نظر سنجی 76 امین مسابقه عکاسی مکمل
شارژ کلوب هاي مامي سايت
بازارچه کالاي دست دوم رسانه مامي سايت
Like Tree3045Likes

موضوع: خوش سلیقه ها: پرسش، پاسخ و تبادل نظر برای خوشتیپ ماندن

نمایش نتایج: از 1,977 به 1,984 از 5366
    عضو خانواده بزرگ مامی سایت

میزان امتیاز
    2
    پسند شده
    1145
    پسند کرده
    1254

Re: اجتماع خوش سلیقه ها.. مشاوره برای بهتر بودن و خوشتیپ مان

[BLOCKQUOTE]8 چیزی که شما را پیرتر از سن واقعی نشان می دهد + مطلب کاربردی[/BLOCKQUOTE]

اخم

یک صورت اخمو بسیار پیرتر از صورتی با لبخند دیده می شود. وقتی لبخند می زنید صورت شما می درخشد. بر عکس وقتی اخم می کنید سنتان بیشتر از حتی سن واقعی تان نشان داده می شود.
    چاقی
    اغلب با گذر زمان و بالارفتن سن وزن خود را درنظر نگرفته و به آن توجهی نمی کنیم .چیزی که متوجه آن نمی شویم آن است که چاق تر شدن ما را پیرتر از سن واقعی نشان می دهد. بنابرین مهم است که خود را سالم و خوش هیکل نگه داشته و به طور مرتب ورزش کنیم و مراقب غذا خوردن خود باشیم.
    پوشیدن لباس هایی که برای سن مناسب نیست
    اگر برای مثال شما 40 سالتان هم نباشد ولی لباس هایی به سبک مادربزرگتان بپوشید و یا برعکس لباس هایی مناسب برای دخترانی 10 سال کوچکتر را بپوشید ، بسیار بیشتر از سن واقعی خود دیده می شوید. بسیاری فکر می کنند که لباس افراد جوان تر از خود را پوشیدن، می تواند سن واقعی را پنهان کند ولی حقیقت این است که درست برعکس نتیجه می دهد.
    نازک کردن ابرو
    ابروهای پهن تر شما را جوان تر نشان می دهد ، درحالی که ابروهای نازک سن را بیشتر نشان می دهد. برداشتن بیش از حد ابرو رشد آنها را در آینده کم می کند و جذابیت صورت برای همیشه از دست می رود.
    سیاهی دور چشم
    به گزارش پرشین وی سیاهی دور چشم نیز یکی از عواملی است که چهره را پیرتر نشان می دهد. بنابراین به درمان آن اقدام کنید و یا با کرم پودر آن را بپوشانید.
    سیگار و الکل
    سیگار کشیدن و الکل یکی از دلایل اصلی پیری زودرس پوست است ، نه تنها برای زیبایی بلکه برای سلامتی نیز بسیار مضر است. این دو باعث چروک، فروافتادگی پوست، جوش های قرمز، بدتر شدن آکنه می شود.
    استرس
    استرس نه تنها برای سلامتی مضر است بلکه موجب چروک ، سیاهی دور چشم ، کاهش و یا افزایش وزن می شود. و همه آنها با هم موجب پیر نشان داده شدن می شود.
    عینک هایی با فرم نامناسب برای صورت
    عینک هایی با فرم ضخیم و یا به همراه زنجیر آویخته ، صورت را جوان نشان نخواهند داد. در عوض باید عینک هایی که مناسب و اندازه با صورت است انتخاب کنید و از آویختن آن با زنجیر اجتناب کنید
    به نام من.به نام تو.به نام صداهایمان که روزی به هم خواهند رسید...

2. بانک بند ناف
    shohreh-sh آواتار ها
    میزان امتیاز
    2
    پسند شده
    1374
    پسند کرده
    1339

گل گلاب چه پارچه های قشنگی داری عزیزم. حیفه که برای لباس بارداری استفاده بشند !!!!!! شما که همیشه باردار نیستی عزیزم.
    این لباس هم با اون گشادی که باید درست بشه جای دیگه قابل استفاده نیست!!!!!!!!
    من از توی عکس دقیقا نمی تونم نظر بدم ولی اگر خودت یه سر به بازار بزنی و شبیه پارچه هاتو قیمت کنی ،اگر اشتباه نکنم و درست جنس پارچه تونو متوجه شده باشم ،متری 100 تومن به بالا است .
    شما تقریبا اواخر بارداری هستی و می تونی یه پارچه نه خیلی گرون بگیری و لباس شیک بدوزی یا آماده تهیه کنی.
    فکر کنم فرمودید :عقد برادرتون هستش ، اگر درست گفته باشم . انشاالله با این پارچه های زیبا برای عروسی یه لباس محشر بدوز .
    البته ببخشید اظهار نظر کردم .

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    1
    پسند کرده
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط گل گلاب
    ممنونم تهران عزیزم

اینم پارچه هام :

به نظرتون با چی و چه مدلی ترکیبشون کنم ؟

http://www.mamipic.com/share-F075_5048506D.html

http://www.mamipic.com/share-0215_5048506D.html

http://www.mamipic.com/share-B9D3_5048506D.html

http://www.mamipic.com/share-B9CE_5048506D.html
    بنظر من این پارچه از همه قشنگ تر. به این مدل ها یی که دوستمون گذاشتن هم میاد.

