نظر سنجی 76 امین مسابقه عکاسی مکمل
شارژ کلوب هاي مامي سايت
بازارچه کالاي دست دوم رسانه مامي سايت
Like Tree3045Likes

موضوع: خوش سلیقه ها: پرسش، پاسخ و تبادل نظر برای خوشتیپ ماندن

نمایش نتایج: از 2,321 به 2,328 از 5366
    مدیر انجمن
    Negara آواتار ها
    نوشته های وبلاگ
    6
    میزان امتیاز
    62
    پسند شده
    8135
    پسند کرده
    7504

re: خوش سلیقه ها: پرسش، پاسخ و تبادل نظر برای خوشتیپ ماندن

اگه درست لباس بپوشیم
    رنگ و مدل موهامون رو درست انتخاب کنیم
    رنگ و مدل آرایشمون رو درست انتخاب کنیم
    و از همه مهم تر
    اعتماد به نفسمون رو تقویت کنیم...

چی نپوشیم؟

chi-napooshim.com

عضو خانواده بزرگ مامی سایت
    بهار111 آواتار ها
    بهار
    نوشته های وبلاگ
    18
    میزان امتیاز
    355
    پسند شده
    13034
    پسند کرده
    7965

نقل قول نوشته اصلی توسط armita 60
    سلام من پالتو مشکی تاروی زانو دارم ویک چکمه مشکی به نظر شما شلوارم را همان مشکی باید خرم؟؟؟چه جنس شلواری جین لوله تفنگی یا این ساپورتها؟؟ بعد با چه رنگ شالی خوب میشه که خیلی مشکی در مشکگی نشود؟؟؟
    به نظرمن با این ساپورتای کلفت خیلی خوب میشه
    انتخاب رنگ شال هم بستگی به پوست صورتت داره که کدوم بهت میاد چون مشکی باهررنگی راحت ست میشه

مدیر انجمن
    Negara آواتار ها
    نوشته های وبلاگ
    6
    میزان امتیاز
    62
    پسند شده
    8135
    پسند کرده
    7504

نقل قول نوشته اصلی توسط maral_gh
    دوستان من یه پالتوی مشکی بلند دارم زیر زانو
    میخوام با کیف و شال کرم و کفش مشکی پاشنه دار بپوشم خوب میشه به نظرتون
    شلوار جین آبی بپوشم یا شلوار کتان کرم ؟
    اونوقت کمرش مشکی براق باشه بهتره یا قهوه ای ؟

به نظر من ترکیب قشنگی می شه اگه کرم ها دقیقا شبیه هم باشند. شلوار و کیف و شال کرم ، پالتو و بوت مشکی. البته در صورتی که بوت بلنده و شلوار چسبونه و می ره داخل بوت.
    چی نپوشیم؟

chi-napooshim.com

مدیر انجمن
    Negara آواتار ها
    نوشته های وبلاگ
    6
    میزان امتیاز
    62
    پسند شده
    8135
    پسند کرده
    7504

نقل قول نوشته اصلی توسط armita 60
    سلام من پالتو مشکی تاروی زانو دارم ویک چکمه مشکی به نظر شما شلوارم را همان مشکی باید خرم؟؟؟چه جنس شلواری جین لوله تفنگی یا این ساپورتها؟؟ بعد با چه رنگ شالی خوب میشه که خیلی مشکی در مشکگی نشود؟؟؟

نه دوست عزیز می تونه هر رنگی باشه شلوارتون. فقط هر رنگی انتخاب کردین شال رو تک رنگ همون رنگ بگیرین.
    یعنی بوت و کیف و پالتو مشکی ، شلوار و شال مثلا یشمی یا سبز سربازی. (یا هر رنگی)
    الان ساپورت بیشتر مده اما من خودم همه رو توصیه می کنم به جین اسکینی یا تنگ. به نظرم با کلاس تره و اینکه تو زمستون گرم تر و کاربردی تره. کلا شیک تره. من خودم هر چیزی مد بشه رو دنبال نمی کنم.
    چی نپوشیم؟

chi-napooshim.com

مدیر انجمن
    Negara آواتار ها
    نوشته های وبلاگ
    6
    میزان امتیاز
    62
    پسند شده
    8135
    پسند کرده
    7504

نقل قول نوشته اصلی توسط بیتابیتا

حالا نمی دونم برای زیرش بافت چه رنگی بگیرم بهتر میشه؟؟؟؟میخوام جلوی پالتومو باز بزارم.....

