نظر سنجی 76 امین مسابقه عکاسی مکمل
شارژ کلوب هاي مامي سايت
بازارچه کالاي دست دوم رسانه مامي سايت
Like Tree3045Likes

موضوع: خوش سلیقه ها: پرسش، پاسخ و تبادل نظر برای خوشتیپ ماندن

نمایش نتایج: از 2,433 به 2,440 از 5366
    مدیر انجمن
    Negara آواتار ها
    نوشته های وبلاگ
    6
    میزان امتیاز
    62
    پسند شده
    8134
    پسند کرده
    7504

re: خوش سلیقه ها: پرسش، پاسخ و تبادل نظر برای خوشتیپ ماندن

نقل قول نوشته اصلی توسط یوتاب شجاع
    مرسی از نگارای عزیزم لطف کردی و برام ایده هاتو گذاشتی راستش من تازه مطلبت رو دیدم چون نتم قطع بود نمیتونستم وصل شم نگارای عزیزم چیزی که خودم مد نطرم هست اینه که یه پالتو بلند بدوزم با برش های عمودی زیاد که هم قدم رو بلند تر نشون بده و هم توی تن خوش فرم تر نشون داده بشه میخوام بلندیش طوری باشه که وقی چکمه بپوشم شلوار و یا همون ساپورت اصلا معلوم نشه به نپر و چطوره خوبه یا نه؟ و با چه کیف و کفش و شالی ست کنم . منتظر ایده های خوشگلت هستم میبوسمت و ممنون
    حدیث جان این ایده عالیه. اتفاقا من خودم عاشق اینم که پالتو و بوت لب به لب وایسه و ساق یا شلوار زیرش فقط نشسته خودش رو نشون بده.
    اگه پاهات لاغره بوتی بگیر که روش چروک خورده باشه پارچه اش. اگه پالتوی رو سفید می گیری بوت و کیف نووک مشکی یا سورمه ای عالی می شه.
    چی نپوشیم؟

chi-napooshim.com

2. بانک بند ناف
    مدیر انجمن
    Negara آواتار ها
    نوشته های وبلاگ
    6
    میزان امتیاز
    62
    پسند شده
    8134
    پسند کرده
    7504

نقل قول نوشته اصلی توسط niyayesh
    این مدل لباس دخترم هست دقیقا همین اما رنگ نقره ای به نظرتون چه چیزایی ست کنم واسش و مدل موهاش چطور باشه ( 16 ساله لاغر قد 158 و گندمی و موهای حالت دار تا پایین کتف)
    >

نیایش عزیز
    لباس قشنگیه. به نظر من به موهای خودش که حالت داره کمی موس بزنه که حالتش خودش رو نشون بده.

اگر لباسش نقره ای هست با کیف و کفش مشکی جیز به نظر من قشنگ می شه. صد البته بدون جوراب.

یک ایده دیگه با دردسر بیشتر اینه که براش کیف و کفش سرخابی بگیرین و روی کمر لباس هم پارچه یا نگین سرخابی کار کنین که ست بشه.

چی نپوشیم؟

chi-napooshim.com

مدیر انجمن
    Negara آواتار ها
    نوشته های وبلاگ
    6
    میزان امتیاز
    62
    پسند شده
    8134
    پسند کرده
    7504

نقل قول نوشته اصلی توسط BAHHAR
    سلام
    لطفا به من کمک کنید.
    من 26 سالمه و همچین پر و پیمون تشریف دارم قدم هم 160 هست. میخواستم پارچه پالتویی بگیرم و بدم خیاط برام بدوزه. اما همسری میگه پالتو چاقتر نشونت میده نپوش!
    به نظر شما چیکار کنم؟ بافتنی چطوره؟ یه بافت نرم که خیلی چاق نشونم نده؟ خوب چیکار کنم؟ گناه دارم... تو این هوای سرد مگه میشه پالتو نپوشی؟

بهار جان چرا چاق کنه؟ شما پالتوی رنگ تیره ، قالب بدن و قد بلند (زیر زانو) بگیر با مدلهایی که برشهای عمودی داره و اصلا جیب یا کمر یا شلوغی رویش نداشته باشه ، کلی هم لاغرت می کنه. آخه با بافت که نمیشه سرمای زمستون رو تحمل کرد.
    چی نپوشیم؟

chi-napooshim.com

مدیر انجمن
    Negara آواتار ها
    نوشته های وبلاگ
    6
    میزان امتیاز
    62
    پسند شده
    8134
    پسند کرده
    7504

