نظر سنجی 76 امین مسابقه عکاسی مکمل
شارژ کلوب هاي مامي سايت
بازارچه کالاي دست دوم رسانه مامي سايت
Like Tree3045Likes

موضوع: خوش سلیقه ها: پرسش، پاسخ و تبادل نظر برای خوشتیپ ماندن

نمایش نتایج: از 2,385 به 2,392 از 5366
    عضو خانواده بزرگ مامی سایت

میزان امتیاز
    4
    پسند شده
    233
    پسند کرده
    8

re: خوش سلیقه ها: پرسش، پاسخ و تبادل نظر برای خوشتیپ ماندن

نقل قول نوشته اصلی توسط romina joon

German Mauve

مرسی نگارای عزیزم.از بین رنگایی که گوگل ایمیج نشون داد این رنگ درست بود.و من هنوز نمیدونم باید به پارچه فروش بگم چه رنگی میخوام.
    خانومی تا اونجا که من میدونم این رنگو بهش میگن ( سیکلمه )
    بهترین چیز رسیدن به نگاهی است که از حادثه عشق تر است

مدیر انجمن
    Negara آواتار ها
    نوشته های وبلاگ
    6
    میزان امتیاز
    62
    پسند شده
    8135
    پسند کرده
    7504

نقل قول نوشته اصلی توسط بیتابیتا

به نظر شما خانم های گل و باسلیقه این سبک لباس پوشیدن خوبه؟؟

میخوام یه کت و شلوار بدوزم کت یه وجب بالای زانو و شلوارش هم دمپا....به سبک این عکس های خانم های محجبه ترکی و لبنانی....بنظرتون اصلا چیزی جالبی در میاد یانه؟؟؟؟

اگه آره چه ترکیب رنگهایی بهتره..ترجیحا میخوام کت سفید رنگ باشه و شلوار نمیدونم سورمه ای بهتره یا رنگ خاکی یا؟؟؟؟؟

بیتا جون به نظر من اگه خوب ست کنی جالب می شه. من کت سفید رو توصیه نمی کنم. چاق می کنه. رنگهای امسال رو که حتما توی پست های قبلی دیدی. من انواع سبز و یشمی رو پیشنهاد می کنم. یا خاکستری و یا آبی کاربنی.
    چی نپوشیم؟

chi-napooshim.com

مدیر انجمن
    Negara آواتار ها
    نوشته های وبلاگ
    6
    میزان امتیاز
    62
    پسند شده
    8135
    پسند کرده
    7504

نقل قول نوشته اصلی توسط aftab shiraz
    خیلی وقته که اصلا نمیتونم دامن بپوشم .احساس میکنم خیلی لاغر شدم و بهم نمیاد .همه دامنامو گذاشته بودم تو کمد .دیدم بچه ها نظر خواهی کردن در مورد ست کردن گفتم منم بپرسم ببینم اصلا چی بپوشم با اینا که بهم بیاد .

اینم یه بلوزه که شاید 2 بار پوشیدم و دیگه استفاده نکردم .برای اینم راهنمایی کنید لطفا .

نقل قول نوشته اصلی توسط aftab shiraz
    زهرا جون جنس هر 4تاش تقریبا گرمه .اما همسر گرامی دوس نداره زیر پالتو دامن یا ساپورت بپوشم مگه اینکه برای مهمونی باشه که در این صورت هم نمیدونم با چی بپوشمشون ؟
    چنتا چیز دیگه هم هست که یادم رفته بود .لطفا اینارو هم ببینین .
    این کت رو خیلی وقته دوختم اما هنوز هیج جا نپوشیدم چون کوتاهه با شلوار خوب نمیشه و نمیدونم برای زیرش تاپ و دامن ست کنم یا یه لباس بلند بی آستین ؟

این کتو فقط یه بار پوشیدم با شلوار جین سورمه ای و صندل سفید .اما نمیدونم با چی شیکتر میشه ؟

که این شکلی شده بود .

این دامنو هم چند سال پیش دوختم و برای نامزدی دختر داییم با یه بلوز تنه کوتاه مشکی ست کردم .اما الان دیگه دامن بلند هم مد نیست هم من لاغرتر شدم و احساس خوبی از پوشیدنش ندارم .

ممنون که با نظرات خوبتون مارو یاری میکنین .

به نظر من کت سفید رو تقریبا با همه دامنا می تونین ست کنین. به جز کرمه.
    دامن طوسی رو با کت کرم ست کنین قشنگ می شه. با یقه اسکی و جوراب شلواری پشمی مشکی و بوت و کیف طوسی یا مشکی هم عالی می شه.
    برای بلوز زرد پیشنهادی ندارم.
    دامن کرم رو با یقه اسکی و جوراب شلواری قهوه ای سوخته و بوت و کیف قهوه ای یا کرم ست کنین.
    دامن قرمز رو من حتما با یقه اسکی و جوراب شلواری و بوت مشکی ست می کردم.
    ترکیب کت سفید و شلوار جین خودتون هم خیلی خوبه.
    برای دامن قرمز بلند هم پیشنهاد خاصی ندارم.
    دامن جین رو با بافت طوسی ست کنین.
    کت قرمز هم با شلوار جین دمپا یا بوت کات سورمه ای تیره قشنگ می شه.
    چی نپوشیم؟

chi-napooshim.com

مدیر انجمن
    Negara آواتار ها
    نوشته های وبلاگ
    6
    میزان امتیاز
    62
    پسند شده
    8135
    پسند کرده
    7504

