نظر سنجی 76 امین مسابقه عکاسی مکمل
شارژ کلوب هاي مامي سايت
بازارچه کالاي دست دوم رسانه مامي سايت
Like Tree3045Likes

موضوع: خوش سلیقه ها: پرسش، پاسخ و تبادل نظر برای خوشتیپ ماندن

نمایش نتایج: از 1,737 به 1,744 از 5366
    مدیر انجمن
    Negara آواتار ها
    نوشته های وبلاگ
    6
    میزان امتیاز
    62
    پسند شده
    8135
    پسند کرده
    7504

Re: اجتماع خوش سلیقه ها.. مشاوره برای بهتر بودن و خوشتیپ مان

نقل قول نوشته اصلی توسط خاله ندا
    عزیزان بعد از ماه رمضون عروسیه برادرم هست ومن این لباس رو از شانزه لیزه به تازگی خریدم البته تنها مدلی بود که سایز 36 داشت وکاملا قالب تنم http://www.mamipic.com/share-CF5D_501C32F3.html
    http://www.mamipic.com/share-927A_501C32F3.html
    http://www.mamipic.com/share-F492_501C32F3.html
    خاله ندای عزیز سلام ... شرمنده کردین من رو ممنون
    راستش با نهایت تاسف منم با مینا جون موافقم ، فکر می کنم عروس حتما ناراحت می شه.
    راه حل پیشنهادی اول : اگه امکانش هست تعویض لباس با هر رنگ دیگه ای.
    اگر نمیشه ، راه حلهای بعدی سخت تره ولی اگه می خواین عروس رو نرنجونین باید این سختی رو تحمل کنین. ببینین چیزی که لباس های سفید یا شیری ، نباتی و... رو از لباس عروس متمایز می کنه جزییات و کار دست رنگیه. یعنی شما برای اینکه این لباس رو از حالت لباس عروس در بیارین باید یک رنگ تند انتخاب کنبن. مثلا قرمز ، زرشکی ، طلایی ، یا حتی زرد. بعد باید تو کار دست لباس دستکاری کنین. با یه چسب حرارتی تفنگی و مقدارزیادی منجوق یا پولک به اون رنگ حسابی تو کمر و قسمت کار شده لباس رنگ مثلا قرمز رو اضافه کنین جوری که اصلا به نظر سفید نیاد مثل این عکسایی که براتون می ذارم. بعد کیف و کفش همون رنگی..
    یک قسمت کار اینه ، قسمت دیگه با وجود اینکه بهتره خواهر داماد شینیون کنه اما برای شباهت کمتر به عروس موهاتونو مجبورین براشینگ صاف کنین و بریزین اینم یه فرق دیگه. (بدون گل سر) اما اگه اصرار به شینیون دارین این گل سر رو بذارین برای یه مهمونی دیگه و گل سر با نگین رنگی (همون قرمز مثلا) بگیرین. مدل گوجه با گل بغلش قشنگه. اما گل برلیان سفید مال تاج عروسه.
    دیگه تقریبا راه حلی نیست مگر اینکه بدین دامن لباس رو کوتاه کنن و تا سر زانو بیارن یا مثلا گلهای برجسته مشکی بگیرین و روی دامن لباس بچسبونبن.

می دونم سخته ولی به نظرم تنها راهش اینه.

چی نپوشیم؟

chi-napooshim.com

2. بانک بند ناف
    عضو خانواده بزرگ مامی سایت

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    0
    پسند کرده
    0

دوست خوبم

یکی اینکه لطفا بگین چند سالتونه و آیا بچه کوچیک دارین یا نه چون در مدل لباس پوشیدن موثره.

ولی کلا... بله تعدادی از خانومها از تو هواپیما روسری و مانتو رو در میارن. اما بیشتر روسری ها رو می اندازن اما مانتو با دکمه باز تنشون می مونه تو فرودگاه... بعدا تو هتل و غیره به سر و وضعشون رسیدگی می کنن. از نظر من کت و شلوار برای فرودگاه خیلی خیلی رسمی و عجیبه. همه برای فرودگاه ساده و اسپرت لباس می پوشن چون خیلی راهپیمایی و برداشتن و گذاشتن بار هست. من معمولا برای فرودگاه زیر مانتو بلوز و شلوار جین (تی شرت چسبون) می پوشم و مانتو و شال فرودگاه رو یه چیز بی خود انتخاب می کنم که گلوله کنم و بندازم تو کیفم.
    من معمولا هواپیما به فرودگاه نزدیک که میشه روسریمو برمی دارم و موهامو برس می زنم و آرایشم رو تجدید می کنم. در ضمن روز قبل حتما براشینگ برین و موهاتونو شل زیر روسری ببندین. اگه با خطوط هوایی ایرانی می رین باز باید با روسری و مانتو (حتی شل و ول) پیاده شین اما مثلا اگه با امارات یا قطر می رین از همون اول پرواز می تونین روسری و مانتو رو کامل کنار بذارین چون خود مهماندارها هم بی روسرین.
    این تیپ فرودگاه منه. حتما کفش ورزشی می پوشم با کیف اسپرت یا کوله.
    http://www.mamipic.com/share-5E91_501A71C7.html

