نظر سنجی 76 امین مسابقه عکاسی مکمل
شارژ کلوب هاي مامي سايت
بازارچه کالاي دست دوم رسانه مامي سايت
Like Tree3045Likes

موضوع: خوش سلیقه ها: پرسش، پاسخ و تبادل نظر برای خوشتیپ ماندن

نمایش نتایج: از 2,201 به 2,208 از 5366
    عضو خانواده بزرگ مامی سایت
    ماناسهیل آواتار ها
    نوشته های وبلاگ
    43
    میزان امتیاز
    684
    پسند شده
    50194
    پسند کرده
    12511

ویترین مدال ها

re: خوش سلیقه ها: پرسش، پاسخ و تبادل نظر برای خوشتیپ ماندن

حالا خودم هم یک سئوال دارم:
    دوستم قدش 163 است و هیکلش متناسبه. پوستش هم روشنه. هفته آینده انشالا مراسم عقد محضری داره خانواده خودش باحجابن و خانواده همسرش بی حجاب. می خواد یه لباسی تو محضر بپوشه که نه سیخ بسوزه نه کباب و هم نظر خانوده خودش تامین بشه هم خانواده همسرش. به نظرتون چی بپوشه؟ (بعد از محضر هم برنامه دیگه ای ندارن)[/quote]

----------------------------

عزیزم به نظرم بهتره کت دامن سفید- صورتی کم رنگ - گلبهی یا صدفی بپوشه و با شال همرنگش ست کنه

خوشبخت باشند

نقل قول نوشته اصلی توسط aftab shiraz
    هم کت و دامن هم کت و شلوار جفتشون خیلی خوبن .رنگایی که مانا سهیل عزیز کفتن خیلی خوبه .میتونه علاوه بر اینا از آبی روشن یا سبز روشن با ترکیب کیف و کفش شیری هم استفاده کنه اما اگه یه چیز خوب بخواد باید زودتر بده خیاط بدوزن که فک نکنم خیلی وقت داشته باشه .بهتره زود دست بکار شه .
    نقل قول نوشته اصلی توسط jingol
    بالاخره که باید با حجاب باشه دیگه!
    دوستتون می تونه هم کت دامن رنگ شیری با دامن بلند و هم کت شلوار شیری
    میتونه کفش و کیف طلایی با شال کرم با رگه های طلایی ست کنه این همیشه ست پیشنهادیه من واسه مراسم محضره
    .............

از دیو و دد ملولم و انسانم آرزوست....

2. بانک بند ناف
    مدیر انجمن
    Negara آواتار ها
    نوشته های وبلاگ
    6
    میزان امتیاز
    62
    پسند شده
    8112
    پسند کرده
    7504

Re: اجتماع خوش سلیقه ها.. مشاوره برای بهتر بودن و خوشتیپ مان

سلام به همگی
    من عید غدیر نامزدی دعوت دارم .این لباسا به نظر خودم مناسب نامزدی هستن . اما من 31 سالمه و 5 ساله ازدواج کردم . حالا نمیدونم اینا خیلی دخترونه نیست ؟آخه من اینجوری بیشتر دوس دارم .

خودم نظرم روی پایینی سمت راسته که کمر کرم با کیف و کفش کرم باهاش ست کنم چون پوشیده تر از بقیه است برای دفعه اول که هنوز کسی منو ندیده .اما مامانم میگن کناریش برای نامزدی شاد تر و خوشکلتره حالا نمیدونم چه کنم ؟؟؟؟؟؟
    اینم کفشی که براش خریدم .

این کفشو هم دارم و چنتای دیگه ام اونی که خریدم پاشنش کوتاهتره . توش راحتترم

راستی اون دکلته مدادی رو اگه بخوام سنگ دوزیش کنم بنظرتون برای عروسی مناسبه ؟ طرحی و نظری براش دارین ؟

آفتاب جان من هم 31 سالمه و 4 ساله ازدواج کرده ام و همه مهمونی های رسمی هم لباسهام تیپ لباسهای شماست و معمولا قد اطراف زانو. یادت باشه برای پوشیدن لباسهای خانمانه تا ابد فرصت هست ولی لباسهای شیک و جوونانه رو همیشه نمی شه پوشید. به نظرم همه لباسهات مناسبن به خصوص دوتا سمت راستی ها. هر دوشونم با کفش کرم جلوبسته ات ست می شه اما صندل دیگه فصلش گذشته.
    برای عروسی اون مشکیه همون جوری هم منابسه اما اگه می خوای روش کار کنی به نظر من پولک همرنگ مربع شکل مات بگیر و از مرکز سینه اش شروع کن به شکل شعاع خورشید بیا تا وسطهای دامن. به شکلی که هر چی از اون مرکز دور تر می شی تراکم پولکها کمتر بشه.
    چی نپوشیم؟

