نظر سنجی 76 امین مسابقه عکاسی مکمل
شارژ کلوب هاي مامي سايت
بازارچه کالاي دست دوم رسانه مامي سايت
Like Tree3045Likes

موضوع: خوش سلیقه ها: پرسش، پاسخ و تبادل نظر برای خوشتیپ ماندن

نمایش نتایج: از 2,449 به 2,456 از 5366
    مدیر انجمن
    Negara آواتار ها
    نوشته های وبلاگ
    6
    میزان امتیاز
    62
    پسند شده
    8135
    پسند کرده
    7504

re: خوش سلیقه ها: پرسش، پاسخ و تبادل نظر برای خوشتیپ ماندن

نقل قول نوشته اصلی توسط مرکوری
    سلام نگار عزیز
    من یه پارچه گیپور رنگ صورتی چرک دارم که مقدارش کمه و در واقع برای بلوزه. اما می خوام باهاش یه پیراهن کوتاه (بالای زانو) بدوزم. ولی نمی دونم قسمت بالا تنش رو چیکار کنم. بیشتر پیراهن هام دکلته هستند و دوست دارم این متفاوت باشه و کمی هم روی گیپور بودنش مانور داده باشم. یعنی همه جا رو آستر نذارم و یه قسمت هایی بدنم پیدا باشه. در عین جذاب بودن می خوام زیاد هم جلف نباشه.
    هر چی فکر کردم به نتیجه نرسیدم. ممنون می شم اگه در این زمینه ایده، عکس یا پیشنهادی داری راهنماییم کنی عزیزم

سلام عزیزم
    بفرمایید

چی نپوشیم؟

chi-napooshim.com

2. بانک بند ناف
    مدیر انجمن
    Negara آواتار ها
    نوشته های وبلاگ
    6
    میزان امتیاز
    62
    پسند شده
    8135
    پسند کرده
    7504

نقل قول نوشته اصلی توسط Arshida.h
    خواهر من یه مانتو داره که من عاشقشم به نظرتون بد میشه منم مثل همین مانتو رو بخرم و البته شاید یه روزایی دو تامون با هم بپوشیم بریم دانشگاه.دو قلو نیستیم سایزامونم مثل هم نیست.

اصلا کلا ما دو تا بدمون نمیاد یه روزایی که با هم میریم دانشگاه حداقل یکی از وسایلمون مثل هم باشه که البته بیشتر روی ساعت و دستبند مانور دادیم ولی مانتو ............

چه اشکالی داره. خیلی هم قشنگه.

فقط باید هر کدومتون اون مانتو رو با شلوار و کیف و کفشس متفاوتی ست کنین. یعنی فقط یک آیتم تو سر تا پاتون یکی باشه و بقیه حتی متضاد هم باشن. اینجوری قشنگ می شه.

ببینید:

اگه عین هم ست کنین خوب نمیشه چون همیشه یکی بهتر به نظر میاد و اون یکی انگار لباسش عاریه است و حالش گرفته می شه.

ببینید:

چی نپوشیم؟

chi-napooshim.com

عضو خانواده بزرگ مامی سایت

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    95
    پسند کرده
    0

نگارا جونم به نظرم همین روزاست که بیام یا کامپوترتو بلندکنم یا لباساتو
    دختر این عکسای آب دهن برون رو چطور دلت میاد بذاری؟ خو ما از کجا از این لباس خوشملا گیر بیاریم خوووووو؟ نمی دونم افسردگی بگیرم یا بال دربیارم که همچین عکسایی رو دیدم!! اصلا این خارجیا همه چیشون نازه...منم همینطوریه تیپم ها...فقط چون خارجی نیستم و عکسامو پخش نکردم کسی از وجود من اطلاعی نداره
    مرسی نگارا جون اینهمه زحمت می کشی و نظرات عالیتو می گی و اینهمه عکس آپلود می کنی یعنی هر سوالو که می خونم نظراتت بهههههههههههترین جواب ممکنه هست!!!نمی دونم هوش سلیقه ای برای ست کردن لباس داریم آیا یا اینکه مطالعات و وبگردیت زیاده یا نه از اول مامانت اینا و خانوادت شیک پوش بودن بهرحال هرکدوم باشه YOU ARE PERFECT

