نظر سنجی 76 امین مسابقه عکاسی مکمل
شارژ کلوب هاي مامي سايت
بازارچه کالاي دست دوم رسانه مامي سايت
Like Tree3045Likes

موضوع: خوش سلیقه ها: پرسش، پاسخ و تبادل نظر برای خوشتیپ ماندن

نمایش نتایج: از 2,425 به 2,432 از 5366
    عضو خانواده بزرگ مامی سایت

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    542
    پسند کرده
    3233

re: خوش سلیقه ها: پرسش، پاسخ و تبادل نظر برای خوشتیپ ماندن

نقل قول نوشته اصلی توسط marjan22
    سلام خانوماي با سليقه

نمي دونم سوالم جاش اينجاس يا نه
    اگه كه نه آدرس تاپيكش رو اگه برام بذارين ممنون مي شم

به نظرتون برا خواستگاري (جلسه اول كه فقط مادر و خاله ي پسره مي ياد) من عينك بزنم يا نه (با توجه به اين كه نمي تونم از لنز استفاده كنم)
    البته بدون عينك هم مي بينم ولي با عينك كيفيت و وضوحش بيشتره! و اين كه بعدا نگن كه ما نمي دونستيم عينك داري
    هو المعبود
    سلام مزجان عزیزم.اولا که عینکی بودن مساله ای نیست که بخواد ناراحتت کنه ونخوای عینک بزنی تا بعدا آتو بدی دستشون. دوم اینکه تو با عینک برو حلو وسلام علیک کن. بعد که میشنی عینکت رو بردار وتا آخر هم دیگه عینکتو نذار ومثلا برای پذیرایی واینها بدون عینک باش.که بفهمن تو خیلی هم بدون عینک مشکل نداری
    ؟؟

2. بانک بند ناف
    *سیندرلا* آواتار ها
    میزان امتیاز
    3
    پسند شده
    1558
    پسند کرده
    4642

نظرتون راجع به اين كه جلسه اول عينك نزنم
    ولي از جلسه دوم بزنم چيه.؟

بعضي ها هم مي گن كه عينك نزن ولي به خود پسره بگو كه عينكي ام
    (مي بينين چه قد وسواسي ام ؟ خود پسرها انقد گير نمي دن)

دوست عزیزم به نظر من عینک اصلا چیز مهمی نیست که شما اینقدر روش حساس باشی و اصلا هم عیبی به حساب نمیاد که بخواد براتون نمره منفی باشه سعی کن از اول راه همونجوری که همیشه هستی خودتو نشون بده

نظرتون راجع به اين كه جلسه اول عينك نزنم
    ولي از جلسه دوم بزنم چيه.؟

بعضي ها هم مي گن كه عينك نزن ولي به خود پسره بگو كه عينكي ام
    (مي بينين چه قد وسواسي ام ؟ خود پسرها انقد گير نمي دن)
    ...

بگذار ابر سرنوشت هر چه می خواهد ببارد ما چترمان خداست

مدیر انجمن
    Negara آواتار ها
    نوشته های وبلاگ
    6
    میزان امتیاز
    62
    پسند شده
    8134
    پسند کرده
    7504

سلام دوستان عزیز
    من سفر بودم و سوالات دوستان رو از دوشنبه به بعد نتونستم جواب بدم. از همین جا از همه دوستان عذر می خوام که جوابهاشون دیر شد. فردا حتما میام سراغ سوالات.

یه جواب فوری برای دوست خوبمون که در مورد عینک و خواستگاری نوشتن ، من هم معتقدم با عینک بیاین اما هم ابروتون رو خیلی تر و تمیز درست کنین و هم خط چشم و ریملتون غلیظ تر از معمول باشه هم لبها رو کمی پررنگ تر کنین که هم عینک تو صورتتون بهتر بنشیه و هم صورتتون و چشماتون بی حالت نشه.
    اگه مدل و رنگ عینک رو بگین بهتر در مورد ست کردنش می شه نظر داد.

