نظر سنجی 76 امین مسابقه عکاسی مکمل
شارژ کلوب هاي مامي سايت
بازارچه کالاي دست دوم رسانه مامي سايت
Like Tree3045Likes

موضوع: خوش سلیقه ها: پرسش، پاسخ و تبادل نظر برای خوشتیپ ماندن

نمایش نتایج: از 2,361 به 2,368 از 5366
    عضو خانواده بزرگ مامی سایت
    khanoom tala آواتار ها
    میزان امتیاز
    2
    پسند شده
    205
    پسند کرده
    122

re: خوش سلیقه ها: پرسش، پاسخ و تبادل نظر برای خوشتیپ ماندن

بنیتا جان اول از همه ببین خودت چی میپسندی؟
    خیلی با مد پیش نرو چون هر روز داره عوض میشه.
    اینهارو در نظر بگیر بعد خرید کن:
    1_چقدر میخوای بپوشی؟یعنی هر روز بوت میپوشی؟واسه مهمونیا فقط میخوای؟و...
    2_اگه هر روز میپوشی ک ب نظرم نیم بوت بخر راحت تری باهاش.
    (البته اگه جای سرد زندگی میکنی ک همش برف و بارونه بلند خوبه.)
    3_اگه واسه مهمونی میخوای پاشنه دار بخر.و اگه واسه استفاده روزانه میخوای سعی کن اسپرت بگیری.
    من همیشه مدل ساده میپسندم.چون هیچ وقت از مد(!)نمیافته.
    پ.ن:استفاده ی روزانه یعنی بیشتر روزها بوت میپوشی
    امیدوارم جواب سوالتو داده باشم.
    خدایا من اینجا دلم سخت معجـــزه میخواهد....
    و تو انگار
    معجزه هایت گذاشتی برای روز مبــــــــــــادا...!!!

2. بانک بند ناف
    nasim* آواتار ها
    میزان امتیاز
    22
    پسند شده
    944
    پسند کرده
    808

[quote=mina_m]
    نقل قول نوشته اصلی توسط "nasim*":2f4u7ol2
    سلام به دوستان گلم

من تصمیم گرفتم امسال عید به جای مانتو خودم یه پیراهن بلند بدوزم . منتهی توی ست کردنش دو به شکم .

بد میشه اگر همون پیراهنم صورتی باشه و کیف و کفشم هم صورتی ؟ فقط جلیقه مشکی و شال مشکی و ساپورت مشکی بپوشم ؟

؟

نسین اگه تو رنگ مشکی مرددی.من بهت سورمه ای و قهوه ای رو پیشنهاد میکنم.این رنگ با سورمه ای خیلی شیک میشه.ساپورت سورمه ای هم میتونی بگیری [/quote:2f4u7ol2]

مرسی مینا جان .

برای ست کردن رنگا شک داشتم : 1 . پیراهن صورتی ، کیف و کفش صورتی ، جلیقه و ساپورت مشکی
    2. پیراهن مشکی و صورتی طرح دار . کیف و کفش صورتی . دیگه جلیقه نپوشم .

که خودم اولی رو خیلی بیشتر دوست دارم . فقط می ترسیدم زیادی صورتی بشم .
    ست سورمه ای و قهوه ای رو هم خیلی وسوسه ام کرد انتخاب کنم . ولی دیدم تو این رنج رنگ لباس زیاد دارم . اکثرا یا قهوه ایه یا سورمه ای . گفتم کمی متفاوت بشه ایندفعه !
    از کدام راه قرار است که بیایی ؟!

nasim* آواتار ها
    میزان امتیاز
    22
    پسند شده
    944
    پسند کرده
    808

نقل قول نوشته اصلی توسط بنیتا.ر
    ماری جون ازت ممنونم.من خودم همیشه اهل ساده پوشی ام.
    بوت رو همیشه تو زمستون می پوشم.البته من شاغل نیستم که بگم هر روز سر کار می خوام بپوشم.تهران هم زندگی می کنم.
    راستش بیشتر به خاطر کامل شدن تیپ زمستونیم می پوشم!
    پارسال یه بوت بلند می پوشیدم تا زیر زانو جلو گرد و پاشنه دار(اما نه مجلسی.پاشنه معمولی که تو خیابون میشه پوشید) پالتوم هم تا زیر زانو بود و لب به لب بوت هام. این تیپم و خیلی دوست داشتم. بوتهام خراب شدن و امسال می خوام بخرم.خودم دنبال پاشنه دار بودم چون امسال پاشنه پهن مده اما برای خرید که رفتم دو دل شدم.بیشتر بوتها تخت بودن.
    من خیلی دنبال مد نیستم اما خوب آدم وقتی داره 200-300 تومن پول میده یه چیزی بگیره که حداقل بشه دو سال بپوشه نه اینکه وقتی می خریش هم از دور خارج بوده باشه!

