نظر سنجی 76 امین مسابقه عکاسی مکمل
شارژ کلوب هاي مامي سايت
بازارچه کالاي دست دوم رسانه مامي سايت
Like Tree3045Likes

موضوع: خوش سلیقه ها: پرسش، پاسخ و تبادل نظر برای خوشتیپ ماندن

نمایش نتایج: از 2,369 به 2,376 از 5366
    عضو خانواده بزرگ مامی سایت

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    69
    پسند کرده
    0

re: خوش سلیقه ها: پرسش، پاسخ و تبادل نظر برای خوشتیپ ماندن

[quote="yasmina90"][quote="aftab shiraz"]

این کتو فقط یه بار پوشیدم با شلوار جین سورمه ای و صندل سفید .اما نمیدونم با چی شیکتر میشه ؟

عزیزم اینو امروز تو نت دیدم گفتم بدردت میخوره احتمالا کتت با دامن لی هم خوشمل میشه مث این عکس

2. بانک بند ناف
    مدیر انجمن
    maman somi آواتار ها
    سمیه
    میزان امتیاز
    7
    پسند شده
    3305
    پسند کرده
    1346

نقل قول نوشته اصلی توسط kafshdozak
    سلام دوستای عزیزم,میشه کمکم کنین موندم چیکار کنم.
    واسه اولین سالگرد آشناییمون میخوایم بریم رستوران یعنی مهمونی اینا نیست فقط تو ماشینم و بعدم میشنم اونجا.
    من یه پالتو سفید کوتاه خریدم یعنی یه وجب یکم بیشتر بالاتر از زانو. نمیخوام با شلوار بپوشم!!مانتو هم دلم نمیخواد زیرش بپوشم! به نظر شما دامن تنگ تا زانو زیرش بپوشم با ساق خوب میشه؟بوت بپوشم یا نیم بوت؟همه چیم مشکی باشه فقط پالتوم سفید خوب میشه؟؟؟؟؟زود بگین موندم بخدا
    عزیزم داخل رستوران میخوای با پالتو بشینی و تا پایان شام هم پالتو رو در نیاری؟
    اگر قصد داری درش بیاری، خب زیرش میتونی یک کت آستین دار و دامن تا سر زانو بپوشی، و با توجه به فرهنگ اجتماعی خودمون، ساق شلواری رو با بوت ست کنی.

اگر دامن خیلی تنگ نباشه، قشنگ میشه تیپ ات..
    و در این شرایط اینو در نظر داشته باش که مهمتر از خوش تیپ بودن، راحتی خودت با لباسیه که میپوشی، یعنی لباسی که فکرت بعد از پوشیدنش درگیر نباشه، در این صورت میتونی از شام ات هم لذت ببری
    ستيز من تنها با تاريكي است و براي نبرد با تاريكي شمشير نميكشم، چراغ مي افروزم.

میزان امتیاز
    2
    پسند شده
    1145
    پسند کرده
    1254

انتخاب چکمه زمستانی مناسب کار
    اگر شما هم در فصل سرد زمستان مجبورید زمان زیادی را در فضای باز کار کنید، یک جفت چکمه خوب می*تواند به شما کمک کند تا هنگام کار کردن در روز*های سرد، امن، راحت و گرم باشید
    اگر شما هم در فصل سرد زمستان مجبورید زمان زیادی را در فضای باز کار کنید، یک جفت چکمه خوب می*تواند به شما کمک کند تا هنگام کار کردن در روز*های سرد، امن، راحت و گرم باشید. انتخاب چکمه کار سختی نیست، فقط باید بدانید دنبال چه*جور چکمه*ای هستید. به این نکات ساده توجه کنید تا راحت*تر بتوانید چکمه مناسب خود را انتخاب کنید.

1- یک مدل چکمه ضدآب انتخاب کنید. خیلی از تولیدکننده*ها چکمه*هایی را به بازار عرضه می*کنند که صد*درصد ضد* آب هستند. چکمه ضد*آب پاهای شما را از خیس شدن و هوای مرطوب محافظت می*کند و در نتیجه به گرمتر ماندن شما کمک می*کند.
    2- به دنبال چکمه*هایی باشید که عایق کاری و لایه داخلی با کیفیت عالی دارد. لایه چکمه و ماده عایق آن پاهای شما را از خطر سرمای زمستان محافظت می*کند. شما می*توانید لایه*هایی با ضخامت*های مختلف را پیدا کنید که شما را در برابر سرما حفظ می*کند، بدون اینکه باعث افزایش وزن زیادی چکمه*های شما بشود.

