نظر سنجی 76 امین مسابقه عکاسی مکمل
شارژ کلوب هاي مامي سايت
بازارچه کالاي دست دوم رسانه مامي سايت
Like Tree3045Likes

موضوع: خوش سلیقه ها: پرسش، پاسخ و تبادل نظر برای خوشتیپ ماندن

نمایش نتایج: از 1,801 به 1,808 از 5366
    عضو خانواده بزرگ مامی سایت
    mahdieh7 آواتار ها
    میزان امتیاز
    9
    پسند شده
    2290
    پسند کرده
    2357

Re: اجتماع خوش سلیقه ها.. مشاوره برای بهتر بودن و خوشتیپ مان

نقل قول نوشته اصلی توسط mina_m
    عزیزم میتونی فقط مرتبش کنی.به ارایشگا بگو واست فقط مرتبش کنن با قیچی.بازم میل خودت و عرف شهر و جامعه ای رو که توش درس میخونی رو نگاه کن.اما زمان ما که دانشگاه میرفتیم(ورودی 83 بودم)همه برداشته بودن.واگه کسی این وسط برنداشته بود و بعدا بر میداشت همه فک میکردن ازدواج کرده تا مدتها بهش میگفتن یا درگوش همدیگه میگفتن شوهر کرده هایا اینکه میگفتن نگا کن تا رسید تو دانشگاه جا به جا شد ترم اول یادتونه چه شکلی بودالبته این رفتارها اصلا خووب نیس ولی متاسفانه تو جامعه ماهست.اقایون محترم هم که تو دانشگاه و بیرون متلک زیاد بار دخترایی که اصلاح نکرده بودن میکردن دیگه
    اینجا که همه آرایش غلیییییظ میکنن و همه فشن و ااین حرفا چند تا دانشگاهی که دیدم اصلا شبیه دانشگاه نبود همه فشن بودن بدجور لباساهم تنگ و خیِـــــــلی کوتاه ... کلا به گروه خونی من نمیخورن پس باید برم تو کار تمیز کاری حتما
    بارون وقتی زیبا میشه که عشقت با تو هست...

2. بانک بند ناف

میزان امتیاز
    7
    پسند شده
    1417
    پسند کرده
    99

مهديه جون ما هم تو دانشگاهمون دختراي زيادي داشتيم كه آرايش هاي فشن و زيبا يي ميكردند. اما هميشه هم با حراست مشكل داشتن هم پسر هاي كلاس و دانشگاه به ديده بدي نگاشون ميكردند . يعني تو ذوق ميزدند تا جايي كه ميتوني تميز مليح و شيك برو جوري نرو كه اعتماد به نفست از بين بره با آراسته و ساده تري وضعي كه خودت راضي باشه خيلي وقتا اول به نظر ساده ميآي ولي وقتي ترم اول بگره و نمراتت خوب باشه چون اگه بدوني ترم اول معمولا با اسم و دفاميل نمرات رو توي برد ميزنن وقتي نمراتت خوب باشه ديگه چيزي به چشم نميآد . اما بازم تاكيد ميكنم هيچ وقت شلخته نررررررو به دندونات پوستت و مليح بودن آرايش صبحگاهيت توجه كن كه اعتماد ه نفست رو از دست ندي هيچ وقت
    ...

هــــــرگــز بـه گذشته برنگــــــــرد
    اگر سیندرلا برای برداشتن کفشش برمیگشــت
    هیچوقت یک پرنسس نمی شد

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    0
    پسند کرده
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط Arshida.h
    میگم اگه یه نفر دانشگاه قبول شده باشه حتما باید اصلاح کنه و ابروهاشو برداره و یا مثلا حداقل رژ بزنه یا نه؟فکر میکنید خیلی زشته اگه این طوری بریم دانشگاه البته تو این زمونه منظورم هست؟دوست من صورت تمیزی داره حالا که می خواد بره دانشگاه مونده چیکار کنه چون دوستاش تو دبیرستان ختم این کارا بودن و کلا تیپ دخترای هم سن و سال ما تقریبا همین طوره دیگه.
    من فکر میکنم ضد آفتاب و نهایتا خط چشم ساده و کمی ریمل کافی باشه و میتونه اصلا ابروهاشم برنداره.

