نظر سنجی 76 امین مسابقه عکاسی مکمل
شارژ کلوب هاي مامي سايت
بازارچه کالاي دست دوم رسانه مامي سايت
Like Tree3045Likes

موضوع: خوش سلیقه ها: پرسش، پاسخ و تبادل نظر برای خوشتیپ ماندن

نمایش نتایج: از 2,105 به 2,112 از 5366
    عضو خانواده بزرگ مامی سایت

میزان امتیاز
    2
    پسند شده
    1145
    پسند کرده
    1254

Re: اجتماع خوش سلیقه ها.. مشاوره برای بهتر بودن و خوشتیپ مان

[BLOCKQUOTE]پنج راز در انتخاب مدل لباس مجلسی [/BLOCKQUOTE]

لباس مجلسی، عروسی باشد یا جشن نامزدی یا یک مهمانی خودمانی. فرق چندانی نمی کند. بسیاری از خانم ها در هنگام انتخاب لباس مجلسی و لباس شب ، دوباره احساس می کنند که چاق تر شده اند و لباس مجلسی مناسب خود را پیدا نمی کنند.

اگر قرار باشد در جشن عروسی یا مهمانی مهمی شرکت کنید ، کار شما دشوار تر خواهد شد. اما نگران نباشید! آیا دوست دارید 5 کیلوگرم لاغر تر نشان داده شوید بدون اینکه حتی یک کیلوگرم وزن کم کنید؟ در اینجا 5 راز در انتخاب مدل لباس مجلسی مناسب را به شما خواهیم گفت که با رعایت آنها می توانید چاقی خود را تا حد زیادی پنهان کنید.
    راز اول در انتخاب لباس مجلسی: لباسی مجلسی بپوشید که کاملا اندازه شما باشد
    یکی از ساده ترین راه های لاغر تر به نظر رسیدن ، انتخاب لباسی مجلسی است که کاملا اندازه شما باشد. در هنگام انتخاب لباس مجلسی ، سراغ لباس های تنگ و یا گشاد نروید. این مدل لباس ها شما را چاق تر نشان خواهند داد. پوشیدن لباس های تنگ علاوه بر اینکه تحرک شما را محدود و عذاب آور خواهد کرد ، چین و چروک های زشتی را در قسمت های چاق بدن شما ایجاد می کند. همیشه لباس هایی بپوشید که اندازه شما باشند.
    راز دوم در انتخاب لباس مجلسی: لباس یقه هفت بپوشید
    لباس های مجلسی و یا پیراهن هایی که یقه آنها به شکل V است و یا اصطلاحا یقه هفتی هستند ، هوشمندانه ترین انتخاب برای زنان کوتاه قد هستند. چرا که بلندتر و باریکتر به نظر خواهند رسید. لباس مجلسی های یقه هفت ، نگاهها را بیشتر به بالاتنه و گردن شما معطوف می کنند و باعث می شوند که قسمت های پایین بدن شما که معمولا چاق تر است ، از نظر ها پنهان بماند. به طور ناخودآگاه این مدل لباس های مجلسی شما را قد بلند تر نیز نشان می دهند. برای کامل تر کردن این ترکیب می توانید از لباس هایی استفاده کنید که خطوط عمودی دارند و همچنین از گردنبند برای تزئین و جلب نظر بیشتر استفاده کنید.
    راز سوم در انتخاب لباس مجلسی: دامن های بالای زانو بپوشید
    راه دیگر برای اینکه قد بلندتر به نظر برسید ، پوشیدن دامن کوتاه است. خصوصا اگر از دامن های A شکل استفاده کنید. پوشیدن این مدل لباس ها باعث می شود که نگاه ها بیشتر به پاهای شما جلب شود و به طور ناخودآگاه ، قدبلند تر به نظر خواهید رسید. البته فراموش نکنید که دامن شما نباید در حد مینی ژوپ باشد. همچنین از پوشیدن دامن هایی که تا ساق پا و یا تا مچ پا هستند خودداری کنید.
    راز چهارم در انتخاب لباس مجلسی: لباس های با خطوط و طرح های عمودی بر تن کنید
    اگر قد بلندتر به نظر برسید ، شما را لاغر تر خواهند دید. استفاده از طرح ها و خطوط عمودی کمک می کند که بلندتر و باریکتر دیده شوید. خطوط عمودی چشم ها را به بالا و پایین خواهند کشید و نا خود آگاه شما را کشیده تر نشان خواهند داد.
    راز پنجم در انتخاب لباس مجلسی: کفش پاشنه بلند بپوشید
    یک جفت کفش پاشنه بند ، پاهای شما را کشیده تر نشان خواهد داد. لازم نیست کفش هایی که پاشنه های خیلی بلند دارند را انتخاب کنید. حتی اگر چند سانتی متر پاشنه داشته باشد ، شما را لاغر تر و قدبلند تر نشان می دهد. سعی کنید پاشنه های زیر 8 سانتی متر را انتخاب کنید تا شیک پوش تر به نظر برسید.
    ترفندهای فوق در انتخاب مدل لباس مجلسی و لباس شب ، به شما کمک خواهند کرد که لاغر تر و قد بلند تر به نظر برسید. قبل از رفتن به مهمانی بعدی اگر احساس کردید زیادی چاق شده اید ، قبل از انتخاب مدل لباس مجلسی خود ، این ترفند ها را بخوانید.
    به نام من.به نام تو.به نام صداهایمان که روزی به هم خواهند رسید...

