نظر سنجی 76 امین مسابقه عکاسی مکمل
شارژ کلوب هاي مامي سايت
بازارچه کالاي دست دوم رسانه مامي سايت
Like Tree3045Likes

موضوع: خوش سلیقه ها: پرسش، پاسخ و تبادل نظر برای خوشتیپ ماندن

نمایش نتایج: از 2,241 به 2,248 از 5366
    مدیر انجمن
    Negara آواتار ها
    نوشته های وبلاگ
    6
    میزان امتیاز
    62
    پسند شده
    8134
    پسند کرده
    7504

re: خوش سلیقه ها: پرسش، پاسخ و تبادل نظر برای خوشتیپ ماندن

نقل قول نوشته اصلی توسط nafi3
    دوستان این مانتوی بافت با چه رنگ شلوار و شالی ست بشه بهتره؟
    با شلوار لی سورمه ای و شال ترکیبی خردلی و سورمه ای و بوت و کیف قهوه ای خوب میشه؟ آیا؟

نفیسه جان
    به نظر من سورمه ای رو قاطی نکن. بوت و کیف و شلوار تنگ قهوه ای و شال میکس قهوه ای و خردلی.
    چی نپوشیم؟

chi-napooshim.com

2. بانک بند ناف
    عضو خانواده بزرگ مامی سایت

میزان امتیاز
    2
    پسند شده
    1145
    پسند کرده
    1254

[BLOCKQUOTE] چطور رنگ قرمز پوشیده و عالی به نظر برسیم؟[/BLOCKQUOTE]
    [BLOCKQUOTE]
    [/BLOCKQUOTE]

رنگ قرمز بی شک یکی از زیباترین و جالب ترین رنگ ها محسوب می شود. هم مردان و هم زنان این رنگ را دوست دارند ولی وقتی می خواهند از این رنگ در لباس استفاده کنند احساس ترس می کنند ! چرا این رنگ وحشت انگیز است؟
    اول از همه به این دلیل که هر بار این رنگ را بپوشید باید مطمئن باشید که 100% عالی به نظر می رسید چرا که ناخواسته در مرکز توجه واقع می شوید. هیچ راهی وجود ندارد که با پوشیدن این رنگ توجه بقیه را جلب نکنید!
    دومین دلیل وحشت از رنگ قرمز این است که اگر شما مشکل پوستی ناچیزی هم داشته باشید (نظیر جوش، یا لک یا برنزه نامناسب پوست و ...) قرمز این مشکلات را برجسته تر نشان خواهد داد.
    دلیل سوم هم این است که اگر از تن های مختلف رنگ قرمز درست استفاده نکنید ، قرمز می تواند شما را بیمار نشان دهد.
    در نتیجه گیری اولیه می توانیم بگوییم که قرمز رنگ راحتی برای پوشیدن نیست ولی اگر آن را درست به کار ببرید ، بهتر از آن خود را تصور نخواهید کرد.بنابراین ارزش آن را خواهد داشت تا زمان بگذارید و این رنگ پیچیده را به لباس های خود اضافه کنید