نقل قول نوشته اصلی توسط khanoom tala
    مرجان گل من هم عینکی هستم و اصلا ناراحت نیستم بابت این قضیه!!!
    چیز بدی نیست که؟!!!!!
    اتفاقا خیلی هم شیکه آدم عینک بزنه!!
    مال من کائوچویی مشکی هستش ک الان زیاد مد شده
    جوری ک خیلی از دوستام ک چشماشون ضعیف نیست هوس کردن برن عینک بخرن!!!!(ب جان خودم راس میگم!)
    با اعتماد ب نفس تمام برو جلو ....
    بعدشم آدمو ک ب خاطر لباسو عینک و....اینا نمیپسندن(البته بی تاثیر نیستا)!!!ولی بیشتر رفتارت مهمه
    موفق باشی
    نقل قول نوشته اصلی توسط yasmina90
    مرجان عزیز.من نظرم یه کم با دیگران متفاوته.چون خودم تجربه اش را دارم. عینک زدن عیب نیست.ولی یه کم دافعه داره .خصوصا برای بار اول و خصوصا تر !برای خانواده داماد.
    من چشمای خیلی ضعیفی داشتم(الان چند ساله عمل کردم)و از لنز استفاده می کردم.اگر از روز اول اینو عنوان می کردم نا خودآگاه مساله ای بزرگ جلوه داده می شدو ... .ولی بعد از یه چند باری که با شوهرم بیرون رفتیم تو صحبتام اینو عنوان کردم واونم اصلا پی گیر نشد که ببینه چشمام چقدر ضعیفه.مال شما که اصلا در اون حدا هم نیست که بخواهی دلهره داشته باشی.
    چی نپوشیم؟

chi-napooshim.com

میزان امتیاز
    2
    پسند شده
    1145
    پسند کرده
    1254

نقل قول نوشته اصلی توسط *سیندرلا*
    سلام
    دوستان من جمعه مولودی دعوتم میخوام برم لباس بخرم به نظر شما چی بخرم و چه رنگی بیشتر مد هست ؟؟
    قدم 159 هست و لاغرم
    ممنون میشم
    عزیزم برای مولودی من پیشنهاد تونیک با ساپورت و یا دامن میدی یا بلوز شیک و یا سارافن اسپرت تا روی زانو رو دارم.که استین دارن و متناسب این فصل پارچش از جنس گرمی هیت و بسیار الان تو بازار دیدم.رنگ هم شما باید ببینین چی به پوستتون میاد و میخاین با چه رنگ کیف یا کفشی ست کنین؟مقوله ی رنگ خیلی کلی هستش.ولی با توجه به لاغر بودنتون رنگهای تیره مناسب شما نیس اصلا چون لاغرتر نشونتون میده
    به نام من.به نام تو.به نام صداهایمان که روزی به هم خواهند رسید...

