نظر سنجی 76 امین مسابقه عکاسی مکمل
شارژ کلوب هاي مامي سايت
بازارچه کالاي دست دوم رسانه مامي سايت
Like Tree3045Likes

موضوع: خوش سلیقه ها: پرسش، پاسخ و تبادل نظر برای خوشتیپ ماندن

نمایش نتایج: از 1,761 به 1,768 از 5366
    عضو خانواده بزرگ مامی سایت
    مامان آریا آواتار ها
    میزان امتیاز
    4
    پسند شده
    262
    پسند کرده
    20

ویترین مدال ها

Re: اجتماع خوش سلیقه ها.. مشاوره برای بهتر بودن و خوشتیپ مان

دوستان خوش سلیقه یه نظر بدین واسه کوتاهی موهام
    من تقریبا" همیشه موهام رو مدل تیکه ایی مدل میدم و موهام بلنده
    چون تار موهام نازکه وکم پشت نشون میده و درست تو قسمت کوتاهی مو موج میخوره و زیباست نیازی به سشوار ندارم .در کل موهای نرم وحالت دار دارم که موج داره .
    از این مدل خسته شدم ویه تنوع واسه موهام میخوام ولی نیاز به اتو وسشوار نداشته باشه.

دلم واسه موهای کوتاه تنگ شده ولی شوشو نمی پسنده
    میشه لطف کنید چند مدل واسه موهایی که زیادم کوتاه نباشه

هر یک از ما فرشته هایی هستیم که فقط یک بال داریم.فقط هنگامی قادر به پروازیم که به یکدیگر بپیوندیم..

2. بانک بند ناف
    leyli آواتار ها
    مریم
    میزان امتیاز
    4
    پسند شده
    502
    پسند کرده
    25

نقل قول نوشته اصلی توسط آران
    لیلا جون دو تای لباسها رو هم باید پوشیده بشه رو هم که میپوشم انقد شیک و اشرافیه که نگو ولی توی خیابون که روم نمیشه بپوشمش واسه مجلس هم خیلی کیپه یه نظر... بدم استینشو برام خیاط کوتاه کنه یه خورده هم یقه شو مثل همون عکسی که یکی از دوستان گذاشت. حالا به نظرت قرمزه رو تو پاییز با چی بپوشم نظری داری خانمی؟
    معلومه که لباس واقعا شیک و با کلاسیه عزیزم، به نظر من حیفه که ترکیبش رو به هم بزنی
    اون لباس ساتن با کمی نوار دوزی عالی میشه
    برای زیر لباس قرمز هم یک تونیک ریون مشکی بدوزید تا بالای زانو( اگر میخواهید با حجاب باشه) و با ساپورت و بوت بپوشید
    اصلا نیازی نیست لباسهایی که با هم ست هستند رو حتما با هم بپوشید
    گاهی اوقات میشه از بعضی قسمتهای یک لباس ست جالبی تهیه کرد
    مثلا اگر لباس شما مال من بود یک کمر کار دست با ترکیب رنگ زرد و قرمز و نارنجی میدوختم روش
    هم خود پیراهن ساتن رو جای مانتو میپوشیدم، هم میتونستم مواقعی که میخام با رویه مخمل بپوشم
    واقعا عاشق لباستون شدم، اصلا به فروشش فکر نکن حیفه !! به خوشی بپوشید
    این نظر من بود..

میزان امتیاز
    2
    پسند شده
    1145
    پسند کرده
    1254

نقل قول نوشته اصلی توسط آران
    مینا جان ممنون از نظرت قرمزه حتما باید یه چیزی زیرش باشه چون جلوش یه دکمه میخوره ومدل باز هست ولی نمیدونم چی میتونی کمکم کنی چی زیرش بپوشم
    اران جون با نظر لیلی موافقم.یه چیزی بده واسش بدوزن زیرش.یا حتی یه تیشرت ساده مشکی هم میتونی بپوشی به نظر من.تونیک مانند.
    به نام من.به نام تو.به نام صداهایمان که روزی به هم خواهند رسید...

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    0
    پسند کرده
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط tala
    سلام. هنوز هم هایلایت مد هست؟ اگه اره چه رنگی رو موهای مشکی خوب میشه؟
    ممنون
    سلام عزیزم هایلایت روی موهای کوتاه شدیدا مده و روی موهای مشکی بیشتر رنگ های ژله ای گرم قشنگ میشه البته به نظر من

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    0
    پسند کرده
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط masoud_666
    سلام عزیزم هایلایت روی موهای کوتاه شدیدا مده و روی موهای مشکی بیشتر رنگ های ژله ای گرم قشنگ میشه البته به نظر من

مدیر انجمن
    maman somi آواتار ها
    سمیه
    میزان امتیاز
    7
    پسند شده
    3303
    پسند کرده
    1346

دوتا ایده خیلی خوب

اولی برای دخترای خوشگل و خوش پوش !!

