نظر سنجی 76 امین مسابقه عکاسی مکمل
شارژ کلوب هاي مامي سايت
بازارچه کالاي دست دوم رسانه مامي سايت
Like Tree3045Likes

موضوع: خوش سلیقه ها: پرسش، پاسخ و تبادل نظر برای خوشتیپ ماندن

نمایش نتایج: از 1,969 به 1,976 از 5366
    عضو خانواده بزرگ مامی سایت

میزان امتیاز
    2
    پسند شده
    1145
    پسند کرده
    1254

Re: اجتماع خوش سلیقه ها.. مشاوره برای بهتر بودن و خوشتیپ مان

نقل قول نوشته اصلی توسط t2139012
    نقل قول نوشته اصلی توسط mina_m
    سلام دوستان مهر ماه عروسی داداشمه من یه دختر 10 ساله دارم نمیدونم چه لباسی براش بگیرم آخه یه کم شکم داره و کلا تپل است ممنون میشم اگه کمکم کنید صورتش هم گرده و قدش 140 هستش ؟
    دوست گلم واسه دخترتون یه بلوز دامن دخترونه و اسپرت یا یه پیراهن دخترونه اسپرت با رنگ شاد توصیه میشودمثلا تو رنگهای قرمز.صورتی.ابی.زرد.میتونین کفشاشم عروسکی و رنگی انتخاب کنین.
    ممنون از توجه ات اگه ممکن چند مدل اسپرت واسم بگذارید که شکمش کمتر مشخص باشه
    عزیزم این تاپیک و نگا کن ایده های خوبی میگیری.بعد اگه شکم داره مدلش باید چین روی سینه و از زیر شکم یه کم فون و گشاد باشه
    http://www.mamisite.com/forum/viewto...=4654&start=60
    به نام من.به نام تو.به نام صداهایمان که روزی به هم خواهند رسید...

2. بانک بند ناف
    aftab shiraz آواتار ها
    میزان امتیاز
    62
    پسند شده
    11064
    پسند کرده
    5910

سلام دوستان مهر ماه عروسی داداشمه من یه دختر 10 ساله دارم نمیدونم چه لباسی براش بگیرم آخه یه کم شکم داره و کلا تپل است ممنون میشم اگه کمکم کنید صورتش هم گرده و قدش 140 هستش ؟

ترکیب رنگای دخترونه تو این سن :سفید و قرمز / سورمه ای و قرمز /زرد وقرمز و سورمه ای /سبز و زرد
    من خودم بچه که بودم یه سارافون داشتم که قرمز و زرد و سورمه ای رو با هم کار کرده بود خیلی هم شیک بود
    میتونین سارافون براش بگیرین کمر بند هم که زیاد و از همه رنگش پیدا میشه و تپلیشو هم یه کم کمک میکنه .
    حالا دیگه ترکیب و انتخابش بستگی به سلیقه و رنگ پوست دخترتون هم داره
    سعی کنین چیز خیلی مجلی براش نگیرین چون با توجه به سنش زود بزرگ میشه و نمیتونه خیلی ازش استفاده کنه اگه اسپورت باشه هم شیکه و قابلیت استفاده بیشتری داره .
    شکست تو درست زمانی اغاز میشود که در پی راضی کردن دیگران برآیی .

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    0
    پسند کرده
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط *termeh*
    سلام خوش سلیقه ها
    برای پیراهن مشکی دنبال کفش قرمز و مشکی میگشتم که پیدا نکردم.مبشه نظر بدین با چه رنگ کفش و لاک و آرایش و سرویسی ست کنم؟
    اگر پوستتون سبزه و بنزس، با طلایی ست کنین عالی میشه
    لازم ام نیست که مشکی با طلایی باشه که، طلایی ساده با لاک طلایی

