نظر سنجی 76 امین مسابقه عکاسی مکمل
شارژ کلوب هاي مامي سايت
بازارچه کالاي دست دوم رسانه مامي سايت
Like Tree3045Likes

موضوع: خوش سلیقه ها: پرسش، پاسخ و تبادل نظر برای خوشتیپ ماندن

نمایش نتایج: از 1,913 به 1,920 از 5366
    مدیر انجمن
    Negara آواتار ها
    نوشته های وبلاگ
    6
    میزان امتیاز
    62
    پسند شده
    8135
    پسند کرده
    7504

Re: اجتماع خوش سلیقه ها.. مشاوره برای بهتر بودن و خوشتیپ مان

نقل قول نوشته اصلی توسط mahbub90
    سلام به همه دوستان خوووووووش سلیقه به کمک سبزتان نیازمندم

دوستان من دانشجو هستم و یعنی مثلا چادری ولی نه آن قد با حجاب راستش چادر دوست دارم کلا راحتم و از اون چادریهای آرایش کرده ام و چادرم ملی هستش

و حالا فکر میکنم تکراری شدم و دوست دارم یه خانم چادری با شخصیت و مدرن و خوش تیپ باشم اگه پیشنهاد بدید ممنون میشم.
    راستی 28 سالمه با 168 قد و 77 کیلو وزن با استخوان بندی متوسط وبا صورت گرد و تپل

پیشنهاد من اینه که رنگ ، مدل ، جنس روسری زیر چادر رو با سر آستین و کیف و کفشتون ست کنین..
    دیگه...روسری های ساتن بسته شده با مدلهای عربی فانتزی... گل سینه نگین دار رو چادر... خط چشم و ریمل همیشگی بدون سایه و رژ... عینک آفتابی ظریف و دستکش توری ظریف.... استفاده از کیف و کفش سفت ورنی.
    با این ترکیب ها بازی کنید.
    چی نپوشیم؟

chi-napooshim.com

2. بانک بند ناف
    عضو خانواده بزرگ مامی سایت
    jingol آواتار ها
    میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    275
    پسند کرده
    182

نقل قول نوشته اصلی توسط اطلس
    سلام
    مدل جلیقه کوتاه برای روی لباس میخوام.یا یه چیزی شبیه این برای لباسای دکلته.

اطلس فعلا اینو داشتم ببین بعدا بیشتر برات میذارم
    زن ها قدرت تغییر دنیا را دارند
    اگر بدانند که می توانند واگر بدانند که امروز آن روز است!

مدیر انجمن
    Negara آواتار ها
    نوشته های وبلاگ
    6
    میزان امتیاز
    62
    پسند شده
    8135
    پسند کرده
    7504

نقل قول نوشته اصلی توسط masoud_666
    خانومای محترم وخوش سلیقه کمک می خواستم ما هفته دیگه جاتون خالی میخوایم بریم ارمنستان وگرجستان به صورت زمینی کسی اطلاع داره تو این فصل هواش چطوره و چی بپوشم و چه تیپی بزنم البته یکی از دوستای همسرم باهامون همسفرن که پوشیده و یه کم مومنن منم مجبورم لباسامو یه کم پوشیده انتخاب کنم چه کار کنم راهنمایی کنین

دوست عزیز
    من گرجستان نرفته ام ولی چند بار ارمنستان رفته ام زمینی.
    در مورد اونجا بگم:

کلا بخوام بگم اونجا پره از زنها و دختر های خوشگل موطلایی روس که خیلی خیلی هم لختی می پوشن. مثلا تیپ ها قابل مقایسه با دوبی و... نیست. البته زشت و ساده هم دارن ها... ولی خوب... اگه لباسهای خیلی پوشیده ببرین حتما حرص می خورین کلی.

هوا الان در ایروان گرم و آفتابی و مناسبه. اگه سوان می رین اونجا به شدت سرده و حتما لباس گرم بلوز آستین بلند و شلوار بلند و کفش بسته و ژاکت ببرین.
    البته پارک ابی کوچیکی هم هست و مایو اینا ببرین. باز مثلا مایوها خیلی خیلی باریکه اونجا.

در ایروان لباسهای مناسب انواع بلوز و دامن رنگی و سبک هست. خانومها اونجا لباسهای نسبتا رسمی می پوشن و برخلاف جاهای صرفا توریستی مثل دوبی یا تالیند و غیره چه خانومها چه آقایون تو خیابون معمولا با لیاسای اسپرت یا شلوارک و غیره نیستند.

برای کفش من کفشهای بسته یا صندل های رسمی تر راحت رو پیشنهاد می کنم. مثلا لا انگشتی و تخت زیاد نمی پوشن.

دیگه بازم اگه سوالی دارین بگین.
    راستی آخرین نکته اینکه اونجا پره از استریپ کلاب یا همون کلوپ رقص لختی و پاتوق مردای ایرانیه و بعضی هاش حتی 8 صبح هم بازه!نذارین آقایونتون حتی 5 دقیقه از جلوی چشمتون دور شن!
    چی نپوشیم؟

chi-napooshim.com

jingol آواتار ها
    میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    275
    پسند کرده
    182

