نظر سنجی 76 امین مسابقه عکاسی مکمل
شارژ کلوب هاي مامي سايت
بازارچه کالاي دست دوم رسانه مامي سايت
Like Tree3045Likes

موضوع: خوش سلیقه ها: پرسش، پاسخ و تبادل نظر برای خوشتیپ ماندن

نمایش نتایج: از 1,793 به 1,800 از 5366
    عضو خانواده بزرگ مامی سایت

میزان امتیاز
    2
    پسند شده
    299
    پسند کرده
    433

Re: اجتماع خوش سلیقه ها.. مشاوره برای بهتر بودن و خوشتیپ مان

نقل قول نوشته اصلی توسط shervin
    سلام بچه ها لطفا یه کمک ضروری عصر میخوام برم پارچه بخرم واسه یه مانتو زیر و رو .زیرش مثل یه پیرهن آستین حلقه بلنده روش هم مانتو قدش کوتاه هست اما به یه فرم خاص دوخته میشه و پوشیده میشه اما توی ترکیب ست رنگش موندم دو رنگ مد نظرمه ضمنا اونی که زیر هست تیره باید باشه زیرش سبز واسه رو مرددم چه رنگی بهش میاد که خاص باشه یا زیرش آجری بازم نمیدونم چه رنگی واسه رو باشه ممنونم اگه ستهای خوشگلی که از ترکیب 2 رنگ دارید و به هم یاد بگید .مرسی از راهنماییتون
    دوست جون میشه اگر از مدلت عکس داری برای من بذاری؟

ضمنا ترکیب سبز تیره و قهوه ای قشنگ میشه

اذین جونم از مدل عکس ندارم این مانتو رو دوستم از تهران عید خریده بود خیلی خوشگله وقتی اومده بود اینجا دادم خیاطم الگو کشید اما قول میدم وقتی خیاطم دوخت عکسشو میزارم توی سایت.

2. بانک بند ناف
    مدیر انجمن
    Negara آواتار ها
    نوشته های وبلاگ
    6
    میزان امتیاز
    62
    پسند شده
    8134
    پسند کرده
    7504

سلام بچه ها لطفا یه کمک ضروری عصر میخوام برم پارچه بخرم واسه یه مانتو زیر و رو .زیرش مثل یه پیرهن آستین حلقه بلنده روش هم مانتو قدش کوتاه هست اما به یه فرم خاص دوخته میشه و پوشیده میشه اما توی ترکیب ست رنگش موندم دو رنگ مد نظرمه ضمنا اونی که زیر هست تیره باید باشه زیرش سبز واسه رو مرددم چه رنگی بهش میاد که خاص باشه یا زیرش آجری بازم نمیدونم چه رنگی واسه رو باشه ممنونم اگه ستهای خوشگلی که از ترکیب 2 رنگ دارید و به هم یاد بگید .مرسی از راهنماییتون

شروین جان
    من ترکیب سبز و بنفش رو خیلی دوست دارم چون به فکر هر کسی نمی رسه و خیلی معمولی نیست اما قشنگ می شه. البته در انتخاب نوع سبز و نوع بنفشش باید خیلی دقت کنی که دهاتی نشه. این ترکیب رنگیش رو برات می ذارم. برای زیر و رو هم خوب میشه.

چی نپوشیم؟

chi-napooshim.com

میزان امتیاز
    2
    پسند شده
    1145
    پسند کرده
    1254

دوست جونم سبز که رنگ مهربون و قشنگیه با سورمه ای زرد و قرمز هم قشنگ میشه.من خودم عاشق سبز و سورمه ایم.
    به نام من.به نام تو.به نام صداهایمان که روزی به هم خواهند رسید...

میزان امتیاز
    2
    پسند شده
    1145
    پسند کرده
    1254

نقل قول نوشته اصلی توسط Arshida.h
    میگم اگه یه نفر دانشگاه قبول شده باشه حتما باید اصلاح کنه و ابروهاشو برداره و یا مثلا حداقل رژ بزنه یا نه؟فکر میکنید خیلی زشته اگه این طوری بریم دانشگاه البته تو این زمونه منظورم هست؟دوست من صورت تمیزی داره حالا که می خواد بره دانشگاه مونده چیکار کنه چون دوستاش تو دبیرستان ختم این کارا بودن و کلا تیپ دخترای هم سن و سال ما تقریبا همین طوره دیگه.
    من فکر میکنم ضد آفتاب و نهایتا خط چشم ساده و کمی ریمل کافی باشه و میتونه اصلا ابروهاشم برنداره.