نقل قول نوشته اصلی توسط مامی ساینا
    لطفا چند مدل دامن بلند خوشگل كه الان مد باشه بذاريد

چی نپوشیم؟

chi-napooshim.com

مدیر انجمن
    Negara آواتار ها
    نوشته های وبلاگ
    6
    میزان امتیاز
    62
    پسند شده
    8134
    پسند کرده
    7504

quote="marjan22"]سلام خانوماي با سليقه

نمي دونم سوالم جاش اينجاس يا نه
    اگه كه نه آدرس تاپيكش رو اگه برام بذارين ممنون مي شم

به نظرتون برا خواستگاري (جلسه اول كه فقط مادر و خاله ي پسره مي ياد) من عينك بزنم يا نه (با توجه به اين كه نمي تونم از لنز استفاده كنم)
    البته بدون عينك هم مي بينم ولي با عينك كيفيت و وضوحش بيشتره! و اين كه بعدا نگن كه ما نمي دونستيم عينك داري[/quote]

اینم چند تا مدل آرایش و مو با عینک.
    ببین چقدر خوشگل و جذابن.

چی نپوشیم؟

chi-napooshim.com

مدیر انجمن
    Negara آواتار ها
    نوشته های وبلاگ
    6
    میزان امتیاز
    62
    پسند شده
    8134
    پسند کرده
    7504

نقل قول نوشته اصلی توسط aidakhanom
    ميشه نظر بديد كه چطور لباس بپوشيم كه پاهامون يه كم لاغرتر به نظر برسه؟ مخصوصا قسمت ران!!!!

شلوار های رنگهای تیره به خصوص جین سورمه ای. دمپا گشاد از همه بهتره. به هیچ وجه شلوار تنگ و چسبون یا رنگ روشن نپوشید. شلواری که راههای عمودی داره پاتون رو لاغر می کنه. همین طور درباره دامن. هر چی قد دامن بلند تر باشه براتون بهتره. مدلهایی رو انتخاب کنین که تا زانو تنگ باشه و بعدش گشاد بشه مثل ماهی.
    کت های مدل کمر کرستی با قد یکی دو سانت زیر **** برای شما مناسبه.
    چی نپوشیم؟

chi-napooshim.com

مدیر انجمن
    Negara آواتار ها
    نوشته های وبلاگ
    6
    میزان امتیاز
    62
    پسند شده
    8134
    پسند کرده
    7504

quote="khanomi65"]خانومای عزیز و خوشتیپ سلام. خیلی* خوشحالم که شما رو اینجا پیدا کردم. امیدوارم بتونین به من هم کمک کنید تا بتونم در عین بد هیکلی* و چاقی خوش پوش باشم. چون خیلی* این مساله منو رنج میده. مشکله اصلی* من داشتن پهلو، شکم و سینه*های بزرگه. حالا شما بگین من چجور لباس بپوشم؟ خودم همیشه لباسای تیره یا مشکی* می*پوشم که باعث شده شوهرم و مامانم اینا از من انتقاد کنن که باید این استایل خودمو تغییر بدم و لباس*های روشنتر بپوشم. ببخشید خیلی* پر حرفی* کردم.[/quote]

مدلهای یقه چپ و راستی سینه شما رو جمع تر نشون می دن. یقه های باز تر و هفت برای شما مناسب تر از گرد و بسته هستن.
    برای پوشاندن پهلوها لباسهای با پارچه های سفت و آستر دار و لای دار بپوشید که لابه لای چین های پهلو فرو نروند. حتما گن لاغر کننده میان تنه بگیرید. این گن ها روی سینه و **** رو نمی پوشونن اما از زیر سینه ته بالای **** رو حسابی فشار می دن و جمع می کنن. جلوشون غزن یا زیپ می خوره.
    سوتین های خارجی با جنس های سفت و محکم و فرم گرد بگیرید که روی سینه درز ندارند. بر خلاف باور عموم که سینه های بزرگ نیاز به سوتین ابری و فنری ندارن ، سوتین گرد ابری با بندهای کلفت و محکم سینه های شما رو جمع و خوش فرم می کنه.

