نظر سنجی 76 امین مسابقه عکاسی مکمل
شارژ کلوب هاي مامي سايت
بازارچه کالاي دست دوم رسانه مامي سايت
Like Tree3045Likes

موضوع: خوش سلیقه ها: پرسش، پاسخ و تبادل نظر برای خوشتیپ ماندن

نمایش نتایج: از 2,193 به 2,200 از 5366
    عضو خانواده بزرگ مامی سایت
    jingol آواتار ها
    میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    275
    پسند کرده
    182

Re: اجتماع خوش سلیقه ها.. مشاوره برای بهتر بودن و خوشتیپ مان

جودی!
    asis?
    منم مثل لباس تو دارم البته مال من کوتاهتره و قرمز زرنگی که من کردم این بود که کفش خودشم گرفتم اگه بخوام خیلی چینی بشم با دامن ساتن آبی ساده چون خودشون معمولا قرمز و با آبی ست میکنن موهامم کوجه می کنم عین خودشون ۲ تا سیخم میکنم توش ضربدری با کفش قرمز
    معمولا با گوشواره تک نگین ، دستبند ظریف

برای لباس تو به نظرم بگرد ساپورت یا لگینگ رنگ پا که براق و طلایی باشه پیدا کن با کفش کرم فکر کنم خوب بشه منظورم کرم مایل به طلایی
    ولی حتما موهات باید چمع باشه اصلا هم از کمربند و گردنبند استفاده نکن

نقل قول نوشته اصلی توسط mina_m
    منم با نظر رها موافقم.تیپ چینی هم دوز دارم.اتفاقا میخاستم بگم با دامن بپوشش.چون معلومه خیلی کوتاهه دوس جون ناقلای خودم.جودییییییییییییییییی
    بعدم واسه مهمونی رسمی که جالب نیس واسه مهونی عصرونه و دوستانه بپوشش
    نقل قول نوشته اصلی توسط excellent
    خانومي تيپت چقد خوبه.اين سبك لباسا واسه اندام شما خيلي شيكو قشنگه.بنظر من شما ميتوني يه گل نسبتا بزرگ با يه پارچه كه به طرح و رنگ لباست بياد درس كني اونوقت باجمع كردن موهات اونو با ظرافت رو موهات كار كني.ساپورت تراكم بالا رنگ مشكي كه توش يه هاله از رنگ طلايي داشته باشه(من تو بازار قيمت كردم14 بود)خيلي شيك ميشه.كفشتو هم بنظرم ظريف با يه تك گل شبيه اوني كه رو موهات كار كردي شيك ميشه.
    در نهايت سعي كن اين لباسو خيلي ساده ست كني و زيورآلات و جينگول مينگول رنگارنگ بكار نبري...
    زن ها قدرت تغییر دنیا را دارند
    اگر بدانند که می توانند واگر بدانند که امروز آن روز است!

2. بانک بند ناف

میزان امتیاز
    2
    پسند شده
    1145
    پسند کرده
    1254

نقل قول نوشته اصلی توسط مام بهار
    [HIGHLIGHT=#7030a0]ما[/HIGHLIGHT][HIGHLIGHT=#7030a0]نتو بنفش این رنگی دارم که پاییزه است
    مدل یقه انگلیسی
    حالت فون[/HIGHLIGHT]

[HIGHLIGHT=#7030a0]جنس کشمیر[/HIGHLIGHT]
    [HIGHLIGHT=#ffffff]برای سر کار با چه مقنعه و شلوار و کفشی بپوشم بهتره[/HIGHLIGHT]

بعدشم یعنی شووورامون نباس خوش تیپ بشن
    برای عروسی برادرشوهرم اگر شوهرم بخواد کت شلوار بخواد بخره
    چه رنگی خوبه
    چه مدلی؟
    پوست سبزه
    قد173
    هیکل 20 بدون هیچ چربی اضافه

البته یک کت و شلوار تقریبا طوسی(توسی) داره که مجلسیه اونو با چه پیرهنی ست میتونه بکنه

با تچکر از روابط عموی تاپیک خوش سلیقه ها
    مام بهار عزیز.چون برای سر کار میخای گلم بنفش رو باهمون مشکی ست کن.مخصوصا مقنعه تو.نیدونم چرا مقنعه رنگی اصلا دوز ندارم
    درمورد همسرت هم کت شلوار با یقه کوچیک و کت دو چاک از پشت توصیه مینمایم.پارچه ش براق نباشه چون اصلا قشنگ نیس.رنگ هم خب زیتونی.با پیرهن کرم وکفش قهوه ای و کراوات کرم قهوه ای دوز دارم.کت شلوار سورمه ای با بلوز ابی و کراوات ابی قرمز وسورمه ای دوز دارم اگه هم میخان همون کت و شلوار توسی رو بپوشن.زیرش میتونن پیرهن ابی اسمانی ست کنن با کراوات سورمه ای.کلا توسی رنگ نازی.صورتی و متمایل به بنش هم خوف میشه با توسی.کراوات هم ترکیبی دیگه باید ببینی چی بهش میاد

