نظر سنجی 76 امین مسابقه عکاسی مکمل
شارژ کلوب هاي مامي سايت
بازارچه کالاي دست دوم رسانه مامي سايت
Like Tree3045Likes

موضوع: خوش سلیقه ها: پرسش، پاسخ و تبادل نظر برای خوشتیپ ماندن

نمایش نتایج: از 1,929 به 1,936 از 5366
    عضو خانواده بزرگ مامی سایت

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    7
    پسند کرده
    0

Re: اجتماع خوش سلیقه ها.. مشاوره برای بهتر بودن و خوشتیپ مان

کاربرد گوشواره
    گوشواره*ها بر درخشش چهره می*افزایند و از میزان توجه به نقایص صورت می*کاهند. همچنین گردن و صورت را کشیده*تر نشان می*دهند. شکل گوشواره*ها باید با فرم چهره شما تفاوت داشته باشد. گوشواره*های آویخته می*توانند گردن، صورت و قد کوتاه را کشیده*تر نشان دهند. در هر حال مدل*های آویخته و خیلی بلند، جلوه*های مختلفی را به نمایش می*گذارند.
    اندازه بلندی آن، بهتر است همسطح جانه باشد.

صورت*های بیضی Oval face
    هر مدل گوشواره اعم از گرد، حلقه*ای و دکمه*ای مناسب با فرم صورت*های بیضی هستند. مدل*های آویخته و مثلثی هم بیشتر نظرها را جلب می*کنند.

صورت*های مستطیلی Rectangular face
    نمونه*های مدور و حلقه*ای بهترین انتخاب است. مدل*های کشیده و دارای زوایای صاف، طول صورت را مشخص*تر نشان می*دهد.

صورت*های گرد Round face
    از کاربرد گوشواره*های بزرگ و گرد یا ضخیم و کوتاه خودداری کنید. مدل*های صاف، مستطیلی بیشتر با این مدل صورت هماهنگی دارند. طرح*های زاویه*دار، باریک و کشیده می*توانند صورت گردو پُر را باریکتر نمایان سازند.

صورت*های به شکل قلب Heart-shaped face
    تقریباً هر مدل گوشواره، با این نوع صورت هماهنگی دارد، به*استثناء مواردی که از زوایای متناسب با هم برخوردار نیستند. به*طور مثال گوشواره*هائی که پهنای آنان در قسمت پائین بزرگتر از قسمت بالای آن است.

صورت*های مربع Square face
    گوشواره*های بیضی یا مستطیلی کوچک یا حلقه*ای با این نوع ترکیب صورت بسیار هماهنگی هستند، مدل*های بزرگ، ضخیم و کوتاه که روی گوش می*نشینند می*توانند صورت شما را پهن*تر نشان دهند.

گوشواره*های چسبان یا دکمه*ای
    استفاده از الماس به*دلیل درخشش فوق*العاده*ای و تأثیری که بر چهره شما می*گذارد بهترین نوع انتخاب به*شمار می*رود. در صورتی که توانائی مالی ندارید می*توانید از زیر گونیا، مروایردهای درشت، و یا از مدل*های گل دکمه*ای طلا یا نقره استفاده کنید.

مناسبت*ها
    جواهر خود را با توجه به مکانی که مقصد شما است، انتخاب کنید. برای مثال اگر سرکار می*روید النگوهای پر سر و صدا و گوشواره*های بزرگ خود را درآورید.

محل به*کارگیری جواهرات
    جواهرات چشم*ها را خیره می*سازند. به*طور مثل یک گل سینهٔ بزرگ برای خانمی بسیار چاق، جالب به*نظر نمی*رسد در حالی که گوشواره*ای براق می*تواند صورت وی را پرفروغ و چشم*ها را درشت*تر جلوه دهد. معمولاً طلای سفید، پلاتینیوم و نقره با پوست*های سفید و روشن هماهنگی دارد و طلای زرد و جواهراتی که کِرم*رنگ هستند یا پوست*های گندمی و سبزه هماهنگی بیشتری دارند.

