نظر سنجی 76 امین مسابقه عکاسی مکمل
شارژ کلوب هاي مامي سايت
بازارچه کالاي دست دوم رسانه مامي سايت
Like Tree3045Likes

موضوع: خوش سلیقه ها: پرسش، پاسخ و تبادل نظر برای خوشتیپ ماندن

نمایش نتایج: از 1,937 به 1,944 از 5366
    عضو خانواده بزرگ مامی سایت

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    92
    پسند کرده
    0

Re: اجتماع خوش سلیقه ها.. مشاوره برای بهتر بودن و خوشتیپ مان

نقل قول نوشته اصلی توسط marya
    نقل قول نوشته اصلی توسط Hana.s
    درمورد زیور آلات به نظر من برای سرکار زیاد جالب نیست درحد همون یه دستبند و حلقه قشنگه نه بیشتر ولی برای جاهای دیگه ازشون استفاده کن چون
    این جمله رو که دیدم یه سوالی برام پیش اومد. به نظرتون تو محل کار نباید از زیورآلات استفاده کرد؟ میشه نظرتون رو بدونم؟ مثلا من یه ساعت بند طلایی که دور صفحه اش نگین داره + یه انگشتر طلایی زرد با یه مروارید بزرگ استفاده می کنم یا یک دستبند نقره پهن با انگشتر نقره یا .... به نظرتون زشته؟
    عزیزم من خودم به شخصه نمی پسندم . برای سرکار فقط حلقه ازدواجمو دستم می کنم با یه ساعت بند نقره ای ظریف که شبیه دستبند می مونه .

برای بیرون و اینکه کجا باشه نوع زیور الاتم فرق می کنه .
    ***خداوند بهترينهاي خود را به آنهايي مي بخشد كه حق انتخاب خود را به او مي سپارند ***

2. بانک بند ناف

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    13
    پسند کرده
    79

نقل قول نوشته اصلی توسط marya
    نقل قول نوشته اصلی توسط Hana.s
    درمورد زیور آلات به نظر من برای سرکار زیاد جالب نیست درحد همون یه دستبند و حلقه قشنگه نه بیشتر ولی برای جاهای دیگه ازشون استفاده کن چون
    این جمله رو که دیدم یه سوالی برام پیش اومد. به نظرتون تو محل کار نباید از زیورآلات استفاده کرد؟ میشه نظرتون رو بدونم؟ مثلا من یه ساعت بند طلایی که دور صفحه اش نگین داره + یه انگشتر طلایی زرد با یه مروارید بزرگ استفاده می کنم یا یک دستبند نقره پهن با انگشتر نقره یا .... به نظرتون زشته؟
    عزیزم به نظر من استفاده زیاد از زیورآلات چه بدل چه اصل در محیط کار زیاد جالب نیست ولی نه اینکه اصلا نپوشیم
    مثلا یه دستتون ساعت بند طلایی یه انگشتر طلایی با مروارید و همزمان اون یکی دستتون هم یه دست بند پهن و انگشتر زیاد جالب نمیشه ولی یه مدت این و یه مدت اون بدنیست (البته این نظر شخصیه خودمه)
    من برای خودم زیاد نمیپسندم مثلا برم سر پروژه و صدای النگوهام بیاد و...
    یه کم اسپرت تر برای سر کار می پسندم اما نه اینکه کلا استفاده نکنم

lady of shalott آواتار ها
    میزان امتیاز
    101
    پسند شده
    7300
    پسند کرده
    4775

[quote=Hana.s]
    نقل قول نوشته اصلی توسط "Hana.s":mrpbmd6p
    سلام دوستای خوش سلیقه میدونم اینجا تاپیک مدل لباس اما دیدم که راجب به مدل مو هم اینجا نظر دادین واسه همین منم می خوام سوالم رو ازتون بپرسم:
    یه مراسم نامزدی در پیش داریم که همه اکثرا جوون هستن، دقیقا این پیراهن که قبلا یکی از دوستان گذاشتن رو 2سال پیش گرفتم ولی یه بار پوشیدم میخوام اینو با کیف و کفش لژدار پاشنه بلند ست چرم شیری بپوشم موهامو هم می خوام براشینگ کنم و باز بذارم
    اما می خوام یه تنوعی بدم و رنگ مو و ابروم رو عوض کنم شما چه رنگی پیشنهاد میدین و چه رنگی مد هست؟
    27 سالمه 1ساله ازدواج کردم، پوستم گندمیه روشن، چشم و ابرو مشکی، و موی سر هم روشن تر از ابروم هست اندامم هم متناسبه
    خیلی از توجهتون

بچه ها ازتون این سوال رو پرسیده بودم ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
    مرسی
    [/quote:mrpbmd6p]
    حنا جان رنگ موی مشکی براق با یه براشینگ عالی می شه!خوش بگذره

نقل قول نوشته اصلی توسط هستی مامی مملی
    هانا جون
    به نظرمن موهاتو عسلی روشن کن بامش خیلی پرکاهی وابروها هم c9
    یا اینکه زمینه زیتونی تیره یا متوسط بامش پر زیتونی خیلی روشن خیلللللللی خوشگله
    تا اونجایی که بدونم الان رنگ ابرو c9روبورسه وبه همه میاد
    لباست خوشگله وبه نظرم زیور الاتت رو اگه به اندامت میاد یه هوا سنگین بگیر مثلا یه انگشتر از این قلمبه ها
    یه دستبند وزنجیر ساده کلفت یه طرح سفیدش رو ورساچه داره خیلی خوشگله
    سه چهارتا النگو از این گردالی گنده ها
    نری همه اینا رو باهم بپوشی
    [url=http://lilypie.com]

shohreh-sh آواتار ها
    میزان امتیاز
    2
    پسند شده
    1374
    پسند کرده
    1339