نقل قول نوشته اصلی توسط cma
    به نظرتون براي قد 153 سانتي متر مانتو و پالتو تا چه قدي خوبه که قد خ.د آدمو کوتاه نکنه .؟

سیمای عزیز
    قد ایده آل مانتو و پالتو برای شما 10 سانت بالای زانو هست. در ضمن اگر بوت رو روی شلوارتون بیارین قدتون رو کوتاه نشون می ده. بهترین شلوار برای قد شما دمپا و بوت کات هست به شکلی که چند سانت از قدتون بلند باشه و پاشنه بلندی زیرش بپوشید که لبه شلوارتون مماس با زمین بشه.

در مورد کفشهای مهمونی که با دامن پوشیده می شن بهترین نوع برای قدهای کوتاه تر مدلهایی هستن که دور مچ پا بند ندارند.
    کفش پاشنه بلند روباز قد شما رو بلند می کنه. درشمن کفشهای کرم و طلایی قد شما رو بلند تر نشون می دن.
    چی نپوشیم؟

chi-napooshim.com

میزان امتیاز
    2
    پسند شده
    1145
    پسند کرده
    1254

نقل قول نوشته اصلی توسط mamiavesta
    سلام میشه بازم به من کمک کنین؟ من هر چی گشتم برای پالتو ابی نفتیم کیف و بوت سرمه ای پیدا کنم چیز مناسبی پیدا نکردم نظرتون در مورد کیف وبوت کرم پاشنه بلند چیه ؟ بد نمیشه
    دوست جونم دنبال عسلی بگرد تو بازار هم زیاده .به ابی نفتی هم میاد.تازه میتونی دنباله خردلی هم باشی.با ابی نفتی خیلی شیک میشه.همچنین کرم.خیلیم خوشمله.در اخر اگه پیدا نکردی مشکی بگیر.
    به نام من.به نام تو.به نام صداهایمان که روزی به هم خواهند رسید...

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    7
    پسند کرده
    0

مینا جون با عسلی امتحان کردم زیاد جالب نبود با مشکی هم امتحان کردم بهتر بود. این کیف و کفش به نظرتون خوبه یا ببرم تعویض (فروشنده گفت میتونم ببرم تعویض کنم)

میزان امتیاز
    2
    پسند شده
    1145
    پسند کرده
    1254

مامی اوستای عزیز میشه بپوشید باهم و عکس بگیرید؟این کیف و کفش خیلی خوشمل و عالیه.ولی با پالتوت بپوش و عکس بزار ببینیم خوفه یا نه؟شلوار هم سورمه ای ترجیحا

میزان امتیاز
    2
    پسند شده
    1145
    پسند کرده
    1254

انتخاب پیراهن ماکسی مناسب
    یک پیراهن ماکسی مدل بسیار خوبی برای قفسه بهار و تابستان است و تقریبا برای هر اندامی مناسب و عالی است. پیراهن های ماکسی در هردو اندازه بلند و کوتاه موجود است و برخی از آنها با حجم و پارچه بیشتری نسبت به بقیه تهیه می شود. در اینجا نکاتی را برای انتخاب درست پیراهن ماکسی که برای اندام شما متناسب باشد، بیان می کنیم.
    انتخاب پیراهن ماکسی مناسب
    ۱- اگر اندام بزرگی دارید، پیراهن ماکسی انتخاب کنید که اندازه دور کمر شما باشد. یک پیراهن ماکسی معمولی بادکرده و مواج است و مانند لباس تونیک روی بدن شما قرار می گیرد. مدل دوختی را انتخاب کنید که اندازه است و کمر تنگتری دارد.
    ۲- پیراهن ماکسی خواه بلند باشد و خواه کوتاه، با کفش های پاشنه بلند بپوشید. از کفش های پاشنه کوتاه یا تخت استفاده نکنید، زیرا شما را شلخته و نامرتب نشان می دهد. تا آنجایی که می توانید با پوشیدن کفش پاشنه دار به قد خود بیفزایید.
    ۳- برای پوشیدن شکم بزرگ خود، مدل برش خطی ای شکل را انتخاب کنید. این مدل برای زنان درشت تر بسیار عالی است و ظاهر زنانه لباس را حفظ می کند، در حالی که اندام آنها را متناسب تر نشان می دهد.
    ۴- جواهرات بزرگ و درشت بپوشید و یک کیف سایز بزرگ با خود حمل کنید. جواهرات یا کیف های کوچک با مدل های راحت و آزاد ماکسی به خوبی هماهنگ نمی شود، بنابراین ظاهر خود را با لوازم جانبی بزرگ کامل کنید.
    ۵- اگر ریزه اندام هستید، مدل هایی با طرح ها و تصاویر مینیاتوری و کوچک بپوشید. این بهترین نمونه یک پیراهن ماکسی برای اندام های کوچک است.
    ۶-پیراهن تک رنگ بپوشید تا ظاهری نرم و ملایم ایجاد کنید. از طرح ها و تصاویر برجسته در پیراهن ماکسی به همراه رنگهای شاد و تند خودداری کنید. بهترین رنگها آبی، ارغوانی، زرد و حتی قرمز روشن است.

• بانک بند ناف