نظر سنجی 76 امین مسابقه عکاسی مکمل
شارژ کلوب هاي مامي سايت
بازارچه کالاي دست دوم رسانه مامي سايت
Like Tree3045Likes

موضوع: خوش سلیقه ها: پرسش، پاسخ و تبادل نظر برای خوشتیپ ماندن

نمایش نتایج: از 2,393 به 2,400 از 5366
    عضو خانواده بزرگ مامی سایت

میزان امتیاز
    2
    پسند شده
    1145
    پسند کرده
    1254

re: خوش سلیقه ها: پرسش، پاسخ و تبادل نظر برای خوشتیپ ماندن

نقل قول نوشته اصلی توسط heliya khanom
    مینای عزیز و بقیه دوستان سلام خیلی وقته می خواستم اینجا پست بذارم
    اما روم نمی شد
    دوستان من چادری هستم اما از اون چادر معمولیا نمی پوشم سختمه و
    اکثرا چادر لبنانی یا شالی سرم می کنم
    و همیشه از تیپ زشتم بدم می یاد اصلا بلد نیستم کیف مناسب انتخاب کنم یا
    کفش مناسب از تون تقاضا می کنم برا من چادری که اصلا نمی تونم تیپ بزنم
    یه سری راهنمائی کنید که چه چیزائی انتخاب کنم و بپوشم .
    دوست جونم با چادر هم میشه خوش تیپ بود.البته من زیاد ازمدلهای چادر سر در نمیارم.اگه تونستی واسم عکس چادرهاتو تو تن بزار.گلم میتونی زیر چادر یه شلوار جین تنگ بانیم بوت خوشرنگ بپوشی.تو مایه های قهوه ای.ویه کیف بزرگ قهوه ای هم پیشنهاد میکنم.که رنگ شیکی هست و سنگین.البته سورمه ای هم گزینه ی خوبیه.میتونی روسری ساتن و به صورتهای عربی که میبندن با یه سنجاق قشنگ زیر چادرت فیکس کنی.زیر چادر هم به نظرم یه بافت شیک میتونی بپوشی.
    به نام من.به نام تو.به نام صداهایمان که روزی به هم خواهند رسید...

2. بانک بند ناف

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    31
    پسند کرده
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط mamiavesta
    مینا جون با عسلی امتحان کردم زیاد جالب نبود با مشکی هم امتحان کردم بهتر بود. این کیف و کفش به نظرتون خوبه یا ببرم تعویض (فروشنده گفت میتونم ببرم تعویض کنم)[
    دوست عزيز اين كيف و بوت خيلي خيلي زيبا و خوشرنگه فكر كنم با آب نفتي هم خوب بشه ولي اگه بپوشي و عكس بذاري بهتر ميشه نظر داد
    گاهي هزار دوره دعا بي اجابت است، گاهي نگفته قرعه به نام تو مي شود..

میزان امتیاز
    2
    پسند شده
    1145
    پسند کرده
    1254

نقل قول نوشته اصلی توسط mahdieh7
    سلام دوست جونا

پالتو آبی کاربنیه منو یادتونه؟؟؟؟خدا کنه یادتون باشه

رفتم مثلا واسش بوت کرم یا عسلی و اینا بگیرم که هیچــــــــــــــــــــــ ـــــــی از این رنگا نداشتن

و در آخر برای اینکه دست خالی برنگردم خونه اینو خریدم

خودش پر رنگ تره سورمه ایه

>

مشکی خوشمل هم پیدا نکردم

حالا واسه شلوار لی به نظرتون چیکار کنم میخواستم از این تنگا بخرم بعد پشیمون شدم گفتم بیام از شما بپرسم

من خودم حس کردم اگه شلوار دمپا بخرم با پالتو و این کفشم بهتر بشه با اینکه باعث میشه بوتم زیاد معلوم نباشه ...
    آخه پالتوم یه وجب زیر زانو هستش یه کوچولو هم گشاده .مدلشه.(با اینکه تنگش کردم)
    فکر کردم قدم کوتاست و پاهام خوشمل نیست و شلوار تنگ بهم نمیاد بهتره که دمپا بگیرم قشنگ تره

حالا شما نظر بدید درست میفکرم آیا؟؟؟؟رنگش چی باشه؟؟؟
    زودی بگید تروخدا

مهدیه عزیز کفشات خیلی خوشمله.حیفه ه بره زیره شلوار.عزیزم تو مدهای 2013 بازهم شلوار طرح برمودا مد شده.من نظرم رو برموداست.که زیبایی کفشت هم معلوم باشه اگه لی کمرنگ ابی.ابی برفی پیدا کنی که خیلی شیک میشه.اگه پیدا نکردی مشکی.ولی ترجیحا دنباله ابی کمرنگ باش.قد90 یا برمودا.

khanoom tala آواتار ها
    میزان امتیاز
    2
    پسند شده
    205
    پسند کرده
    122

نقل قول نوشته اصلی توسط niyayesh
    خانوم طلا دومی رو خیلی دوست دارم اگه مدل بیشتری بذارید ممنون میشم
    عزیزم این3مدل هم برای شما

خدایا من اینجا دلم سخت معجـــزه میخواهد....
    و تو انگار
    معجزه هایت گذاشتی برای روز مبــــــــــــادا...!!!

