نظر سنجی 76 امین مسابقه عکاسی مکمل
شارژ کلوب هاي مامي سايت
بازارچه کالاي دست دوم رسانه مامي سايت
Like Tree3045Likes

موضوع: خوش سلیقه ها: پرسش، پاسخ و تبادل نظر برای خوشتیپ ماندن

نمایش نتایج: از 193 به 200 از 5366
صفحه 25 از 671 نخستنخست ... 152223242526272835 ... آخرینآخرین
    عضو خانواده بزرگ مامی سایت

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    12
    پسند کرده
    0

Re: اجتماع خوش سلیقه ها.. مشاوره برای بهتر بودن و خوشتیپ مان

اشتباه اکثر خانوما اینه که فک می کنن با آرایش زیاد می تونن خوش تیپ جلوه کنن! ولی این جوری نیس. من خوش تیپ بودنو این جوری تعریف می کنم : اول اینکه تمام چیزایی که پوشیدیم با هم ست باشه از لحاظ رنگ بعدش رنگ های شاد ملایم نه خیلی اجق وجق! خیلی زیباتره همراه با یه آرایش خیلی خیلی ملایم تا چهره طبیعی جلوه کنه
    ناخن ها و ابروهای مرتب خیلی مهمه همچنین کفش تمیز باشه. و همه چی اتو کشیده باشه. متاسفانه بعضی ها به اتوی لباس خیلی اهمیت نمی دن
    این نظر و سلیقه منه
    حسنا 296 این نوشته را پسندیده.
    رنگین کمان پاداش کسانی است که تا آخرین قطره زیر باران ماندند...

2. بانک بند ناف
    مدیر انجمن
    maman somi آواتار ها
    سمیه
    میزان امتیاز
    7
    پسند شده
    3305
    پسند کرده
    1346

سرآشپز عزیز، زیبایی همیشه در آراستگیه.. گاهی بعضی ها کم آرایش میکنند و زیبا هستند، بعضی ها زیاد آرایش میکنند اما چون به چهره اشون میاد اونا هم زیبا هستند. مهم اینه که در هر کاری حد تعادل رو نگه داریم

نه اونقدر بی روح و ساده باشیم که برای اطرافیان خسته کننده بشیم نه حجم آرایش امون رو اونقدر زیاد کنیم که برای اطرافیان زننده باشیم

درضمن تناسب هم خیلی مهمه.. چهره زیبا در کنار اندام زیبا یک خانم خوشتیپ خلق میکنه.. صورت رو میشه با کمی آرایش زیباتر از اونچه هست جلوه داد اما اندام بخش اصلی تری از ظاهر یک فرد رو تشکیل میده و بسیار مهمه

اینم که الان گفتم خودم رعایت نکردم و تپل شدم.. هر دلیلی هم داشته باشه اونچه که در ظاهر دیده میشه مهمه و خوب میشه که در هر شرایطی مهمترین اصل زنانگیمون که اندام زیباست رو حفظ کنیم

** تشکر ویژه از همای عزیزم بخاطر عکسهای زیبایی که برای این فصل گذاشتند
    ستيز من تنها با تاريكي است و براي نبرد با تاريكي شمشير نميكشم، چراغ مي افروزم.

میزان امتیاز
    2
    پسند شده
    94
    پسند کرده
    0

خانمای خوش تیپ عزیز:

واقعا هر چیزی مد میشه باید پوشید چقدر خرید لباسهاتون با مد پیش میره برای مثال سال گذشته چرم و یا جنس براق توی پاییز مد بود کسی مخصوصا بخاطر مد بودن خریداری کرد یا الان میخواین بدونین پاییز چه رنگ و سبکی توی بازاره واقعا اون رنگ و مدل رو میپوشید یا فقط دوست دارین بدونین
    این فقط یه سواله لطفا مسئله رو شخصی قلمداد نکنین برای خودم میپرسم ببینم من چطور ادمی هستم خلاصه ...
    راز عشق ورزیدن به هر چیز درک این جمله است :
    شاید از دست برود

مدیر انجمن
    maman somi آواتار ها
    سمیه
    میزان امتیاز
    7
    پسند شده
    3305
    پسند کرده
    1346

رزی جان، خیلی ها میخرند، خیلی ها هم برای اطلاعات خودشون دوست دارند بدونن و پیگیر هستند.

