نظر سنجی 76 امین مسابقه عکاسی مکمل
شارژ کلوب هاي مامي سايت
بازارچه کالاي دست دوم رسانه مامي سايت
Like Tree3045Likes

موضوع: خوش سلیقه ها: پرسش، پاسخ و تبادل نظر برای خوشتیپ ماندن

نمایش نتایج: از 1,833 به 1,840 از 5366
    عضو خانواده بزرگ مامی سایت
    (ziba) آواتار ها
    زيبا
    نوشته های وبلاگ
    25
    میزان امتیاز
    470
    پسند شده
    18101
    پسند کرده
    17204

Re: اجتماع خوش سلیقه ها.. مشاوره برای بهتر بودن و خوشتیپ مان

سعيده جان لباست خيلي قشنگه به نظر من با كيف و كفش سفيد و نقره اي خوب ست ميشه . به آرايشگرت هم بگو سايه و .. اينا رو هماهنگ با رنگ لباست انتخاب كنه
    مبارك باشه

نقل قول نوشته اصلی توسط azmil
    مبارکه سعیده جونم.ایشااله که حسابی بهت خوش بگذره خانومی

رنگ لباست که من عاشقشم و امسالم که مده

به نظرم رنگ کیف و کفش سفید باشه قشنگه.البته نقره ای هم با کارهای لباست ست میشه

رنگ مو و آرایش ،هر رنگی و نوع آرایشی که به چهره ات بیاد و مسلما خودت بهتر میدونی. در مورد مدل مو هم به نظرم موهاتو شنیون کاملا بسته بکن.یعنی همه موهاتو جمع کن

نقل قول نوشته اصلی توسط شاهزاده خانم
    سعيده جون مبارك باشه به نظر من كه با كفش نقره اي ست كن چون با لباست هماهنگه و بعد مي توني با لباسهاي ديگه هم بپوشي كلا كيف و كفش نقره اي با مشكي و سفيد هم خيلي خوب ست مي شه چون روي شونه هات هم بند لباس هست موهات هم جمع و باز خوشكل مي شه و هم باز
    رنگ مو هم اگه زمينه موهات تيره باشه و روش هايلايت سورمه اي يا ابي بكني قشنگ مي شه و اگه دوست نداري مي توني كاملا قهوه اي روشن كني

نقل قول نوشته اصلی توسط anooshe
    سعيده جون بسيار لباست شيكه....مباركت باشه عزيزم.... به نظر من كيف و كفشت رو نقره اي بخر... به لباست بيشتر مياد و در ضمن مجلسي تر هم هست مخصوصا واسه شما كه خواهر عروس هم هستي
    موهاتم اگه ميخواي رنگ كني قهوه اي روشن باشه... و مدل جمع خيلي خيلي خيلي ساده...ازين مدل فرحي ها كه خيلي مده...تو مشهد كه مده...اونجا رو خبر ندارم

نقل قول نوشته اصلی توسط anooshe
    سعيده جون كت آماده تو بازار دارن...من همه جوره رو ديدم...ميدوني مدلش كوتاهه فقط تا زير سينه رو ميپوشونه كه زيبايي لباست گرفته نشه...آستين دار هم هست...بچه ها عكسشو زياد گذاشتن تو اين تاپيك اما نميدونم كجاست تا راهنماييت كنم...شرمنده
    بر آنچه گذشت، آنچه شكست و آنچه نشد، حسرت نخور
    زندگي اگر آسان بود با گريه آغاز نمي شد . (دكتر شريعتي)

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    92
    پسند کرده
    0

من موهامون كوتاه كردم قبلا كه جلو موهام بلند بود خيلي خوب حالت مي گرفت ولي الان نمي دونم چكارش كنم .
    لطفا يه چند تا مدل حالت موي جلوي سر با روسري يا شال بذاريد برام مرسي
    اگه پيشنهادي هم داريد خريدارم با كمال ميل
    ***خداوند بهترينهاي خود را به آنهايي مي بخشد كه حق انتخاب خود را به او مي سپارند ***

*سایه روشن* آواتار ها
    نیوشا
    میزان امتیاز
    32
    پسند شده
    24445
    پسند کرده
    30047

نقل قول نوشته اصلی توسط saeedeh64
    ممنون از همگي...كسي مدل واسه كت نداره دوستان؟
    مبارکه سعیده جان لباست بسیور شیکه

برای حجاب روش هم به نظر من یه شال بلند حریر یا ... که مدل لباستو خراب نکنه و برای پوشش باهاش ست کنی شیک تر از کت میشه ....

بازم نظر دوستان چی باشه گلم

anooshe آواتار ها
    میزان امتیاز
    3
    پسند شده
    255
    پسند کرده
    36

سعيده جون اينو ببين شايد به دردت بخوره....

كت يه چيزي شبيه اين...يكم يقه ساده تر باشه...البته اين پارچه اش دانتله ...شما ساتن براق بكير

مدیر انجمن
    Negara آواتار ها
    نوشته های وبلاگ
    6
    میزان امتیاز
    62
    پسند شده
    8134
    پسند کرده
    7504

نقل قول نوشته اصلی توسط ماناسهیل
    سلام دوستان

من شب جمعه افطاری مختلطونه دعوتم و حالا که باردارم موندم که چی بپوشم البته شکمم زیاد بزرگ نیست ولی معذرت میخوام باسنم بزرگ شده و هر لباسی رو نمیتونم بپوشم . از پانچو خیلی بدم میاد چون به نظر درشت تر نشونم میده میترسم پیراهن بلندو گشاد بپوشم مسخره به نظر بیام ....ترجیح میدم مانتومو از تنم در نیارم !

