نظر سنجی 76 امین مسابقه عکاسی مکمل
شارژ کلوب هاي مامي سايت
بازارچه کالاي دست دوم رسانه مامي سايت
Like Tree3045Likes

موضوع: خوش سلیقه ها: پرسش، پاسخ و تبادل نظر برای خوشتیپ ماندن

نمایش نتایج: از 1,817 به 1,824 از 5366
    عضو خانواده بزرگ مامی سایت

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    1
    پسند کرده
    0

Re: اجتماع خوش سلیقه ها.. مشاوره برای بهتر بودن و خوشتیپ مان

نقل قول نوشته اصلی توسط sanaz..
    سلام دوستان
    موهای من تقریبا ل خ ت ه و شوشو گیر داده که چند وقتیه که هیچ تحولی در خودت ایجاد نکردی یه سال و نیم پیش دکلره و رنگ کردم الان نصف دکلره ها رفته و نصفش مونده برای همین مجبورم هر بار روشو یه رنگی بزنم تا اون رنگ زرد مزخرف از بین بره
    اولین گزینه اینه که شوشو عاشق موی فره و من طی تحقیقات در این سایت و امروز صبح توی چند تا آرایشگاه به این نتیجه رسیدم که با دکلره ای که موهام داره فر منتفی می شه(آخ در این قسمت دلم واسه شوشو کباف شد رفت)
    خوب گزینه ی دوم می شه رنگ که من دیگه نمی خوام دکلره کنم یعنی متنفر شدم از دکلره به خدا برای همین به آرایشگر گفتم یه کاری کنه بدونه دکلره تا جایی که می شه رنگ موهام روشن شه
    یعنی می شه این رنگی بشه؟!

یا حتی از این روشن تر
    یا یه رنگ دیگه به این روشنی؟!
    بعد می رسیم به مدل مو
    موهای من بلنده و تقریبا هیچ مدلی نداره چند وقتی فرق کج می زدم بعد دوباره برگشتم به همون حالت اول
    فعلا که بالا می زنم
    یه مدل خوشجل هم بدین واسه جلوی موهام نمی خوام پشت مو کوتاه بشه
    خلاصه هر کاری که فکر می کنین می شه برای تغییر انجام داد پیشنهاد بدید لطفا
    لطفا هر چه سریع تر راهنمایی بفرمایید دوستان
    برای فر کردن مو یک پیشنهاد دارم از بیگودی جادویی استفاده کن هم استفاده اش راحته هم مو رو هم خراب نمی کنه فرشم قشنگ در میاد.
    بچه ها یک سوال دارم چرا اینجا هیچ خبری از زلزله نیست شوکه شدم بخدا!!!!!!!

میزان امتیاز
    2
    پسند شده
    1145
    پسند کرده
    1254

نقل قول نوشته اصلی توسط laya.sd
    سلام به همه!!
    یه مانتوی کالباسی دارم،مدل داره و ساده نیس..برای تیپ اسپرت چیا باهاش ست کنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
    مرسی
    لعیاجون کالباسی خیلی رنگه نازیه.عکس مدل ناتوتو بزار تا کاملا راهنماییت کنیمولی من خودم مانتوم بلنده سورمه ای با لگینگ سورمه ای و کفش کالج کالباسی و وکیف کالاس کج و روسریه سورمه ای کالباسی بزرگ ست کردم خیلیم اسپرته.حالا عکس بزار.با قهوه ای هم قشنگ میشه کلباسی
    به نام من.به نام تو.به نام صداهایمان که روزی به هم خواهند رسید...

aftab shiraz آواتار ها
    میزان امتیاز
    62
    پسند شده
    11067
    پسند کرده
    5910

نقل قول نوشته اصلی توسط sokoot111
    برای فر کردن مو یک پیشنهاد دارم از بیگودی جادویی استفاده کن هم استفاده اش راحته هم مو رو هم خراب نمی کنه فرشم قشنگ در میاد.
    این بیگودی جادویی چجوریه بچه ها من موهام فوق العاده لخته و خیلی اذیت میشم برای مهمونی ها برای موی پر چنتاشو باید داشته باشیم ؟ ضمن اینکه خیلی هم زود حالت موهام از دست میره . ازین فر عربی ها هم دارم اما اگه تافتو روش خالی نکنم جواب نمیده منم بدم میاد موهام خیلی بهم بچسبه
    شکست تو درست زمانی اغاز میشود که در پی راضی کردن دیگران برآیی .

