهایتان باید کوتاه باشد زیرا شما خودتان دارای قد بلندی هستید و اگر لباس*های*تان نیز دارای قد بلندی باشندزیبایی بصرب خوبی ندارید.

4- لباس*هایی با جنس و الیافی پرز دار یا کرک دار بپوشید ، هم چنین لباس*هایی که دارای جنس ضمخت هستند نیز برای شما مناسب هستند تا لاغری شما را کم تر نشان دهند .

5- به علت قد بلندی که دارید ، شلوارهایی را که کوتاه و برمودا هستندشما را زیبا نشان خواهند داد.

6- شما می*توانید از کمر بند نیز استفاده کنید ، با بستن کمربند*تان به صورتی که کمی شل باشد و حالت آویزانی را بر روی لباس*تان به خود بگیرد باعث می*شود که چاق تر به نظر برسید .

7- شلوارهایی را بپوشید که کمی گشاد باشند تا پاهای شما چاق تر به نظر برسند ، شلوارهایی را که تنگ هستند را نپوشید زیرا به علت لاغری و قد بلندتان ، هیکل و تناسب شما را بد نشان می*دهد .

8- با استفاده از یک سری ضمائم نیز می*توانید لاغری خود را کاهش دهید ، مانند : گوشواره*های بزرگی اگر حالت گرد داشته باشند نیز بهتر است ، بستن دستمال گردن نیز در این امر موثر است ، بستن کمر بند نیز در بالا توضیح داده شد .

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    38
    پسند کرده
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط mahnooshin
    سلام خانمهاى خوش سليقه من مى خوام براى يه مجلس عروسى يك پيرهن كاملا پوشيده بدوزم كسى مدل قشنگى داره بهم بده؟
    توى قسمت مدل لباس من لباس پوشيده نيافتم
    ممنونم. اگر هم فكر ميكنيد كه اينجا نبايد مدل گذاشت خصوصى برام بفرستيد
    >

<
    >
    >>
    عشق مثل عبادت کردن می مونه

بعد از اینکه نیت کردی دیگه نباید به اطرافت نگاه کنی...