یه شال زمستونی مشکی هم دارم......حالا میخوام یه بافت و یه شال زمستونی بگیرم....ممنون میشم بگید چه رنگی بهتره؟؟؟

در مورد شال هم نظر بدید چه رنگی بهتر میشه؟

برای زیر پالتو بافت رو با رنگ شالتون ست کنین. به نظر من تو خانواده شیری یا طوسی.

برای بافت من به رنگهای جیغ رای نمی دم چون استفاده شون کمه. اما خوب سلیقه ایه. یه نظر من شیری ، طوسی ، سورمه ای ، مشکی یا سبز
    یه ترکیب قشنگ هم اینه که بافت رو یک رنگ روشن تک مثلا صورتی کمرنگ چرک یا شیری بگیرید و سرتا پا رو یک رنگ دیگه همرنگ و تیره مثلا سورمه ای یا مشکی بکنید که بافتتون تک بمونه. من خودم این ترکیب رو خیلی دوست دارم.

(من یه جواب طولانی 10 دقیقه پیش نوشتم برات نمی دونم چه طور پرید)
    چی نپوشیم؟

chi-napooshim.com

مدیر انجمن
    Negara آواتار ها
    نوشته های وبلاگ
    6
    میزان امتیاز
    62
    پسند شده
    8135
    پسند کرده
    7504

نقل قول نوشته اصلی توسط بیتابیتا
    نگاراجون واقعا ممنون.خوش سلیقه ای فوق العاده..........

جین اسکینی یعنی چی؟؟

مرسی عزیزم لطف داری.
    جین اسکینی منظورم همون جین تنگ و چسبون خودمونه. چون به پوست پا می چسبه بهش می گن اسکینی.