فردا برای خرید قطعی میرم.خلاصه اینکه هم اکنون نیازمند یاری سبزتان هستم!

بنیتا جان من مد رو نمی دونم . ولی پارسال خودم یه بوت گرفتم پاشنه دار بود . البته پاشنه اش پهن و در حدی بود که می شد پوشید . خیلی بلند نبود . اما چون زیاد بیرون بودم و باهاش راه می رفتم ، آخر روز ساق پاهام درد می گرفت . برای همین رفتم امسال یه بوت کاملا تخت خریدم . و اون پاشنه داره رو گذاشتم واسه قرتی بازیام
    این پاشنه دار ها که ساق بلند هم هستند خیلی شیک و خوشگله . بعضی هاش واقعا وسوسه کننده است . اما اگر برای استفاده روزانه می خوای ، پاشنه دار پاها و کمرت رو اذیت می کنه .
    از کدام راه قرار است که بیایی ؟!

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    77
    پسند کرده
    20

دكمه تشكرم كار نمي كنه

marya آواتار ها
    مريم . ر
    میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    36
    پسند کرده
    76

واااي خداي من. ببينيد چقدر پاش تو عذابه. نا خودآگاه ياد اين عكس افتادم:

البته منم تقريبا هميشه به غير از وقتهايي كه مخصوص پياده روي ميرم بيرون كفشم پاشنه داره به پاشنه هم عادت دارم ولي خيلي دوست داشتم مي تونستم تخت بپوشم

اين هم براي خودم ميذارم:

تاثیر پاشنه کفش روی بدن

وزن بدن روی پاشنه پا به مقدار مساوی تقسیم می شود. اگر روی پاشنه کفش این وزن درست تقسیم نشود نمی توانید تصور کنید که چه آسیب هایی به بدن خواهد رسید.

تعادل بدن به سمت جلو تغییر پیدا می کند در نوک انگشتان جایی که که تحمل این همه فشار را ندارد.

زانوهای شما فشار این تغییر را تحمل می کند. مطالعات نشان می دهد که پاشنه کفش فشار زیادی را هم به جلو و هم به پشت زانو وارد می کند؛ پوکی استخوان در زنانی که در بزرگسالی و جوانی کفش پاشنه بلند استفاده می کنند رایج است.

کمر درد نیز یکی دیگر از عوارض بلند مدت پاشنه بلند است.

چگونه از آسیب جلوگیری کنیم

این استدلال که پاشنه اگر پهن تر باشد کمتر از پاشنه نوک تیز آسیب می رساند در تحقیقات غلط از آب در آمد. هر کفشی که پاشنه داشته باشد و شما را چند سانتی متر بالا ببرد برای شما مضر است و به بدن شما آسیب می رساند.

اگر فقط در شرایط خاص و مهمانی ها از کفش پاشنه بلند استفاده کنید زانو ها و کمر شما از شما بسیار تشکر خواهند کرد!

اگر مجبورید که بپوشید قانون سه ساعت را به خاطر بسپارید: هر دفعه کفش پاشنه بلند را بیش از سه ساعت نپوشید.

بعد از در آوردن کفش ها تا آنجا که می توانید پاهایتان را ماساژ دهید. با استراحت دادن به پاهایتان و مراقبت از آنها به طراحان اجازه نخواهید داد که به آنها آسیب برسانند.
    زندگی و دیگر هیچ !!!!!!!