میزان امتیاز
    2
    پسند شده
    1145
    پسند کرده
    1254

راهنمای لباس پوشیدن برای دختر خانمهای چاق
    تصمیم گرفته ایم نکاتی درمورد طرز لباس پوشیدن دخترهایی که اضافه وزن دارند ذکر کنیم تا با استفاده از آنها بتوانند متناسب تر به نظر برسند. این نکات توسط طراحان مد و لباس ارائه شده است که با هر بودجه و قیمتی قابل استفاده می باشد.
    1 - لباسهای بی شکل گشاد انتخاب نکنید. شلوار ورزشی های گشاد برای ورزش است نه برای بیرون رفتن. این لباس ها به هیچ وجه اندامشان را زیباتر نمی کند.
    2 - سبک لباسهایی که آستین های باریک، قسمت سینه، کمر و پاهای تنگ دارند یا هر چیزی که بدنی واقعاً خوش فرم می خواهد تا زیبا به نظر برسد، به درد این دخترها نمی خورد. گذشته از اینکه این لباسها ایراد و اشکال های اندامشان را چند برابر نشان می دهد، بسیار برایشان ناراحت خواهد بود و گردش خونشان را هم مشکل ساز می کند.
    3 - شلوارها، شلوارک ها و دامن هایی انتخاب کنید که در پشت کمر کشی باشد اما از جلو زیپ و دکمه بخورد.
    4 - شلوار جین های کشی انتخاب کنید. این شلوارها درست مثل شلوار جین های عادی اما از نظر جنسی بسیار راحت می باشند.
    5 - لباسهایی انتخاب کنید که به خوبی اندازه شان باشد و در آن احساس راحتی کنند.
    6 - برای جلوگیری از عرق کردن بدن برایشان از پودر و اسپری بدن استفاده کنید.
    7 - از پوشیدن لباسهای خانمانه به دختربچه های چاق خودداری کنید. درست است که گاهی پیدا کردن لباس برای دخترهای درشت اندام سخت است اما به هیچ وجه به آنها لباسهایی که متعل به سنین بالاتر از اوست را نپوشانید.
    8 - به قسمت سایز بزرگ همه نمایندگی ها و مارک های لباس سر بزنید. مطمئناً چیزی پیدا می کنید که خوششان بیاید.
    9 - برای پوشاندن شکم و باسنشان، بلوز، تی شرت و تاپ های بلند انتخاب کنید.
    10 - دخترتان اگر چاق است یا پاهای کوتاهی دارد، از پوشاندن شلوار جین و شلوارهای راسته به او خودداری کنید. این شلوارها پاهایشان را چاق تر نشان می دهند.
    11 - شلوارهایی انتخاب کنید که در قسمت ران چسبان و در پایین کمی گشاد باشد.
    12 - به دختربچه تان که چاق است دامن بلند پایین تر از زانو نپوشانید چون از مد افتاده است و چاق ترشان می کند.
    13 - دامن هایی انتخاب کنید که تقریباً تا روی زانوهایشان باشد. از پوشاندن دامن کوتاه به آنها خودداری کنید.
    14 - به آنها دامن شلواری بپوشانید که هم برایشان راحت تر است و هم جایگزین خیلی خوبی برای دامن به حساب می آید.
    15 - اجازه ندهید دخترتان لباسهای سنگینی بپوشد که باعث می شود بیش از حد گرمش شود. لباسهای مخملی، پشمی و سایر پارچه های حجیم از این دسته هستند.
    16 - به دخترتان یاد بدهید که چطور می تواند از لباسهای چند لایه استفاده کند. مثلاً یک سویشرت یا ژاکت با خود داشته باشد که درصورت نیاز تن کند.
    17 - شلوارک های کوتاه تنگ برایشان نخرید.
    18 - از جوراب با درازای مختلف استفاده کنید. جوراب تا زانو، تا ساق یا تا مچ. باید ببینید کدام برایشان راحت تر است.
    19 - پیراهن یا دامن های کوتاه را حتماً با جوراب شلواری کلفت استفاده کنید.
    20 - از پوشیدن کفش های خیلی تخت یا پاشنه بلند خودداری کنید. مسئله مد نیست، راحتی و سلامت دخترتان از همه چیز مهم تر است.
    21 - کفش هایی انتخاب کنید که کمی پاشنه داشته باشد.
    22 - کفش ها، چکمه ها و صندل هایی انتخاب کنید که روی آن بر چسب قابل ارتجاع زده باشد. اگر کفشی این برچسب را نداشت کفش را در دو دستتان بگیرید و سعی کنید به جلو و عقب خمش کنید. باید به راحتی به جلو و عقب خم شود.
    23 - سعی کنید از مغازه هایی خرید کنید که مخصوص سایز بزرگ هستند تا انتخاب بیشتری پیش رویتان باشد. لباس خریدن برای دختربچه های چاق خیلی سخت است پس سعی کنید تا حد امکان لذت بخشش کنید.
    باید بدانید که چاق بودن در دوران دبستان به معنای چاق بودن تا آخر عمر نیست. پس سعی کنید با اعمال روش های مناسب دخترهای گلتان را برای لاغر شدن تشویق کنید.