برای مراکز خرید این پست من رو نگاه کنید.
    http://www.mamisite.com/forum/viewto...50727#p1050727

اگه بگین چه جاهای دیگه ای می رین برای اونم باز خواستین می تونم کمک کنم.[/quote]
    سلام نگارای عزیزم.باز هم ممنون مثل همیشه فعال در مسیر راهنمایی خانومهای سایت.عزیزم من 30 سالمه بچه هم ندارم ضمنا تپلی هم هستم عزیز فکر که کردم دیدم راست میگی کت و شلوار خیلی رسمیه این چیزایی که گفتی خیلی خوب بود ضمنا جاهایی که میخوام برم جاهای تفریحی(مثل وایلدوادی و......)هستش.واسه خرید حتماوکلاب 100%.باز هم اگه نظری داری ممنون میشم. <?xml:namespace prefix = o ns = "urn:schemas-microsoft-com:office:office" /><o:p></o:p>

marya آواتار ها
    مريم . ر
    میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    36
    پسند کرده
    76

باسلام خدمت دوستان عزیزم مخصوصا نگارای نازنین ومینا جون که همیشه پیگیر نظراتشون و راهنماییهای کارگشای این عزیزان هستم

عزیزان بعد از ماه رمضون عروسیه برادرم هست ومن این لباس رو از شانزه لیزه به تازگی خریدم البته تنها مدلی بود که سایز 36 داشت وکاملا قالب تنم بودفقط از یه چیزی که ناراحتم رنگ لبلس هست نباتی که فکر میکنم به لباس عروس نزدیک باشهولی چه کنم بین رنگای کاراملی وپوست پیازی این از هم قشنگ تر بود !
    توروخدا اگر بده بهم بگید به خدا قصد تقرب به عروس روندارم !
    حالا دوتا سوال دیگه هم دارم چه کفشی باهاش بپوشم نقره ای یا سفید واینکه موهام رو براشینگ بکنم مدل باز ؟ اون شونه کوچولو هم رو برای موهام خریدم که به شکل یه طرفه بزنم ! مرسی از توجه و قتی که میذارید
    http://www.mamipic.com/share-CF5D_501C32F3.html
    خاله نداي عزيز لباست خيلي قشنگه ولي به نظر منم شديدا مثل لباس عروسه:)
    اينو ديدم ياد يه خاطره از عروسي خودم افتادم. اون زمان دختر خواهر شوهرم تازه مزدوج شده بود و واسه عروسي ما رفت يه لباس نامزدي آبي آسماني كرايه كرد. البته من از اين مسأله ناراحت نشدم و گذاشتم به حساب بچگيش (دور از جون شما) چون سنش كم بود اما ديدي كه از اون موقع نسبت بهش پيدا كردم يه آدم حسوده (بازم دور از جون شما. شما خودتون ميگيد كه از اين مسأله ناراحتيد. اصلا منظورم به شما نيست) كه البته حركات بعديش دقيقا اين موضوع را تأييد كرد.
    اينا رو گفتم كه فقط گفته باشم چقدر ديدگاه بدي نسبت به اين داستان وجود داره. به نظرم بهترين راه اينه كه اگه امكانش رو داريد بريد لباسو عوض كنيد. اگر به هيچ وجه امكانش نيست همونطور كه دوستان گفتند با يه رنگ تند مثل قرمز يا آبي رنگ نباتي لباس رو تعديل كنيد. ظاهرا لباستون كمربند نمي خوره. مي تونيد با اين گلهاي پارچه اي به رنگ قرمز يا آبي روي دامن لباس رو تزئين كنيد و حتما كفش رنگي بپوشيد و گل سر هم رنگي مي تونيد خودتون درست كنيد. البته قبلش حتما باخانم برادرتون صحبت كنيد و بهش بگيد كه از اين كار منظور نداشتيد و امكان عوض كردن لباس براتون وجود نداشته.
    زندگی و دیگر هیچ !!!!!!!

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    8
    پسند کرده
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط marya
    باسلام خدمت دوستان عزیزم مخصوصا نگارای نازنین ومینا جون که همیشه پیگیر نظراتشون و راهنماییهای کارگشای این عزیزان هستم

عزیزان بعد از ماه رمضون عروسیه برادرم هست ومن این لباس رو از شانزه لیزه به تازگی خریدم البته تنها مدلی بود که سایز 36 داشت وکاملا قالب تنم بودفقط از یه چیزی که ناراحتم رنگ لبلس هست نباتی که فکر میکنم به لباس عروس نزدیک باشهولی چه کنم بین رنگای کاراملی وپوست پیازی این از هم قشنگ تر بود !
    توروخدا اگر بده بهم بگید به خدا قصد تقرب به عروس روندارم !
    حالا دوتا سوال دیگه هم دارم چه کفشی باهاش بپوشم نقره ای یا سفید واینکه موهام رو براشینگ بکنم مدل باز ؟ اون شونه کوچولو هم رو برای موهام خریدم که به شکل یه طرفه بزنم ! مرسی از توجه و قتی که میذارید
    http://www.mamipic.com/share-CF5D_501C32F3.html