3- چکمه*ای انتخاب کنید که کفه بیرونی آن سخت و محکم باشد و دربرابر لغزش و سرخوردن مقاوم باشد. برف، گل و لای و یخ خطرناک هستند و کفه کفش مطمئن و محکم از زمین خوردن و سرخوردن شما جلوگیری می*کند.

4- توجه کنید که چکمه شما با توجه به محیط کارتان چه شرایطی باید داشته باشد مانند پنجه فلزی، محافط در مقابل خطر الکتریسیته، ضد جرقه و غیره.

5- بهتر است چکمه*هایی را انتخاب کنید که ویژگی*های بیشتری برای راحتی شما داشته باشد، مثلا لایه ضربه*گیر، کفه داخلی نرم و خصوصیاتی از این قبیل تا پاهای شما در طول یک روز کاری سلامت و راحت باشد.

6- چکمه*های کار چرمی از چکمه*های دیگر گرانتر هستند اما با اینحال ارزش دارند. دوام آنها بسیار زیاد است و در برابر صدمات ناشی از آب و مشکلات مشابه مقاوم*تر هستند.

7- رنگی برای چکمه خود انتخاب کنید که مناسب کار باشد. قهوه*ای تیره یا مشکی که کثیفی را کمتر نشان می*دهد، بهترین انتخاب هستند.
    به نام من.به نام تو.به نام صداهایمان که روزی به هم خواهند رسید...

بنیتا.ر آواتار ها
    میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    198
    پسند کرده
    180

یه سوال دیگه هم دارم من از همین دامن تنگا مارک بربری میخوام کسی جایی دیده؟یا میدونین پارچه شو کجا میتونم پیدا کنم؟ [/quote]

من از این دامنا که میگید تو بوستان دیدم.اتفاقا طرح بربری کرم هم داشت.مشکی با خطهای قهوه ای هم داشت که اونم قشنگ بود. قیمتش هم 58 تومن بود.
    اسم مغازه یادم نیست تو ویترین هم نبود داخل مغازه داشت.اما سبک کاراش و چیدمان ویترینش متفاوت از بقیه بود و کلاس مغازه اش بالاتر از بقیه مغازه ها بود.امیدوارم پیدا کنیش.
    تناسخ است یا تکامل؟
    که در سی سالگی
    هزار سال زندگی کرده ایم...

بنیتا.ر آواتار ها
    میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    198
    پسند کرده
    180

نقل قول نوشته اصلی توسط maral_gh
    سلام
    دوستان من یه دامن کوتاه قهوه ای دارم
    چکمه هم مشکی بلنده اما تا زیر زانوم

با چه ساقی ست کنم رنگ پا یا مشکی؟
    بعد ساقش طرحدار باشه بد میشه
    به نظر من با یه ساپورت قهوه ای ساده یا مشکی ساده قشنگ میشه.
    تناسخ است یا تکامل؟
    که در سی سالگی
    هزار سال زندگی کرده ایم...

khanoom tala آواتار ها
    میزان امتیاز
    2
    پسند شده
    205
    پسند کرده
    122

نقل قول نوشته اصلی توسط niyayesh
    واسه دختر 13 ساله ام چه تیپی واسه عید پیشنهاد میدید ؟ چه رنگی یا رنگ هایی؟ ممنون میشم اگه عکس بذارید....
    از کیف و کفش گرفته تا مانتو و شال و لباس و...
    ممنون میشم اگه چندتا مد لباس تینیجری هم بذارید
    عزیزم من اگه دختر این سنی داشته باشم سعی میکنم مانتو نپوشونم بش!
    چون واسه این سن قشنگ نیست مانتو،100%بلوز شلوار یا پیرهن تنش میکنم.
    اینارو ببین چه شیکن:(دیوونه ی اولیم )

فک کنم این واسش بهتر باشه

با1روسری کوتاه،شال نه!
    رنگ لباسشم بستگی ب رنگ پوستش داره!!ولی بهتره ب خاطر سنش رنگای شاد بپوشه.
    کفش عروسکی و بدون کیف(یا اگه کیف خواست از این مجلسی ها باشه بهتره)
    حالا اگه هم دیدی خیلی دخترت اصرار ب مانتو داره براش کوتاه بخر.بهتره
    امیدوارم نظرم برات قابل استفاده باشه
    خدایا من اینجا دلم سخت معجـــزه میخواهد....
    و تو انگار
    معجزه هایت گذاشتی برای روز مبــــــــــــادا...!!!