نقل قول نوشته اصلی توسط judi
    ممنون جينگول جوني.
    راستش نميدونم به نظرت طلا بندازم خوبه يا بدلي. خودم كه عاشق اين بدليجاتم ولي حالا اينكه به لباسم بياد و مردم و ....
    چون نسبتا سنم پايينه ميخواستم يه ارايش ملوس و دخترونه باشه.
    قدم بلند ( 175) هست و لاغرم.
    واسه مدل مو چيكار كنم . آخه شنيدم اونايي كه قدشون بلنده بايد بيشتر موهاشون اطرافشون باشه تا جمع و روي سر؟
    جودی
    خب اگه اینجوریه موهاتو براشینگ کن بریز دورت با فرق کج یه گل سر براق بزن روش میتونی بدلیه گلبهی استفاده کنی تقریبا رنگ همینی که تو عکسه با لباست قشنگه یا کلا بزن تو کار صورتی ناخناتم فرنچ ساده بزن قشنگه

نقل قول نوشته اصلی توسط jingol
    من براشینگ بخاطره سنت گفتم مدل مو بیشتر با توجه به سن و مدل یقه لباس باید انتخاب بشه
    موی لختم یه نعمته دیگه
    اگه بهت میاد میتونی دم اسبی جمع کنی اونم خوبه چون یقه لباست بازه جلوه اش بیشتر میشه یا یه طرف موهاتو بافت بزنی از اون طرف برزی رو شونت یعنی یه طرفه اینجوری زیاد خوابیدنشو نشون نمیده

jingol آواتار ها
    میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    275
    پسند کرده
    182

نقل قول نوشته اصلی توسط arsin
    سلام .به منم کمک لطفا .دنبال مدل لباس وارایش خیلی شیک برا عروسی یکی از فامیلای همسرم هستم .حنا بندون وعروسی .من قدم 165 ووزنم 52 وپوستم سفیده وعینکی ام وکمی نسبت به قدم لاغرم وهیچ مشکل اندامی هم ندارم وموهام هم خرماییه ویه ووروجک هم دارم که همش باید دنبالش بدوم ولباسهای خیلی باز هم نمیپوشم و27 سالمه واز همه شما هم کمال تشکر را دارم.
    arsin
    اول باید لنز بگیری حتما نگی که تو مراسم با عینک میری؟ این یعنی همه ی قشنگی و جذابیت چهرتو قایم میکنی(من رکم دیگه)
    میتونی یه پیراهن میدی و آستین حلقه ای بگیری
    دو رنگ با تور
    یا ساده
    با ساپورت رنگ لباست دیگه خیالتم از در رفتنش راحته با خیال راحت دنبال وروجکت بدو
    چون سفیدی مشکی و رنگای تند بهت میاد
    من امشب سرعتم کمه نمیتونم عکس بذارم ۲،۳ روز دیگه برات عکس میذارم چک کن

میزان امتیاز
    2
    پسند شده
    1145
    پسند کرده
    1254

دامن ماکسی را با چه بپوشیم؟
    دامن ماکسی یکی از سبک هایی است که تقریبا همیشه متداول است و می تواندبسیار متنوع تر از چیزی که فکرش را می کنیم باشد.
    البته به صورت معمولی دامن ماکسی با یک تی شرت و یا تاپ بندی بسیار خوب است ، ولی راه های دیگری نیز برای پوشیدن دامن بلند وجود دارد.
    به گزارش پرشین وی اگر به دنبال تیپ رسمی تر هستید ، می توانید دامن ماکسی را با یک کت اسپرت قالب تن ، ژاکت کوتاه ، به طوری که پایین آن از کمر پایین تر نباشد و یا برخی از آنها آستین هایی سه ربع دارند و یا با یک بلوز زیبا بپوشید.
    این بلوز را می توانید داخل دامن بگزارید یا می توانید بلوز هایی که در بالاتنه تنگ تر و در قسمت پایین گشادتر است (مانند تصویر زیر، سمت چپ ، مدل دوم).
    صندل های پاشنه بلند لژدار ویا کفش های لژ دار پاشنه یک سره انتخاب ایده آل کفش برای این مدل است.
    برای مدل متداول تر و نه چندان رسمی ، می توانید ژاکت یا جلیقه جین ، بلوز کتان دکمه دار، تاپ یا تی شرت مدل شل را امتحان کنید. کفش نیز می تواند صندل تخت ، صندل های لژدار و .. باشد.
    به نام من.به نام تو.به نام صداهایمان که روزی به هم خواهند رسید...

azmil آواتار ها
    اعظم
    میزان امتیاز
    147
    پسند شده
    6798
    پسند کرده
    11886

نقل قول نوشته اصلی توسط nasim*
    این پنج شنبه قراره با دوستام بریم پارک .

یه تاپ سبز زیتونی دارم با سنگ های سفید و مشکی که وسط سینه اش یه کم کار کرده .

چه رنگی باهاش آرایش کنم که بهش بیاد ؟ و رنگ لاک هم لطفا بگید . ممنون !

صورتی گچی چطوره ؟

آها... در ضمن رنگ پوستم هم سفیده .
    نسیم جان معمولا با سایه سبز رنگ رژگونه و رژ قرمز یا گلبهی استفاده میشه و با سایه دودی رنگ صورتی.

چون تاپتون سبزه اگه از سایه سبز که باهاش همخونی داره استفاده کنید بهتره رنگ رژ و رژگونه اتون گلبهی متمایل به قرمز باشه
    رنگ لاک هم میتونید متناسب با رنگ لباستون زمینه سفید با فرنچ سبز یا زمینه سبز با فرنچ مشکی استفاده کنید

شیرین ت
    میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    0
    پسند کرده
    0

کمک!

سلام دوستان اگه میشه واسه این لباس یه کفش و کیف مناسب ست کنید.لطفا عکس بذارید چون من بی سلیقه ام و ممکنه متوجه نشم!
    ممنون مامی های مهربون