میزان امتیاز
    2
    پسند شده
    1145
    پسند کرده
    1254

پاییزفصل بالاپوش*های مختلف
    هوا فوق*العاده است این روزها خنکی بادهای پاییزی را روی صورتتان حس می*کنید.
    کافی است کمی نوک بینی*تان یخ کند و انگشت*هایتان، سرما را به خود بکشد تا به خودتان بیایید: «آخ کاش ژاکت همراهم بود» بهتر است تا هوا سردتر نشده، از معجزه روسری*های بزرگ پشمی غافل نشوید. حتی اگر خودتان هم نداشته باشید، مادر و مادربزرگ و خاله و عمه از این روسری*ها فراوان دارند. روسری*هایی که می*توانید دور تنتان بپیچید. حالا هم گرما را حس می*کنید و هم زیبایی را.
    به غیر از این روسری*ها، شال، ژاکت، شنل و انواع بالاپوش برای پاییز وجود دارند که با هر ظاهری دلنشینند. قرار نیست زیاد خرج کنید. همان قدیمی*ها را از کمد در بیاورید و با یک ست کردن ساده، تبدیل به نقطه عطفی در خوش*تیپی شوید. برای استفاده از این بالاپوش- با هر شکلی، از شنل تا اورکت- باید چند نکته را بدانید. دلتان می*خواهد؟
    ▪ رنگ*بندی این بخش از پوشش بهتر است خیلی خاص نباشد. رنگ*های تیره به دلیل جذب نور و گرمای بیشتر برای پوشش رویی بهتر است. از طرف دیگر با بسیاری از رنگ*های دیگر هماهنگ می*شود. مشکی، دودی، قهوه*ای و خاکستری از رنگ*های خوب هستند.
    ▪ دوست دارید از این رنگ*های تکراری استفاده نکنید؟ اصلاً سخت نیست. به جای اینکه به دنبال پوششی با رنگ*های ویژه بگردید، سنجاق*های بزرگ را با تزئینات رنگ دلخواهتان داشته باشید و جایی به پوششتان وصل کنید. اگر روسری را دورتان می*پیچید، محل اتصال دو لبه*اش، اگر ژاکت دارید، لبه پایین، سمت راست ▪ اگر شنل می*اندازید، جایی نزدیک شانه*ها.
    ▪ اگر بالاپوشتان نقش*دار است، دقت کنید، کمترین رنگی که در آن به کار رفته، چیست. حالا می*توانید کیف و کفشتان را با آن هماهنگ کنید. همیشه دورترین نقطه را برای ست کردن رنگ انتخاب کنید تا تکرار، کمتر به چشم بیاید.
    ▪ بر خلاف لباس*های تابستانه، در لباس*های پاییزه حتی بیش از زمستانه*ها می*توانید از گره، زیپ، دگمه و نخ و روبان استفاده کنید. امسال انواع گره، بیش از سایر اتصالات در پوشش، بازار را در دست گرفته. برای انتخاب ژاکت می*توانید از نوعی بردارید که با یک گره کوچک کنار بالاتنه*تان بسته می*شود. قطعا این مدل بر مدل*های دگمه*ای ترجیح دارد.
    ▪ اگر مانتو یا بلوزتان طرح*دار است – که بهتر است در پاییز نباشد- لطفا قید بالاپوش طرح*دار را بزنید. قرار نیست دیگران با دیدن ظاهر شما یاد کاغذهای کادویی بیفتند.
    ▪ قبل از به تن کردن بالاپوش، آستین*های مانتو را پایین بزنید. در غیر این صورت آستین مانتو لوله می*شود و دیگر به تنهایی نمی*توانید آن را از زیر آستین ژاکت پایین بکشید.
    ▪ بدون در نظر گرفتن مد، جو و هر امر زودگذر دیگر، استفاده از صندل در فصل پاییز –حتی اگر هوا هنوز گرم و بهاری باشد- بعد از فروپاشی امپراتوری روم منسوخ شده است. مخصوصا اگر در بالا، شنل یا ژاکت یا کت به تن کرده باشید.
    ▪ برای اینکه شنل یا شالی که دورتان پیچیده*اید، کمی رسمی*تر به نظر برسد، با خودش کاری نداشته باشید. فقط پوشش زیر را از اجزای رسمی، مثل شلوار راسته نیمه*پشمی تا روی قوزک پا، مانتوی ساده و راسته (و نه گشاد و چین*دار) و کفش جلو*بسته ساده و رسمی انتخاب کنید. حالا حتی اگر پشت شنلتان عکس هری پاتر هم باشد، فقط یک اشتباه فنی به حساب خواهد آمد.
    ▪ یادتان باشد برای بالاپوش هرگز با گرمکن ورزشی از چاردیواری منزل خارج نشوید، مگر برای ورزش کردن.
    ▪ یادتان باشد در پوشش*های اوائل پاییز که هوا هنوز خیلی سرد نشده رنگ*ها می*توانند تکراری باشند ولی فقط یک بار. کفش نخودی با شال نخودی خوب است ولی اگر مانتویتان هم نخودی باشد، هماهنگی به هم می*خورد.
    ▪ خیلی*ها معتقدند هنوز هم کاپشن مشکی بهترین مد پاییزه برای بالاپوش است که کنارش نخواهیم گذاشت. بله؛ ولی به مدل کاپشن هم بستگی دارد و البته جنسش.
    ▪ استفاده از لباس مناسب در فصول مختلف ضرور*تا به این معنا نیست که مثلا برای پوشش زمستانی از لباس*های ضخیم و سنگین استفاده کنید. شما می*توانید حتی چند نمونه سبک را با هم همراه کنید و از ترکیب آنها ظاهری متفاوت برای خود دست و پا کنید.
    ▪ در صورتی که پایین*تنه بزرگی دارید، حواستان باشد که ژاکت، کت یا کاپشن سبکتان، چاک پشت نداشته باشد. خانم*هایی که در ترکیب اندامشان چنین خصوصیتی هست، بهتر است از چاک کنار استفاده کنند یا اصلاً بی*خیال آن شوند.
    ▪ لطفا توجه کنید. انتخاب اتفاقی پارچه*های نقش*دار معمولا ترکیب مناسبی به وجود نمی*آورد. مثل هر انتخاب اتفاقی دیگری.
    ▪ لطفا وقتی دنبال لباس برای پوشیدن می*گردید هر چیزی به نظرتان خوب آمد، در کنار هم نگذارید. به ترکیب آن هم فکر کنید.
    ▪ سلیقه خودتان مهم*ترین بخش انتخاب است. باور کنید.