2. بانک بند ناف

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    69
    پسند کرده
    0

[quote=asieh.mohammad]
    نقل قول نوشته اصلی توسط "asieh.mohammad":2d47bwec
    سلام به همه
    چند ماه آینده عروسی خواهرمه
    منم میخوام لباس بدوزم
    این مشخصات منه:
    یه نمور چاق تشریف دارم بعد از زایمان هنوز وزنم کم نشده
    قدم 163 و وزنم 80
    البته اینی که میگم خیلی چاق به نظر نمیام برای 17 کیلو اضافه وزن
    یعنی پیدا نیست که اینقد اضافه وزن دارم
    رنگ پوستمم سبزه باز هست
    اول میخواستم بدونم چه رنگی باید بدوزم احتمالا همون مشکی باید باشه درسته؟
    و اینکه چه مدلی که هم پوشیده باشه و هم لاغرتر نشونم بده؟

مرسی از جوابتون
    [/quote:2d47bwec]
    سلام عزیزم این چیزایی که میگم کاملا نظر شخصیمه و طبق اصولی که خودم لباس میپوشم براتون نظر میزارم
    1.معمولا تو عروسی ادم ارایش میکنه پس بنظرم زیاد رنگ پوست مهم نیست مخصوصا اگه پوشیده باشه برای همین از هر رنگی میتونید استفاده کنید فقط از رنگهای مات روشن مث کرم و رنگهای خیلی شاد مثل قرمز یا فسفری یا کاهویی یا ابی های خیلی شاد مث فیروزه ایی و طلائی استفاده نکنید
    من خودم به شخصه اصلا مشکی رو نمی پسندم پیشنهاد من به شما قهوه ایی یا ابی کاربنی یا کالباسی ایه این نظرمه چون رو این رنگها کار کردم و براشون راحت می تونید ست کفش یا سایر ... پیدا کنید
    2.بنظرم اگه پیراهن بلند بپوشید بلندتر نشون داده میشید و از پارچه های کشی اصلا استفاده نکنید بهتره لباستون ترکیبی از حریر برای پایین و گیپور... برای بالای لباس باشه
    3.به خاطر اضافه وزن در درجه اول حتما از س و ت ی ن خوب و گن درجه یه استفاده کنید یا گن سرتاسری بپوشید این نکته اول تو زیبایی لباس شماست
    اینم عکسام بازم تاکید میکنم این نظر شخصی منه
    من معمولا تو بعضی مدلا دست میبرم تا اونجایی که اصلش تغییر نکنه مثلا یقه بعضی رو کمی پوشیده تر میکنم و همیشه لباسام رو به خاطر بازوی پری که دارم از استین سه ربع استفاده میکنم اینجوری هرکی اول منو میبینه بازوم تو چشمش نمیاد

Mahi site این نوشته را پسندیده.

