نظر سنجی 76 امین مسابقه عکاسی مکمل
شارژ کلوب هاي مامي سايت
بازارچه کالاي دست دوم رسانه مامي سايت
Like Tree3045Likes

موضوع: خوش سلیقه ها: پرسش، پاسخ و تبادل نظر برای خوشتیپ ماندن

نمایش نتایج: از 1,841 به 1,848 از 5366
    عضو خانواده بزرگ مامی سایت
    aftab shiraz آواتار ها
    میزان امتیاز
    62
    پسند شده
    11067
    پسند کرده
    5911

Re: اجتماع خوش سلیقه ها.. مشاوره برای بهتر بودن و خوشتیپ مان

[quote=M.Honarvar]
    نقل قول نوشته اصلی توسط "M.Honarvar":1jhowne7
    سلام دوستای خوبم ببخشید باز مزاحمتون میشم یه راهنمایی میخوام به نظرتون لاک ناخن چه رنگی خوبه؟ نمیخوام

رنگش خیلی تو چشم باشه و البته نمیخوام خیلی هم بی روح باشه راستی اگه مارک خوبی میشناسید بگید چون من

تو شهرستانم و اینجا هم مارک های خوبی نداره راستی نمیخوام با چیزی ست کنم یه دنیا ممنونم از همه تون فقط

اگه میشه سریع چون برا پنج شنبه میخوام تو رو خدا رنگ های قشنگی بگید که وقتی خریدم پشیمون

نشم؟؟؟؟؟؟؟؟؟ نظر خوب بدید دخترای خوب
    خوب نظر بدید دیگه مرسی
    [/quote:1jhowne7]

هنرور جون لاک مارک مای خیلی عالی و با کیفیت هست رنگای خوشگلی هم داره آخه شما خودت باید ببین چه رنگی به پوست دستت میاد عزیزم اماالان رنگای مات خیلی رو بورسه و اکثرا هم که فرنچ میکنن ببین چی بدستت میاد ؟
    شکست تو درست زمانی اغاز میشود که در پی راضی کردن دیگران برآیی .

2. بانک بند ناف
    romina joon آواتار ها
    میزان امتیاز
    82
    پسند شده
    6311
    پسند کرده
    6050

نقل قول نوشته اصلی توسط شیرین ب
    ممنون از راهنمایت..نه شال مکه ای نیست..از این نخی نازکا که تازگی مد شده طرحایه شلوغ داره.بعدشم من مدل ایرانی میخاستم نه عربی.
    عزیزم اینو ببین

بعدشم من تا بحال مدل ایرانی نشنیدم.من همیشه شال به مدلهای عربی و روسری رو به مدلهای ترکی میبندم ادعایی هم ندارم که متخصصمولی تا بحال مدل ایرانی نشنیدم چون اصلا این مدل حجاب مال ایرانی ها نبوده اصلیتش.
    امیدوارم تونسته باشم کمکت کنم.بدرود

میزان امتیاز
    2
    پسند شده
    1145
    پسند کرده
    1254

[quote=شاهزاده خانم]
    نقل قول نوشته اصلی توسط "شاهزاده خانم":m719q6lw
    من موهامون كوتاه كردم قبلا كه جلو موهام بلند بود خيلي خوب حالت مي گرفت ولي الان نمي دونم چكارش كنم .
    لطفا يه چند تا مدل حالت موي جلوي سر با روسري يا شال بذاريد برام مرسي
    اگه پيشنهادي هم داريد خريدارم با كمال ميل
    [/quote:m719q6lw]
    دوست جون موهاتو تا چه حد کوتاه کردی؟خب خوشمل سشوارش بکش یا با اتو صافش کن.یا زل بزن درستش کن زیر روسری.من الام موهای خودم عروسکیه.جلوم که حالت چتریه.از کنار باز میکنم.کناراشم بلنده یا فر میکنم یا صاف بامزه میشه.نمیدونم موهاتون مدلش چیه خو
    به نام من.به نام تو.به نام صداهایمان که روزی به هم خواهند رسید...

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    0
    پسند کرده
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط شیرین ب
    من یه شال از این حریرایه خیلی بزرگ و نازک گرفتم میشه چند مدل بستن شال پیشنهادکنید...از بس قواره بزرگه موندم چجوری ببندم خانومارو میبینم که خیلی قشنگ ومنظم شالو بستن :(منم میخام خب

منم روز اول با شالم همین مشکلو داشتم خیلی بزرگه خب

اما من طرحو رنگشو دوست داشتم ظریفه، تیپه سنتی ام میزنم باهاش

یه سمتشو خیلی بزرگتر میگیرم و تقریبا جلو سینم ازین شونه به اون شونه پخشش میکنم، نوکشم رسما تا روزانوم میاد از جلو ، خودم این حاتشو دوست دارم، کلا رنگ رنگی میشه ادم

اونورم ساده به حالته جمع شده از روی این شونه میندازم رو انویکی، اینجوری زیبایی و رنگاورنگی ایش خیلی به چشم میاد

خیلیارو دیدم تو مترو حتی، بهم میگن چه شالتون خوشگله یا بهتون میاد

توضیحش سخته خب شیرین امیدوارم گویا باشه وگرنه خب دعا کن کابلم پیدا شه، اما این شالا چون خودشون جلوشون کافیه لازم نیست مدله خفنی بهشون بدی به نظرم باید یک کاری کنی که همه ی زیباییشون در نظر اول دیده بشه