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    34
    پسند کرده
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط آران
    سلام خانومای خشگل و خوش سلیقه عروسیه دوستمه میخوام موهامو خودم درست کنم جلوی موهام کوتاهه ولی پشتش بلنده نمیدونم چیکارشون کنم نمیخوام موهام باز باشه مثلا کلیپسی چیزی اگه بلدین پیشنهاد بدین واسه جلوی موهامم اگه بگین ممنون میشم
    عزیزم اون چیزی که من تو عروسیها دیدم مدل موی یکطرفه پایین مده یک کم موها رو فردار میکنن یکطرف روشونه میریزن بعد پشتشم گل میزنن مثل این ولی یک گل طبیعی هم روش یا پشتش میزنن

اینم یک مدله که فکر میکنم بافت بالاش هنوز مده

اینو خیلی دیدم تو عروسی چند روز پیشمون با تزیین گل طبیعی
    خدایا به معجزه ات نیازدارم ولی انگار خدا معجزش روواسه روز مبادا گذاشته

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    0
    پسند کرده
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط آران
    سلام خانومای خشگل و خوش سلیقه عروسیه دوستمه میخوام موهامو خودم درست کنم جلوی موهام کوتاهه ولی پشتش بلنده نمیدونم چیکارشون کنم نمیخوام موهام باز باشه مثلا کلیپسی چیزی اگه بلدین پیشنهاد بدین واسه جلوی موهامم اگه بگین ممنون میشم
    سلام عزیزم به نظر من واسه جلوی موهات بستگی به فرم صورتت داره اگه پیشانی بلند داری حتما چتری بریز که خیلیم مده اگه هم پیشانی کوتاه داری فشن کن

مدیر انجمن
    Negara آواتار ها
    نوشته های وبلاگ
    6
    میزان امتیاز
    62
    پسند شده
    8137
    پسند کرده
    7504

نقل قول نوشته اصلی توسط judi
    سلام دوستان . من مثل اين لباس دارم اما رنك شيري و واسه عروسي يكي از نزديكان ميخوام بپوشمش و فرصت واسه تعويض اون ندارم.
    به نظرتون به غير از مدلاي خودش باچي خوبه ست بكنم.
    البته يه كفش ساده شيري رنگ هم دارم . مثل مال خودش اما لژ نداره.

http://www.mamipic.com/share-5E1C_5038C60E.html

جودی جون رنگ های زیادی با شیری ست می شن. آزادی عملت خیلی زیاده. اینم چند تاش:

چی نپوشیم؟

chi-napooshim.com

مدیر انجمن
    Negara آواتار ها
    نوشته های وبلاگ
    6
    میزان امتیاز
    62
    پسند شده
    8137
    پسند کرده
    7504

نقل قول نوشته اصلی توسط ri_ra
    در ضمن میخواستم یه سرویس مصنوعی بگیرم
    نظرتون چیه رنگش نگیشن مشکی باشه
    و گوشواره بلند باشه یا کوتاه ؟
    مدال بلند باشه یا کوتاه؟
    و در مورد لاک هم نظر بدین چه طور لاکی بزنم ؟

نظرتون در همه موارد گفته شده چیه ؟ ایده ای دارید ؟

ریرا جان در رنگهای سنگین مثل شرابی به خصوص با مدلهای سنگین و مفصل مثل لباس شما باید وسایل تزیینی حد اقل و بسیار نازک باشه. پیشنهاد من ست طلای زرد بسیار نازک برای گردنه یا گوشواره باریک دراز... الان معمولا وقتی گردنبند هست گوشواره حذف می شه و برعکس.
    لاک همرنگ لباستون بزنید به نظر من.
    نگین مشکی رو توصیه نمی کنم. ببینید جواهرات این خانمها چقدر ظریفه. یا اصلا ندارن.