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    69
    پسند کرده
    0

سلام به ددوستای گل خوش سلیقه و خوشتیپ
    یه کمک دیگه از باسلیقه ها میخوام
    من تو پستای قبل گفته بودم که 23سالمه و متاهل هستم از همه جور تیپ هم لباس میپوشم
    تا اونجایی که من تا الان باور داشتم و از بچه های سایت میدونم یکی از اصول خوش تیپی اینه که تو انتخاب کیف و کفش و ست بودن اونها دقت کنیم و یه جورایی وقتی کسی مارو میبینه ضایع بنظر نیایم منظورم منظورم اینه مثلا کفش اسپرت رو نباید با کیف مجلسی چرمی استفاده کرد یا بالعکس حالا اگه اشتباه میگم بگین
    من میخوام یکی از این کیفها رو برای زمستونم ببافم حالا کمک کنید:
    1.چه رنگی کلاف بگیرم که بشه با چندتا لباس استفاده کرد
    2.ایا با این مدل کیفا کفش یا چکمه خاصی باید ست کرد یعنی چکمه کفش اسپرت و بدون پاشنه یا ....
    3.کدوم مدلش برای من قشنگه؟

میزان امتیاز
    7
    پسند شده
    1416
    پسند کرده
    99

عزیزم اولیش خوشکله خاکستریه با چککه قهوه ای بلند

سفیده هم خوجکل بود با چکمه سفید ترجیحاً

بقیه هم خوشکلن اما خیلی فانتزی اند و همیشه نمیشه ستشون کرد مگر چکمه رنگش رو داشته باشی که اونارم ببافی واسه تنوع
    نقل قول نوشته اصلی توسط شاینی
    به نظر منم اولی خشگله ابی هم خشگله دیگه بستگی به تیپت داره که بخوای چه رنگی ببافی خوش پوش باشی عزیزم
    نقل قول نوشته اصلی توسط narges goli
    مریم جون به نظر منم اولی قشنگتره با همون رنگ چون یه رنگ خنثی هستش و میشه با لباسهای مختلف ست کرد و فکر میکنم با چکمه اسپرت شیکتر باشه با رنگ خاکستری یا قهوه ای همرنگ دسته یا شتری
    ...

هــــــرگــز بـه گذشته برنگــــــــرد
    اگر سیندرلا برای برداشتن کفشش برمیگشــت
    هیچوقت یک پرنسس نمی شد

fafa2 آواتار ها
    میزان امتیاز
    12
    پسند شده
    2854
    پسند کرده
    1065

نقل قول نوشته اصلی توسط گیتار
    برای 2شب آینده خونه ی جاریم دعوتیم با توجه به فصل پاییز عیب داره دخملی دامن بپوشه با ساپورت(ضخامت متوسط)وبلوز آستین بلند؟؟اگه پیشنهاد دیگه ای دارین میپذیریم
    راستی دخملم 4سالشه
    گيتار جون فدات شم دخترت را با دماي بدنش لباس ست كن.اگه گرماييه و با لباس استين بلند تو مهموني كلافه ات كرد چي؟؟؟!!!(حتما يه دست اضافه ببر براش!)
    دختر من هم 4سالشه.دو روز پيش پاگشاي جاريم دعوت بوديم.من يه پيراهن استين حلقه اي( استين سرخود) با قد متوسط بهش پوشوندم با جوراب شلواري نازك!
    هنوز كه هوا اينقدرا سرد نشده كه بري سراغ استين بلند!!! ديگه اگه خيلي به فصل ميخواي بري جلو استين كوتاه بپوشه.ولي نه با شلوار! يا جوراب شلواري ضخيم.اونها را بزار براي مهمونيهاي بعدي كه تو ماههاي بعد ميبريش! الان تا هوا مناسبه لباسهاي شيك تابستونيش رو بپوشون كه ديگه براي سال ديگه كوچولو شدن!
    البته اين نظر منه ها خود داني.ولي به طبع بدن دخترت رفتار كن كه نه اون گرمش بشه نه خداي نكرده سرما بخوره!!!!
    تازه ميتوني مطابقت با فصل را با يه ژاكت يا سويشرت ناز انجام بدي كه وقتي از بيرون داخل مياين تنش باشه و بعد درش بيارين.
    افوض امری الی الله . . . ... . . . ان الله بصیر بالعباد

