نظر سنجی 76 امین مسابقه عکاسی مکمل
شارژ کلوب هاي مامي سايت
بازارچه کالاي دست دوم رسانه مامي سايت
Like Tree3045Likes

موضوع: خوش سلیقه ها: پرسش، پاسخ و تبادل نظر برای خوشتیپ ماندن

نمایش نتایج: از 2,249 به 2,256 از 5366
    عضو خانواده بزرگ مامی سایت

میزان امتیاز
    2
    پسند شده
    1145
    پسند کرده
    1254

re: خوش سلیقه ها: پرسش، پاسخ و تبادل نظر برای خوشتیپ ماندن

[BLOCKQUOTE]راهنمای لباس پوشیدن برای دختر خانمهای چاق[/BLOCKQUOTE]

تصمیم گرفته ایم نکاتی درمورد طرز لباس پوشیدن دخترهایی که اضافه وزن دارند ذکر کنیم تا با استفاده از آنها بتوانند متناسب تر به نظر برسند. این نکات توسط طراحان مد و لباس ارائه شده است که با هر بودجه و قیمتی قابل استفاده می باشد.
    1 - لباسهای بی شکل گشاد انتخاب نکنید. شلوار ورزشی های گشاد برای ورزش است نه برای بیرون رفتن. این لباس ها به هیچ وجه اندامشان را زیباتر نمی کند.
    2 - سبک لباسهایی که آستین های باریک، قسمت سینه، کمر و پاهای تنگ دارند یا هر چیزی که بدنی واقعاً خوش فرم می خواهد تا زیبا به نظر برسد، به درد این دخترها نمی خورد. گذشته از اینکه این لباسها ایراد و اشکال های اندامشان را چند برابر نشان می دهد، بسیار برایشان ناراحت خواهد بود و گردش خونشان را هم مشکل ساز می کند.
    3 - شلوارها، شلوارک ها و دامن هایی انتخاب کنید که در پشت کمر کشی باشد اما از جلو زیپ و دکمه بخورد.
    4 - شلوار جین های کشی انتخاب کنید. این شلوارها درست مثل شلوار جین های عادی اما از نظر جنسی بسیار راحت می باشند.
    5 - لباسهایی انتخاب کنید که به خوبی اندازه شان باشد و در آن احساس راحتی کنند.
    6 - برای جلوگیری از عرق کردن بدن برایشان از پودر و اسپری بدن استفاده کنید.
    7 - از پوشیدن لباسهای خانمانه به دختربچه های چاق خودداری کنید. درست است که گاهی پیدا کردن لباس برای دخترهای درشت اندام سخت است اما به هیچ وجه به آنها لباسهایی که متعل به سنین بالاتر از اوست را نپوشانید.
    8 - به قسمت سایز بزرگ همه نمایندگی ها و مارک های لباس سر بزنید. مطمئناً چیزی پیدا می کنید که خوششان بیاید.
    9 - برای پوشاندن شکم و باسنشان، بلوز، تی شرت و تاپ های بلند انتخاب کنید.
    10 - دخترتان اگر چاق است یا پاهای کوتاهی دارد، از پوشاندن شلوار جین و شلوارهای راسته به او خودداری کنید. این شلوارها پاهایشان را چاق تر نشان می دهند.
    11 - شلوارهایی انتخاب کنید که در قسمت ران چسبان و در پایین کمی گشاد باشد.
    12 - به دختربچه تان که چاق است دامن بلند پایین تر از زانو نپوشانید چون از مد افتاده است و چاق ترشان می کند.
    13 - دامن هایی انتخاب کنید که تقریباً تا روی زانوهایشان باشد. از پوشاندن دامن کوتاه به آنها خودداری کنید.
    14 - به آنها دامن شلواری بپوشانید که هم برایشان راحت تر است و هم جایگزین خیلی خوبی برای دامن به حساب می آید.
    15 - اجازه ندهید دخترتان لباسهای سنگینی بپوشد که باعث می شود بیش از حد گرمش شود. لباسهای مخملی، پشمی و سایر پارچه های حجیم از این دسته هستند.
    16 - به دخترتان یاد بدهید که چطور می تواند از لباسهای چند لایه استفاده کند. مثلاً یک سویشرت یا ژاکت با خود داشته باشد که درصورت نیاز تن کند.
    17 - شلوارک های کوتاه تنگ برایشان نخرید.
    18 - از جوراب با درازای مختلف استفاده کنید. جوراب تا زانو، تا ساق یا تا مچ. باید ببینید کدام برایشان راحت تر است.
    19 - پیراهن یا دامن های کوتاه را حتماً با جوراب شلواری کلفت استفاده کنید.
    20 - از پوشیدن کفش های خیلی تخت یا پاشنه بلند خودداری کنید. مسئله مد نیست، راحتی و سلامت دخترتان از همه چیز مهم تر است.
    21 - کفش هایی انتخاب کنید که کمی پاشنه داشته باشد.
    22 - کفش ها، چکمه ها و صندل هایی انتخاب کنید که روی آن بر چسب قابل ارتجاع زده باشد. اگر کفشی این برچسب را نداشت کفش را در دو دستتان بگیرید و سعی کنید به جلو و عقب خمش کنید. باید به راحتی به جلو و عقب خم شود.
    23 - سعی کنید از مغازه هایی خرید کنید که مخصوص سایز بزرگ هستند تا انتخاب بیشتری پیش رویتان باشد. لباس خریدن برای دختربچه های چاق خیلی سخت است پس سعی کنید تا حد امکان لذت بخشش کنید.
    باید بدانید که چاق بودن در دوران دبستان به معنای چاق بودن تا آخر عمر نیست. پس سعی کنید با اعمال روش های مناسب دخترهای گلتان را برای لاغر شدن تشویق کنید.
    به نام من.به نام تو.به نام صداهایمان که روزی به هم خواهند رسید...