مدیر انجمن
    maman somi آواتار ها
    سمیه
    میزان امتیاز
    7
    پسند شده
    3305
    پسند کرده
    1346

[quote=بنیتا.ر]
    نقل قول نوشته اصلی توسط "بنیتا.ر":2u02ragb
    من می خوام بوت بخرم اما نمی دونم امسال بوت پاشنه بلند بیشتر مده یا تخت؟ بلند و زیر زانو بگیرم یا نیمه( کوتاه منظورم نیستا) ممنون می شم زودتر کمکم کنید.
    من عجله دارم.میشه همین امشب جوابم و بدین؟[/quote:2u02ragb]

اینها همه مدلهای 2013 هستند از برندهای معروف.
    معمولا مد از اروپا و امریکا به ترکیه و چین میرسه و بعد میاد ایران. در این روند ما کمی عقب هستم و تا رسیدن مدهای جدید تقریبا سال ما تمام شده
    پس امسال همچنان بوتهای جلوگرد و پاشنه تخت یا یکسره و زیر زانو و گاهی بالای زانو رو میپوشیم
    اما به مرور تا سال بعد مد جدید وارد میشه، جلوی کفشها از گردی در میاد و به سمت تیزی میره، اما نه تیز بلند، تیز کوتاه
    ستيز من تنها با تاريكي است و براي نبرد با تاريكي شمشير نميكشم، چراغ مي افروزم.

میزان امتیاز
    2
    پسند شده
    1145
    پسند کرده
    1254

نقل قول نوشته اصلی توسط kafshdozak
    نقل قول نوشته اصلی توسط kafshdozak
    سلام دوستای عزیزم,میشه کمکم کنین موندم چیکار کنم.
    واسه اولین سالگرد آشناییمون میخوایم بریم رستوران یعنی مهمونی اینا نیست فقط تو ماشینم و بعدم میشنم اونجا.
    من یه پالتو سفید کوتاه خریدم یعنی یه وجب یکم بیشتر بالاتر از زانو. نمیخوام با شلوار بپوشم!!مانتو هم دلم نمیخواد زیرش بپوشم! به نظر شما دامن تنگ تا زانو زیرش بپوشم با ساق خوب میشه؟بوت بپوشم یا نیم بوت؟همه چیم مشکی باشه فقط پالتوم سفید خوب میشه؟؟؟؟؟زود بگین موندم بخدا
    بچه هاااااااااااااااااااااا سوالمو جواب بدین من بد تیپ برم تقصیره شماهاساااااااااااااا

یه سوال دیگه هم دارم من از همین دامن تنگا مارک بربری میخوام کسی جایی دیده؟یا میدونین پارچه شو کجا میتونم پیدا کنم؟
    دوست گلم میشه عکس پالتوتو بزاری؟وهمچنین بوتهایی که داری.تا بهتر بشه جواب داد.
    به نام من.به نام تو.به نام صداهایمان که روزی به هم خواهند رسید...

میزان امتیاز
    2
    پسند شده
    1145
    پسند کرده
    1254

اولین دیدار با كسی كه قرار است شریك شما در زندگی آینده*تان شود شاید مهم*ترین قرار باشد. پس باید برای آن آماده باشید، اما چگونه؟ ما توصیه*هایی برای شما داریم كه می*تواند تمام اضطراب*های شما را از بین ببرد.
    ازدواج مهم*ترین اتفاق زندگی شماست، معلوم است كه نقطه شروع چنین اتفاقی چقدر اهمیت دارد. قرار اول شما با خواستگار یا همسر آینده*تان اتفاقی شیرین و در*عین حال بسیار دلهره*آور و اضطراب*آور است. قطعا اینكه چه لباس*هایی در چنین قراری بپوشیدخیلی مهم است.* ما نكته*های بسیار مهمی را در این زمینه در اختیار شما قرار دهیم.
    باید به لباس پوشیدن خود اهمیت بدهید، مردان تنها به چهره همسران آینده خود اكتفا نمی*كنند، حتی در بسیاری موارد نوع و شیوه لباس پوشیدن شما از چهره*تان مهم*تر است.
    خوش*پوشی به معنای این نیست كه گران*ترین لباس*های ممكن را تهیه كنید و بپوشید بلكه به این معناست كه در انتخاب لباس*ها و هماهنگی بین آنها سلیقه به خرج دهید. شما باید به این نكته توجه كنید كه وقار، منظم بودن و حتی نوع شخصیت* انسان*ها را می*توان از روی لباس پوشیدن آنها حدس زد و برای همین شما باید بتوانید با لباس پوشیدن خودتان تاثیر مثبتی روی طرف مقابل بگذارید.
    خودتان را به مد روز نسپارید. هیچ تضمینی وجود ندارد كه لباس*های مد روز حتما شما را خوش*پوش كند. بدانید چه چیزهایی به شما می*آید و چه چیزهایی نه.*
    اولین نكته در لباس پوشیدن انتخاب لباس*های تمیز است. یك انسان با لباس*های ارزان*قیمت و قدیمی اما تمیز بسیار بهتر از انسانی با لباس**های گران*قیمت و نو اما كثیف، روی طرف مقابل تاثیر می*گذارد. در مورد خانم**ها حتی لكه*های كوچك روی لباس*ها اهمیت زیادی دارد زیرا می**تواند نشان*دهنده بی*توجهی یا شلخته بودن آنان باشد
    تمیز باشید
    اولین نكته در لباس پوشیدن انتخاب لباس*های تمیز است. یك انسان با لباس*های ارزان*قیمت و قدیمی اما تمیز بسیار بهتر از انسانی با لباس**های گران*قیمت و نو اما كثیف، روی طرف مقابل تاثیر می*گذارد. در مورد خانم**ها حتی لكه*های كوچك روی لباس*ها (مثلا لكه*های ناشی از زدن عطر به لباس) اهمیت زیادی دارد زیرا می**تواند نشان*دهنده بی*توجهی یا شلخته بودن آنان باشد. در این روزهای گرم باید دقت كنید لباس*هایی بپوشید كه عرق كردن شما را نشان ندهد.
    لك یا خط عرق می*تواند تاثیر نامناسبی روی فرد مقابل شما بگذارد. فكر نكنید كه هر لباس تیره*ای در چنین شرایطی انتخاب مناسبی است زیرا بسیاری از لباس*های تیره هم اثر تعریق را به وضوح نشان می*دهد. پوشیدن لباس*های تنگ و چسبان در این روزهای گرم را هم فراموش كنید.