به نظر شما این جوری زشت و عقب مونده است؟
    تو دانشگاه والا آرایش اصا مهم نیست
    خیلیا پوستشون خوبه، یا ارایش دوست ندارن، خیلیارو میبینی که در هرحال آرایش ندارن

اما ابرو یکم تو چشم است ، کسایی که ابروشونو برنداشتن توچشن، بعد بچه ها راست میگنآ امان از روزی که برداری، من دیدم پسرا همه میفهمن همون روز کلیم چرت و پرت میگن

اما نهایتا اینا دال بر عقب موندگی نمیشه نهایت بدتیپی تلقی میشه

مدیر انجمن
    Negara آواتار ها
    نوشته های وبلاگ
    6
    میزان امتیاز
    62
    پسند شده
    8136
    پسند کرده
    7504

نقل قول نوشته اصلی توسط Arshida.h
    میگم اگه یه نفر دانشگاه قبول شده باشه حتما باید اصلاح کنه و ابروهاشو برداره و یا مثلا حداقل رژ بزنه یا نه؟فکر میکنید خیلی زشته اگه این طوری بریم دانشگاه البته تو این زمونه منظورم هست؟دوست من صورت تمیزی داره حالا که می خواد بره دانشگاه مونده چیکار کنه چون دوستاش تو دبیرستان ختم این کارا بودن و کلا تیپ دخترای هم سن و سال ما تقریبا همین طوره دیگه.
    من فکر میکنم ضد آفتاب و نهایتا خط چشم ساده و کمی ریمل کافی باشه و میتونه اصلا ابروهاشم برنداره.

به نظر شما این جوری زشت و عقب مونده است؟

بله به نظر من حتما برداره ولی نازک و مدل دار نه. پهن و مدل خود ابروش فقط اضافه ها و اونایی که خارج از خط اصلی در اومدن رو برداره و اگه وسط داره اونم برداره. (پیوسته نباشه) با آرایش محو. من خودم دانشگاه مداد چشم باریک ریمل و کمی رژ گونه کمرنگ می زدم. سر کارم محیطم دولتیه همون شکلی می رم.
    چی نپوشیم؟

chi-napooshim.com

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    192
    پسند کرده
    127

یادش بخیر...دوران شیرین دانشجویی ... قدرشو بدون .... ابروهاتو دخترونه بردار اما تا میتونی ارایشت شیک و ملایم باشه یه ضدافتاب رنگ پوست و رژ ملیح عالیه ببین از من نصیحت هرچی ارایشت کمتر باشه به نفعته و شیکتری الان که به گذشته فکر میکنم میبینم همون جوونی و پوست شاداب بهترین ارایشه ما هرچی انواع ارایشو سایه و رژ گونه زدیم اشتباه کردیم گول جماعتو نخور چون بعدا میفهمی ارایش کم خیلی قشنگتره دوستم.لباسهای ساده و شیک و تیپ اسپرت دخترونه هم تکمیل میکنه.عزیزم از همون اول به فکر ورود به مقاطع بالاتر باش اسیر ظاهر نشو و از فرصت خوب استفاده کن موفق باشی...( سر حرفم باز شد چقد نصیحت کردم!!!!(: )

