نظر سنجی 76 امین مسابقه عکاسی مکمل
شارژ کلوب هاي مامي سايت
بازارچه کالاي دست دوم رسانه مامي سايت
Like Tree3045Likes

موضوع: خوش سلیقه ها: پرسش، پاسخ و تبادل نظر برای خوشتیپ ماندن

نمایش نتایج: از 17 به 24 از 5366
صفحه 3 از 671 نخستنخست 12345613 ... آخرینآخرین
    مدیر انجمن
    maman somi آواتار ها
    سمیه
    میزان امتیاز
    7
    پسند شده
    3304
    پسند کرده
    1346

Re: اجتماع خوش سلیقه ها.. مشاوره برای بهتر بودن و خوشتیپ مان

ممنون از همه دوستان برای همکاری در این تاپیک

شیک پوشی تنها گران پوشی نیست، همیشه منظم و تمیز بودن هم نوعی از شیک بودن است. شما اگر به قرارهای ملاقاتتان اهمیت بدهید و همیشه سر موقع در میهمانی ها و مراسم حاضر شوید هم آدم شیکی هستید.

اگر موقع صحبت رعایت ادب را بکنید، اگر اختلاف سن را در رفتار اجتماعی رعایت کنید و همیشه بزرگترها در اولویتتان باشند، اگر در خوردن و آشامیدن مودب باشید.. درهمه این حالتها آدم شیکی هستید.

میدانید از دیدگاه من، آدمی که غیبت میکند هیچوقت آدم با کلاسی به نظر نمی آید.
    همینطور است آدم دروغگو، حسود، بد دهان..

و بهتر است به همان اندازه ای که به این رفتارها در اطرافیانمان دقت میکنیم، سعی کنیم هرروز در خودمان هم بهترشان کنیم.

اصالت یک انسان شاید در نگاه اول در ظاهر او جستجو شود، اما با آغاز رابطه و گفتگو تماما در رفتار و گفتار خلاصه میشود.
    ستيز من تنها با تاريكي است و براي نبرد با تاريكي شمشير نميكشم، چراغ مي افروزم.

مدیر انجمن
    maman somi آواتار ها
    سمیه
    میزان امتیاز
    7
    پسند شده
    3304
    پسند کرده
    1346

بهتر اینه که همیشه لباسهای متناسب بپوشیم، لباسهای زیادی تنگ، زیادی گشاد، یا نا هماهنگ با اندام ما، همه باعث میشه شلخته به نظر بیاییم و هم جلب توجه میکنه
    نگاه کردن دیگران همیشه به معنای تحسین نیست، گاهی هم در اثر تعجب هست!

چندروز پیش در خیابان که راه میرفتیم، چند بار این نکته رو دیدم، یک خانم تقریبا میانسال که کفش با پاشنه ی 12 سانت شایدم بیشتر پوشیده بود، تمام تیپ و لباس این خانم متناسب و درست بود، اما کفشی که با جنس ورنی و لژ جلو و پاشنه به اون بلندی پوشیده بود، هم راه رفتن رو براش سخت کرده بود، هم توجه عام و خاص رو بهش جلب کرده بود

دوستی که همراهم بود گفت لابد کفش رو برای مهمانی خریدن و بعد خواستن در جای دیگه هم ازش استفاده کنند..
    به هرصورت این نوع صرفه جویی هیچوقت جواب نمیده.

با توجه به فصل از این مورد کم ندیدم، و واقعا از پشت شکل راه رفتن اینجور افراد بسیار ناجوره.. شاید کفشهای با پاشنه ی کوتاهتر، به اون اندازه قدمون رو بلند نکنه، اما حداقل قشنگ راه میریم و اونقدر جلب توجه نمیکنیم

*** درمورد آرایش هم همینطوره.. آرایش با رنگهای ملایم که به فصل بخوره خیلی بهتره.. الان تابستونه، پوستها همه کمی برنزه است، آرایش ها هم همه در همین رنج رنگهای برنزه و لایت قرار میگیره
    رنگ مو هم برای این فصل رنگهای گرم چندان مد نیستند.. و رنگهایی بیشتر روی بورس هستند که تن قرمزی کمتری دارند و به رنگ موی طبیعی نزدیکترند
    از خانواده زیتونی طلایی نمونه های خوشگل زیادی اومده..

مدیر انجمن
    maman somi آواتار ها
    سمیه
    میزان امتیاز
    7
    پسند شده
    3304
    پسند کرده
    1346

5 اشتباه مُد که سنتان را بالاتر نشان می*دهد

دامن راسته گشاد, کیف و کفش ست یک مدل, لباس*های زیر و رو, کفش*های پاشنه کلفت, بلوز مردانه گشاد

همه ی این موارد توضیحات خاص خودش رو داره، اما با کمی دقت متوجه میشیم که درست هستند.. شاید حتی فکر میکردیم بعضی هاش خوش تیپ ترمون میکنه!
    اما من وقتی بیشتر فکر کردم دیدم واقعا روی سن اثر داره و سن رو بیشتر نشون میده
    مری جون و صفورا 71 این نوشته را پسندیده.

مدیر انجمن
    Paeez آواتار ها
    میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    3524
    پسند کرده
    5181

Re: ساير موارد

نقل قول نوشته اصلی توسط chinben
    من نمیدونم این سوالم رو کجا مطرح کنم !
    با توجه به اینکه من از ابتدای ازدواجم از جوامع انسانی به دور بودم !!! یعنی منظورم اینه که همیشه دور بودیم و تو مناسبتها و مجالس شرکت نداشتیم . برای همین کلا فراموش کردم که برای چه مراسمی چه لباسی باید بپوشم !! حالا قراره برای خواستگاری و بله برون برادرم برم و اصلا نمیدونم چی باید بپوشم !! کت و دامن؟ اسپرت؟ مجلسی؟؟ اگر میشه کمک بکنید و یک خواهرشوهر رو از بی آبرویی نجات بدید.....
    chinben عزیز
    اصولا هر شهر آداب و رسوم خودشو داره و مهمتر اینکه پوشیدن لباس تو اینجور مراسمات کاملا سلیقه ای یه
    هم اینکه ببینی جو و شرایط مجلس چه جوریه و به راحتی خودت فکر کنی.