كفش*های مورد اطمینان***تان را بپوشید
    كفش یكی از مهم*ترین بخش*های «خوش*پوشی» چه در زنان و چه در مردان است. اهمیت كفش*ها در قرار اول حتی مهم*تر از سایر موارد است، می*دانید چرا؟ چون در قرار اول بیشترین نگاه به سمت زمین است و طبیعی است كسانی كه بیشتر به پایین نگاه می*كنند بیشتر از هر بخش دیگری به كفش*های طرف مقابل دقت می*كنند.
    برای مردان كفش زنان یكی از مهم*ترین نشانه*های خوش*پوشی به شمار می*رود، اما فكر نكنید كه به این دلیل باید كفش*هایی تنگ با پاشنه* بسیار بلند بپوشید، اولین اصل در انتخاب كفش راحتی* شماست. شاید شما چند ساعت در یك محل باشید و برای همین اگر كفش*تان اذیت*تان كند ناراحتی*تان می*تواند تمام آنچه را كه می*خواهید به آن برسید را از بین ببرد. حتما كفشی بپوشید كه قبل از آن به پا كرده*اید، زیرا یك كفش نو ممكن است در ابتدا قالب پای شما به نظر برسد اما پس از چند دقیقه به كابوس شما بدل می*شود. البته یادتان باشد كه یك كفش كثیف یا مستعمل می*تواند تاثیر بسیار منفی*ای روی ذهن طرف مقابل بگذارد.
    مهم، احساس شماست
    احتمالا متوجه شده*اید كه در روزهایی كه از لباس خودتان راضی هستید تصور بهتری از خودتان دارید و اعتمادبه*نفس*تان هم بالاتر است. شاید ساعت*ها مقابل آینه بایستید و لباس**های مختلف را امتحان كنید و در نهایت هم دچار سردرگمی و تشویش شوید، اما بهترین كار این است كه به حس خودتان اعتماد كنید، هر زمان لباسی را پوشیدید كه حس خوبی به شما *داد، بدانید انتخاب خوبی داشته*اید. شاید شما نگران این باشید كه چند كیلو اضافه*وزن شما را نامناسب جلوه می*دهد اما بدانید كه لباس تنگ كه به شما احساس بدی بدهد، نمی*تواند مشكل را حل كند.
    با پوشیدن چنین لباسی نه اعتمادبه*نفس خواهید داشت نه احساس خوب. طبیعی است كه در چنین قرار مهمی احساس كنید لوازم آرایشی بهترین دوست شماست، اما باور كنید كه افراط در این زمینه شما را از خودتان دور می*كند. شما می*خواهید فردی را برای یك عمر زندگی انتخاب كنید و او هم همین*طور، اگر شما با استفاده از لوازم آرایشی، بسیار متفاوت*تر از ظاهر معمول خود شوید آیا قول می*دهید كه همیشه در همین حالت بمانید؟
    در ضمن به احتمال بسیار زیاد فردی كه قصد دارد زندگی آینده خود را بسازد، نمی*تواند چندان به كسی كه مهم*ترین ویژگی*اش افراط در استفاده از این لوازم است، اعتماد كند. بهترین كار این است كه چهره واقعی* خودتان را به طرف مقابل نشان دهید نه آنكه پشت یك نقاب، خود واقعی*تان را پنهان كنید.