اگر پوستتون سفیده فکر کنم همون کفش قرمز و لاک قرمز بهتره، البته تو مشکی دستتون بازه
    با یه رنگی که خیلی بهتون میاد و پررنگه راحت میتونین ست کنین، مثله سبز پررنگ، یا آبی پررنگ

مدیر انجمن
    Negara آواتار ها
    نوشته های وبلاگ
    6
    میزان امتیاز
    62
    پسند شده
    8134
    پسند کرده
    7504

[HIGHLIGHT=#fff]
    خطاهایی در آرایش که پیرتان می کند!
    شما را با برخی از این اشتباه*ها آشنا می*کنیم و می*گوییم چرا اشتباه هستند و بهترین راه*حل چیست.

گاهی برای زیباتر شدن آرایش می*کنیم اما به جای آنکه جوان*تر به نظر برسیم، سن مان بالاتر می*رود و اطرافیان می*گویند وقتی آرایش نمی*کنی زیباتری! هنگام آرایش صورت و موها باید به مسایل بسیاری توجه کرد تا در دام اشتباه*ها نیفتاد ...
    شما را با برخی از این اشتباه*ها آشنا می*کنیم و می*گوییم چرا اشتباه هستند و بهترین راه*حل چیست.

1 - انتخاب کرم* پودر براق یا تیره
    چرا اشتباه است؟ کرم پودر براق نور را به خود جذب می*کند و چین و چروک پوست را بهتر نمایان می*کند. کرم* پودر تیره نیز خطوط چهره را عمیق* تر نشان می*دهد.

راه* حل چیست؟
    کرم* پودری مات و سبک که رنگی یکدست به پوست بدهد، انتخاب کنید. اگر در مورد رنگ کرم* پودر شک دارید، روشن*ترین رنگ یا نزدیک*ترین رنگ به پوست خودتان را برگزینید. مقداری کرم*پودر را روی صورت بزنید و با نوک انگشتان به سمت خارج پراکنده کنید. پنکیکی که انتخاب می*کنید می*تواند یک درجه تیره*تر از رنگ کرم*پودرتان باشد.

2 - آرایش نامناسب موها
    چرا اشتباه است؟ اگر موهای بلندی دارید و به سادگی آنها را شانه می*کنید و روی شانه*هایتان می*ریزید یا اگر موهای کوتاهی دارید و سعی می*کنید نوک آنها را با ژل تیز کنید یا کمی پیچ و تاب دهید، باید مراقب باشید چون در هر دو صورت به نظر پیرتر می*رسید.

راه* حل چیست؟
    اگر موهای بلندی دارید، سعی کنید به نحوی موها را از کناره صورت پشت*سرتان جمع کنید. می*توانید از یک تل یا گیره سر هم استفاده کنید. اگر موهای کوتاهی دارید هر 2 ماه یک بار به آرایشگرتان مراجعه کنید تا دوباره به مویتان حالت فانتزی بدهد.

3 - استفاده از سایه چشم براق
    چرا اشتباه است؟ سایه براق شاید ابتدا زیبا به نظر برسد اما بعد از چند ساعت حالت خود را از دست می*دهد و چشمان شما را خسته جلوه خواهد داد.

راه* حل چیست؟
    سایه چشم مات به رنگ خنثی ( قهوه*ای، بژ و ...) انتخاب کنید.

4 - انتخاب رژ قرمز
    چرا اشتباه است؟ رنگ قرمز - چه قرمز روشن چه تیره - خطوط چهره را عمیق*تر نشان می*دهد. بهتر است رنگی که برای آرایش لب انتخاب می*کنید، طبیعی و با سایر رنگ*های آرایشی در چهره*تان هماهنگی داشته باشد.

راه* حل چیست؟
    اگر علاقه خاصی به قرمز دارید، قرمزی را انتخاب کنید که با رنگ چهره*تان متناسب باشد و حالتی زیبا به صورتتان بدهد.