من اینکار به ذهنم رسید، اما مدلای جدیدم دوستان پیشنهاد بدن مام استفاده میکنیم

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    1
    پسند کرده
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط saeedeh64
    سلام به همه دوستاي گلم
    بالاخره بعد كلي گشتن لباس گرفتم ميشه حالا لطفا نظر بديد براي بقيه اش...يه مدل كت هم ميخوام واسش كه زيباييشو نگيره!!!
    البته اصلا يه چيز ديگه مد نظرم بود اما نيافتم هرچي گشتم.
    خودم واسه رنگ كيف و كفش سفيد يا نقره اي مد نظرمه.چطوره؟
    رنگ مو و آرايش و مدل هم پيشنهاد بديد ممنون ميشم.
    http://www.mamipic.com/share-6510_502B3F23.html
    عزیزم لباست مبارک باشه فکر می کنم چون لباست چین داره با کت خوب نشه .
    با کفش نقره ای خوب میشه با کفش همرنگ لباست هم بپوشی قشنگ میشه با مشکی هم بد نمیشه( کیت میدلتون رو یادته)
    موهاتم شینیون کن با ارایش نقره ای رنگ مو هم نظر من رو مشکیه ولی خودت بهتر می دونی چه رنگی بهت بیشتر میاد.

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    1
    پسند کرده
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط ماناسهیل
    سلام دوستان

من شب جمعه افطاری مختلطونه دعوتم و حالا که باردارم موندم که چی بپوشم البته شکمم زیاد بزرگ نیست ولی معذرت میخوام باسنم بزرگ شده و هر لباسی رو نمیتونم بپوشم . از پانچو خیلی بدم میاد چون به نظر درشت تر نشونم میده میترسم پیراهن بلندو گشاد بپوشم مسخره به نظر بیام ....ترجیح میدم مانتومو از تنم در نیارم !
    عزیزم اگه یه سارافون با زیر سارافونی و دامن یا جوراب بپوشی با رنگهای شاد و جالب خوبه چون یک چیزی بین مانتو و لباس و می تونی با همون تو مهمونی باشی.

nasim* آواتار ها
    میزان امتیاز
    22
    پسند شده
    945
    پسند کرده
    808

نقل قول نوشته اصلی توسط مام بهار

اینو کسی بلده؟

شال رو برده پشت سرش . دو تا طرفش رو پیچیده دور هم و آورده جلوی گلوش .
    مثل وقتی از حموم میایم و حوله رو دور موها میپیچیم
    از کدام راه قرار است که بیایی ؟!

میزان امتیاز
    2
    پسند شده
    1145
    پسند کرده
    1254

[BLOCKQUOTE]چه لباسهایی شما را لاغرتر نشان می دهند؟[/BLOCKQUOTE]

خیلی خوب می شد اگر شما هم یک عصای جادویی داشتید و در یک چشم برهم زدن لاغر می شدید ! اما متاسفانه عصای جادویی وجود ندارد .. اما بعضی لباسها شما را کوچکتر و لاغرتر از آنچه که هستید نشان می دهند! پس برای اینکه لاغرتر به نظر برسید ، لباس مناسب انتخاب کنید.
    لباسهای بلند انتخاب کنید
    قد بلند ، شما را لاغرتر نشان می دهد پس سعی کنید لباسهایی بپوشید که قد شما را بلندتر نشان دهند. برای مثال اگر یک دامن و یا پیراهن بلند با کفشهای پاشنه بلند بپوشید کمی بلندتر از آنچه که هستید به نظر می رسید و در نتیجه بقیه بدن شما لاغرتر به نظر می رسد. استفاده از تزئینات عمودی و یا حتی یک گردنبند و یا شال بلند و عمودی سبک نیز به بلندتر نشان دادن قدتان کمک می کند.
    لباسی بپوشید که در قسمت کمر تنگتر شود
    اگر لباسی بپوشید که در قسمت کمر تنگتر شود کمی لاغرتر به نظر می رسید و بقیه تصور می کنند که چند پوند وزن کم کرده اید. به دنبال لباسهایی باشید که شبیه ساعت شنی هستند و در قسمت وسط باریکتر می شوند . این نوع لباسها همه قسمتهای چاق بدن شما را می پوشانند و کمرتان را باریکتر نشان می دهند و به این ترتیب باعث می شوند که بقیه بدن شما لاغرتر به نظر برسد. اگر لباس شما چنین خصوصیتی ندارد و در قسمت کمر باریکتر نمی شود از یک کمربند استفاده کنید.
    به رنگ لباس توجه کنید
    شاید باور نکنید اما چیزهای ساده مثل رنگ و طرح لباس هم در ظاهر شما تاثیر بسیار زیادی دارد.اگر می خواهید لاغرتر و کوچکتر به نظر برسید از رنگهای تیره مات و طرحهای عمودی رو به پایین استفاده کنید. البته منظورمان این نیست که شما باید همیشه لباسهای تیره و سیاه بپوشید . اگر قسمت پایین بدنتان چاقتر از قسمت بالای بدنتان است لباسی انتخاب کنید که قسمت پایین آن رنگ مات و تیره داشته باشد و قسمت بالای آن طرح دار باشد و بر عکس.
    لباسهای یکسره بپوشید
    لباسهای یکسره مثل پیراهن سایز واقعی شما را نشان نمی دهند و باعث می شوند لاغرتر به نظر برسید. پس به جای پوشیدن بلوز و دامن و یا شلور از پیراهنهای یکسره استفاده کنید. این نوع پیراهنها شکم و بقیه قسمتهای چاق بدن شما را می پوشانند
    به نام من.به نام تو.به نام صداهایمان که روزی به هم خواهند رسید...