مدیر انجمن
    Negara آواتار ها
    نوشته های وبلاگ
    6
    میزان امتیاز
    62
    پسند شده
    8135
    پسند کرده
    7504

مرسی بچه ها خیلی خیلی به من لطف دارین.
    دایموند عزیز :

برام باعث افتخاره که نظراتم رو دوست دارید. رشته ام طراحی لباس و اینا نبوده. همون طور که دایموند عزیز گفت ، مادرم از اول خوش سلیقه ، خوشتیپ و ساده پوش بوده و این رو به من هم یاد داده. بعد هم خودم مجله های زیاد انگلیسی زبان خوندم و وبگردی های زیادی داشتم و دارم در سایت های خارجی. کلا ده ساله خودم هر جا می رم یا هر کسی از آشناهام سفر خارجی می ره و می پرسه سوغاتی چی بیاره ، جواب من همیشه اسم چند تا مجله محبوبمه.

البته یه چیزی هم بگما... الان فکر نکنید من خودم کمدم پر از این لباسهای خوشگله و همه اش در حال خرید و ست کردن لباسم!!! اصلا این طور نیست. اتفاقا من خیلی کم خرید می کنم. و این ایده های خوشگل بیشترش تو ذهنمه. لباسهای خودم آیتم های ساده و کاربردی هستن که ممکنه از هز کدوم سالها کار بکشم. نمونه اش اینکه امسال خودم تو این تاپیک ده بیست نفر رو در مورد خرید پالتو و بارونی راهنمایی کردم اما خودم امسال پالتو نخریده ام! قبلا هم پیش اومده در جواب سوالای دوستان بگم که من خیلی اهل مد روز به معنی اینکه الان و همین لحظه باید چی پوشید نیستم ، و بیشتر لباسهام کلاسیک و ساده و از مد نرفتنیه و روی ترکیب زیبایی شناختی لباسها فکر می کنم. لباس عروسیم هم همین طور بود. ساده و کلاسیک ، با ایده از لباسی که تن یک عروسک باربی کلکسیونی دیدم.

البته یکی از دو رشته تحصیلیم طراحی صنعتی بود و بعضی از درسهای اون در تجسم و ترکیب رنگها و حجم ها با هم خیلی بهم کمک کرده. عکسهایی هم که می ذارم بیشترش رو با جستجوی عبارت های مورد نظرم در گوگل ایمجز و زیر و رو کردن نتایج سرچ به دست میارم.
    چی نپوشیم؟

chi-napooshim.com

میزان امتیاز
    2
    پسند شده
    1145
    پسند کرده
    1254

بیتاجون تا نگارای عزیز بیاد اینو از من داشته باشید

8 تکه لباسی که هر خانم باید داشته باشد

1. بلوز سفید کلاسیک
    سفید هیچ وقت از مد نمی افتد. یک بلوز سفید شیک و خوب به شما کمک می کند به طورچشمگیری خوش لباس جلوه دهید. می توانید آن را با به تنهایی با یک شلوار رسمی ویا به همراه ژاکت/ جلیقه و همین طور شلوار جین بپوشید. بدین وسیله می توانید با چند ترکیب و تغییر انواع ظاهرهای متفاوت را ایجاد کنید.
    2. شلوار جین با سایز مناسب
    شلوار جین مناسب اندام خود تهیه کنید تا مطابق روز جلوه کنید.به گزارش پرشین وی شلوار جین به گونه ای است که می توانید تقریبا باهر نوع لباس بالا تنه، آن را بپوشید. بنابراین یکی از ضروریات است.
    3. یک دست لباس مجلسی شیک
    لباس مجلسی زیبا برای مهمانی ها و جشن های رسمی داشته باشید .
    4. شلوار مشکی برازنده
    همانند رنگ سفید، رنگ سیاه نیز هرگز از مد نمی افتد. بنابراین یک شلوار مشکی شیک ظاهری بسیار برازنده به شما خواهد داد و می توان آن را با هر چیزی پوشید.
    5. دامن رسمی به رنگ تیره
    یک دامن رسمی مناسب به سایز تن خود داشته باشید،به گزارش پرشین وی رنگ تیره نیز از آن جهت خوب است که می توانید آن را با انواع مختلف لباس ها بپوشید و به اکثر رنگ ها می آید.
    6. ژاکت ، اورکت ویا پالتو زیبا
    برای اینکه به استایل خود جاذبه بیشتری اضافه کنید برای خود یک ژاکت ، اورکت مناسب و امثال آن را فراهم کنید.
    7. ژاکت کشمیری روشن
    یک یا دو ژاکت کشمیر داشته باشید چرا که می توانید با اکثر لباس های خود بپوشید! به گزارش پرشین وی بهتر است به دنبال رنگ های روشن آن باشید تا بتوانید ظاهر پرجلوه تری به لباسی که در زیر آن پوشیدید بدهید.