میزان امتیاز
    2
    پسند شده
    1145
    پسند کرده
    1254

[JUSTIFY]برای مراسم عروسی چگونه لباس بپوشیم؟[/JUSTIFY][JUSTIFY]کارت دعوت های مراسم عروسی را دور خودتان پخش كرده اید و درب كمدتان را باز كرده و خیره خیره به لباسهای داخل كمد نگاه می كنید و از خودتان می پرسید كدام لباس را می توانید بپوشید . در داخل كمد لباس رسمی كه در عروسی بهترین دوستتان پوشیده اید ، لباسی كه در مراسم مهمانی همكارتان بر تن كرده بودید و لباسی كه در جشن های خودمانی فامیلی بر تن كرده اید به چشم می خورند . همه این لباسها كافیست تا بتوانید تیپی روی مد بزنید . [/JUSTIFY][JUSTIFY]كارسناس مد به نام لیسی پول Lacy Oool به ما نشان می دهد كه برای مراسم هایی مختلف چه نوع لباسی را بپوشیم : [/JUSTIFY][JUSTIFY]
    برای مراسم هایی كه در روز برگزار می شوند چه نوع لباسی را بپوشیم ؟
    [/JUSTIFY][JUSTIFY]این نوع مراسم كه در روز برگزار می شوند تحت تاثیر آب و هوا هستند و محل برگزاری مراسم چندان اهمیتی ندارد بلكه نوع پارچه و اندازه لباس اهمیت ویژه ای دارد . [/JUSTIFY][JUSTIFY]1 - به دنبال پیراهنهای كوتاه تر كه از پارچه های نخی و حریر دوخته شده اند باشید . [/JUSTIFY][JUSTIFY]2 - قسمت یقه را باز نگه دارید ، بهتر است كه لباستان بصورت بندی باشد .
    3 -
    در صورت استفاده از لباسهای بدون بند استفاده می کنید موهایتان را باز بگذارید و روی شانه هایتان بریزید . در صورتی كه موهایتان را جمع كنید شاید خیلی جالب نباشد و حالت اغراق آمیزی پیدا كند . [/JUSTIFY][JUSTIFY]

4 -
    استفاده از طرحهایی با رنگ روشن بسیار خوب است . در صورتی كه جز آن دسته افرادی هستید كه بسیار عرق می كنند رد عرق بر روی لباستان كمتر نمایان خواهد شد .
    5 - دیگر لوازمتان را ساده انتخاب كنید و از پوشیدن پیراهنهای با زرق و برق فراوان خوداری نمایید چرا كه این نوع پیراهنها برای قرار ملاقات با دیگر افراد مهم زندگیتان به صرف نهار بهتر است.
    [/JUSTIFY][JUSTIFY]
    6 - از گوشوارهای ساده ، یك دستبند و یك جفت كفش پاشنه بلند كه پاشنه هایش یكسره باشد استفاده نمایید ( كفشهای با پاشنه بلند یكسره به این دلیل پیشنهاد می گردد كه در صورت برگزاری مراسم در باغ ، در علف فرو نخواهید رفت )
    [/JUSTIFY][JUSTIFY]لباسهای مناسب برای مراسم عروسی كه در شب برگزار می شود : [/JUSTIFY][JUSTIFY]این گونه مراسم راهی بسیار جالب برای امتحان مدهای مختلف می باشد . در صورتی كه موهایتان را خوب درست نكرده باشید هوای گرم باعث بدتر شدن اوضاع و آبروریزی می گردند پس اول تصمیم بگیرید با موهای بلندتان می خواهید چه كنید سپس آن را باز كنید .
    1 - اگر موهایتان كوتاه و یكوری می باشد برای جلب توجهات به سمت صورتتان از گوشواره های بلند چند طبقه زیبا استفاده نمایید .
    [/JUSTIFY][JUSTIFY]2 - در مورد رنگ لباس با توجه به اینكه مراسم در شب می باشد استفاده از رنگهای تیره قابل قبول است اما رنگمایه های روشن جلوه مهیج و شادتری خواهند داشت .
    3 - اگر پوست تان را برنزه کرده ایدرنگهای مناسب، رنگ صورتی مرجانی و فیروزه ای می باشد . این رنگ ها پوست برنزه را بهتر نشان می دهد .