منم يه چيز بگم. براي حنابندونم يه لباس سبز خيلي ملايم با دانم ژپون دار پوشيده بودم. اون شب وقتي خواهر شوهر كوچيكم وارد سالن شد ديدم دقيقا لباسي همرنگ با دامن ژپون دار كه تازه پف دامنش از منم بيشتر بود پوشيده بود و يه سره هم ببخشيد تو بغل شوهرش بود و ميرقصيد و اگه كسي منو نميشناخت فكر ميكرد اون عروسه اون شب من نيمه پر ليوان رو ديدم و گفتم حتما نميدونسته من لباسم چجوريه ولي هر كس اونو ميديد ميگفت وا اين چرا اينجوري لباس پوشيده و همه هم اون شب و حتي همين الان ميگن اون خواهرشوهر حسودت!! در صورتيكه نه اون شب و نه الان براي من اين كارش اهميت نداشته ولي خب حتي تو ديد ديگران اين كار زشت و حسودانه بود. پس عزيز دل خواهر اگه ميخواهيد اين لباس رو بپوشيد فكر عواقب و حرف و حديث بعد رو بكنيد
    به سراغ من اگر مي آييد، تند و آهسته چه فرقي دارد؟
    تو به هر جور دلت خواست بيا...

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    93
    پسند کرده
    0

نگارا ی عزیزم ،مینا جون و مریم گل از همتون ممنونم که بی تعارف نظرتون رو گفتید خودم هم قبول دارم ولی چه کنم رنگای دیگش به نظرم خیلی جیغ اومد بعدش هم بگم روز نامزدیه برادرم خانوم برادرم یه لباس صورتیه چرک چسبون پوشیده بود ودقیقا خواهرش که مجرد هست یه لباس شیری رنگ با دامن بلند پفی با یاد آوری این موضوع دلگرم شدم واین رنگ رو انتخاب کردم در ضمن امکان تعوضش که اصلا وجود نداره چون لباس دنباله داشت کوتاهش کردم و در ضمن کلی هم پولش شده !
    ولی در مورد اینکه گفتید تو ملیله کاری هاش دست ببرم حتما این کار رو خواهم کرد چون یه کمی بلد هستم بعد هم یه کفش همرنگ ملیله میخرم موردی نداره ! به اضافه شال البته یه نیم کت هم لباس به همون رنگ داره چطوره رنگ اونو عوض کنم اونو میذارم مرحله آخر . کارم توم شد عکسشو میذارم براتون دستتون درد نکنه شبی که این لباس رو خریدم شب تا صبح خوابم نبرد
    بازم ازتون ممنونم!
    کاش دائم دل ما از تو بلرزد ای عشق!
    آن دل که از تو نلرزد به چه ارزد ای عشق؟

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    15
    پسند کرده
    0

سلام خانوم های با سلیقه راستش منم قبلا یعنی 4 یا 5 سال پیش خیلی به ظاهرم میرسیدم اما از وقتی رفتم سر کار خیلی خیلی خیلی به نظرم لباس پوشیدنم و حتی حالات موهام قدیمی شده یعنی خیلی ساده میپوشم حالا تازگی ها تصمیم گرفتم از این سادگی در بیام راستش شنیدم که فرق وسط برا مو مد شد اگه اینطوره میشه بگید چطوره منم یاد بگیرم آخه میخواهم برم یه جایی نمیخواهم کم بیارم و دوم اینکه یه مانتو عبایی خریدم مشکیه و دو آستین و یقه اش حاشیه داره آستینشم گشاد و تقریبا کوتاه میخواهم راهنماییم کنید و اگه میشه که از این به بعد چیکار کنم از این سادگی در بیام نا گفته نمونه 24 سالمه و 165 قدمه

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    247
    پسند کرده
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط masoom66
    خانومهای خوش سلیقه من تازگیها شنیدم که فرق وسط برا مو مد شده میشه بگین چطوره منم میخواهم مدل موهامو تغییر بدم
    خانمی فرق وسط به یه سری صورت ها میاد ؛ باید امتحان کنی ...
    هم میتونی براشینک کنی هم فر ( البته فر برای فرق وسط در حد یه مقدار تاب داشتن مو به نظرم قشنگ میشه نه فر خیلی ریز )
    don't cry over anyone who won't cry over you

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    6
    پسند کرده
    0

بچه ها این لباس منو ببینید واسه یه کتسرت موسیقی که داشتیم دوختمش یقه اش تا بالای گردنم تو تن شیکه ولی واقعا جایی نمیشه پوشیدش میگم شما وااسه تغییر دادنش نظری ندارین بدم خیاط بگم برام چکارش کنه پلیز هلپ به نظرتون لباس روییشو با چی بپوشم