chi-napooshim.com

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    45
    پسند کرده
    0

Re: اجتماع خوش سلیقه ها.. مشاوره برای بهتر بودن و خوشتیپ مان

نقل قول نوشته اصلی توسط judi
    سلام.
    مينا جون و دوستان به كمكتون احتياج دارم خوش تيپا!
    من اين لباس چيني رو شايد 5 سال هست كه از يه فروشگاه صنايع دستي چين خريدم.
    اما اصلا نميدونم باچي و كجا بپوشمش!
    مو هام صاف و لخته.( البته اينجا كه حجيمه چون فر زدم.) قدمم بلند و لاغر!
    با ساپورت مشكي پوشيدم. نميدونم جالب ميشه يا نه. با رنگ پا يا بدون جوراب هم كه اصلا جالب نبود.
    زيور الاتم كه يه چيزايي تو مايه هاي عسلي و طلاي استفاده كردم بد شد. مشكي انداختم بدشد. هيچي ننداختم ساده شد!يه كمربند واسش گزاشتم از اون سادگي سنتيش خارج شد.
    اصلا شايد از نظر من بد بوده ! شما نظرتو بگو .
    اعصابمو خورد كرده! آخه دوسش دارم . دلم نمياد بندازمش دور، به تنمم خوب نميشه!

به نظر من همینی که الان توی عکس پوشیدی خیلی شیکه، منم بودم همین جوری می پوشیدمش
    با ساپورت مشکی،موهامو هم دم اسبی می بستم یا پشت سرم حالت شینیون ساده می بستم
    البته ببخشید اگه بدسلیقه ام
    [HIGHLIGHT=#ffffff]
    یا زهرا (س)
    [/HIGHLIGHT]

میزان امتیاز
    2
    پسند شده
    1145
    پسند کرده
    1254

[BLOCKQUOTE][HIGHLIGHT=#ff0000]مانتوی مشکی را با چه شالی ست کنم???[/HIGHLIGHT][/BLOCKQUOTE]

رنگ مشکی و سفید با اکثر رنگ ها ست می شوند. با مانتوی مشکی شما می توانید شال هایی به رنگ قرمز، آبی دریایی، خاکستری، زرد، سبز تیره و ... را ست کنید. بهتر است شال سفید یک دست نپوشید یا کرم یکدست. با رنگ ها بازی کنید. از همه مهمتر در انتخاب شال و روسری رنگ پوست چهره شماست و بعد از آن رنگ مانتو و کیف و کفش. رنگ شالی را انتخاب کنید که پوست صورتتان را بهتر نشان دهد. مثلا اگر در رتگ پوسستان زردی وجود دارد از رنگ های خانواده زرد و کرم استفاده نکنید. بهتر است از رنگ های بژ و صورتی انتخاب کنید.
    شال های رنگی با طرح های آبرنگی یا طرح های گرافیکی نیز انتخاب خوبی است. معمولا این شال ها با رنگ و طرح های زیادی انتخاب های بیشتری برای شما ایجاد می کند. بهتر است شال را بر روی سرتان و با رنگ پوستتان امتحان کنید و هر کدام چهره شما را بهتر نشان می دهد را انتخاب کنید.
    در ضمن هرگز رنگ مشکی را با مشکی ست نکنید. شال مشکی و مانتوی مشکی به هیچ وجه ست خوبی نیست.
    به نام من.به نام تو.به نام صداهایمان که روزی به هم خواهند رسید...

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    4
    پسند کرده
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط آتي
    دوستان حالا که حرف آقایون شد پیراهن زرد روشن ( زردش ملایمه) با کت شلوار قهوه ای قشنگتره یا سرمه ای ؟
    اتی جون شک نکن با قهوه ای خیلی شیکه

اتفاقا کت شلوار عروسی شوهر منم قهوه ای بود با پیراهن لیمویی

fafa2 آواتار ها
    میزان امتیاز
    12
    پسند شده
    2854
    پسند کرده
    1065

نقل قول نوشته اصلی توسط Negara
    نقل قول نوشته اصلی توسط rahil-moshiri
    حالا خودم هم یک سئوال دارم:
    دوستم قدش 163 است و هیکلش متناسبه. پوستش هم روشنه. هفته آینده انشالا مراسم عقد محضری داره خانواده خودش باحجابن و خانواده همسرش بی حجاب. می خواد یه لباسی تو محضر بپوشه که نه سیخ بسوزه نه کباب و هم نظر خانوده خودش تامین بشه هم خانواده همسرش. به نظرتون چی بپوشه؟ (بعد از محضر هم برنامه دیگه ای ندارن)

