نظر سنجی 76 امین مسابقه عکاسی مکمل
شارژ کلوب هاي مامي سايت
بازارچه کالاي دست دوم رسانه مامي سايت
Like Tree3045Likes

موضوع: خوش سلیقه ها: پرسش، پاسخ و تبادل نظر برای خوشتیپ ماندن

نمایش نتایج: از 2,281 به 2,288 از 5366
    مدیر انجمن
    Negara آواتار ها
    نوشته های وبلاگ
    6
    میزان امتیاز
    62
    پسند شده
    8137
    پسند کرده
    7504

re: خوش سلیقه ها: پرسش، پاسخ و تبادل نظر برای خوشتیپ ماندن

quote="little prince"]
    نقل قول نوشته اصلی توسط Negara
    نقل قول نوشته اصلی توسط little prince
    ممنون نگارای عزیز
    درباره شال آخه تو عکسای اینجور مدلا دیده بودم با شال عکس میگیرم فکر میکردم لازم باشه
    درباره مو هم آخه همیشه موهامو کج میزدمو تجربه موی چتری ندارم. اینه که یکم با شک و تردید بهش فکر میکنم. به نظرتون به همه کس چتری میاد؟

نه لی لی جون. به همه چتری نمیاد. مشخصات موهاتونو دوباره می نویسین؟ قد رنگ مدل جنس؟
    قدش تا کمرمه و رنگشم کاکائویی و جنسشم تقریباً حالت*دار
    خودمم نه سفید بلورم نه سبزه![/quote]

لی لی جون
    اینم کلکسیون ایده برای موهای خیلی بلند.
    به نظر من همه شون قشنگن.

چی نپوشیم؟

chi-napooshim.com

2. بانک بند ناف
    مدیر انجمن
    Negara آواتار ها
    نوشته های وبلاگ
    6
    میزان امتیاز
    62
    پسند شده
    8137
    پسند کرده
    7504

نقل قول نوشته اصلی توسط Mahi site
    سلام دوستان خوش سلبقه
    من یه پالتوی چهارخونه ریز مشکی سفید دارم که قسمت درجیب و کمر و دم دستش مشکی کار شده.به نظرتون به غیر از شال و شلوار مشکی با چی دیگه می تونم ست کنم؟به نظرم یه کم سنگینه این تیپ!
    سنم هم ۲۷ ساله

به نظر من یک رنگ تند مثلا قرمز رو انتخاب کنین و بعد شال و شلوار رو قرمز بگیرین کیف و بوت رو مشکی.
    چی نپوشیم؟

chi-napooshim.com

مدیر انجمن
    Negara آواتار ها
    نوشته های وبلاگ
    6
    میزان امتیاز
    62
    پسند شده
    8137
    پسند کرده
    7504

نقل قول نوشته اصلی توسط ستایش من
    سلام دوستای گلم یه راهنمایی ازتون میخوام یه دختر سه ساله دارم قراره دوشنبه برم عروسی میخواستم بورس ترین مدلهای روز وهمینطور رنگشون که میخوام بیست بیست باشه اخه رودربایستی دارم باصاحب مجلس میخوام دخترم بدرخشه هروقت لباس تنش میکنم احساس میکنم مدل شیکی رو انتخاب نکردم ودیزاین خوبی نداره میخوام حاضری براش بگیرم خواهش میکنم ازشماخانومای باسلیقه که یه مدل شیک وجدیدبهم پیشنهاد بدین درضمن دخترم نه چاقه نه لاغر روفرمه بچم<span style="cursor:pointer;" onmousedown="if(editor_type=='1'){WriteHTML('','ed itor');}else{WriteTEXT('','editor');}">نمیخوام ازبعضیا کم بیارم<span style="cursor:pointer;" onmousedown="if(editor_type=='1'){WriteHTML('','ed itor');}else{WriteTEXT('','editor');}">

اینم یه تعدادی کوچولوی خوش تیپ

راستی می تونین برای مناسبتهای بعدی لباستونو با لباس دخترتون مچ کنید. اینم خیلی خاص می شه.

چی نپوشیم؟

chi-napooshim.com

مدیر انجمن
    Negara آواتار ها
    نوشته های وبلاگ
    6
    میزان امتیاز
    62
    پسند شده
    8137
    پسند کرده
    7504

[quote=Mahi site]
    نقل قول نوشته اصلی توسط Negara
    نقل قول نوشته اصلی توسط "Mahi site":3fhfyv47
    سلام دوستان خوش سلبقه
    من یه پالتوی چهارخونه ریز مشکی سفید دارم که قسمت درجیب و کمر و دم دستش مشکی کار شده.به نظرتون به غیر از شال و شلوار مشکی با چی دیگه می تونم ست کنم؟به نظرم یه کم سنگینه این تیپ!
    سنم هم ۲۷ ساله