8. لباس زیر سایز مناسب
    بسیار مهم است که لباس زیری سایز خود را دارا باشید چرا که بسیار بر خوب جلوه دادن لباس تاثیر می گذارد. اگر تنگ و یا گشاد باشد استایل لباس را خراب کرده و هیچ لباسی را برازنده نشان نمی دهد.
    به نام من.به نام تو.به نام صداهایمان که روزی به هم خواهند رسید...

مدیر انجمن
    Negara آواتار ها
    نوشته های وبلاگ
    6
    میزان امتیاز
    62
    پسند شده
    8135
    پسند کرده
    7504

دوستان لیست کردن لباسهای کلیدی که هر خانوم باید تو کمدش داشته باشه زیاد راحت نیست و توی فرهنگ ما خیلی بر می گرده به سلیقه ها ، رسوم ، میزان پوشیدگی لباسها در مجالس مختلف و...
    در این زمینه همون طور که مینای عزیز زحمت کشیدند ، لیستهای مختلف تو مجلات و نت هست که البته همه هم ترجمه شده است و در حالی که خیلیاش کاربری هست ، خیلیاش هم مال خانمی است که در جامعه بدون حجاب سر کار می ره و اصلا به شکل دیگه ای لباس هاش رو ست می کنه.
    من سعی می کنم به کمد خودم نگاه کنم و چند تا لباس کاربردی رو براتون بگم. اینا برای من با شرایط من خوبه و ممکنه نصفش به کار یه نفر دیگه نیاد.. حتما شرایط خودتون رو در نظر بگیرید.

من لیست رو یک جا نمی تونم بنویسم چون در مورد انتخاب هر آیتم می خوام توضیحاتی هم بدم. پس سریالی می نویسم.
    امیدوارم به دردتون بخوره تا حدی.
    چی نپوشیم؟

chi-napooshim.com

مدیر انجمن
    Negara آواتار ها
    نوشته های وبلاگ
    6
    میزان امتیاز
    62
    پسند شده
    8135
    پسند کرده
    7504

لباسهایی که هر خانوم ایرانی باید در کمدش داشته باشه:

1- یک شلوار جین آبی تیره (اگر پاهاتون چاق هست مطلقا بدون سنگ شور) یکی دو سانت از قدتون بلند تر که بشه هم با کفش تخت پوشید هم پاشنه معمولی. پایینش کمی دمپا. اصولا چه چاق باشید چه لاغر و چه بلند و چه کوتاه شلوار دمپا پاها رو خوش فرم تر می کنه و مشکل هیکل رو تا حد زیادی می پوشونه.

تن خور بالای شلوار بسیار مهمه. اولا که شلوار از پشت باید به باسنتون بچسبه و اگه آویزون و جدا می ایسته اصلا برشش مناسب هیکل شما نیست. ثانیا که کمر شلوار نه باید از شما آوزیون بشه و نه باید جوری تو گوشت کمرتون فرو بره که بالاش دوتا دسته قلمبه گوشت بزنه بیرون. اگر این طور می شه سایز بزرگتر رو امتحان کنید. گشادی پاچه بهتر از تنگی کمر هست. اگر پهلوهاتون از بالای شلوار بزنه بیرون ، دیگه هر بلوزی رو نمی شه پوشید و به نظر چاق میاین و کل هدفمون نابود می شه. فاق شلوار نه باید خیلی بلند باشه جوریکه شکمتون کامل بره توش و نه کوتاه جوری که بالای خط باسنتون در حالت نشسته یا چمباتمه دیده بشه. پس حتما تو اتاق پرو پشت به آینه یه بشین پاشو بکنید. فقط شلوار پاره نشه.