میزان امتیاز
    2
    پسند شده
    1145
    پسند کرده
    1254

چگونه لباس بپوشیم تا شکم خود را به کوچکترین شکل نشان دهیم؟
    مد ممکن است تغییر کند، اما مدل و لباسی که به بهترین شکل با اندام شما هماهنگ می شود، همیشه به شما کمک می کند تا با اطمینان لباس بپوشید.
    توجه به نکات ساده فشن می تواند به شما کمک کند تا برآمدگی شکم خود را کوچکتر نشان دهید.
    گام اول)
    به دنبال لباس هایی باشید که توجه مستقیم را از شکم شما به سمت بالاتنه و پاهای شما معطوف می کند.
    یقه خود را با لوازم جانبی مجهز کنید یا بلوزها و تاپ هایی انتخاب کنید که در قسمت بالای سینه دارای طرح یا قلابدوزی، گلدوزی و تزئینات است.
    گام دوم)
    شلوارهایی را انتخاب کنید که پاچه های تنگ یا باریک شونده و نوک تیز دارد.
    جیب، پلیسه و چین در ناحیه پشت، جلو و پهلوی شکم و همچنین شلوارهای تنگ، تنها باعث می شود که به قسمت میانی بدن شما بیشتر توجه بشود و اثر منفی بر روی ظاهر شما دارد.
    گام سوم)
    دامن های کلوشی انتخاب کنید که در قسمت کمر جمع نمی شود.
    دامن های راسته یا باریک و تنگ، اندام پایینی بدن شما را باریکتر و کم پهناتر نشان می دهد و این تصور را ایجاد می کند که فرم کلی بدن شما لاغرتر است.
    گام چهارم)
    بلوزها، ژاکت ها و تی شرت های تونیک مانند بپوشید. آنها در حالی که شما را بهتر نشان می دهند، جادار و راحت هستند. ژاکتهای مربع شکل انتخاب کنید، زیرا هم جادار هستند و هم شکم شما را می پوشانند.
    گام پنجم)
    به دنبال پیراهن های قالب تن راسته باشید که یک فرم یکدست مستقیم از شانه تا پایین پای شما ایجاد می کند.
    این مدل این حس را ایجاد می کند که اندام شما خطی تر است.
    گام ششم)
    از هر نوع ترکیب لباسی که کمر شما را مشخص می کند خودداری کنید؛ از قبیل هر نوع لباس کمردار یا بنددار.
    گام هفتم)
    طرح ها و جزئیاتی بر روی پایین شلوار شما، توجه را به سمت پای شما جلب می کند و از توجه به شکمتان کم می کند.

میزان امتیاز
    2
    پسند شده
    1145
    پسند کرده
    1254

توصیه مدزمستانی وخوش تیپ شدن

با فرا رسیدن فصل سرما لازم است که در نوع پوشش و انتخاب لباس*هایتان دقت کنید اما این لزوما به این معنی نیست که برای در امان ماندن از سرمای زمستان ، مد را فراموش کنید . حتی در فصل سرما و یخبندان هم می*توانید به خوش لباسی فصول دیگر سال به نظر برسید ؛ البته اگر در انتخاب لباس*هایتان دقت کنید. در حقیقت ، زمستان یکی از آسان ترین زمان*ها برای خوش لباس بودن است.
    لباس*های زمستانی شامل مانتو و یک کت ، یک جفت بوت ، کلاه ، شال گردن و یک جفت دستکش است.
    در وهله اول شما باید کتی انتخاب کنید که در عین گرم بودن زیبا نیز به نظر برسد . یک کت مناسب نه تنها می*تواند شما را گرم کند ، بلکه لباسی است که نشان می*دهد شما چقدر خوش سلیقه هستید. مهم نیست کت شما خزدار باشد یا پشمی یا مخملی ؛ فقط به یاد داشته باشید که با انتخاب کت به دیگران نشان می*دهید چگونه فکر می*کنید و چقدر خوش لباس هستید.
    اگر می*خواهید در میان دیگران تک باشید ، یک کت سنگین و یک شال را به جای ژاکت قدیمی*تان امتحان کنید. این کت هم شما را گرم نگاه می*دارد و هم شما را از دیگران متمایز می*کند. البته دقت کنید کتی انتخاب کنید که آنقدر سنگین نباشد که باعث زحمت شما باشد و یا بعد از یک روز بارانی از شدت سنگینی مجبور شوید آن را در تن*تان بیرون بیاورید.
    توجه داشته باشید که باید کت و بوت*تان را با هم ست کنید.