چگونه بایستید، چگونه بنشینید
    شاید مهم*تر از آنچه می*پوشید این است كه چگونه باشید، در واقع حالت بدن شما و زبان بدن شما حتی مهم*تر از لباسی است كه پوشیده*اید. سعی كنید در حالت كاملا صاف و شق و رق و بدون قوز بایستید و در حالت نشسته هم در حالت رسمی باشید نه در حالت لم دادن. شاید حفظ این حالت برای مدت طولانی سخت باشد اما باید سعی كنید در تمام لحظات احساس اعتمادبه*نفس در قالب زبان بدن شما باشد.
    می*توانید شانه*هایتان را رها كنید و در یك حالت نسبتا آرام قرار بگیرید اما سرتان را همیشه بالا بگیرید و دست*هایتان را هم پنهان نكنید. بدترین كار این است كه در حالت قوز*كرده بنشینید، خودتان را پشت كیف*تان و دست*هایتان را هم در زیرمیز پنهان كنید، چنین حالتی به جای خجالتی*بودن، ضعف و منفعل بودن شما را می*رساند.
    انتخاب لباس*های نسبتا رسمی می*تواند این پیام را به طرف مقابل بدهد كه شما به او و این قرار اهمیت داده*اید. البته این را هم یادتان باشد كه اهمیت راحت بودن شما در لباس بیشتر از رسمی بودن یا اسپرت بودن آن است
    این كت شاید آینده شما را تضمین كند
    برخی لباس*ها مخصوص جوان*ها ارزیابی می*شوند و برخی لباس*ها مخصوص افراد میانسال. شما لازم نیست لباس*هایی بپوشید كه سن شما را بالاتر نشان دهد اما باید لباس*هایی بپوشید كه نشان دهد قرار برای شما قراری مهم است.
    انتخاب لباس*های نسبتا رسمی می*تواند این پیام را به طرف مقابل بدهد كه شما به او و این قرار اهمیت داده*اید. البته این را هم یادتان باشد كه اهمیت راحت بودن شما در لباس بیشتر از رسمی بودن یا اسپرت بودن آن است. یك كت اسپرت، حتی در روزهای گرم، به همراه یك پیراهن و شلوار هماهنگ می*تواند یك انتخاب خوب باشد.

افراط در بوی خوش* ممنوع
    خوشبویی، به خصوص با انتخاب عطری مناسب روز یا شب كه سنگینی و وقار را القا **كند، قطعا در طرف مقابل شما تاثیر مثبت دارد. اما یادتان باشد كه مثل هر چیز دیگری افراط در این زمینه هم به ضرر شما خواهد بود. تحقیقات نشان*داده شامه خانم*ها درمورد بوهای خوب، تیزتر از آقایان است و تاثیر بوی خوب و مطابق سلیقه آنها در انتخاب*هایشان بیشتر است اما این به آن معنا نیست كه استفاده بیشتر از عطرها و اسپری*ها تاثیر بیشتری ایجاد كند. قطعا كسی كه در نزدیكی شما باشد دلش نمی*خواهد افراط شما باعث شود كه او برای دورتر شدن از شما لحظه*شماری كند.

كلاسیك باشید
    سبك موسوم به كلاسیك بهترین سبك برای پیروی از قواعد در قرارهای مهم زندگی است. اگر حالت موها، چهره و لباس پوشیدن شما مطابق سبك*های مقطعی و روز گذر است بهتر است در قرار مهم زندگی*تان تغییری در آن ایجاد كنید، زیرا شما قرار است ثبات*قدم، بااراده بودن و دائمی بودن تصمیم خودتان را نشان دهید. وقار در پوشش تا حدودی وقار در رفتار را هم ایجاد خواهد كرد و این می*تواند یك امتیاز بسیار مثبت برای شما باشد
    به نام من.به نام تو.به نام صداهایمان که روزی به هم خواهند رسید...