و دومیش برای اونهایی که مثل من عاشق لباس یقه بازن و یک مشکل مشترک دارند!!
    ستيز من تنها با تاريكي است و براي نبرد با تاريكي شمشير نميكشم، چراغ مي افروزم.

میزان امتیاز
    2
    پسند شده
    1145
    پسند کرده
    1254

نقل قول نوشته اصلی توسط fafa2
    دوستان من براي عروسي برادرشوهرم يه لباس دكلته ماكسي كه پشت دامنش كوچولو دنباله داره گرفتم.البته اون قسمت پشتش كمي ژپون و فنر داره فقط همون قسمتش ها!!
    رنگش هم دستي رنگ شده تركيب رنگ صورتي مات و بنفش .يعني قد دامن دو تيكه رنگ بنفش خورده و وسطش صورتيه مثلا
    موهام هم معموليه يعني نه ل - خ - ت نه حالت دار ولي پر!!.تا قسمت دكلته لباس هم بلندي داره.و مشكي رنگه يعني رنگ موهاي خودمه.بدون رنگ!
    حالا بهم پيشنهاد دادن كه ديگه موهات را شينيون نكن و همه را صاف و ل - خ - ت كن و ساده بريز دورت! ولي به نظرم خيلي عجيب مياد و به دلم نميشينه .واقعا مده و يا خوبه؟؟!!!
    ميخوام رنگ بنفش هم تو موهام بزنم.اما نميدونم مش كلاهي(يعني سوزني ولي خيلي كم)بنفش كنم يا فويلي و تك و توك ؟!اگه عكس داشته باشين كه ديگه محشر ميشه!

راستي براي پاتختي لباسم طوسي روشنه.با اون مشهاي بنفش چي كار ميشه كرد كه هر كدوم يه ساز نزنن براي خودشون؟؟؟

حالا ممنون ميشم راهنماييم كنين اساتيد خوش سليقه.اخه خيييييييييلي وقته عروسي نرفتم و از مد و ... بي خبرم بدجوووور
    فافاجون عب نداره واسه رنگ موهات بنفش به توسی هم میاد خواهرعکس لباست بزار بی زحمت تا بهتر بتونیم نظر بدیم.ماه رمضان است و قوه تصورمان خوابیده
    به نام من.به نام تو.به نام صداهایمان که روزی به هم خواهند رسید...

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    1
    پسند کرده
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط fafa2
    دوستان من براي عروسي برادرشوهرم يه لباس دكلته ماكسي كه پشت دامنش كوچولو دنباله داره گرفتم.البته اون قسمت پشتش كمي ژپون و فنر داره فقط همون قسمتش ها!!
    رنگش هم دستي رنگ شده تركيب رنگ صورتي مات و بنفش .يعني قد دامن دو تيكه رنگ بنفش خورده و وسطش صورتيه مثلا
    موهام هم معموليه يعني نه ل - خ - ت نه حالت دار ولي پر!!.تا قسمت دكلته لباس هم بلندي داره.و مشكي رنگه يعني رنگ موهاي خودمه.بدون رنگ!
    حالا بهم پيشنهاد دادن كه ديگه موهات را شينيون نكن و همه را صاف و ل - خ - ت كن و ساده بريز دورت! ولي به نظرم خيلي عجيب مياد و به دلم نميشينه .واقعا مده و يا خوبه؟؟!!!
    ميخوام رنگ بنفش هم تو موهام بزنم.اما نميدونم مش كلاهي(يعني سوزني ولي خيلي كم)بنفش كنم يا فويلي و تك و توك ؟!اگه عكس داشته باشين كه ديگه محشر ميشه!

راستي براي پاتختي لباسم طوسي روشنه.با اون مشهاي بنفش چي كار ميشه كرد كه هر كدوم يه ساز نزنن براي خودشون؟؟؟

حالا ممنون ميشم راهنماييم كنين اساتيد خوش سليقه.اخه خيييييييييلي وقته عروسي نرفتم و از مد و ... بي خبرم بدجوووور
    عزیزم بنظر من موهاتو یک مدلی درست کن که بین جمع باز باشه می دونی که مده اگه دقت کرده باشه مدل موی عروسها را هم همینطوری درست مس کنن. در مورد رنگ مو هم می تونی از اکستنشن بنفش استفاده کنی اینطوری دیگه خیالت راحته اخه مش بنفش ادم زود خسته می کنه.مدل لباست بنظر جالب میاد خیلی خوب می شد اگه ازش عکس می گذاشتی.