نظر سنجی 76 امین مسابقه عکاسی مکمل
شارژ کلوب هاي مامي سايت
بازارچه کالاي دست دوم رسانه مامي سايت
Like Tree3045Likes

موضوع: خوش سلیقه ها: پرسش، پاسخ و تبادل نظر برای خوشتیپ ماندن

نمایش نتایج: از 1,865 به 1,872 از 5366
    عضو خانواده بزرگ مامی سایت
    mamane momene آواتار ها
    فاطمه
    میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    519
    پسند کرده
    1200

Re: اجتماع خوش سلیقه ها.. مشاوره برای بهتر بودن و خوشتیپ مان

دوستان خوش پوش و خوش سلیقه
    هفته دیگه عروسی خواهر همسریه .منم تک عروس.
    عکس لباسم اینه ، مدل ماهی تا زیر ب ا س ن چروکه بعد کلوش میشه .
    موهای من پسرونه و پیتاژه (مشکی و نوکای موهام هایلایته) نمیدونم چه جوری درستشون کنم؟ از گل طبیعی استفاده کنم یا نه؟ چه گلی؟
    در ضمن سایزم 36 لاغرم . 24 ساله و مادر دو تا بچه.

[img]<a[/img]>

( کیفیت پایین عکس و سر نی نیمون رو ندید بگیرید )
    مرغ تو فر

چرا رفتی چرا من بی قرارم به سر سودای آغوش تو دارم.....

2. بانک بند ناف

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    1
    پسند کرده
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط noosheen
    سلام دوستای خوش سلیقه....
    بالاخره منم اومدم اینجا راهنمایی بگیرم
    خب...داستان اینطوریه که من یه هفته دیگه باید تو یه کنگره کشوری و مهم مقاله م رو به صورت سخنرانی ارائه بدم....حالا موندم چه تیپی بزنم؟ اسپرت؟ خانومانه؟ موندم به خدا...از طرفی هم این کنگره خیلی مهمه و همه اساتید و دانشجو ها از همه جای کشور هستند و منم اولین بارمه...خلاصه میخوام اگه ارائه م خوب نباشه حداقل تیپم خوب باشه
    من 26 سالمه...اندامم متوسط( سایز38) قد 165
    حالا به نظرتون چه کنم؟
    عزیزم برعکس نظر همه من با ابن تیپی که دوستان پیسنهاد دادن مخالفم از بس که این مدل زیاد شده کارمند های بانک واژانس های هواپیمایی مهماندارها و ..... بنظر من با توجه با سن و اندامت می تونی مدل های خوشگل و سنگین زیادی پیدا کنی و بپوشی .چند تا مدل برات می گذارم ببین خوشت میاد؟

با این دوتا بخاطر طرح سنتیشون بیشتر موافقم فقط باید یک فکری برای جلو باز بودنشون بکنی که فکر می کنم مدل دکمه هایی که مخفی هست (نمی دونم منظورم را منوجه میشی یا نه از اونها که دکمه زیر لباس می خوره و جا دکمه ها روی یک مستطیلی که به لباس دوخته میشه خورده .چی شد )بتونه مشکلت رو حل کنه.

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    1
    پسند کرده
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط mamane momene
    موهای من پسرونه و پیتاژه (مشکی و نوکای موهام هایلایته) نمیدونم چه جوری درستشون کنم؟ از گل طبیعی استفاده کنم یا نه؟ چه گلی؟

[img]<a[/img]>

در مورد مدل مو که با توجه به کوتاهی موت کار زیادی نمی تونی انجام بدی من اگه جای شما بودم هیچی به موهام نمی زدم ولی اگه می خوای حتما می خوای چیزی استفاده کنی یک گل سریا شونه کوچیک که نگین داره بزن. اگه یک هایلایتی که به رنگ لباست بیاد هم بکنی خوب میشه.
    یک چیز دیگه کفشت به لباست اصلا نمیاد فکر یک کفش دیگه هم باشی بد نیست.

elhamss58 آواتار ها
    میزان امتیاز
    6
    پسند شده
    469
    پسند کرده
    329