اولین نکته این است که با رنگ های مختلف پوست، چه تن رنگ قرمز مناسب خواهد بود:
    • زنانی که موهای بلوند و چشمان آبی ، خاکستری و آبی دارند باید رنگ های قرمز کمرنگ با ته رنگ آبی در آن استفاده کنند. هر گونه ته رنگی که به نارنجی نزدیک باشد باید بپرهیزند.
    • خانم هایی که موهای مشکی یا قهوه ای تیره و یا رنگ چشمان تیره و زیتونی و در کل تیره رنگ دارند اگر از قرمز های تند با ته رنگ آبی استفاده کنند فوق العاده خواهند شد. گرچه رنگی که به نارنجی نزدیک شود نیز برای آنها مناسب نخواهد بود.
    • زنان مو قرمز با هر رنگ چشمی و تن پوست طلایی رنگ باید به قرمز هایی که به نارنجی نزدیک هستند اکتفا کرده و از قرمز هایی که پایه رنگ آبی دارند بپرهیزند.
    • خانم هایی که موهای بلوند نزدیک به خاکستری و یا موهای خاکستری دارند بهترین رنگ برای آنها قرمز-بنفش و قرمزهایی با پایه رنگ آبی است.به گزارش پرشین وی قرمزی که نزدیک به رنگ نارنجی باشد مناسب نخواهد بود.
    • زنانی که موهای قهوه ای تیره و یا مشکی و چشمان آبی ، سبز و یا خاکستری دارند می توانند از روشن ترین رنگ قرمز استفاده کننند.
    • کسانی که موهای بلوند تیره و یا قهوه ای به همراه چشمان روشن دارند به گزارش پرشین وی با پوشیدن رنگ های قرمز مات و ملایم خوب به نظر خواهند رسید.
    چطور رنگ قرمز را بپوشیم؟
    ☆ قرمز و سفید همانند قرمز و مشکی عالی است ولی با پوشیدن این رنگ ها کسی را متعجب نخواهید کرد ، چرا که متداول ترین ترکیب ها هستند. ولی می توانید این سه رنگ را با هم ترکیب کنید و شیک به نظر برسید.
    ☆ برای ایجاد یک ظاهر جالب می توانید با ته رنگ های مختلف قرمز بازی کنید. می توانید رنگ قرمز گوجه ای را با رنگ تند گل آویز ، قرمز کمرنگ را با بنفش تیره ، قرمز را با رنگ رز روشن و ... ترکیب کنید.
    ☆ ترکیب رنگ های برجسته تر نظیر قرمز و آبی ، قرمز و بژ ، یا سایه رنگ های سبز را با آن امتحان کنید.
    ☆ پارچه های طرح دار قرمز نیز خوب هستند. به گزارش پرشین وی علاوه براین آنچنان نیز همانند قرمز یک دست توجه جلب نمی کنند. برای مثال بلوز طرح خالدار قرمز یا دامنی با طرح گلدار نیز برای بازی با لباس های طرح دار مطمئن است.
    ☆ اگر از آن دسته هستید که هنوز شجاعت لازم را برای لباس قرمز ندارید می توانید از لوازم فرعی قرمز استفاده کنید. یک شال یا روسری روشن ، یک جفت کفش و .. نیز کفایت می کندو حتی می توانید از یک رژلب قرمز روشن نیز برای روشن کردن چهره تان استفاده کنید.
    به نام من.به نام تو.به نام صداهایمان که روزی به هم خواهند رسید...

میزان امتیاز
    2
    پسند شده
    1145
    پسند کرده
    1254

نقل قول نوشته اصلی توسط ثمر66
    سلام دوستان شیک پوشم
    منم کمک میخوام
    یه مانتوی کتون خریدم به رنگ سبز روشن با شلوار کتون مشکی
    کیفمم مشکیه و پوتینمم مشکیه
    به نظرتون شال چه رنگی بگیرم براش؟
    اگه کیف قهوه ایی دست بگیرم با چه رنگ شالی ستش کنم؟
    عکسش رو بزار لطفا دوستم.

میزان امتیاز
    2
    پسند شده
    1145
    پسند کرده
    1254

نقل قول نوشته اصلی توسط آران
    من دوست دارم زیر پالتوم یه چیزی بپوشم که دکمه های پالتوم رو باز کنم با مهمونی میریم پالتو رو در اوردم خوب باشه چی باشه بهتره؟

به نظرم یه تونیک شیک بافت نازک بگیر که زیر پالتو زیاد هم گرم نباشه. رنگش هم به پالتوت و ستی که میکنی بیاد.

بهار111 آواتار ها
    بهار
    نوشته های وبلاگ
    18
    میزان امتیاز
    355
    پسند شده
    13032
    پسند کرده
    7945

نقل قول نوشته اصلی توسط آران
    من دوست دارم زیر پالتوم یه چیزی بپوشم که دکمه های پالتوم رو باز کنم با مهمونی میریم پالتو رو در اوردم خوب باشه چی باشه بهتره؟
    یه تونیک بگیر که بارنگ پالتو بیاد
    اگه بافت باشه که عالی میشه

میزان امتیاز
    2
    پسند شده
    1145
    پسند کرده
    1254

نقل قول نوشته اصلی توسط eshgheasemani
    دوستان من اولین بار هست اینجا پست میذارم . لطفا راهنمایی بفرمایید . من قدم حدود 57/1 هست و نسبتا تو پر . میخواستم از اونجایی که عشق صورتی و رنگای جیغ هستم . امسال پالتوم رو صورتی یا قرمز بگیرم فقط م برای مهمونیای خاص و حالا با دوستام بیرون میرم میخوام ، که همش رفت و امدم هم با ماشین هست . یعنی تو خیابون با این تیپ نیستم که جلف باشه . و اسمشون نیارا گیر بدن و راهی منکرات بشم .