مدیر انجمن
    Negara آواتار ها
    نوشته های وبلاگ
    6
    میزان امتیاز
    62
    پسند شده
    8135
    پسند کرده
    7504

[quote=aftab shiraz]
    نقل قول نوشته اصلی توسط sokoot111
    نقل قول نوشته اصلی توسط "sanaz..":2a5mjs5i
    سلام دوستان
    موهای من تقریبا ل خ ت ه و شوشو گیر داده که چند وقتیه که هیچ تحولی در خودت ایجاد نکردی
    [/quote:2a5mjs5i]

من در مورد رنگ چیزی نمی دونم اما آرایشگرم معمولا می شنوم داره به بقیه مشتریاش می گه بیا به جای دکلره برات دکوپاژ کنم. می تونی راجع به دکوپاژ تحقیق کنی.
    در مورد مدل مو برو لیر layer بزن که تیز تیزی درست کنی رو به جلو با چتری کج کم پشت. چهره ات زمین تا آسمون عوض می شه و باز می شه تازه کسی نمی فهمه دقیقا چی کار کرده ای.. من فردا وقت گرفته ام دارم می رم همین مدلو برای بار دوم کوپ کنم.

چند تا عکس از این مدل و روشهای درست کردنش

چی نپوشیم؟

chi-napooshim.com

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    0
    پسند کرده
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط sanaz..
    سلام دوستان
    موهای من تقریبا ل خ ت ه و شوشو گیر داده که چند وقتیه که هیچ تحولی در خودت ایجاد نکردی یه سال و نیم پیش دکلره و رنگ کردم الان نصف دکلره ها رفته و نصفش مونده برای همین مجبورم هر بار روشو یه رنگی بزنم تا اون رنگ زرد مزخرف از بین بره
    ......
    بعد می رسیم به مدل مو
    موهای من بلنده و تقریبا هیچ مدلی نداره چند وقتی فرق کج می زدم بعد دوباره برگشتم به همون حالت اول
    فعلا که بالا می زنم
    یه مدل خوشجل هم بدین واسه جلوی موهام نمی خوام پشت مو کوتاه بشه
    خلاصه هر کاری که فکر می کنین می شه برای تغییر انجام داد پیشنهاد بدید لطفا
    لطفا هر چه سریع تر راهنمایی بفرمایید دوستان
    موهاتو از حموم که میای آبشو بگیر کامل با حوله، بعد مووس بزن، بعد بکن توش تیکه تیکه
    بعدم خشک شه منگوله منگوله میشه
    مثه تافت چندشو چسبناک نیست، میتونی توش دست کنی، اما خب به نرمیه موی عادیم نیست
    از 3-4 سانت مونده به ریشه ام موس بزن،که موهات خفه نشه

fafa2 آواتار ها
    میزان امتیاز
    12
    پسند شده
    2854
    پسند کرده
    1065

نقل قول نوشته اصلی توسط shermine
    سلام یه سوال دارم . من یه پارچه دارم ازینا که روش با ملیله و پولک کار شده ازین پارچه ها که زیر چرخ نمیره باید با دست بدوزن . میخوام برای عروسی برادرشوهرم بدوزم. ظاهرا نمیشه مدل خاصی بهش بدم . میخواستم تنگ بدوزم آستین حلقه ای تا سر زانو. با یه کت ساتن ازروش. حالا میخوام بدونم این مدلی که گفتم خوبه هست یا نه؟ و اینکه اگه نخوام کت بدوزم میشه از روش کمربند ببندم؟ اصلا کمربند با اینجور پارچه ها جور درمیاد یا نه؟