میزان امتیاز
    2
    پسند شده
    1145
    پسند کرده
    1254

نقل قول نوشته اصلی توسط سالاری
    خانوما لطفا سلیقه تونو خرج کنید برا منه بی سلیقه

من یه بافت سبز لجنی دوختم واسه خودم که رنگش خیلی مرده است جلوش هم دگمه نمیخوره که متنوع بشه از این یقه ابشاری هاست حالا میخام یه گل سینه بهش اضافه کنم و دور یقه شو با یه یراقی روبانی چیزی تزیین کنم بنظرتون چه رنگی خوبه؟؟؟میخام یه کم این بافتو زنده تر کنم
    سالاری عزیز لطفا عکسشو بزار.امی میتونی از رنگ قرمز یا زرد واسش استفاده کنی.

میزان امتیاز
    7
    پسند شده
    1417
    پسند کرده
    99

نقل قول نوشته اصلی توسط hmahsa12
    سلام خانومای خوش سلیقه.
    دو سه روزیه شدیدا دلم میخواد برم موهامو فر کنم.اما مرددم.می ترسم پشیمون بشم.به نظرتون هنوز موی فر مده؟بی کلاس نیست؟ زود پشیمون نمیشم.موهام بلنده.موی فر هم بهم میاد.راستش از نظر روحی به یه تنوع احتیاج دارم.
    ممنونم از همفکریتون

نه عزیزم خیلی هم خوبه خالا من یه پیشنهاد دارم اگه موهات لخته بلنده . مثل من . چتری هات رو *** نگه دار و خوحکل کوتاه کن بقیه موهات رو فر کن خییییییییییییییییلی باکلاسه منم بهد از عقدم که 2 ماه دیگست احتمالا همجین کاری کنم حیلی شیکه
    ...

هــــــرگــز بـه گذشته برنگــــــــرد
    اگر سیندرلا برای برداشتن کفشش برمیگشــت
    هیچوقت یک پرنسس نمی شد

romina joon آواتار ها
    میزان امتیاز
    82
    پسند شده
    6311
    پسند کرده
    6050

به نطر منم اگه موهات بلنده و فرش کنی خیلی با کلاس و شیکه.منم دوست داشتم اینکارو بکنم اما موهام یکم اسیب دیده بود کوتاهش کردم و اینکه باید حوصله رسیدگی بهشونو داشته باشی چون شنیدم خیلی نگهداریصش دردسر داره...اما میارزه