نقل قول نوشته اصلی توسط jingol
    زهرا جونم
    من این چند روز مشغله زیاد داشتم همش در حال خیابون گردی و خرید بودم
    ممنون عزیزم از اینکه منو قابل؟ دونستی و صدا کردی
    در مورد مغنه من خودم همیشه مشکی استفاده میکردم و رنگای دیگه رو زیاد دوست ندارم
    اما ترکیب بنفش با سورمه ای خوبه

حالا کت شلوار شوووور عیزیز شما
    من کلا واسه مردا رنگای تیره دوست دارم مثلا مشکی،سورمه ای یا نوک مدادی و طوسیه سیر
    کت ها اکثرا ۲ دکمه با شلوارای تنگ
    اصلا دنبال رنگای جیغ و براق نباش چون دمده میشه
    مثلا یه کت مشکی یا سورمه ای همیشه مده با اکثر بلوزا و کراواتا ست میشه
    ولی باید ببینی به شووور عیزیزه عین خودت گفتما شما چه رنگی میاد مثلا ببین از بین بلوزایی که می پوشه با کدوم خوش تیپ تر و برازنده تر میشه اگه رنگشو بگی راحتتر میشه نظر داد
    به نام من.به نام تو.به نام صداهایمان که روزی به هم خواهند رسید...

میزان امتیاز
    2
    پسند شده
    1145
    پسند کرده
    1254

نقل قول نوشته اصلی توسط مانیِ بهار
    وقتی داشتم پست می ذاشتم می خواستم صداتون کنم
    مینا
    نگار
    رها
    و....
    خوب شد خودت اومدی
    می خواستم مقنعه رنگی باشه نیست با جووونا در ارتباطم واس همین می خوام یه تنوعی بدم البته با سرمه ای هم شیک میشه
    الان کت مردونه دقیقا چی مده ؟ از نظر یقه و دکمه و چاک و...
    مام بهار عزیز زیاد مدلهای کت رو نمیدونم خو من شوشو ندارم هنوز یه سرچ تو نت بزن کت های 2013

نیدونم چرا مقنعه رنگی دوز ندارم خو ولی یه ست بنفش و مشکی و قرمز دیدم خیلی شیک و جدید بود.و واقعا لذت بردم.یه بارم خودم زدم.امتحان کن.مثلا میتونی شال یا هد قرمز بزنی زیر مقنعه مشکی.یا ثه حاشیه قرمز پایین مقنعه ت.کلا زیاد نیدونم خو مقنعه چه رنگایی هس. نگارا ی عزیز و رها میان کمک ایشالا

مدیر انجمن
    Negara آواتار ها
    نوشته های وبلاگ
    6
    میزان امتیاز
    62
    پسند شده
    8117
    پسند کرده
    7504

[HIGHLIGHT=#7030a0]ما[/HIGHLIGHT][HIGHLIGHT=#7030a0]نتو بنفش این رنگی دارم که پاییزه است
    مدل یقه انگلیسی
    حالت فون[/HIGHLIGHT]

[HIGHLIGHT=#7030a0]جنس کشمیر[/HIGHLIGHT]
    [HIGHLIGHT=#ffffff]برای سر کار با چه مقنعه و شلوار و کفشی بپوشم بهتره[/HIGHLIGHT]

بعدشم یعنی شووورامون نباس خوش تیپ بشن
    برای عروسی برادرشوهرم اگر شوهرم بخواد کت شلوار بخواد بخره
    چه رنگی خوبه
    چه مدلی؟
    پوست سبزه
    قد173
    هیکل 20 بدون هیچ چربی اضافه

البته یک کت و شلوار تقریبا طوسی(توسی) داره که مجلسیه اونو با چه پیرهنی ست میتونه بکنه

مام بهار عزیز

برای خودتون من هم می خواستم مقنعه و شلوار و کفش و کیف مشکی رو پیشنهاد کنم اما چون رنگی دوست دارین و من هم رنگای معمولی دوست ندارم ، یک ترکیب استثنایی بهتون پیشنهاد می کنم که واقعا زیباست و امیدوارم مدرسه تون ظرفیتش رو داشته باشه. اونم ترکیب فیروزه ای با بنفشه. این عکسهای زیبا رو از این ترکیب رنگی ببینید.

می دونم خود خود فیروزه ای ممکنه برای مدرسه مناسب نباشه اما می تونین تیره تر و با توناژ آبی کمتر و بیشتر به سمت سبز هم ست کنید با بنفش. از سبز کله غازی تا یشمی هم با بنفش مناسبه.