چی نپوشیم؟

chi-napooshim.com

رسما خوش تیپ باشیم
    1- هيچ كت تكي به درد هيچ مجلس رسمي نمي*خورد بنابراين در جلسات رسمي با كت تك ظاهر نشويد.
    2- رنگ كت و شلوار رسمي سرمه*اي و پس از آن مشكي است براي جلسات رسمي هيچ رنگ ديگري استفاده نمي*شود.
    3- در صورتي كه تمايل به استفاده از كت و شلوار طرح*دار داريد خط*هاي آن بايد بسيار نازك باشد و خيلي جلب توجه نكند كت شلوار مشكي با خط درشت سفيد يا چهارخانه يك فاجعه محسوب مي*شود.
    4- فقط در شرايطي براي مجالس رسمي از كت و شلوار غيرسرمه*اي استفاده كنيد كه در تمام فروشگاه*هاي شهر هيچ كت و شلوار سرمه*اي سايز شما وجود نداشته باشد البته قبل از خريد رنگ ديگر به خودتان يا برادرتان يا پدرتان يا دوستانتان يك سري بزنيد چون به مراتب بهتر از كت و شلوارهاي ديگر مثل كرم، قهوه*اي، سفيد
    و ... است.
    5- زير کت پيراهن سفيد يا آبي آسماني بسيار كمرنگ ساده بپوشيد و در صورتي كه كت و شلوارتان خط*دار است پيراهن را حتما ساده انتخاب كنيد و اگر كت و شلوار مشكي پوشيديد صرفا از رنگ سفيد براي پيراهن استفاده شود.
    6- هرگز زير كت و شلوار خصوصا رسمي از پيراهن آستين كوتاه استفاده نكنيد.
    7- پيراهن آستين بلند ترجيحا با دكمه سردست استفاده شود تا شكوه و نظم شما را به رخ ديگران بكشد.
    8- اگر از كراوات استفاده مي*كنيد با لباس رسمي از رنگ*هاي شاد مانند قرمز، بنفش و... استفاده شود هرچند كراوات كاملا مرتبط با سليقه شما است بعضا مقامات و سران كشورها رنگ كروات خود را از رنگ غالب پرچم كشور خود اقتباس مي*كنند.
    9- كمربند شما حتما بايد چرمي، مشكي و ساده باشد با سگكي كه جلب توجه نكند.
    10- شلوار شما بايد فاقد هرگونه پيلي و چين باشد.
    11- جوراب كلا يك رنگ دارد آن هم مشكي بقيه رنگ*ها اصلا جوراب نيست وقت خودتان را تلف نكنيد.
    12- كفش هم بايد مشكي و بنددار ساده باشد ترجيحا نوك*تيز. از پوشيدن كفش*هاي داراي لژ بزرگ پرهيز كنيد كفش مردانه رسمي داراي 3 سانتيمتر پاشنه است.
    13- از كت*هاي 3 دكمه هرگز در جلسات رسمي استفاده نكنيد در جلسات رسمي از كت*هاي 2 دكمه و تك دكمه استفاده شود با اولويت دو دكمه.
    14- چاك پشت كت مي*تواند دو چاك يا تك چاك باشد، ولي كت*هاي دو چاك خوش*فرم*تر و به*روزتر هستند.
    15- در هنگام نشستن هر دو دكمه كت باز باشد.
    16- در هنگام ايستادن يا راه رفتن صرفا دكمه بالايي كت (در كت*هاي دو دكمه) يا دكمه كت تك بسته باشد و دكمه پايين كت*هاي دو دكمه باز باشد.
    17- جيب*هاي كت صرفا جهت تزئين است كه جيب*هاي كنار هيچ چيزي نگذاريد بعضا در هنگام خريد در اين جيب*ها دوخته شده است اصلا بازشان نكنيد.
    18- در جيب*هاي بغل كت چيزي نگذاريد كه در هنگام بستن دكمه كت برجستگي آن نمايان باشد.
    اما در مورد خانم*ها:
    1- خانم*ها هم در جلسات رسمي مي*توانند از كت و شلوار يا كت و دامن استفاده نمايند.
    2- رنگ كت و شلوار خانم*ها مانند آقايان محدوديت ندارد، اما هميشه سرمه*اي رنگي رسمي، زيبا و باوقار است.
    3- پيراهن زير كت خانم*ها مي*تواند آستين بلند نباشد.
    4- با كت و شلوار حتما از روسري ابريشمي در طيف رنگ كت و شلوار استفاده كنيد.
    5- دسته روسري حتما داخل كت قرار گيرد به نحوي كه تنها گره آن پيدا باشد و يقه كت نيز قابل مشاهده باشد.
    6- از كفش پاشنه بلند با پاشنه 4 تا 7 سانت استفاده شود و هرگز از كفش*هاي جلو باز استفاده نكنيد بهترين رنگ براي كفش خانم*ها نيز مشكي است.
    اما مواردي كه رعايت آن توسط خانم*ها و آقايان خالي از لطف نيست:
    1- هميشه در جلسات رسمي كارت ويزيت (كه قبلا در مورد آن صحبت شد) و روان*نويس يا خودنويس همراه داشته باشيد.
    2- با خودكار معمولي در جلسات رسمي چيزي را امضا يا يادداشت نكنيد.
    3- كاربرد ساعت ديگر صرفا نشان دادن زمان نيست ساعت شما قدرت شما را نشان مي*دهد و جايگاه اجتماعي شما را. پس همواره ساعت خوب و روان*نويس يا خودنويس مارك*دار به همراه داشته باشيد.
    lebasno

عضو خانواده بزرگ مامی سایت
    aftab shiraz آواتار ها
    میزان امتیاز
    62
    پسند شده
    11067
    پسند کرده
    5910

بچه ها سلام
    من این لباسو خیلی وقت پیش دوختم با یکی از پارچه های قدیمی مامانم که رنگشو خیلی دوس داشتم .اما بعدش احساس کردم به خاطر اینکه طرح پارچه قدیمیه برای پوشیدن خوب نیست و اینطوری شد که الان چندساله تو کمد افتاده .میخواستم نظر شما رو در موردش بدونم . اصلا میشه پوشیدش یا نه ؟ اگه جوابتون مثبت هست لطفا در مورد ستش هم نظر بدید .در ضمن بلندیش تا زیر زانو هست .

شکست تو درست زمانی اغاز میشود که در پی راضی کردن دیگران برآیی .

• بانک بند ناف