ویترین مدال ها

نقل قول نوشته اصلی توسط sokoot111
    نقل قول نوشته اصلی توسط faez-khanum kuchulu
    سلام دوست جونام ! خوبین ؟

یه کمک حســـــــــابی میخوام ! ببخشید ها ! اخه قضیه مرگ و زندگیه ! 10 روز دیگه عروسی خواهر شوهر بنده میباشد و ازونجایی که من تک عروسم و فوق العاده سخت پسند و ... فقط تونستم لباس انتخاب کنم ! و از اونجایی که خانواده همسر اینجانب بسیار اهل کلاس گذاشتن و زرق و برقی بودن هستن من خیلی استرس دارم ! کلا کارای شلوغ رو هم میپسندن و البته مختلط نیست و یهو اقایون که بیان معمولا همه با حجاب میشن ولی با لباسای خوشمل !

واسه شب حنا که لباسم کوتاه و نقره ای رنگه .. جنسش ساتنه که با تور مشکی و ... یکمکی کار شده با کفش پاشنه بلند تقریبا نقره ای میپوشمش که سنگاش مشکیه ! ! مشکل اینه که وقتی اقایون بیان یا برم بیرون از تالار ! روش چی بپوشم که هم مجلسی باشه هم سن بالا نباشه هم خوشگل و راحت باشه ! واقعا خیلی حیاتیه ! ذهنم عجــیب درگیره !

شب عروسی هم لباسم پایینش یکم پف داره صورتیه و یکم شلوغ کار شده که مثلا به چشم بیام ! واس حجابش چیکا کنم !

چاکککریم ! خیلی منتظرم تو رو خدا زود کمکم کنین وقتی نمونده ... دمتون گرم پیـــــــــــــــــــــــ ــــــشاپیش
    بقول مینا جون عکس لطفا
    به نظر من ساپورت ضخيم ( كه شككككر خدا مد شده!) بپوشي با يك مانتو مجلسي مشكي تقريبا بلند (كه اونم خداروشككككر مد شده) هم كاملا پوشيده هست هم الان ديگه فقط براي سن بالا ها نيست. فقط توي انتخاب مانتو بايد دقت كني كه مناسب سن باشه.
    براي عروسي هم اگه لباست بلند هست و فقط بالا تنه مشكل داري از اين كت هاي كوتاه آماده با جنس حرير و گيپور و ريون و غيره با قيمت حدود ١٥ تومن همه جا فراوونه.

مرکوری آواتار ها
    میزان امتیاز
    2
    پسند شده
    959
    پسند کرده
    716

سلام دوستان. من یه عروسی دعوتم که می خوام با این تیپ برم:
    یه لباس مشکی کوتاه (تا زیر زانو) که دکلته ست با دو تا بند باریک و یه آستر بنفش داره که 10 سانت از زیر دامن بیرون میاد و روی سینه ش هم باز یه تیکه بنفشه. با این لباس یه کفش پاشنه 3 سانت بنفش می پوشم. رنگ پوستم گندمیه و مدل و رنگ موهام دقیقاً مثل این عکسه :

برای چشمام هم لنز سبز آبی (تقریباً سبز لجنی) می ذارم.
    می خوام یه گردنبند سنگ بنفش رنگ بلند بندازم. (شبیه یاقوت کبود البته از نوع غیر اصل )
    دستبند هم نمی پوشم فقط یه ساعت الماس خیلی ظریف.
    حالا سؤالم در مورد گوشواره ست. چون موهام کوتاهه به نظرتون گوشواره طلای زرد ظریف خوبه یا یه چیز بدل بزرگ بگیرم؟ اون گوشواره طلایی که می گم شکل لوزی داره و کلاً طولش 2-3 سانت می شه. اگه این خوب نیست راهنماییم کنید چه مدل گوشواره ای بگیرم؟ در مورد بقیه تیپ و رنگ آرایش هم اگه پیشنهادی دارید خوشحال می شم.