ممنونم سکوت جان

آخه این مدلا با حریر هایی هستن که خودشونو میندازن
    ولی پارچه های من آهار دارن

میزان امتیاز
    2
    پسند شده
    64
    پسند کرده
    0

گٔلِ گلاب جون، بنظر من این درسته که نخواه*ای پارچه گرونتو واسه یکبار پوشیدن استفاده کنی*، ولی یادتم باشه که عروسی*ِ تنها برادرت هم فقط یکبار اتفاق میافته. راستی* بیشتر خیاط*ها می*تونن مدل یه لباسو که بزرگتره کوچیک کنن بدن، یعنی* لباسِ حاملگی* را از اون قسمتِ زیر سینه که چین میخوره و یا گشاده میشکافند و مدل پاینشو کمی* تنگتر می*کنن میتونید بدن که هیکلت برگشت تو فرم بعدی برات فیکس کنن،. من فکر می*کنم اون پارچه*ای که دوستمون "سکوت۱۱۱" انتخاب کرد با اون مدل وسطی که گذشته (آبیِ روشن) خیلی* قشنگ می*شه و یه خیاط به آسونی می*تونه اون را مدلشو عوض کنه از محل زیر سینه و تنگتر یا کوتاهترش کنه بسته به طوری که شما دوست دارید، عروسی*ِ برادرت مبارک

تهران جون ممنونم

یعنی پارچه رو نیم تنه ی بالا کار کنه و از زیر سینه ، حریر خرجش کنه؟

نقل قول نوشته اصلی توسط Tehran
    نه عزیزم من حواسم نبود که پارچه شما آهار داره و واسه این مدل مناسب نیست،
    من گفتم اگه لباس مدل حاملگی* بدوزید (با هر پارچه *ای که دوست دارید) یه خیاط می*تونه مدلشو بدن که دیگه حامله نیستید عوض کنه که بتونین اون پیراهن را باز استفاده کنی* وقتی* که هیکلت برگشت رو فرم
    اگه این پارچه هایی که داری مناسب این مدل هایی که گذشتم نیست فکر کنم بری پارچه حریر بخری فکر خوبی* باشه چون واسه لباس حاملگی* پارچه آهار در شق و رق وایمیسته و خودشو از رو شیکمت نمیندازه پایین ، نمیدونم چطوری برات بگم،
    این مدلأی که گذشتم بیشتر به حریر و ساتن میخورن عزیزم
    خودت را و آرزوهات را باور کن!!!!! اگه خودت خودتو باور نکنی*، چطوری توقع داری دیگران باورت کنن؟

میزان امتیاز
    2
    پسند شده
    64
    پسند کرده
    0

یه مدل دیگه هم وسعت دیدم ولی* این هم پارچه حریر و شل و ول می*خواد

خودت را و آرزوهات را باور کن!!!!! اگه خودت خودتو باور نکنی*، چطوری توقع داری دیگران باورت کنن؟

aftab shiraz آواتار ها
    میزان امتیاز
    62
    پسند شده
    11067
    پسند کرده
    5911

نقل قول نوشته اصلی توسط فندق
    سلام یه مانتونخی تابستونی دارم بژ -کرم رنگ هست با چه رنگ شلواری و شالی ست کنم ؟
    اگه اسپورته شلوار جین سورمه ای تیره و شال طرحدار کرم قهوه ای البته نه از نوع رنگ چرک رنگ شفاف و حالدار
    شکست تو درست زمانی اغاز میشود که در پی راضی کردن دیگران برآیی .

میزان امتیاز
    2
    پسند شده
    1145
    پسند کرده
    1254

نقل قول نوشته اصلی توسط shohreh-sh
    مینا چون شما که مشتری پر و پا قرص رژلب کلاسیک هستید یه راهنمایی به من بکنید . من یه رژ متفاوت می خوام ولی وقتی میرم خرید و میارم خونه می بینم باز هم شبیه اونهایی هست که دارم!!!!!!!!!!! یه رژ نارنجی از مارک اوتی خریدم ولی اصلا دوستش ندارم چون وقتی می زنم روی لب به صورتِ خط های عمودی خودشو نشون میده!!!!!!!!

در مورد رژلب حجم دهنده هم اگر اطلاعاتی داری ممنون میشم ،بزاری.

البته امیدوارم این سوال من به خوش تیپی مربوط بشه !!!!!!!!!!!!!!!!
    تایپیک های آرایشی رو هم بلدم!!!!!!!!!
    عزیزم من اطلاعی انچنان ندارم.ولی رز لب های کلاسیک همگی تو تم نارنجی وگلبهی هستن واکثرا شبیه هم هستن

نقل قول نوشته اصلی توسط hasti honey
    shohreh-sh عزیز رژلب من نارنجی خیلی خوشرنگه و مارکش make up و شمارش فکر کنم 223.10 هستش ، البته زیرشم نوشته 35j ،آخه من هر بار میخوام بخرم قبلیرو میبرم از روش میخرم
    به نام من.به نام تو.به نام صداهایمان که روزی به هم خواهند رسید...

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    34
    پسند کرده
    0

با سلام من کامپیوترم خراب شده برای همین عکس مدل لباسم را نمیتونم بزارم ولی رنگش مثل اینه و با کارهای نقره ای و کوتاه هم هست .سوالم اینه که رنگ کیف و کفشم چه رنگی باشه رنگ موهامم هم قهوه ای زیتونی است . میخواستم بدونم چه رنگی ارایش کنم ؟یعنی رژم چه رنگ باشه ؟ برای زیور الات هم من یک سری گردنبند و انگشتر و گوشواره لاجورد دارم ایا خوبه یا نه؟

این رنگ لباسمه
    خدایا به معجزه ات نیازدارم ولی انگار خدا معجزش روواسه روز مبادا گذاشته