می تونید لباسهایی بپوشید که در بالاتنه تیره و پایین تنه روشن باشند. دامن های رنگی و شلوغ برای شما مناسب هستن. به خصوص دامن های کلوش.
    با فرم بدنتون اگر دامن های فون یا تنگ و بالای زانو بپوشید بزرگی بالاتنه تون چند برابر می شه. سعی کنید دامن هاتون گشاد و در مجالس ژپون دار باشه.

اینم عکس چند تا خانوم معروف (کویین لطیفا ، جنیفر هادسن و اوپرا) که تپل هستن و به خصوص بالاتنه بزرگی دارند. نکاتی رو که گفتم دقت کنین:

چی نپوشیم؟

chi-napooshim.com

عضو خانواده بزرگ مامی سایت
    mahdieh7 آواتار ها
    میزان امتیاز
    9
    پسند شده
    2290
    پسند کرده
    2357

رنگ سال ۲۰۱۳

This emerald green color swatch released by Pantone is
    Pantone LLC’s Color of the Year for 2013, beating out all the other shades of the rainbow.AP
    مؤسسه رنگ «پنتون»، رنگ سال ۲۰۱۳ را تعیین و معرفی کرد.منبع مقاله فوق از واشنگتن پست است و همچنین خبر سال ۲۰۱۲ . مؤسسه رنگ «پنتون» بر پایه تحلیل روانشناسان، خود رنگ سبز ( زمرد) را به عنوان رنگ سال ۲۰۱۳ برگزیده است. تعریف پنتون از این رنگ که سیمبل رشد است سرزنده بودن درخشندگی. با شکوه بودن… است .همچنین این رنگ از ظرافت و زیبایی خاصی برخوردار است که باعث افزایش احساس خوب بودن، تعادل و هماهنگی است.پر جنب و جوش و درخشنده: درست مثل طبیعت، سبز نگاهی خوب با رنگ روشن است. ست رنگی آن با زرد مملو از انرژی است.

رنگ مد سال ۲۰۱۳
    Fashion from the Spring 2013 collection of Nanette Lepore in New York. Bebeto Matthews – AP
    رنگ سال ۲۰۱۳ تونالیته ای از رنگ سبز است به نام Emerald با کد ۵۶۴۱-۱۷ که به عقیده خیلی ها توأم با حس لوکس بودن است. این رنگ در بسیاری از کشور ها، فرهنگ ها و مذاهب بیانگر حس شکوه، جلال و زندگی دوباره است.این رنگ بیانگر معنی رشد و شکوفایی است و شاید هیچ رنگ دیگری به اندازه ی آن بیانگر باز زایی و نوزایی نیست. سال های سال در بسیاری از کشور ها رنگ سبز بعنوان رنگ وحدانیت و شفا بخشی انتخاب شده بوده است.
    Leatrice Eisman مدیر اجرایی موسسه ی Pantone در این باره انتخاب این رنگ می گوید:” سبز یکی از فراوان ترین رنگ ها در طبیعت است. چشم انسان بیش از هر رنگ دیگری تونالیته های رنگ سبز را در طیف رنگی می بیند”. وی ادامه داد:” این رنگ دارای تاریخچه ی بسیار طولانی است، در بسیاری از دوره ها بصورت نمادین بیانگر حس شفافیت، زندگی دوباره و تازه شدن بوده، چیزی که در دنیای پیچیده امروز شاید نکته بسیار مهمی است. این رنگ می تواند نقش مهمی در گرایشات معماری داخلی – دکوراسیون منزل و مد ایفا کند”.
    «لیتریک ایزمن»، مدیر اجرایی شرکت پنتون است که استاندارد رنگ های لباس و صنایع خانگی را تعیین می کند، در خبر پیشین گفته بود پیش بینی هر سالانه رنگ بنا بر نیاز مشتریان و آنچه آنان می خواهند صورت می گیرد و بلافاصله مورد استفاده طراحان گوناگون قرار می گیرد.