5 - آرایش نکردن در سالمندی
    چرا اشتباه است؟ وقتی پا به سن می*گذاریم، چین و چروک و تیرگی زیر چشم*ها بیشتر می*شود و چهره را خسته*تر نشان می*دهد. سالمندانی که درست آرایش نمی*کنند، معمولا مسن*تر از آنچه هستند، به نظر می*رسند.

راه* حل چیست؟
    پوستتان را با مقدار کمی کرم* پودر سبک بپوشانید. از برق*لب یا رژلب به رنگ طبیعی استفاده کنید. تمیز و زیبا نگه*داشتن ابرو هم در جوان*تر نشان دادن شما موثر است. یک مسواک بردارید و هر بار که* آرایش می*کنید به کمک آن ابروهایتان را از ریشه به سمت بیرون شانه بزنید.

6 - روشن کردن موها
    چرا اشتباه است؟ بیشتر مردم فکر می*کنند با بالا رفتن سن باید موها را روشن کنند در حالی که این کار درست نیست و نباید بیش از 2 درجه موها را روشن کرد.

راه* حل چیست؟
    اگر تمایل به روشن کردن موها دارید، هایلایت کنید. حتی می*توانید فقط قسمت نوک و پایین موهایتان را رنگ روشن بگذارید و بلوند کنید.

[/HIGHLIGHT]
    چی نپوشیم؟

chi-napooshim.com

میزان امتیاز
    2
    پسند شده
    64
    پسند کرده
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط گل گلاب
    سلام دوستان عزیز

مهر ماه عروسی تنها برادرم هست درحالیکه من حامله هستم و در ماه هشتم ! حسابی گرد و قلمبه !!!

توی نت خیلی دنبال مدل لباس حاملگی مجلسی گشتم ولی متاسفانه همشون خیلی ساده هستن.
    من چندتا پارچه ی مجلسی دارم که میخوام اونا رو بدوزم ولی مدل مناسبی واسشون پیدا نکردم.

شدیدا به کمک خوش سلیقه ها نیازمندم !!!!! عکس پارچه ها رو می ذارم.
    گٔلِ گلاب جونم عروسی*ِ برادرت مبارک باشه، من چند تا مدل میزارم برات امیدوارم که خوشت بید

خودت را و آرزوهات را باور کن!!!!! اگه خودت خودتو باور نکنی*، چطوری توقع داری دیگران باورت کنن؟

میزان امتیاز
    2
    پسند شده
    64
    پسند کرده
    0

باید بگم که این آخری آبیه الان مًد روز*ترین مدل هستش، که هم به لقرا میاد هم به حامله ها. ولی* پارچه آاش فکر کنم بید پلیستر باشه تا این مدلی* وایسته، که اون پارچه زیاد مجلسی نیست
    خودت را و آرزوهات را باور کن!!!!! اگه خودت خودتو باور نکنی*، چطوری توقع داری دیگران باورت کنن؟

azmil آواتار ها
    اعظم
    میزان امتیاز
    147
    پسند شده
    6798
    پسند کرده
    11886

نقل قول نوشته اصلی توسط talia
    بنظرتون برای مجلس جشن عقدی که از ظهرشروع میشه و تا ساعت 6 بعدازظهر ادامه داره چه لباسی مناسبتره؟لیاس ساتن مجلسی کوتاه مناسبتره یا لباس بلند حریر؟ازلحاظ بلندی و کوتاهی لباس منظورمه!
    مجلسی و کوتاه مناسب تره.بهتره لباس بلند و حریر رو توی یه مجلس عروسی بپوشید ترجیحا برای اقوام خیلی نزدیک

گل گلاب آواتار ها
    میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    80
    پسند کرده
    25

ممنونم تهران عزیزم

اینم پارچه هام :

به نظرتون با چی و چه مدلی ترکیبشون کنم ؟

ای پیر ترین جوان تاریخ بیا ... اللهم عجل لولیک الفرج