نظر سنجی 76 امین مسابقه عکاسی مکمل
شارژ کلوب هاي مامي سايت
بازارچه کالاي دست دوم رسانه مامي سايت
Like Tree3045Likes

موضوع: خوش سلیقه ها: پرسش، پاسخ و تبادل نظر برای خوشتیپ ماندن

نمایش نتایج: از 1,849 به 1,856 از 5366
    عضو خانواده بزرگ مامی سایت

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    0
    پسند کرده
    0

Re: اجتماع خوش سلیقه ها.. مشاوره برای بهتر بودن و خوشتیپ مان

نقل قول نوشته اصلی توسط aidakhanom
    من يه لباس دارم كه گلهاي آبي نفتيي و قرمز و كمي سفيد توش هست، به نظر شما چه رنگ كفشي براي اين لباسم مناسبه؟ قد لباس تا روي زانوم هست، مدلش هم ساده، يقه قايقي و آستينش هم تا روي سرشونه كه نميدونم اسمش چيه،
    براي كمربندش هم نميدونم چه رنگي بگيرم پهن باشه با باريك؟ اصلا از اين كمربنداي آماده بخرم يا اينكه با ساتن يا جرير كمربند درست كنم؟
    سخته نظر دادن اینجوری خب، اما بهنظر میاد کمربندو کفشتو آب نفتی یا قرمز اگه بگیری خوب میشه

این مغازه ها که کفشای رنگارنگ دارن کمربنداشم دارن، میتونی از همونا بگیری
    ساتن مو خودم واسه لباسه گل گل دخترونه دوست ندارم، اما حریرم خوب میشه فک کنم

کلا ام فکر کنم آب نفتی از قرمز بهتره

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    144
    پسند کرده
    0

به نظر خودم هم آبي نفتي بهتر از سفيد يا قرمزه،
    اما كمربند هر چي گشتم رنگ آبي نفتي پيدا نكردم براي همين به فكر درست كردن كمربند از ساتن يا حرير افتادم،
    به نظرتون گوشواره و گردنبندم نقره باشه يا طلاي زرد؟ خودم بيشتر دوست دارم طلا سفيد يا نقره استفاده كنم، به نظر شما كدومش بهتره؟
    گلم کلا طلا سفید قشنگتره اما باید بگم رنگ مکمل آبی نارنجیه و طلا زرد خیلی بیشتر باهاش ست میشه و جلوش بیشتره
    هرکجا هستم باشم آسمان مال من است

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    0
    پسند کرده
    0

به نظر خودم هم آبي نفتي بهتر از سفيد يا قرمزه،
    اما كمربند هر چي گشتم رنگ آبي نفتي پيدا نكردم براي همين به فكر درست كردن كمربند از ساتن يا حرير افتادم،
    به نظرتون گوشواره و گردنبندم نقره باشه يا طلاي زرد؟ خودم بيشتر دوست دارم طلا سفيد يا نقره استفاده كنم، به نظر شما كدومش بهتره؟

خب من دیدم تو مغازه ها، همونایی که گفتم، مغازه هایی که کالج های رنگ و وارنگ دارن، ازن کمربندام دارن، اما اگه پیدا نکردی خب حریرم قشنگه، اما بهنظرم ساتن نباشه بهتره

طلام، بستگی داره، اگه پوستت برنزه است، با تیپه گل گلیه دخترونه، طلا زردم شیکه
    اما اگه نه سفید مفیدی به نظره من طلا زرد به تیپه دخترونه و پوسته سفید نمیاد

بدل یا نقره استفاده کن، اگه تازه میخوای بخری خب یه چیزی بخر که رنگه سنگاش ام آبی باشه
    گردنبنده خالص سنگم میتونی استفاده کنی مثلا لاجورد

ferimuferferi آواتار ها
    فرخنده
    میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    218
    پسند کرده
    134

من يه لباس دارم كه گلهاي آبي نفتيي و قرمز و كمي سفيد توش هست، به نظر شما چه رنگ كفشي براي اين لباسم مناسبه؟ قد لباس تا روي زانوم هست، مدلش هم ساده، يقه قايقي و آستينش هم تا روي سرشونه كه نميدونم اسمش چيه،
    براي كمربندش هم نميدونم چه رنگي بگيرم پهن باشه با باريك؟ اصلا از اين كمربنداي آماده بخرم يا اينكه با ساتن يا جرير كمربند درست كنم؟
    سلام عزیزم برخلاف نظرهایی که داده شده به نظر من اگر کفش سفید باش ست کنی شیک تر و توچشم بیشتر هستی ولی کمربندت رنگ ساده نداشته باشه مثلا ابی نفتی با خطهای کج سفید
    البته اونظور که شما از لباستون تعریف کردید این ست به نظرم بیشتر بش میخوره اخه کل رنگ تیپتون تیره باشه یکم توذوق میزنه باید یه میزان رنگ های روشن هم بیاد که اون رنگ تیره رو جبران کنه
    راجب جواهرات هم ست نقره ای رنگ یا همون طلاسفید زیباتر میشه برا تیپ شما
    البته این نظر من بود عزیزم
    موفق باشی
    کاشکی که میشه تو بگی خونتو جمع کن و بیا
    رها بکن زندگی و بیا به مشهدالرضا