A gown from the Zac Posen Spring 2013 collection during Fashion Week in New York. (John Minchillo – AP
    هرچند برگزیدن رنگ سال توسط مؤسسه پنتون، تأثیر بسیار بالایی در تعیین رنگ پوشاک و وسایل دکوراسیون خانگی در کشور های غربی می گذارد، اما این بدین معنا نیست که رنگ های دیگر مورد بی توجهی طراحان و تولید کنندگان قرار می گیرد، بلکه بر پایه نیاز مشتری این رنگ، رنگ غالب در طراحی و تولید در چنین صنایعی می شود.
    شایان ذکر است pantone تولید کننده تجهیزات حرفه ایی برای طراحان گرافیک عکاسان و طراحان دکوراسیون و چاپ پارچه و … میباشد از جمله میتوان به کاتالوگ های رنگ و دستگاه های کپچر رنگ و یا کالیبره کننده های مانیتور و پرینتر اشاره کرد.

جالب است بدانید …
    شهر «اُز» افسانه ای به خاطر رنگ زمرّدی محیطش در خاطر شما مانده، «نرون» برای تماشای گلادیاتورها عینکی از زمرّد به چشم میزده است، جواهرات زمرّدی «الیزابت تیلور» از مشهورترین لوازم شخصی او بودند، حالا این رنگ که قبلاً در دهه ۸۰ میلادی امتحان خود را پیش طراحان مُد پس داده یک بار دیگر وارد بازی میشود.هرسال موسسه مُد Pantone از میان طراحان و برندهای معتبر لباس جهان برای انتخاب رنگی که قرار است طی سال آینده همه گیر شود نظرسنجی میکند.
    امسال بزرگان مُد جهان روی رنگ «سبز زمرّدی» با کد ۱۷-۵۶۴۱ توافق کردند و این یعنی در سال ۲۰۱۳ بساط نارنجی جمع خواهد شد.
    «لیتریس ایستمن» مدیر اجرایی انیستیتوی رنگ «پانتون» میگوید: «رنگ سبز بیشتر از همه رنگها در طبیعت دیده میشود، بنابراین چشم آدمها هم با این رنگ آشنا است. این رنگ همچنین نماد رشد، تازگی و کامیابی است، هیچ رنگ دیگری به این اندازه نمی تواند حس احیا را به بیننده القاء کند.»
    حالا چرا زمردی؟ زمّرد درخشان وخوشرنگ است و هارمونی و نظم را به بیننده یادآوری میکنند، بنا به عقیده «ایستمن» رنگ زمرّدی به راحتی قابل پیاده سازی در طرح های تولید کنندگان پوشاک است و جلوه خوبی به طیف وسیعی از تولیدات برندهای معروف می دهد.
    ستاره هایی مانند انجلینا جولی، کاترین زتا جونز و الیزابت ماس در جریان اهدای جوایز «گلدن گلوب ۲۰۱۱» با پوشیدن لباس های زمرّدی نشان دادند که این رنگ قابلیت بازاریابی و عرضه در میان خوش پوشان را دارد. تا به اینجای کار هم طراحان خرده پا و عرضه کننده های کمتر شناخته شده پوشاک هم انتخاب این رنگ را پذیرفته اند و حالا در حال آمادگی برای عرضه لباس های زمرّدی مناسب بهار سال آینده هستند.

A gown from the Zac Posen Spring 2013 collection during Fashion Week in New York. (John Minchillo – AP
    هرچند برگزیدن رنگ سال توسط مؤسسه پنتون، تأثیر بسیار بالایی در تعیین رنگ پوشاک و وسایل دکوراسیون خانگی در کشور های غربی می گذارد، اما این بدین معنا نیست که رنگ های دیگر مورد بی توجهی طراحان و تولید کنندگان قرار می گیرد، بلکه بر پایه نیاز مشتری این رنگ، رنگ غالب در طراحی و تولید در چنین صنایعی می شود.
    شایان ذکر است pantone تولید کننده تجهیزات حرفه ایی برای طراحان گرافیک عکاسان و طراحان دکوراسیون و چاپ پارچه و … میباشد از جمله میتوان به کاتالوگ های رنگ و دستگاه های کپچر رنگ و یا کالیبره کننده های مانیتور و پرینتر اشاره کرد
    بارون وقتی زیبا میشه که عشقت با تو هست...