[/JUSTIFY][JUSTIFY][/JUSTIFY][JUSTIFY]4 - با توجه به زمان برگزاری مراسم برای مراسم های عروسی در شب هم استفاده از لباس های كوتاهتر توصیه می گردد ، پس بنابراین پایین دامن را كمی بالا بیاورید .
    5 - لباسهایی كه از رنگهای گرم هستند با جواهرات بهتر ست می گردند .
    [/JUSTIFY][JUSTIFY]
    برای مراسم های رسمی چه لباسی بپوشیم
    [/JUSTIFY][JUSTIFY]1 - از آن جایی كه این نوع مراسم بسیار رسمی هستند انتخاب نوع پارچه اهمیت بسیاری دارد. استفاده از پارچه های مخمل ، پشمی و هر نوع پارچه ضخیم ممنوع بوده و بهترین لباس یك پیراهن *** ، خنك و بلند تا نوك پا می باشد .
    2 - استفاده از هر گونه لوازم آرایشی و یا تزیینی پر زرق و برق ممنوع می باشد . تیپ شما باید از لحاظ زیبایی شناسی منطقی باشد .
    [/JUSTIFY][JUSTIFY]3 - یك پیرهن ساتن مشكی بلند با گوشواره های میخی الماس نشان خیلی زیباست اما در عین حال خیلی غلو آمیز است . سعی كنید خود واقعی تان را حفظ نمایید . [/JUSTIFY][JUSTIFY]
    [/JUSTIFY][JUSTIFY]

برای مراسم های خودمانی چه لباسی بپوشیم
    [/JUSTIFY][JUSTIFY]یك مراسم كوچك و خودمانی را می بایست به عنوان یك حق انحصاری در نظر گرفت . پس حواستان به لباسی كه می پوشید باشد .
    1 - در وهله اول اگر مهمانان عروسی حضور دارند بررسی كنید ببینید آنها چه پوشیده اند . شما نمی خواهید هیچ چیزتان شبیه بقیه باشد .
    2 - ساده و شیك بمانید . این گونه مهمانی ها زمان مناسبی برای ریسكهای نامعقول نیست . بهترین لباس برای این نوع مهمانی ها لباسهای طرحدار می باشد . لباسهای توری ( البته از نوع تور لباس عروس نباشد ) هم انتخاب بسیار خوبی هستند .
    [/JUSTIFY][JUSTIFY]3 - اگر چه رنگهای روشن و ملایم مد روز هستند اما رنگ آبی تیره یك تن رنگ زیبا و كلاسیك برای چنین مهمانی هاست .[/JUSTIFY][JUSTIFY]4 - كفشهای پشت بند دار و جلو باز تیره رنگ كاملا ً مكمل این تیپ می باشد و گوشواره های میخی ساده و رنگارنگ به طرز كاملا ً زیبایی آن را كامل می كند .[/JUSTIFY]
    به نام من.به نام تو.به نام صداهایمان که روزی به هم خواهند رسید...

ماناسهیل آواتار ها
    نوشته های وبلاگ
    43
    میزان امتیاز
    684
    پسند شده
    50199
    پسند کرده
    12511

ویترین مدال ها

نقل قول نوشته اصلی توسط آران
    سلام دوستان با یه لباس دور گردنی مشکی که پشتش بازه موهامو چه مدلی درست کنم میخواستم عکس بزارم اما نشد

آران جون موهاتو جمع و باز درست کن چون اگه کاملا باز باشه پشت لباست که بازه رو میپوشونه و خوشگلیش معلوم نمیشه مدل شینیون کاملا جمع هم دیگه چندان مد نیست و اگه موهات کامل جمع بشه بازی پشت لباس خیلی به چشم میاد اگه عکس مناسبی تو آرشیوم پیدا کنم حتما برات میزارم
    .............

از دیو و دد ملولم و انسانم آرزوست....

ماناسهیل آواتار ها
    نوشته های وبلاگ
    43
    میزان امتیاز
    684
    پسند شده
    50199
    پسند کرده
    12511

ویترین مدال ها

نقل قول نوشته اصلی توسط masoud_666
    سلام دوستان ترو خدا کمک کنین ونظر بدین دیگه
    آبان عروسی دعوتم ولی نمی دونم چه کار کنم موندم جدیدترین مدلا چیه
    از لباس بگیر تا مدل مو وکفش ومانتو .... از دوستان خوش سلیقه میخوام که یاری برسونن

عزیزم الان بیشتر پیراهن کوتاه مده یا پیراهنهایی که از جلو کوتاه و از پشت بلند هستند چون به فصل سرما نزدیکیم پیراهن کوتاه با بوت مجلسی خیلی خوشگل میشه

مانتو هم کماکان مانتوهایی که تابستون روبورس بودن مده و چیز جدیدی نیومده !
    .............

از دیو و دد ملولم و انسانم آرزوست....