در مورد همسرتون هم این چند تا مدل کت و شلوار 2012 و ترکیب اونا با پیرهن و کراوات که ایده بگیرید. البته من برای همسر خودم تیپ مورد علاقه کت و شلوار تنگ خوش دوخت طوسی ، پیرهن مشکی و کراوات ساده نقره ای یا طوسی روشنه. با کفش مشکی خوش ترکیب.... به به!!!

Nicole68 این نوشته را پسندیده.
    چی نپوشیم؟

chi-napooshim.com

میزان امتیاز
    2
    پسند شده
    1145
    پسند کرده
    1254

میزنم 2014 نیست خیلی به روزم خخخخخخ
    مینا جون ایشالا خودم عروست کنم ننه
    باستا یه پسل بیارم اولیش مال رها مدیره دومیشم شما

مجبور به اسپم گذاری شدم تا رها و نکار پیداشون بشه
    مام بهار عزیز صبحی یه ترکیب شاد باز یادم اومد.ببین میتونی مقنعه ی صورتی .(دوس نداری ملایمش)یا بنفش یکم کم رنگتر از مانتوت بگیری.کلا بنفشو وصورتی خیلی عالی میشن باهم.این ترکیب نگارا جون هم قشنگه اما اگه بتونی پیدا کنی این رنگ پارچه ی مقنعه ای رو.

مدیر انجمن
    Negara آواتار ها
    نوشته های وبلاگ
    6
    میزان امتیاز
    62
    پسند شده
    8117
    پسند کرده
    7504

نگار جون

من یدونه آبی نفتی دیدم خیلی شیک بود اگر اونو گرفت با چی پیرهنی خوشجل میشه؟

با تچکرات

مام بهار عزیز
    به نظر من با پیراهن و کفش مشکی و کراوات ساده همرنگ کت. البته خدایی کمتر مردی قبول می کنه تیپ رنگی بزنه. امیدوارم همسرتون اهلش باشه.
    چی نپوشیم؟

chi-napooshim.com

aftab shiraz آواتار ها
    میزان امتیاز
    61
    پسند شده
    11059
    پسند کرده
    5910

سلام به همگی
    من عید غدیر نامزدی دعوت دارم .این لباسا به نظر خودم مناسب نامزدی هستن . اما من 31 سالمه و 5 ساله ازدواج کردم . حالا نمیدونم اینا خیلی دخترونه نیست ؟آخه من اینجوری بیشتر دوس دارم .

خودم نظرم روی پایینی سمت راسته که کمر کرم با کیف و کفش کرم باهاش ست کنم چون پوشیده تر از بقیه است برای دفعه اول که هنوز کسی منو ندیده .اما مامانم میگن کناریش برای نامزدی شاد تر و خوشکلتره حالا نمیدونم چه کنم ؟؟؟؟؟؟
    اینم کفشی که براش خریدم .

این کفشو هم دارم و چنتای دیگه ام اونی که خریدم پاشنش کوتاهتره . توش راحتترم

لطفا در مورد همه چیز نظر بدید .ممنون
    راستی اون دکلته مدادی رو اگه بخوام سنگ دوزیش کنم بنظرتون برای عروسی مناسبه ؟ طرحی و نظری براش دارین ؟
    شکست تو درست زمانی اغاز میشود که در پی راضی کردن دیگران برآیی .

rahil-moshiri آواتار ها
    میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    354
    پسند کرده
    255

re: خوش سلیقه ها: پرسش، پاسخ و تبادل نظر برای خوشتیپ ماندن

آفتاب شیراز عزیز، به نظر من دو تای سمت راستی خانمانه تر هستند.البته اگر می گفتین نسبتتون با عروس و داماد چیه بهتره. سمت راست پایین هم با کفشت جورتره. اگه یه کیف هم به رنگ آبی که هم به پیرهن بالایی بخوره هم به پایینی پیدا کنی کفش و کیفت با هر دو لباس قابل استفاده است. در ضمن شما که هیکلتون نقصی نداره سعی کنید لباس هایی بپوشید که اندامی تر هستند مثل لباس سمت راست پایین.
    اون لباس مشکی خیلی طرحش مشخص نیست ولی فکر نمی کنم برای عروسی مناسب باشه و چون طرحداره با سنگ دوزی هم خوب نمیشه.
    لباس هاتون چون طرحدار هستن برای مجالسی مثل نامزدی مناسب تر هستند و برای پاتختی و جهازبرون و کلا مجالس عصر.
    حالا خودم هم یک سئوال دارم:
    دوستم قدش 163 است و هیکلش متناسبه. پوستش هم روشنه. هفته آینده انشالا مراسم عقد محضری داره خانواده خودش باحجابن و خانواده همسرش بی حجاب. می خواد یه لباسی تو محضر بپوشه که نه سیخ بسوزه نه کباب و هم نظر خانوده خودش تامین بشه هم خانواده همسرش. به نظرتون چی بپوشه؟ (بعد از محضر هم برنامه دیگه ای ندارن)