مثلا پارسال خیلی ها ممکنه کفش براق خریده باشند که میخوان بدونن هنوز مده یا نه، یا بعضی ها با اطلاع از مد امسال یک چیزی میخرند که بتونن لباسهای قبلی رو با مد جدید ست کنن

به هرصورت آگاهی چیز بدی نیست در این موارد

مثلا خود من همیشه یکسری لباس از سالهای قبل دارم، اما حسابی هم پیگیر مد هستم، وقتی متوجه میشم که مثلا برای پاییز امسال رنگ خاکی مد شده، شاید وقتی برم شال بخرم به این نکته توجه کنم، یا لباسی که برای زیر کتم میپوشم رو با توجه به این رنگ انتخاب کنم تا بیشترین همخوانی رو با رنگ و فصل داشته باشم

خیلی اوقات هم با اطرافیانمون به خرید میریم که بازهم این اطلاعات خیلی کمکمون میکنه و میتونیم به کسی که مارو به عنوان همراه انتخاب کرده اطلاعات مفیدی بدیم و در خریدش کمکش کنیم
    ستيز من تنها با تاريكي است و براي نبرد با تاريكي شمشير نميكشم، چراغ مي افروزم.

میزان امتیاز
    2
    پسند شده
    94
    پسند کرده
    0

مرسی مامان سمی عزیز کاش همه بیان نظرشو رو بذارن

مثلا من پارسال یه پالتو چرم گرفتم البته که پالتو نیست و بیشتر حالت نمایشی داره و شیکه توی حراجه اخر سال هم یه دونه بارونی براق گرفتم از اول پاییز در فکرش بودم ولی اونی که پسندیده بودم توی تاپ مد بود و سایزم رو همون اول سال تموم کرد موکول شد به حراجی اخر زمستون ولی بالاخره خریدمش یه چکمه اول سال و باز یکی توی حراج اخر سال خریدم دو رنگ متفاوت کلا زیاد خرید میکنم از عید نوروز تا الان 5 تا مانتو خریدم که فقط 2 تاش حراجی بوده
    میخوام ببینم همه مثل من هستن چیزی رو که دوست دارن میخرن حالا اگه اخر سال باشه و یا دیگه رنگش روی مد نباشه
    برای همین دوست دارم همه بیان نظرشون ر وبدن
    راز عشق ورزیدن به هر چیز درک این جمله است :
    شاید از دست برود

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    16
    پسند کرده
    0

منم بامامان سمی عزیزموافقم.
    خودمم حالااون جوری به شدت پیگیرمدنیستم که هرچی مدشدسریع بخرم اما حداقل دوست دارم چیزی هم که میخرم ازمدافتاده و قدیمی نباشه...
    وجداازخریدن یانخریدن خودم درکل دوست دارم که تاحدی اطلاعات داشته باشم که خیلی هم ازسن پایینترازخودم ها دراطرافم عقب نباشم و...
    نیا باران
    زمین جای قشنگی نیست
    من ازاهل زمینم
    خوب میدانم که گل درعقدزنبوراست
    ولی سودای بلبل داردوپروانه راهم دوست میدارد

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    108
    پسند کرده
    0

رزماری جون
    من خودم شخصاً این مدلیم
    دنباله مد نیستم دنباله شیک پوشیم شاید اون چیزی که مد میشه با سلیقه من جور نباشه پس دلیل نداره چون مده من بپوشمش
    ترجیح میدم اون چیزی که واقعا شیکه و بهم میاد بخرم مثلاً مانتویی میپوشم که واقعاً شیک باشه بهم بیاد نظره من مد یه عادت شده واسه همه ، فکرشا بکن این مانتوهای بلند که الان مده اگه یه خانم قد کوتاه شدیداً دنباله مد باشه بخواد اونا رو بپوشه چقد افتضاح میشه
    من که میگم شیک پوشی نه مد

میزان امتیاز
    2
    پسند شده
    99
    پسند کرده
    0

Re: لباس مجلسي

مدلهای مناسب خانمهای 45 تا 50 ساله

[HIGHLIGHT=#ffffff]
    بزرگترین اقیانوس ، آرام است