نکته دیگه اینکه شلوار جین به خصوص جنس خوب کمی (و فقط کمی) جا باز می کنه. پس جوری انتخاب کنین که بعد از چند بار پوشیدن ازتون آویزون نشه و اون قدر هم تنگ نگیرین به امید اینکه بالاخره جا باز می کنه!!!

توصیه من اینه که این شلوار رو ساده بگیرین یعنی سنگ و منگ و میخ و سیخ و... نداشته باشه ، اصلا کار شده نباشه. بدون تزیین و ساده. در این صورت می تونین این شلوار رو هم زیر مانتو بپوشید برید دانشگاه و سوپر و... هم اگه تمیز نگه دارید می تونید بپوشید برید خونه دوستتون...و با همه چیز ست می شه.

رنگ این شلوار رو دقت کنید نگفتم سورمه ای. بلکه گفتم آبی تیره. یعنی رنگ اصلی جین که کمی هم به طوسی می زنه ، اما تیره تر.
    اگر باسنتون بزرگه سعی کنید پشت شلوار جیب نداشته باشه یا اصلا یا ساده ساده و تخت باشه جیبش. اگر لاغر هستید و باسنتون تخته ، می تونید جیب شلوغ یا در دار یا دکمه دار یگیرید یا می تونید مدلی بگیرید که روی باسنش سنگ شور داشته باشه.

در مورد شلوار جین، اصل اینه که سنگ شور (یا همون روشنی یا سفیدی بعضی نقاط جین) همون نقطه از بدن رو بزرگ جلوه می ده. پس اگه نمی خواین رون هاتون چاق نشون داده بشه بدون سنگشور یا اگه مثل من رونهاتون لاغره و بد هم نیست کمی تپل به نظر بیاد با سنگ شور روی ران بگیرید.

برای این شلوار جین به نظر من از فروشگاههایی که کارشون فقط شلوار جین یه خصوص از نوع اسپرت هست خرید کنید ، نه بوتیک و... و خیلی ارزون یا خیلی گرون نخرید. حدود 80- تا 100 تومن باید باشه اون نوعی که مد نظر منه.
    من خودم معمولا از بوسینی ، لی وایز یا جیوردانو می خرم. جنس خوب هم می خرم که برام حدود یک سال و نیم تا دوسال هر روز کار می کنه. (یادتون باشه که هدفمون اینه که مد لحظه رو فراموش کنیم و لباسی بپوشیم که ما رو زیبا و خوش هیکل نشون بده و مدلش دو روزه از مد نره.) راستی اگر جایی سفر می کنید که فروشگاه مارکس اند سپنسر هست ، حتما و صد در صد ازش شلوار بخرید. جین و غیر جین.
    (شماره حسابم رو بنویسم برای پورسانت؟ )

چی نپوشیم؟

chi-napooshim.com

jingol آواتار ها
    میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    275
    پسند کرده
    182

مثل اینکه شماره ۱ شلوار جین شده
    من هر لباسی که از بوسینی و جیوردانو گرفتم با یه بار شستن از ریخت افتاده ولی در عوض همیشه از زارا، تامی ،سیسلی و دیزل راضی بودم حتی بیشتر از دو یا سه سال می تونم ازشون استفاده کنم
    اگه دوستان هم تجربه ای دارن بگن شاید به درد همه بخوره

یه نکته خیلی مهم در مورد فاق شلوار با توجه به اینکه روز به روز داره آب میره خب فاق لباس زیرها هم همینطور فکر می کنم خیلی بد منظره باشه که ش.. یه خانوم خوش تیپ از پشت معلوم باشه
    پس بهتره حتما بعد از خرید شلوار یه جین هم ش.. بخرید که فاقش با شلوار هم خوانی داشته باشه .
    زن ها قدرت تغییر دنیا را دارند
    اگر بدانند که می توانند واگر بدانند که امروز آن روز است!