شما که دوست ندارید بوتی به پا داشته باشید که هیچ هماهنگی با کت*تان نداشته باشد ، پس به دنبال بوتی باشید که هم مدل و هم رنگش با کت*تان متناسب باشد. اگر کت شما روشن است ، یک بوت ساده و کمی تیره تر از رنگ کت*تان انتخاب کنید. اگر کت*تان ساده است ، یک بوت طرح دار و روشن انتخاب کنید. همچنین می*توانید برای یک کت خزدار و سنگین از بوت*های چرمی استفاده کنید ، یا اگر کتی به تن می*کنید که طرح دار است یک بوت لاستیکی یا ابریشمی انتخاب کنید.
    اجزاء دیگر لباس*تان نیز باید با هم هماهنگ باشند ، اجزایی نظیر دستکش ، کلاه و شال گردن.

البته ابتدا کت و بوت*تان را انتخاب کنید و سپس دستکش و کلاه و شال گردن*تان را مطابق با آنها انتخاب کنید. رنگ اجزاء لباس*تان نیز باید با رنگ کت و بوت*تان هماهنگ باشد اما دقت کنید که همه لباسها و اجزاء آن را از یک رنگ انتخاب نکنید.
    پس اگر یک کت قرمز روشن دارید یک بوت قرمز انتخاب کنید . یک بوت سبز رنگ نیز با کت مشکی*تان هماهنگی جالبی خواهد داشت. شما می*توانید اجزاء لباس*تان را نیز از رنگ مشکی و یا سبز و یا ترکیبی از این دو انتخاب کنید ، اما با کت و بوت قرمزتان دستکش و یا کلاه قرمز استفاده نکنید چرا که دیگران با نگاه کردن به شما دچار ناراحتی می*شوند . رنگی انتخاب کنید که در طیف رنگی به رنگ کت*تان نزدیک باشد.

مدیر انجمن
    Negara آواتار ها
    نوشته های وبلاگ
    6
    میزان امتیاز
    62
    پسند شده
    8134
    پسند کرده
    7504

نقل قول نوشته اصلی توسط sima8289
    نقل قول نوشته اصلی توسط Negara
    نقل قول نوشته اصلی توسط sima8289

اینم پشت کت که با ساتن و تور طراحی شده ، روی آستینشم ساتن ها روی تور کارشدن و دورش هم نگین هستش

قضای بین ساتن ها تور هستش

بعد هم به نظر من زیر کت یک تاپ قرمز جیغ بپوشید که یک سه گوش کوچیک ازش بزنه بیرون و اگر طر پشت لباس با پشت تاپ تداخل داره پشت تاپ رو عمیق قیچی کنید. .

نگارای عزیزم ضمن تشکر از نظرات فوق العاده باسلیقتون ، اولا سنم زیز 40 هستش دوما من دقیقا متوجه نشدم اگه من پشت تاپ رو قیچی کنم س و ت ینم از پشت دیده میشه ، اونو چکار کنم ؟ شاید هم خوب متوجه منظورتون نشدم

سیما جون اگر بگردین حتما سوتین های بدون پشت یا با بد نامرئی پشت (نایلونی) پیدا می کنین. من دارم سعی می کنم چند تا عکس رو سانسور کنم براتون بذارم.

بعضی هاشون اصلا پشت ندارن و چسبی هستن و روی سینه می چسبن.

بعضی هاشون بند پشتشون نایلونیه.

بعضی هاشون بند پشتشون می ره به سمت پایین بسته می شه.

ببینید کدوم رو پیدا می کنید. کلا تمام زیبایی این کت به اون طرح پشتشه که باید خوشگل پیدا باشه و اگه تاپ یا سوتین بیفته توش تمام لطفش رو می گیره.

در مورد سنتون این عقیده منه و باید به رسم خانوادگی نگاه کرد ولی من باشم فقط برای مجالس خیلی خیلی رسمی کت و دامن می پوشم. تا آخر عمر برای کت و دامن وقت هست ولی پیرهن های خوشگل رو باید الان پوشید.
    چی نپوشیم؟

chi-napooshim.com