مدل پالتو چه جوری باشه ؟ میخوام اماده بخرم ، و با چه شال - بوت - شلوار و کیفی ست بشه جالب هست ؟ . مدل مو - ارایش و زیورالاتم چی باشه بهتره ؟ . ضمنا این تیپ برای اواسط اذر ماه مناسبه ؟ . منظورم پوشش پالتو هست چون لباسهای پاییزی یه مقداری نازک تر هست . مرسی .

یه نکته دیگه سفید پوستم و چشمام سبز تیله ای هست یا با پوشیدن بعضی لباسها رنگ چشمم تغییر میکنه ، سبز یشمی وتیره یا روشنتر میشه . رنگ موی اصلیم خرمایی روشن بود ، اما چندین سال هست رنگ کردم . اکثر مواقع چون رنگ ابروهام زیتونی بوده رنگهای زیتونی با درجات روشن یا تیره بوده ، عسلی و اخرین بار مسی با درجه 6 و 7 بوده . حالا چه رنگی پیشنهاد میدین برای موهام ؟ . البته مش و رنگایی که دکلره نیاز داره اصلا دوست ندارم یعنی رنگایی که به زردی و خاکستری و سفیدی میزنه دوست ندارم.

ضمنا رنگ مو مناسب سن یه دختر 30 ساله مجرد باشه. صورتمم گرده و تو پر هست . نظرتون راجب پالتو کرم و سبز چی هست ؟. خوشحال میشم نظراتتون رو بشنوم . پیشاپیش ممنون از راهنماییتون .
    دوست گلم من ترکیبهای رو که میتونی با هم ست کنی واست مینویسم و خودت ببین با کدوم راحت تری
    قرمز رنگ شادیه و با همه رنگها معمولا ست میشه.قرمز+مشکی قرمز+توسی قرمز+سورمه ای قرمز+سبز قرمز+کرم قرمز+خردلی قرمز+سفید و قرمز +ترکیبی از همه این رنگها و یا چنتاشون
    حالا کدومو خودت دوس داری؟معمولا قرمز رو با مشکی میپوشن.ولی با توسی و سورمه ای هم عالی میشه

صورتی هم رنگ زیباییه میتونی با مشکی.سورمه ای.قهوه ای و توسی ستش کنی.
    مدهی متنوع واسه پالتو امسال مد هست و لی شما با توجه به توپری پالتوی مدلهای 2 دکمه و 54 دکمه نگیر که چاق نشون میده.
    درمورد رنگ مو من زیاد وارد نیستم دوستای گل میان کمکت میکنن.
    در اخر هم پالتوی سبز هم بسیار خوشمله وبا رنگهای زیادیی ست میشه.ولی برای خرید بیشتر دقت کن که تو کمدت چه چیزهایی داری که با رنگ مورد نظر ست میشه و هم خوانی دارن.

میزان امتیاز
    2
    پسند شده
    1145
    پسند کرده
    1254

نقل قول نوشته اصلی توسط eshgheasemani
    مینا جون مرسی از این ترکیب رنگایی که گفتی خوشم اومد : قرمز+ مشکی - قرمز+ خردلی - قرمز + سبز و صورتی + قهو ه ای حالا راجب این ترکیبها که چیا ( شال - بوت _ کیف - زیور الات ) رنگ ترکیبی + قرمز و صورتی هست پیشنهاد بدین ؟ . مرسی