راحیل جان با احترام به نظر های دوستان ، به نظر من عروس نباید رنگی به جز سفید بپوشه و باید دامن بپوشه. در ضمن برای محضر خوب باید نوعی مانتو باشه. بهترین کار اینه که دوستتون بره نوعی مانتوی مجلسی یا فانتزی که رنگ اصلیش سفید باشه بگیره.
    من خودم برای عقد محضریم مانتو و دامن بلند سفید پوشیدم. از این طرح ها که پولک همرنگ ریز کار شده دارن. البته تابستون بود اما فکر کنم دوستتون هم باید همچین تیپی به فراخور فصل بپوشه. من شال سفید و صورتی براق سرم کردم.
    عزيزم براي حجابش هم اگه بتونه مانتو مدل خفاشي يا يه چنين چيزي بپوشه مشكلش حل ميشه.البته و صد البته شيك و ناز با پارچه حرير و كار شده ها!!!
    افوض امری الی الله . . . ... . . . ان الله بصیر بالعباد

مدیر انجمن
    Negara آواتار ها
    نوشته های وبلاگ
    6
    میزان امتیاز
    62
    پسند شده
    8112
    پسند کرده
    7504

ممنونم نگارا جون .در مورد آرایش و مدل مو هم میشه نظر بدی ؟موهام خیلی بی حالت و لخته و همیشه باهاش مشکل دارم اگه بخوام سمت راست پایینی رو بپوشم باید موهام جمع باشه و من هیچ تجربه ای در این مورد ندارم آرایشگاهی هم که نزدیکم هست دو بار رفتم و هر دوبار موی مصنوعی به موهام اضافه کرد در حالیکه موهام خیلی پره و نیازی به اضاف کردن نداره به خاطر همینم دلم نمیخواد دوباره برم پیششدر مورد زیور آلات هم لطفا بگو

آفتاب جان چه نیازی هست موهاتو جمع کنی به خصوص اگر راحت نیستی؟ این عکسها از پرنسس کیت رو ببین تیپ پیراهنها مدل مال شماست با موی ریخته.

پیشنهاد من اینه که موهاتو شل بپیچی و با فرق کج ، باز بریزی دورت مث اینا یا اگه مدل نگه نمی دارن می تونی براشینگ صاف یکدست بکنی بریزی.
    برای شینیون و... تو همه سنی فرصت هست.

در مورد آرایش رنگ پوست و موهاتو بگو تا بتونم بهتر راهنمایی کنم دوستم.
    در مورد زیور آلات به نظر من دستبند پهن و تپل در یک دست و انگشتر تپل تو انگشت وسط دست دیگه.
    گردنبند به دلیل یقه تنگ ننداز گوشواره هم به دلیل موهای باز لازم نیست یا می تونه کوتاه و کلاسیک باشه مثل عکس آخر.
    چی نپوشیم؟

chi-napooshim.com

مدیر انجمن
    Negara آواتار ها
    نوشته های وبلاگ
    6
    میزان امتیاز
    62
    پسند شده
    8112
    پسند کرده
    7504

نقل قول نوشته اصلی توسط ماناسهیل
    دوست جونها چند تا سوال داشتم

1- رنگ موی بادمجونی برای چه سنی مناسبه؟ سن آدمو بیشتر نشون میده؟

2- وقتی گوش رو سوراخ میکنم چه کار کنیم که سوراخ گوش دوباره پر نشه این مشکل برام پیش اومده .

ممنونم

مانا جان
    این عکسها رو ببین. رنگ بادمجونی اگه یکدست باشه و با یک کوپ کوتاه و به قول معروف "فشن" همراه باشه به سنهای پایین هم میاد البته همیشه باید آرایش داشت برای اینکه چهره بی حالت نشه و موها رو هم همیشه باید مرتب و درست کرده نگه داشت. اما اگه همراه با هایلایت و یا بلند باشه همون طور که تو عکس پیداست سن رو بالا می بره و برای 40 به بالا مناسبه.

برای جلوگیری از بسته شدن سوراخ گوش ، تا دوهفته گوشواره اولیه رو در نیارید و هر روز با پنبه از پشت و جلوی سوراخ روی گوشواره و سوراخ الکل بمالید به خصوص بعد از حمام (ممکنه کمی بسوزه) و بعد از دوهفته گوشواره رو در بیارید و روزی یک بار گوشواره رو الکل بمالید و دوباره داخل گوش کنید تا یک ساعت بمونه. بعد از یک ساعت در بیارید و این کار رو حدود دو هفته دیگه ادامه بدین. نکته در اینه که سوراخ گوش خوب التیام پیدا کنه و از داخل پوست جدید جداره سوراخ رو بپوشونه چون اگر زخم بمونه یا اینکه عفونت پیدا کنه بدن وظیفه خودش می دونه این شکاف رو ببنده و از ورود میکروب بیشتر جلوگیری کنه.
    بعد از یک ماه اگر گوشواره به سختی داشت وارد سوراخ می شد نوک تیزش رو در کمی کرم دست یا وازلین فرو کنید و توی گوش کنید.
    چی نپوشیم؟

chi-napooshim.com