به نظر شما این جوری زشت و عقب مونده است؟
    ارشیدا جون اینا یه چیزی هست که باید ببینی عرف خانوادش چطوره.بعد هم برداشتن ابرو و اصلاح الان جز تمیزی محسوب میشه گلم و اصلا کار خفنی نیست.به نظر من ابروهاشو میتونه برداره به جاش اصلا ارایش نکنه.یا ارایش ملایم بکنه.الان دیگه قبح این چیزا ریخته دوستم و همه به دید تمیزی و نظافت بهش نگاه میکنن و کسی بد نمیدونه برداشتن ابرو رومن خودم دانشگاه قبول شدم ابرمو برداشتم ولی هیچوقت ارایش زیاد نمیکردم در همین حد ضد افتاب و رز کمرنگ و یه خط چشم کوچولو.به نظر من نظافته.بگو ابروهاشو برداره چون اگه بر نداره تا4سالی که دانشگاه میره اگه برداره همش فک میکنن شوهر کرده

میزان امتیاز
    7
    پسند شده
    1413
    پسند کرده
    99

نقل قول نوشته اصلی توسط z_saeideh
    سلام عزیزم
    به نظر من با رنگ کرم متمایل به قهوه ای قشنگ میشه . البته ببخشید من ادعای خوش سلیقه بودن ندارما فقط نظرمو گفتم

به نظر من هم سبز و زرد هم شيكه هم به هم ميآن
    ...

هــــــرگــز بـه گذشته برنگــــــــرد
    اگر سیندرلا برای برداشتن کفشش برمیگشــت
    هیچوقت یک پرنسس نمی شد

میزان امتیاز
    7
    پسند شده
    1413
    پسند کرده
    99

به نظر من هم بر داره بهتره من خودم ميرم دانشگاه الان ارشد هستم تمام اين 5 سالي كه تا الان دانشجو بودم فقط ابرو برداشتم و با يه ضد آفتاب خوب و يه رژگونه كم رنگ كه رنگ پوستم بعد از ضد آفتاب به سفيدي زياد نزنه ميرم دانشگاه يه آرايش خيلي مليح و زيبا خط چشم هم نكشه مهم نيست خط چشم براي مهموني بهتره تا دانشگاه . يه ريمل خوب بزنه يه خط كوچيك هم گوشه چشماش بكشه نصفه فقط بيحالتي به چشم بده تازه من اين همه ساده ميرم از دخترايي كه اون همه ارايش ميكنن بيشتر خواطر خواه دارم :9 دي
    هميشه بايد توي دانشگاه تميز و آراسته باشي دانشگاه محيطي نيست كه مانتو جيگيلي بپوشي و كلي آرايش كني اما ميتوني هميشه اتو كشيده باشي و موهات رو خيلي تميز ببندي كه زير مقنعه شيك به نظر بياد و لباس هاي اندامي اما غير چسبون و بلند تر از لباس مهمانيت بپوشي . مطمئن باشين آرايش زياد غليظ توي دانشگاه آدم رو چيپ ميكنه ابرو هاشم يه جاي خوب تميز برداره . چون مطمئنن تا 2 سال ديگه اگه يه دفعه بخواد برداره ميگن اومد دانشگاه بعد ابرو هاشو رداشت الان برداره راحت هم تميزه هم تو فكر اين نيست كه نكنه زشته و نتونه به درساش برسه
    ...

هــــــرگــز بـه گذشته برنگــــــــرد
    اگر سیندرلا برای برداشتن کفشش برمیگشــت
    هیچوقت یک پرنسس نمی شد

میزان امتیاز
    2
    پسند شده
    1145
    پسند کرده
    1254

[quote=mahdieh7][quote=mina_m]عزیزم میتونی فقط مرتبش کنی.به ارایشگا بگو واست فقط مرتبش کنن با قیچی.بازم میل خودت و عرف شهر و جامعه ای رو که توش درس میخونی رو نگاه کن.اما زمان ما که دانشگاه میرفتیم(ورودی 83 بودم)همه برداشته بودن.واگه کسی این وسط برنداشته بود و بعدا بر میداشت همه فک میکردن ازدواج کرده تا مدتها بهش میگفتن یا درگوش همدیگه میگفتن شوهر کرده هایا اینکه میگفتن نگا کن تا رسید تو دانشگاه جا به جا شد ترم اول یادتونه چه شکلی بودالبته این رفتارها اصلا خووب نیس ولی متاسفانه تو جامعه ماهست.اقایون محترم هم که تو دانشگاه و بیرون متلک زیاد بار دخترایی که اصلاح نکرده بودن میکردن دیگه

ferimuferferi آواتار ها
    فرخنده
    میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    218
    پسند کرده
    134

به نظر من ابروهاش رو دختروه تمیز کنه چون اگه الان اینکار رو نکنه مطمئنا وارد دانشگاه شد و محیط رو دید متوجه میشه و اونموقع یه حرفایی داره که موجب ناراحتیش میشه پس همین الان برداره بهتره
    اگه برای بیرون رفتن ارایش میکنه میتونه یه ارایش خیلی ملایم برای دانشگاهش داشته باشه در حد یه پنککو و رژلب و یه ریمل همه اینا هم طبیعی باشه اگه برای بیرون ارایش نمیکنه لزومی نداره برای دانشگاه ارایش کنه
    من برداشتن ابرو رو بر ارایش کردن مقدم میدونم
    کاشکی که میشه تو بگی خونتو جمع کن و بیا
    رها بکن زندگی و بیا به مشهدالرضا