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    43
    پسند کرده
    0

فردا عروسی دعوتم.نیازمند یاری از جانب دوستان با سلیقه هستم.
    دو تا لباس مدنظرمه ولی نمیدونم کدومو بپوشم.
    یکی شون طلایی و پولکیه.رنگ شادی داره ...کوتاهه و یقه دو بند داره(یه چیزی مثل رکابی، بنداش نازک نیست) حدودا یک وجب بالای زانومه.
    دومی یک لباس مشکی هست.که اونم کوتاهه. یقه ش دو بند داره ولی از سر شونه یک یقه ی کوتاه که به اندازه 5 سانته ، یکم روی بازو رو میگیره.از زیر سینه تا پایین حالت ... نمیدونم چه جوری بگم...!!! از درز لباس تا پایین کشیده شده و حالت جمع داره ( توضیحات رو داشته باشین) در کل تنگه.
    قدم حدودا 75/1 هست. موهام بلند و لخته.چشمام میشی و روشنه.
    حالا کدومو بپوشم.آرایشم چطور باشه؟ موهامو چطوری درست کنم.خودم دوست دارم *** باشه ولی ویو هم بهم خیلی میاد.
    راستش یکم بدنم جوش زده، برای همین مرددم . نمیخوام تو چشم باشه.
    کابل موبایلم گم شده وگرنه براتون عکساشو میذاشتم.
    یه عکس که شبیه موهامه براتون میذارم...رنگ موهام، بلندی و فرمش تقریبا این به همین شکله. ولی وقتی سرم کریستال و... میزنم یک درجه روشن میشه.
    راستی جلوی موهامو چه جوری درست کنم...من دو ماهه موهامو *** کرد و اصلا نمیدونم باید برای عروسی چی کار کنم.که قشنگ تر باشه ! به نظرتون کدوم لباس به موهام بیش تر میاد؟

آدمی به گفتارش سنجیده می شود و به رفتارش ارزیابی می گردد

چیزی بگو که کفه سخنت سنگین شود و کاری کن که قیمت رفتارت بالا رود.