زهرا جان من هم کارمند دولت هستم ولی خیلی کم پیش میاد با تیپ سرکار برم مهمونی . از مانتوهای سر کارم استفاده می کنم ولی با روسری و شال و کفش متفاوت و شلوار جین یا رنگی.
    عزیزم تیپ سرکار فقط برای محیط کار خوبه . برای بیرون یا مهمونی باید متفاوت بود. شما با موهای پر پستی که دارید یک نعمت بزرگ است می تونید مدل های متفاوت به اون بدید حتی توی بستن اون با کلیپس یا گیره یا کش های رنگی . برای بیرون اصلا مقنعه را بذارید کنار و از شال یا روسری استفاده کنید و شلوارهای رنگی با مانتو ست کنید. نوع آرایش هم می تونه شما را متفاوت کنه. چون چوست سفیدی دارید با یک آرایش ملایم و ملیح کلی تغییر می کنید. یک خط چشم و رژلب ملایم و رژگونه قیافتون از این رو به این رو میشه.
    حتی برای سر کار هم نباید خیلی سخت بگیرید . مانتوهای رنگی در عین حال سنگین را امتحان کنید . مطمئن باشید اطرافیانت اول شوکه میشند با تغییرات شما ولی کم کم عادت می کنند. حتی کفش هایت را با رنگ هایی که دوست داری و امتحان نکردی ،عوض کن.موفق باشی عزیزم.

مدیر انجمن
    Negara آواتار ها
    نوشته های وبلاگ
    6
    میزان امتیاز
    62
    پسند شده
    8135
    پسند کرده
    7504

[quote=Hana.s]
    نقل قول نوشته اصلی توسط "Hana.s":3nk3qspi
    اما می خوام یه تنوعی بدم و رنگ مو و ابروم رو عوض کنم شما چه رنگی پیشنهاد میدین و چه رنگی مد هست؟

[/quote:3nk3qspi]

موی بور بسیار روشن با ابروی شکلاتی
    چی نپوشیم؟

chi-napooshim.com

مامان آریا آواتار ها
    میزان امتیاز
    4
    پسند شده
    264
    پسند کرده
    20

ویترین مدال ها

خوش سلیقه ها لطفا" راهنماییم کنید با این رنگ مانتو (کمی ملایمتر از این رنگ ) چه روسری و شلواری شیکتره؟

هر یک از ما فرشته هایی هستیم که فقط یک بال داریم.فقط هنگامی قادر به پروازیم که به یکدیگر بپیوندیم..

میزان امتیاز
    2
    پسند شده
    1145
    پسند کرده
    1254

نقل قول نوشته اصلی توسط مامان آریا
    خوش سلیقه ها لطفا" راهنماییم کنید با این رنگ مانتو (کمی ملایمتر از این رنگ ) چه روسری و شلواری شیکتره؟

http://www.mamipic.com/share-BB54_503CCAF3.html
    عزیزم مانتوت تو مایه های کالباسی و گلبهی میشه.با شلوار سورمه ای و شال سورمه ای.توسی.سفید. ست میشه.با شلوار لی کمرنگ و روسری سفید هم خوفه.خیلی رنگ خوشملیه.راستی با طلایی هم ست میشه ولی خیلی مجلسی میشه دیگه.

نقل قول نوشته اصلی توسط jingol
    مامان آریا

مدل این مانتو اصلا مناسب تیپ اسپرت و شلوار پارچه ای گشاد نیست فکر کنم با روسری ساتن رنگایی که دوستمون گفت خوب باشه
    نقل قول نوشته اصلی توسط شاهزاده خانم
    من شال سفید با شلوار سفید از اون گشادا با این مانتو می پسندم البته برای تابستون
    برای زمستان هم به شلوار جین راسته و روسری ساتن خوبه به نظرم
    به نام من.به نام تو.به نام صداهایمان که روزی به هم خواهند رسید...

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    31
    پسند کرده
    0

سلام به دوستان با سليقه
    دو تا سوال دارم:
    اول اينكه به نظرتون چطوري بايد تصميم بگيريم كه توي چه مراسمي لباس مجلسي بلند يا كوتاه بپوشيم؟ مثلا من خودم بيشتر فكر مي كنم بهتره براي عروسي برادر و خواهر لباس مجلسي بلند كه رسمي تره بپوشيم و براي عروسي بقيه نزديكان لباس مجلسي كوتاه يا مثلا تيپ هاي اسپرت تر. درسته يا اصلا اين مساله سليقه ايه؟
    و حالا سوال دوم:
    من حرير اين رنگي خريدم يه كمي نارنجي تر و آتشين تر! اين مدلي هم خيلي دوست دارم حالا به نظرتون بلند بدوزم يا كوتاه براي عروسي پسرعموم؟ تا حالا هم لباس بلند خيلي براي مجالس نپوشيدم يعني فقط مراسم خودم پوشيدم
    راستي من 30 سالمه و قد 160 و وزن 60 معمولا سايز 38 يا 40 مي پوشم

لطفا براي رنگ كفش هم نظر بدين خودم فكر ميكنم طلايي با اين خوب بشه نظر شما چيه؟

مرسي
    گاهي هزار دوره دعا بي اجابت است، گاهي نگفته قرعه به نام تو مي شود..