من یه پیشنهاد دارم بازم به خودت بستگی داره
    خواستگاری: کت دامن، کت شلوار
    بله برون: لباس کوتاه یا دکلته بلند
    در شهر ما
    بهارِ پر از گل، رباعی است
    پائیز مثنوی ست
    زمستان قصیده است..

مدیر بازنشسته

میزان امتیاز
    10
    پسند شده
    613
    پسند کرده
    0

ویترین مدال ها

نقل قول نوشته اصلی توسط taniya
    سلام دوستان عزيز
    خيلي از اين موضوع خوشم اومد
    من ميخوام مدل جلوي موهام رو تغيير بدم ولي نميدونم چيكار كنم تا هفته پيش موهامو بالا ميزدم حالا كه كوتاه ترشدن خوب با گيره بالا واي نميسه و مجبورم تل بزنم خوشمممم نمياد چيكارشون كنم ؟ ميخوام بهتر باشم
    چند تا کار میتونی بکنی به نظر من:
    اول اینکه موهاتو با ژل و تافت و...حالت تیز تیزی به بالا بزنی..برای مهمونی و..این بهتره..من یه بار موهام این مدلی بود..

میتونی چتری کنی که این روزها مده و خیلی هم زیباست...

و یا اینکه چتریش نکنی..یه کمی چتریهاتو یه وری کنی..یعنی به یه سمت صورتت هدایتشون کنی..این مدل رو من خیلی دوست دارم...

و یا اینکه از این تلهای مخصوص بخر که حالت سوزن سوزنی دارن و موها رو تیکه تیکه میبرن بالا...خوشگلن..

عکس خوشگلی نیافتم..مثلا شبیه این منظورم بود..
    خیلی راحت موهاتو میریزی روی صورتت و بعد به یه سمت صورتت هدایتشون میکنی با شونه..البته از سشوار برای حالت گرفتنش کمک بگیر...منتها برای خوشگل شدن این مدل باید موقع کوتاه کردن به ارایشگر بگی این تیپی میخوای..کمی کوتاه کردنش با چتری معمولی متفاوته...

خداوند بزرگترین هدایا را به بندگان خود داده است.قدرت انتخاب و تعیین کردار خویش.

مدیر بازنشسته

میزان امتیاز
    10
    پسند شده
    613
    پسند کرده
    0

ویترین مدال ها

فكر كنم اين شلوارهاي گشاد خيلي راحتن ولي به درد مجردها نميخورن و همه جايي هم نميشه پوشيدشون
    منم ازش دارم..با مانتوی کوتاه و کفشهای اسپرت راحت میپوشمش...واقعا راحتن...خیلی خنک و عالی ان برای تابستون..
    فكر كنم اين شلوارهاي گشاد خيلي راحتن ولي به درد مجردها نميخورن و همه جايي هم نميشه پوشيدشون
    ولی من نفهمیدم فرق مجرد و متاهل توی پوشیدنش چیه؟

اما اینکه همه جا نمیشه پوشید با دوست گلم موافقم منم..د..خب!مشخصه لباسهای اسپرت و کلاسیک و مجلسی و..جدا از هم هستن کاملا...این تیپ هم تقریبا تیپ راحت و مناسب برای قدم زدن و خرید رفتن و بیرون رفتنای همینجوری بهتره تا پوشیدنش برای یه مراسم رسمی مثل مهمونی شام...اگه با مانتوی مناسب بپوشیش خیلی شیکه...

خداوند بزرگترین هدایا را به بندگان خود داده است.قدرت انتخاب و تعیین کردار خویش.

مدیر انجمن
    khale leila آواتار ها
    میزان امتیاز
    63
    پسند شده
    2612
    پسند کرده
    5217

نقل قول نوشته اصلی توسط ghazal banoo
    بچا مانتوئه تابستونی چه جوری بخرم چه رنگی ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
    غزال اگه 200 تومن میدی از این سنتی ها بخر
    اگه شوهرت ایراد نمیگیره از این مدل ها که مثه پیراهن مردو نه اس بخر که هم با جین قشنگه هم دامن هم شلوار گشاد
    اگه دوست داری از این مانتو ها که با شال نخی میدوزن بپوش
    در غیر این صورت هر چی دوست داشتی
    قوانین فعالیت در انجمن معرفی رستورانها
    http://mamisite.com/forum/t3895.html#post1050889

عضو خانواده بزرگ مامی سایت

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    3
    پسند کرده
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط ghazal banoo
    بچا مانتوئه تابستونی چه جوری بخرم چه رنگی ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
    همین مانتوها که کوتاهه و با شلوارش هم باهاش هست گشاده مانتوهاش خیلی نازن
    یا جنس شل با یک کمربند پهن من سبز مغز پسته ای خریدم با سرمه ای اما کرم هاش هم محشر بود اما من نمی تونستم واسه سرکار بپوشم
    از این سنتی بلندها هم خریدم اما به من نمیاد گشنگه تندیس داره
    ایمان زاییده ی ایدئولوژی ارزش دارد ، نه ایمان ارثی یا تقلیدی .

صفحه 3 از 671 نخستنخست 12345613 ... آخرینآخرین
  • بانک بند ناف