به نظر من یک رنگ تند مثلا قرمز رو انتخاب کنین و بعد شال و شلوار رو قرمز بگیرین کیف و بوت رو مشکی.
    خیلی ممنونم عزیزم.به نظر جالب میشه.
    نظرتون در مورد شلوار و شال سفید چیه؟با کیف و کفش مشکی؟[/quote:3fhfyv47]

ماهی جان اونم خوبه. فقط شلوار سفید برای زمستون یه کم نامناسبه. مثلا بهتره اگه بوت و کیف چرم سفید پیدا کردین با شال و شلوار مشکی ست کنین.
    چی نپوشیم؟

chi-napooshim.com

مدیر انجمن
    Negara آواتار ها
    نوشته های وبلاگ
    6
    میزان امتیاز
    62
    پسند شده
    8137
    پسند کرده
    7504

نقل قول نوشته اصلی توسط lvlina_r
    بچه ها حالا زوده واسه جشن ها ، و عروسی ها بوت پوشید، منظورم به خاطر سرد نبودنه هواس!! ببخشید سوالم اگه خنده داره، خوب واسم سوال پیش اومده بود :-)

به نظر من هیچ اشکالی نداره. مگر وقتی یه آدم حسود از اطرافیانتون دعوته. چون معمولا اون آدم حسود دنبال یه فرصتی می گرده که خودشو بهتون برسونه و بگه : " وااااااااااااای... تو گررررررررررمتتتتتتت نیییییست؟!؟! ... منننن که پخخخخختمم!!!!"
    چی نپوشیم؟

chi-napooshim.com

عضو خانواده بزرگ مامی سایت

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    14
    پسند کرده
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط Arshida.h
    چند روز پیش تو یه مغازه که همیشه خیلی لباسای شیکی میاره یه سری جلیقه بلند دیدم که فقط بالاش دو تا بند داشت برای بستنش.کلا باز بود 32000 یا 48000 بود قیمتشون به نظرتون این جلیقه ها رو باید زیرش دامن پوشید یا شلوار و این که کلا من جایی به جز دانشگاه و اداره ها و بانک های مختلف و بازار نمی رم که فکر می کنم این لباس مناسب این جور محیط ها نیست حالا می ارزه بخرمش برای این که شاید یه روزی به دردم بخوره؟
    راستی سری جدید لباس های این مغازه پاییزه و زمستانه بودن یعنی این جلیقه که نه ضخیم نه نازک برای فصل سرده یا گرم؟

arshida جان من ازین جلیقه ها دارم . با دامن بلند میپوشم با شلوار هم امتحان کردم خیلی جالب نشد ولی باشلوار گشاد یه خورده بهتره کلا تو تیپای اسپرته ..

کالاهای من
    1
    میزان امتیاز
    8
    پسند شده
    740
    پسند کرده
    1639

نقل قول نوشته اصلی توسط samfa
    سلام دوستای گلم
    واسه خرید پالتو بهم کمک میکنید از کجا بخرم
    تجریش پاساژ قائم و تندیس رو دیدم مرکز خرید اندیشه ولی مدل قشنگ و شیک پیدا نکردم اگه جایی هست بهم بگین یا اگه امکانش هست برام مدلای شیک بذارید شاید مجبور بشم بدوزم
    ممنون
    دوست عزیز خیابان سهروردی یه مقدار مانده به چهارراه هویزه، دو تا مانتو فروشی هست که یکیش یعنی اولیش چند تا پالتوی قشنگ داشت قیمتهاش هم بین 160 تا 200 بود. فاطمی هم یه پاساژ داره که مغازه اولش پالتوهاش خوب بود که من از همون مغازه یه مانتوی کتون کوتاه خریدم. البته من هیچ کدوم پالتوها رو پرو نکردم و نمی دونم تن خورش چجوریه ولی دوختش تمیز بود.
    سالهای قبل من خریدهای قشنگی از قائم و میلاد نور داشتم و البته چند سال پیش از صفویه هم پالتوهای خیلی خوبی گرفتم.

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    2
    پسند کرده
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط گیتار
    میدونم که جاش اینجا نیس ولی چون اینجا فعالتر ومن نیاز به کمکتون دارم دیگه منو عفو کنید
    من قبلا موهامو مدل layer لیر) کوتاه کردم قد موهام هم تقریبا کوتاهه

الان به خاطر موخوره شدن باید دوباره موهامو کوتاه کنم به نظرتون این بار چه مدلی کوتاه کنم؟(اگه برایتون امکان داشت با عکس)
    گیتار جون بنظرم بدی برات یکی دو سانت از موهاتو کوتاه کنن بهتره چون باز مدل خورد و لیر همیشه قشنگه از مد هم نمیافته و سعی کن موهاتو کمتر اتو بزنی و از نظر ابرسانی تقویتش کن که موخوره نشه
    من خدا را دارم ...