نقل قول نوشته اصلی توسط jingol
    منم الان اومدم یه نطقم من بکنم
    همه دوستان دانشجو و ...
    به نظر من آرایش با ابروی پر اصلا به هم نمیاد اگه آرایش نکنی زیاد تو چشم نیستی اما ابرو ...
    من خودم اگه موهای صورتم در بیاد و ابرومم پر بشه انگار صورتم کثیفه خیلیارو دیدم اینجورین
    اما محیط دانشگاه اگه هر روز یه بیپ بزنیو جینگیلی بری هر روز ازت انتظار دارن اینجوری باشی بابا شاید یه روز حس تیپ نداشته باشی
    پس یه تجربه شخصی بهتره از همون روز اول یه روال ساده و معمولی داشته باشی تا هم با حراست مشکل نداشته باشی هم خیلی تو چشم نباشی
    در مورد آرایشم با بقیه موافقم فقط اگه رژ رو لبت میماسه چون هر کلاس تقریبا ۲ ساعته رژ نزن یا لابلو بزن بهتره هم شاین داره هم رنگ نداره
    موفق باشی
    منو بردی به دوران دانشجویی
    دوستان عزیز جمعه بازار مبلمان و سرویس خواب رو مشاهده بفرمایید موارد خوبی برای فروش گذاشتم شماره 09391225169

*ساناز* آواتار ها
    میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    10
    پسند کرده
    21

سلام دوستان
    موهای من تقریبا ل خ ت ه و شوشو گیر داده که چند وقتیه که هیچ تحولی در خودت ایجاد نکردی یه سال و نیم پیش دکلره و رنگ کردم الان نصف دکلره ها رفته و نصفش مونده برای همین مجبورم هر بار روشو یه رنگی بزنم تا اون رنگ زرد مزخرف از بین بره
    اولین گزینه اینه که شوشو عاشق موی فره و من طی تحقیقات در این سایت و امروز صبح توی چند تا آرایشگاه به این نتیجه رسیدم که با دکلره ای که موهام داره فر منتفی می شه(آخ در این قسمت دلم واسه شوشو کباف شد رفت)
    خوب گزینه ی دوم می شه رنگ که من دیگه نمی خوام دکلره کنم یعنی متنفر شدم از دکلره به خدا برای همین به آرایشگر گفتم یه کاری کنه بدونه دکلره تا جایی که می شه رنگ موهام روشن شه
    یعنی می شه این رنگی بشه؟!

یا حتی از این روشن تر
    یا یه رنگ دیگه به این روشنی؟!
    بعد می رسیم به مدل مو
    موهای من بلنده و تقریبا هیچ مدلی نداره چند وقتی فرق کج می زدم بعد دوباره برگشتم به همون حالت اول
    فعلا که بالا می زنم
    یه مدل خوشجل هم بدین واسه جلوی موهام نمی خوام پشت مو کوتاه بشه
    خلاصه هر کاری که فکر می کنین می شه برای تغییر انجام داد پیشنهاد بدید لطفا
    لطفا هر چه سریع تر راهنمایی بفرمایید دوستان
    در را که می بندی

یک شهر، تنها می شود در من...

jingol آواتار ها
    میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    275
    پسند کرده
    182

نقل قول نوشته اصلی توسط jingol
    ساناز
    تا اونجایی که من میدونم رنگ روشن بدون دکلره در نمیاد
    اگه موهات لخته بگو جلوشو واست تیکه تیکه بزنه با پیتاژ مدلش قشنگ میشه واست عکسم پیدا می کنم میذارم
    اما در مورد رنگ مو من زیاد چیزی نمیدونم
    زن ها قدرت تغییر دنیا را دارند
    اگر بدانند که می توانند واگر بدانند که امروز آن روز است!

میزان امتیاز
    4
    پسند شده
    233
    پسند کرده
    8

اون رنگ مو که عکسشو گذاشتی فقط با پایه دکلره در میاد البته الانم که موهات دکلره است اگه یه رنگ بژ پایه 4-5 بزنی ریشه موهات قهو ه ای تیره و نوک موها که دکلره است تقریبا همین رنگ میشه برای تنوع هم موهاتو مدل لی یر بزن که بلندی موهاتو حفظ میکنه و از بالا خوردش میکنه مخصوصا چتری ها و پیش گوشهارو که توی صورت سشوار میشه اینم چند تا نمونه

موهای منم اینطوریه بعضی وقتا جلوی موهامو سشوار میکنم توی صورتم و بقیه رو از پشت با کلیپس میزنم بالا اینطوری میشه
    بهترین چیز رسیدن به نگاهی است که از حادثه عشق تر است