نقل قول نوشته اصلی توسط آران
    به نظر من مرکوری جان یه گردنبند ظریف طلایی بنداز گوشوارت هم ظریف طلایی باشه خیلی شیکه به مشکی هم میاد کفشت هم مشکی باشه قشنگ تره البته بازم به سنت بستگی داره اگه ازدواج هم کردی این که من میگم بهتره

مدیر انجمن
    Negara آواتار ها
    نوشته های وبلاگ
    6
    میزان امتیاز
    62
    پسند شده
    8135
    پسند کرده
    7504

نقل قول نوشته اصلی توسط mamane momene

[img]<a[/img]>

دوست عزیز
    چند مدل درست کردن مو رو می ذارم که نسبت به مدل و قد موهاتون انتخاب کنین. توصیه کلی اینه که با کمی ژل موهاتونو دونه دونهو سیخ سیخی در جهت های مختلف درست کنین و از این نگین هایی که کلیپس خیلی کوچولو دارن تو موهاتون به خصوص بالای گوش کار کنین. راستی مدل موی شما با هایلایت و رنگهای روشنتر بهتر خودشو نشون می ده و از حالت پسرونه در میاد.

به نظرم خیییلی خوشگل و خاص می شین.

چی نپوشیم؟

chi-napooshim.com

مدیر انجمن
    Negara آواتار ها
    نوشته های وبلاگ
    6
    میزان امتیاز
    62
    پسند شده
    8135
    پسند کرده
    7504

نقل قول نوشته اصلی توسط مرکوری
    سلام دوستان. من یه عروسی دعوتم که می خوام با این تیپ برم:
    یه لباس مشکی کوتاه (تا زیر زانو) که دکلته ست با دو تا بند باریک و یه آستر بنفش داره که 10 سانت از زیر دامن بیرون میاد و روی سینه ش هم باز یه تیکه بنفشه. با این لباس یه کفش پاشنه 3 سانت بنفش می پوشم. رنگ پوستم گندمیه و مدل و رنگ موهام دقیقاً مثل این عکسه :

برای چشمام هم لنز سبز آبی (تقریباً سبز لجنی) می ذارم.
    می خوام یه گردنبند سنگ بنفش رنگ بلند بندازم. (شبیه یاقوت کبود البته از نوع غیر اصل )
    دستبند هم نمی پوشم فقط یه ساعت الماس خیلی ظریف.
    حالا سؤالم در مورد گوشواره ست. چون موهام کوتاهه به نظرتون گوشواره طلای زرد ظریف خوبه یا یه چیز بدل بزرگ بگیرم؟ اون گوشواره طلایی که می گم شکل لوزی داره و کلاً طولش 2-3 سانت می شه. اگه این خوب نیست راهنماییم کنید چه مدل گوشواره ای بگیرم؟ در مورد بقیه تیپ و رنگ آرایش هم اگه پیشنهادی دارید خوشحال می شم.

مرکوری جون خبر نداستم اینقدر دوستمون خوش تیپه.
    پیشنهاد من گوشواره تک نگین درشت بنفشه. مثل اینا:

البته بنفششو منظوورمه!

این آخری رو من کپی اش رو دارم دوستم از تی تی پاسداران گرفته برام.
    چی نپوشیم؟

chi-napooshim.com

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    3
    پسند کرده
    0

سلام بچه ها من دوباره اومدم با یه سوال جدید روز پنج شنبه تولد یکی از دوستان نزدیکم هست حالا میخوام ببینم این لباس ها کدومشون برای تولد مناسب تره و جه جوری ستشون کنم؟؟؟؟تو رو خدا کمک کنید چون بعد از ظهر میخوام برم خرید؟؟؟؟آهان یه سوال دیگه کفش اسپورت بپوشم یا لژ دار یا پاشنه دار؟؟؟؟چه رنگی؟؟؟هر چیزی به نظرتون میرسه بگید ؟گردنبند؟ دستبند؟ گوشواره؟

دوست داشتن ساده س و باورکردنش سخت،
    تو ساده باور کن که سخت دوستت دارم..!!!