مدیر انجمن
    maman somi آواتار ها
    سمیه
    میزان امتیاز
    7
    پسند شده
    3305
    پسند کرده
    1346

نقل قول نوشته اصلی توسط sima8289
    دوستای گل و خوش سلیقه سلام به همگی ، من چند وقت پیش رفتم برای عروسی داداشم از یک خانومی که لباس ترک میاوردن لباس بخرم بعدازخرید لباس مورد نظر ، فروشنده محترم فرمودند چند تاکت و دامن خیلی شیک آوردم ،فوق العاده و چنین و چنان ، القصه بنده هم یکی از آنها را پسندیدم وتنم کردم فوق العاده قشنگ و شیک و خوش دوخت بود ، خلاصه بعد از پرداخت 300 تومن پول ناقابل بابت کت و دامن ، خوشحال اومدم خونه و منتظر یک مهمونی نشستم ، بالاخره بعد از مدتی انتظار به مهمونی دعوت شدم و با خوشحالی پوشیدمش ، همه مهمونا ازش فوق العاده تعریف کردندچون انصافا توی تنم قشنگ بود ولی خودم اصلا احساس خوبی نداشتم ، همش فکر میکردم مثل خانومای 50 ساله لباس پوشیدم ولباسه خیلی سنگین و خانومانه است ، البته من این کت و دامن رو با کیف و کفش مشکی و چوراب مشکی نازک پوشیده بودم ، حالادوستای خوبم من عکس این کت ودامن رو میذارم تورو خداراهنماییم کنیین وبگین چطوری ستش کنم تا کمی از اون سنگینی اش کم بشه و پولم نره سطل آشغال پلییییییییییییییییییییییی یییییییییییییییییییییییز

اینم عکس جلوی کت

اینم پشت کت که با ساتن و تور طراحی شده ، روی آستینشم ساتن ها روی تور کارشدن و دورش هم نگین هستش

قضای بین ساتن ها تور هستش

sima8289

بهتره ست کردن لباس با جوراب مشکی، هرچقدر هم نازک رو فقط در شرایط خاص و مجبوری انجام بدیم، چون جوراب رنگ تیره اغلب تیپ رو به سمت سنگینی و عزاداری میبره..
    کت و دامنتون رو اگر با ساپورت رنگ پا و کیف و کفش در رنگهای مشکی، یا قرمز ست کنید، با موهای جمع و یک آرایش شاد، بسیار از اون فضای سنگین در میاد.
    اما اینم بگم که فرهنگ لباس مشکی پوشیدن یکم تغییر کرده و همه لباس تیره رو اوردن تا حد سورمه ای و قهوه ای، یکم جسارت استفاده از رنگ زیاد شده بین ایرانیها که این خیلی خوبه

* پیراهن دومتون رو هم با کیف و کفش نقره ای یا کرم میتونید ست کنید، هم با مشکی.. اما بازهم چنانچه دامن تا روی زانو یا همون حدود هست، به جوراب رنگ مشکی فکر هم نکنید.

همیشه شیک باشید خانم

مدیر انجمن
    maman somi آواتار ها
    سمیه
    میزان امتیاز
    7
    پسند شده
    3305
    پسند کرده
    1346

قابل توجه دوستان،

برای لباسهای کودک و همینطور دخترانه تاپیک جداگانه هم داریم. لطفا در قسمت مد لباس به اون تاپیکها هم سربزنید
    همچنین اگر تعداد زیاد میخواهید عکس بگذارید لطفا در تاپیک خودش قرار بگیره
    اینجا فقط در حد ایده و پاسخ به سوال میشه عکس گذاشت برای مواردی که خودشون تاپیک جدا دارند

متشکرم از همکاریتون :)