مینا جون رنگ سورمه ای و طوسی اصلا به من نمیاد بارها لباس . تونیک هاش و امتحان کردم و همه میگند رنگهای شاد و جیغ و زنده بهت میاد . ولی خواهرم چشماش ابی ، خاکستریه همیشه تیپاش ابی - سورمه ای و طوسی و سبز هست خیلی هم خوشکل میشه و لی به من فقط سبز میاد و اون 3 تای دیگه نه.
    ببین عزیزم مثلا میتونی بوت عسلی یا خردلی پیدا کنی با شلوار قرمز و پالتوی خردلی.شال ترکیبی.ی شلوار خردلی با بوت قهوه ای با پالتوی قرمزم بد نیس.یا شلوار سبز و پالتوی قرمز و مثلا بوت قهوه ای.یا برعکس.ولی من پیشنهاد میکنم الان که فصل سرماست و بوت بلند میگیری میتونی شلوارو حذف کنی و جاش ساپورت گرم بگیری که شیک تر هم هست.
    برای تیپه صورتی و قهوه ای .اولا قهوه ایش باید سوخته باشه و کمتر از صورتی تو ترکیبات باشه تا قشنگ بشه.بعد هم صورتیش باید کثیف یا چرک باشه.اونجوری به نظرم پالتوتو اون رنگ انتخاب کن و شلوار یا ساپورت و بوت قهوه ای باش ست کن و شال ترکیبی پیدا کن..به نظرم اول پالتوت رو که اصل کاری هست بگیر بعدا ست کردن بقیه اش راحت تره.

میزان امتیاز
    2
    پسند شده
    1145
    پسند کرده
    1254

خوش تیپ ها بخوانند.

خيلي*ها فكر مي*كنند خوش*پوشي دردسر فراوان دارد؛ صد البته بعضي*ها هم براي خوش پوشي به دردسر مي*افتند اما در واقع براي خوش*پوشي لازم نيست خود را خيلي به درد سر بيندازيد بلكه مي*توانيد با رعايت نكات كوچك به فردي خوش*تيپ تبديل شويد.
    اين نكات به ظاهر ساده و گاه كم*اهميت مي*تواند كمك بزرگي براي رسيدن به ظاهري آراسته و زيبا باشد.
    1ـ هميشه كفش*هايتان را تميز نگه داريد، چشم*ها اغلب كفش*ها را خوب مي*بينند.
    2ـ لباس*هاي گشاد را كنار بگذاريد، لباس*هايي كه از اندام شما بزرگ*تر هستند هيكل*تان را بدشكل و ناموزون نمايش داده و شما را چاق*تر از آن چه هستيد نشان مي*دهند. پس چاق*ها بيشتر دقت كنند كه لباس*هاي گشاد به تن نكنند.
    3ـ سعي كنيد رنگ كمربند را با رنگ كفش*تان ست كنيد. همچنين همرنگ بودن كيف و كفش يكي ديگر از نشانه*هاي خوش*پوشي است.
    4ـ دقت داشته باشيد كه هميشه لباس*هايتان يا به طور كامل اسپرت باشد يا رسمي. استفاده همزمان از اين لباس*ها (مثل پوشيدن يك شلوار جين با كت رسمي) قطعا انتخاب مناسبي نخواهد بود. براي داشتن تيپي ايده*آل و زيبا بايد هميشه موهاي مرتبي هم داشته باشيد.
    5ـ جيب*ها براي پر شدن از وسايل مختلف طراحي نشده*اند. جيب شلوار يا بلوز بايد كاملا صاف و مرتب باشد، پس آنها را آن قدر پر نكنيد كه ظاهر لباس شما را زشت جلوه دهد.
    6ـ به خاطر داشته باشيد كه هيچ*وقت لباس*هاي چروك يا پرز گرفته به تن نكنيد؛ اگر لباس شما پرز زيادي داشت قبل از خارج شدن از منزل به كمك يك پرزگير آن را تميز كنيد.
    7ـ هميشه محكم و استوار قدم برداريد، فراموش نكنيد براي يك مرد خوش*پوش، نوع راه رفتن و صحبت كردن هم اهميت ويژه*اي دارد بنابراين سعي كنيد هميشه سر را صاف نگه داريد؛ كمرتان خم و شانه*ها افتاده نباشد و قدم*هايتان محكم برداشته شود.
    8 ـ از ادكلن*هايي كه ماندگاري لازم را دارند استفاده كنيد تا هميشه خوشبو باشيد.
    9ـ زياد خرج كردن هيچ*گاه نشانه زيبايي*دوستي​و خوش​*پوشي نيست، هميشه به اندازه خرج كنيد، حتي براي لباس