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    144
    پسند کرده
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط M.Honarvar
    سلام به دوستای گل مامی سایتی دوستان یادتونه من میخواستم سارافون بخرم ولی هیچ چیز قشنگی پیدا نکردم به همین دلیل نگرفتم حالا امداد غیبی رسید عموم چند هفته پیش رفته بود بلژیک و از اونجا برای من یه سارافون خیلی قشنگ سوغات آورده بدون اینکه من بهش بگم.حالا از شما نظر میخوام که چه جوری شال و کیف و کفش ولاک ناخن و... رو باهاش ست کنم آهان راستی بچه ها برای این سارافون کمربند رنگ نارنجی بگیرم قشنگ میشه؟زیر سارافون مشکی بگیرم؟و هرچیزی که به نظرتون میتونه زیباترش کنه بگید فقط یکم سریع تر چون یک مهمونی در پیش داریم آهان یه چیزی بگم رنگ پایین سارافون رنگ سال هست ولی تو عکس زیاد جالب نیست پیشاپیش ممنون از راهنماییتون
    اینم از عکسش:

سلام عزیزم
    سارافونت خیلییییییییی قشنگه
    اما به نظر من اگه کمربندت نارنجی نباشه بهتره
    مثلا طلایی یا مشکی
    زیر سارافونیت,لاکت و کیفو کفشتم با کمربندت ست کن گلم
    هرکجا هستم باشم آسمان مال من است

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    247
    پسند کرده
    0

[quote=M.Honarvar]
    نقل قول نوشته اصلی توسط eglantine31
    نقل قول نوشته اصلی توسط "M.Honarvar":213032v6
    سلام عزیزم مرسی از نظرتون ولی اگه پست های قبلی منو دیده باشید من گفته بودم که 14 سالمه و برای سن 14 سالگی یکم طلایی و مشکی سنگین نیست؟؟؟؟

دوستان گفتم فوری جواب بدیییید
    [/quote:213032v6]

دوستم میتونی زیر سارافونیتو با رنگ پایین سارافونت ست کنی ... کیف و کفش هم میتونی مشکی - قهوه ای دخترونه که من خیلی دیدم بپوشی ...
    ولی کمربند مشکی باشه بهتره ... یه چیزی تو مایه های کمربندهای منگو نمیدونم دیدی یا نه ....
    don't cry over anyone who won't cry over you

romina joon آواتار ها
    میزان امتیاز
    82
    پسند شده
    6311
    پسند کرده
    6050

نقل قول نوشته اصلی توسط noosheen
    سلام دوستای خوش سلیقه....
    بالاخره منم اومدم اینجا راهنمایی بگیرم
    خب...داستان اینطوریه که من یه هفته دیگه باید تو یه کنگره کشوری و مهم مقاله م رو به صورت سخنرانی ارائه بدم....حالا موندم چه تیپی بزنم؟ اسپرت؟ خانومانه؟ موندم به خدا...از طرفی هم این کنگره خیلی مهمه و همه اساتید و دانشجو ها از همه جای کشور هستند و منم اولین بارمه...خلاصه میخوام اگه ارائه م خوب نباشه حداقل تیپم خوب باشه
    من 26 سالمه...اندامم متوسط( سایز38) قد 165
    حالا به نظرتون چه کنم؟
    دوست عزیزم به نظر من تو این جور مراسمات باید تیپ رسمی و اتو کشیده زد.دوست من برای ارائه پایان نامش تیپش این بود
    یه مانتو شلوار طوسی که شلوارش تیره تر بود از این مدل کتی ها تا رو زانو(قهوه ایم قشنگ میشه اما طوسی همیشه برای من باکلاس بوده) و یه کفشمشکی براق و البته پاشنه بلند.یه مقنعه مشکی که زیرش یه هد ساتن براق طوسی زده بود و کیفشم یه کیف ورنی بزرگ حجم دار.
    امیدوارم موفق باشی

sepidar_194 آواتار ها
    میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    906
    پسند کرده
    3609

نقل قول نوشته اصلی توسط noosheen
    سلام دوستای خوش سلیقه....
    بالاخره منم اومدم اینجا راهنمایی بگیرم
    خب...داستان اینطوریه که من یه هفته دیگه باید تو یه کنگره کشوری و مهم مقاله م رو به صورت سخنرانی ارائه بدم....حالا موندم چه تیپی بزنم؟ اسپرت؟ خانومانه؟ موندم به خدا...از طرفی هم این کنگره خیلی مهمه و همه اساتید و دانشجو ها از همه جای کشور هستند و منم اولین بارمه...خلاصه میخوام اگه ارائه م خوب نباشه حداقل تیپم خوب باشه
    من 26 سالمه...اندامم متوسط( سایز38) قد 165
    حالا به نظرتون چه کنم؟
    سلام عزیزم.منم اولین بار خیلی استرس داشتم . سعی کن لباس رسمی بپوشی . معمولا همه این طوری می پوشن . مثل لباسایی که توی دانشگاه می پوشیم یه خورده شیک تر. البته من تیپ اسپرتم دیدم ولی به نظرم تیپ رسمی به ارائه دهنده یک ابهت خاصی میده. موفق باشی.

• بانک بند ناف