مدل مو به نظر من کاملا جمع شینیون ساده یا دورتون بریزید و حسابی از گوش به پایین بپیچید.
    چی نپوشیم؟

chi-napooshim.com

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    247
    پسند کرده
    0

[quote=مامان عاشق]
    نقل قول نوشته اصلی توسط "مامان عاشق":2rll5axz
    ببخشید من یک سوال داشتم جدیدترین جنس پارچه برای لباس مجلسی الان چیه ؟ ( حریره یا گیپور زیرش استر روشنه یا ساتنه یا ......)
    کسی نمیدونه [/quote:2rll5axz]

خانمی صرفا که نمیشه بر مبنای جنس پارچه لباس خرید ...
    برش و کپش ، رنگش خیلی مهم تره به نظرم ....
    یا این که هر سبک لباسی جنس خاصی میخواد ....
    don't cry over anyone who won't cry over you

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    247
    پسند کرده
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط مامان عاشق
    عزیزم من میخوام لباس بدوزم میخوام بدونم الان چه جنس پارچه ای مد شده گیپور یا حریر
    اگه مدل لباستی که مد نظر دارید رو بگین بهتر میشه نظر داد ....
    ولی بیشتر حریر رو بورسه ...
    یا تلفیقی از هر دو که خیلیم شیک میشه .....
    don't cry over anyone who won't cry over you

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    13
    پسند کرده
    79

نقل قول نوشته اصلی توسط هستی مامی مملی
    سلام
    منم نیاز به مشاوره برای خوش تیپ شدن دارم برای خودم تکراری وخسته کننده شدم چه برسه به دیگران
    اما کل قیافه ام
    قد160کوتاه وزن72چاق البته در حال کم کردن وتا حالا یه چند کیلویی کم شدم رنگ پوست سفید کک مک دارم موهام ریشه اش رنگ موی خودم بقیه اش قهوه ای تاحدودی خوش رنگ نوکش از لایت پارسالم مونده تاسر شونه پپپپپپپپپپپر پشت یعنی تواین مایه ها که کوتاهش میکنم زیر مقنعه انگار کله شیر قایم کردم کارمند یه اداره دولتی از اونایی که اگه کفشت کرم بشه همکار خانو فضول وقتی از پله ها میری پایین میگه بببببببببه عوس خانوم ولباس محل کارم مانتو وشلوار ومقنعه سرمه ای ست که من گاهی خوش تیپی میکنم شلوار لی مشکی با کفش مشکی میپوشم باهاش وصد البته خخخخخخخخخخخخخخیلی از جاههایی که میرم همینطوری میرم وراستش اینقد خسته میشم سرکار که همیشه بدون تغییر خسته وکسلم تنها تغییرم ابروامه که هرسری یه مدلش میکنم والبته به مدد پرپشتی وخوشگلی ذاتی اشون همیشه خوشگلن ها تیپیاسیونمم حلقه امه که البت بسیور خوشگله قبلا دستبندم میپوشیدم که الان قفلش خرابه
    برای مادر یه پسر دو ونیم سال با اون همه درد ودل در جهت تغییر اساسی چی دارین در همه عرصه ها خونه مهمونی مجلسی بازاری استمداد می طلبم
    زهرا جان منم دیگه حالم از این مقنعه به هم میخوره کل هستیه آدمو نابود می کنه
    به نظر من موهات اگه خیلی پر پشتن پیتاژشون کن
    اگه خیلی وقته این رنگ رو گذاشتی رنگ موت رو عوض کن (تو تاپیک رنگ مو از نظرات باران جون می تونی استفاده کنی)
    تیپ سر کار رو که نمی شه کاریش کرد اما برای جاهای دیگه تیپت رو عوض کن حتی اگه پوشیده هستی از رنگ های شادتر و جنس هایی غیر از جنس مانتو شلوار سر کار استفاده کن مثلا دیگه مقنعه نه فقط روسری اونم رنگ روشن که می تونی حسابی هم موهات رو بپوشونی اگه می خوای
    درمورد زیور آلات به نظر من برای سرکار زیاد جالب نیست درحد همون یه دستبند و حلقه قشنگه نه بیشتر ولی برای جاهای دیگه ازشون استفاده کن چون برای لذت بردن خریدیشون نه واسه تو کشو
    مهم تر از همه به نظر من حسیه که آدم در درونش نسبت به خودش داره حتی اگه اضافه وزن دارید با ورزش کردن حس خیلی بهتری نسبت به خودتون پیدا می کنید و این حس رو به دیگران هم منتقل می کنید البته میدونم با یه بچه و کار و اینا سخته ولی حتی اگه روزی 15 دقیقه هم باشه خیلی حس خوبیه
    وقتی هم لاغر بشی که دیگه کلا تیپت عوض میشه

• بانک بند ناف