عزيزم كي گفته اين پارچه ها زير دوخت نميرن؟ براي اين نوع پارچه قسمتهاي دوخت را اول بايد كوك بزني تا معلوم بشه بعد دو تا راه داري:يا اينقدر شلوغه كه اگه يه رديف منجوق مليله اش نباشه معلوم نميشه.كه در اين صورت همون رد چرخ را با گوشكوب بكوبون رو مليله ها تا خورد بشن بعد با خيال راحت چرخ كن.البته پارچه را سوراخ نكني ها!
    يا اينكه سنگهاش خيلي قشنگن و حيفتون مياد.در اين صورت دونه دونه مسير دوخت را مليله ها را در بيارين و بعد از دوخت به نقاط باقي مونده بدوزين.
    مامانم با اين دو روش چندين لباس مجلسي دوخته.
    خواستي يه سر هم برو تاپيك خياطي

در مورد كمر بند هم خوب ميشه به نظرم
    افوض امری الی الله . . . ... . . . ان الله بصیر بالعباد

میزان امتیاز
    2
    پسند شده
    1145
    پسند کرده
    1254

[quote=laya.sd][quote="mina_m":6h4wvqvs]
    نقل قول نوشته اصلی توسط "laya.sd":6h4wvqvs
    سلام به همه!!
    یه مانتوی کالباسی دارم،مدل داره و ساده نیس..برای تیپ اسپرت چیا باهاش ست کنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
    مرسی
    لعیاجون کالباسی خیلی رنگه نازیه.عکس مدل ناتوتو بزار تا کاملا راهنماییت کنیمولی من خودم مانتوم بلنده سورمه ای با لگینگ سورمه ای و کفش کالج کالباسی و وکیف کالاس کج و روسریه سورمه ای کالباسی بزرگ ست کردم خیلیم اسپرته.حالا عکس بزار.با قهوه ای هم قشنگ میشه کلباسی[/quote:6h4wvqvs]

مرسي بابت راهنمايي
    پس به نظرت با لي سورمه اي شال طرحدار سورمه اي كالباسي و كالج و كيف كالباسي خوبه؟يا كفش و يه رنگ ديگه بگيرم خيلي كالباس ميشم؟براي روسري يا شال چي مده بجز اين روسري هاي خيلي بزرگگگگ؟؟؟!!!!
    ببخشيد كابل دوربينم ماهها ست كه گم شده[/quote:6h4wvqvs]
    عزیزم توسی هم به کالباسی میاد میتونی مثلا این رنگم داخل ترکیبت کنی.میتونی روسریتو ساده سورمه ای بگیری مثلا.یا شال ساده.الان این روسری بزرگا که مدلهای مختلف دور گردنی میبندن مده وشالهای دورنگ.بازم امیدوارم بقه کمک کنن چیزی جدید روسری ندیدم.
    به نام من.به نام تو.به نام صداهایمان که روزی به هم خواهند رسید...

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    144
    پسند کرده
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط sabayasna mama
    سلام اخرشهریور جشن ازدواج داداشم است ولی هنوز هیچ لباسی ندوختم اصلا نمیدونم چی مده اخه خیلی وقته عروسی تو فامیلا نداشتیم لطفا بچه های با سلیقه راهنماییم کنید قدم 156 وزنم 58 کمی هنوز تو ناحیه شکم اضافه وزن دارم راستی دو تا دختر 5ساله و 7 ماهه دارم بنظرتون قشنگ میشه سه تایی ست کنیم البته منظورم رنگ لباسه لطفا فوری

سلام عزیزم
    لباس پشت بلند و جلو کوتاه خیلی قشنگه
    رنگ لباستم اگه با دخترات یکی نیاشه خیلی بهتره
    البته ابن نظر منه
    دخترات جفت باشن بهتری
    مثلا تو خواهرشوهریباید تک باشی
    هرکجا هستم باشم آسمان مال من است

• بانک بند ناف