مانا جون لباس از بالا گشاد و بلند بد میشه اما شیک ترین لباسهای بارداری مجلسی از زیر سینه چین می خورن. این مدلها رو ببین. می تونی بدوزی بالاشم پوشیده بگیری یا حتی یکی از چیزایی که داری رو به این شکل در بیاری.

چی نپوشیم؟

chi-napooshim.com

شیرین ب آواتار ها
    میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    16
    پسند کرده
    43

[quote=mina_m]
    نقل قول نوشته اصلی توسط "شیرین ب":34jh1yx9
    من یه شال از این حریرایه خیلی بزرگ و نازک گرفتم میشه چند مدل بستن شال پیشنهادکنید...از بس قواره بزرگه موندم چجوری ببندم خانومارو میبینم که خیلی قشنگ ومنظم شالو بستن :(منم میخام خب
    روسری یا شال؟من شال بزرگ ندیدم.اما روسری دیدم که مدلهای مختلف میبندن پشت گردن[/quote:34jh1yx9]
    شال!همیناکه خیلی پهنه.عرضش 60 سانته.نازک ولطیفه طرحدارم هست .رنگش سبزه خیلی خوشگله فقط نمیدونم چجوری ببندم که شیک باشه
    مهمترین2 روز زندگی تو روزی است که به دنیا می آیی و روزی است که دلیل به دنیا آمدنت را بفهمی.

leyli آواتار ها
    مریم
    میزان امتیاز
    4
    پسند شده
    502
    پسند کرده
    25

نقل قول نوشته اصلی توسط saeedeh64
    سلام به همه دوستاي گلم
    بالاخره بعد كلي گشتن لباس گرفتم ميشه حالا لطفا نظر بديد براي بقيه اش...يه مدل كت هم ميخوام واسش كه زيباييشو نگيره!!!
    البته اصلا يه چيز ديگه مد نظرم بود اما نيافتم هرچي گشتم.
    خودم واسه رنگ كيف و كفش سفيد يا نقره اي مد نظرمه.چطوره؟
    رنگ مو و آرايش و مدل هم پيشنهاد بديد ممنون ميشم.
    http://www.mamipic.com/share-6510_502B3F23.html
    سعیده جان مبارکت باشه عزیزم
    من توصیه میکنم حتما با یک لباس زیر خیلی خوب و محکم بپوشش و حتما از بند نامرئی استفاده کن تا لباست ایست بهتری داشته باشه. البته میدونم لباس رو واسه اینکه ما ببینیم همینطوری پوشیدی
    برای حجاب مثل همون روسری که صفحه پیش من گذاشتم اگر بتونی پیدا کنی، حجابش خیلی عالیه، یا خودت یه دونه با حریر همون شکلی بدوز و پائینش ریشه های منجوق نقره ای بزن، فوق العاده شیک میشه
    برای کیف و کفش همون نقره ای که دوستان گفتند عالی میشه، مخصوصا اگر جنس براق ( لمه) بخری
    در مورد موهات یک پیشنهاد دارم البته من حواسم نبود لباس رو برای چه مراسمی خریدی اما به نظر من اگر اهل ریسک هستی و آرایشگر خوب سراغ داری موهات رو رنگ سورمه ای بزن، یک سورمه ای خیلی تیره اگر بتونه برات در بیاره واقعا خاص میشی و همه از دیدنت اینطوری منظورم توی این مایه هست

هم میتونی کلا رنگ کنی، هم میتونی هایلایت کنی.
    من خودم برای مراسمی که قبل ماه رمضون داشتیم، لباسم بنفش بود، موهام رو شرابی بنفش زدم عاااااااااااااااااااااااا لی شده بود
    خوبی این رنگای فانتزی اینه که بعد از شستن به رنگ فندقی در میاد و نیاز نیست دوباره رنگ کنی
    اگر هم اهل ریسک نیستی رنگ فندقی- نسکافه ای سنگین و قشنگ میشه
    در مورد آرایش !
    اصلن اجازه ندی آرایشگر از آبی روشن یا نقره ای برات استفاده کنه چون قیافه ات پف آلود و خسته به نظر میاد و توی همه عکسها هم زشت میشی. همین آبی تیره با رنگ سبز-طلایی اگر کار بشه عالی در میاد ( میشه مثل پر طاووس)
    این بود انشای من

romina joon آواتار ها
    میزان امتیاز
    82
    پسند شده
    6311
    پسند کرده
    6050

[quote=mina_m]
    نقل قول نوشته اصلی توسط "شیرین ب":1ofne2ol
    من یه شال از این حریرایه خیلی بزرگ و نازک گرفتم میشه چند مدل بستن شال پیشنهادکنید...از بس قواره بزرگه موندم چجوری ببندم خانومارو میبینم که خیلی قشنگ ومنظم شالو بستن :(منم میخام خب
    روسری یا شال؟من شال بزرگ ندیدم.اما روسری دیدم که مدلهای مختلف میبندن پشت گردن[/quote:1ofne2ol]
    دوست خوبم اینجا رو ببین بعضی مدلاش خوبن واسه این نوع شالها.
    http://www.mamisite.com/forum/viewto...=1112&start=40
    درضمن تو نت هم سرچ کن بستن شال عربی اونجا هم مدلهای خوبی میبینی.
    راستی فک میکنم این شالا که میگی همون شالای مکه باشه.درسته؟اگه اره بهتره کاملا دولاش کنی بعد مدل بدی.

• بانک بند ناف