امام علی (ع)

میزان امتیاز
    2
    پسند شده
    1145
    پسند کرده
    1254

نقل قول نوشته اصلی توسط Aseman90
    فردا عروسی دعوتم.نیازمند یاری از جانب دوستان با سلیقه هستم.
    دو تا لباس مدنظرمه ولی نمیدونم کدومو بپوشم.
    یکی شون طلایی و پولکیه.رنگ شادی داره ...کوتاهه و یقه دو بند داره(یه چیزی مثل رکابی، بنداش نازک نیست) حدودا یک وجب بالای زانومه.
    دومی یک لباس مشکی هست.که اونم کوتاهه. یقه ش دو بند داره ولی از سر شونه یک یقه ی کوتاه که به اندازه 5 سانته ، یکم روی بازو رو میگیره.از زیر سینه تا پایین حالت ... نمیدونم چه جوری بگم...!!! از درز لباس تا پایین کشیده شده و حالت جمع داره ( توضیحات رو داشته باشین) در کل تنگه.
    قدم حدودا 75/1 هست. موهام بلند و لخته.چشمام میشی و روشنه.
    حالا کدومو بپوشم.آرایشم چطور باشه؟ موهامو چطوری درست کنم.خودم دوست دارم ل - خ - ت باشه ولی ویو هم بهم خیلی میاد.
    راستش یکم بدنم جوش زده، برای همین مرددم . نمیخوام تو چشم باشه.
    کابل موبایلم گم شده وگرنه براتون عکساشو میذاشتم.
    یه عکس که شبیه موهامه براتون میذارم...رنگ موهام، بلندی و فرمش تقریبا این به همین شکله. ولی وقتی سرم کریستال و... میزنم یک درجه روشن میشه.
    راستی جلوی موهامو چه جوری درست کنم...من دو ماهه موهامو ل - خ - ت کرد و اصلا نمیدونم باید برای عروسی چی کار کنم.که قشنگ تر باشه ! به نظرتون کدوم لباس به موهام بیش تر میاد؟
    عزیزم اگه میبینی بدنت جوش زده و با لختی ناراحتی همین مشکی رو بپوش که یکم استین داره.موهات اه این شکلیه وای چقدر خوشمله دوستم پس.اگه میتونی ارایشگاه برو و یه شینیون نیمه باز بکن.اگه هم نمیتونی بری ارایشگاه و موهات *** کردی بعید بدونم ویو بشه میتونی اتو یابراشینیگش کنی.بریزی دورت.ارایش اسموکی ایز هم پیشنهاد منه.چشمهای تیره با سایه ای تیره و لبهای براق با یه رز لب خوشمل که به پوستت بیاد.

نقل قول نوشته اصلی توسط @زهرا@
    به نظر من لباس طلاییتون قشنگتر میشه..البته اگه عکس میذاشتی بهتر میشد نظر داد...
    واقعا خوش به حالتون که همچین مویی دارین...یا این قد و رنگ چشم مطمئنا خیلی خوشگل هستی...
    من اگه به زیبایی شما بودم ترجیح میدادم لباس طلایی بپوشم

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    43
    پسند کرده
    0

زهراجان مرسی عزیزم. لطف داری. خودمم بخاطر موهام ذوق زده م، چون قبلا خیلی وز و ناجور بود و اگر نمی رسیدم وحشتناک می شد.ولی بعد از *** کردن بلند و خوش حالت شد.
    مینا جان مرسی از راهنماییت. عزیزم هر دو لباس بازن.از نظر بدن نما بودن خیلی با هم فرق نمیکنن.جز اینکه طلاییه تنگ نیست و خوش رنگه و مشکیه مدلش قشنگ تره و یقه ش جدیده.
    تعارض دارم...
    آدمی به گفتارش سنجیده می شود و به رفتارش ارزیابی می گردد

چیزی بگو که کفه سخنت سنگین شود و کاری کن که قیمت رفتارت بالا رود.

امام علی (ع)

میزان امتیاز
    2
    پسند شده
    1145
    پسند کرده
    1254

نقل قول نوشته اصلی توسط جوجه ماشینی
    سلام دوستان خوش تیپ.من 32 سالمه قد 160با یک صورت ریزنقش اما هیکل چاق بیشتر تراکم چربی از تو ران و ب اسن و سایزم 46 هستش.به خاطر هیکلم خیلی سخت میشه خوشتیپ بود که مایع عذابمه اگه بتونید کمکم کنید که امسال چجوری لباسهام و ست کنم خوشحال میشم.پالتو برای جاهای رسمی دارم که یک پالتو پوست قرمز قهوه ای هست که زیرش تونیک و شلوار یا بلوز و دامن میپوشم بدون بستن دکمه.خواهش میکنم زودتر کمکم کنید اخه میخوام ایندفعه با امیدواری و اشتیاق برم خرید
    عزیزم بگو چی میخای بخری؟و بعد اینکه تو پستهای بالا من یه مطلب در مورد لباس پوشیدن خانمهای چاق گزاشتم.بخونش کمکت میکنه.

azmil آواتار ها
    اعظم
    میزان امتیاز
    147
    پسند شده
    6798
    پسند کرده
    11886

نقل قول نوشته اصلی توسط BAHHAR
    امشب عروسی پسر عموم هست. یه کت و دامن مشکی میپوشم که دامنش تا زانو هست. 2 3 سانت زیر زانو. کفشم هم پاشنه 5 سانته. قدم هم 160 و وزنم . با جوراب مشکی نازک بپ.شم یا کرم؟ یا بدون جوراب؟
    عزیزم مدل دامنتو میگی؟واینکه چند سالتونه؟جنس کت و دامنتون هم اگه بگید که عالیه

azmil آواتار ها
    اعظم
    میزان امتیاز
    147
    پسند شده
    6798
    پسند کرده
    11886

نقل قول نوشته اصلی توسط BAHHAR
    دامنم 6ترک و 26 سالمه. جنسش هم کرپ باربی
    بهار جان چون دامنت 6 ترکه اگه برات مشکلی نداره به نظر من بدون جوراب خیلی قشنگتره. ولی اگه خواستی جوراب بپوشی جوراب مشکی نازکو پیشنهاد میکنم بهت.قشنگتر و شیکتره چون کت و دامنت مشکیه اگه جوراب مشکی کلفتم باهاش بپوشی اصلا به چشم نمییاد

azmil آواتار ها
    اعظم
    میزان امتیاز
    147
    پسند شده
    6798
    پسند کرده
    11886

نقل قول نوشته اصلی توسط Aseman90
    کسی نبود که بیش تر منو راهنمایی کنه؟!!!
    آسمان جون من دقیقا میدونم که مدل دو تا لباستون چه جوریه.به نظر من با توجه به قد خوبی که داری و اینکه رنگ موهاتم روشنه پیراهن مشکی رو بپشو هم مجلسی تره هم اینکه اونطوری زیبایی موهاتم خیلی بیشتر به چشم میاد در مقایسه با اون تونیک طلایی رنگ.

من نظرم اینه که موهات همینطوری *** و باز خیلی خوشگل و دخترونه است.میتونی با آرایش چشم ملایم و یه رژلب قرمز جیغ خیلی خوشگل و جذاب بشی مطمئنا.

نقل قول نوشته اصلی توسط بهار111
    اسمون جان به نظرمنم مشکی خیلی زیباتره
    موهاتم چون خوشمله نبندی بهتره باز بزار

• بانک بند ناف