نظر سنجی 76 امین مسابقه عکاسی مکمل
شارژ کلوب هاي مامي سايت
بازارچه کالاي دست دوم رسانه مامي سايت
Like Tree3045Likes

موضوع: خوش سلیقه ها: پرسش، پاسخ و تبادل نظر برای خوشتیپ ماندن

نمایش نتایج: از 1,729 به 1,736 از 5366
    مدیر انجمن
    Negara آواتار ها
    نوشته های وبلاگ
    6
    میزان امتیاز
    62
    پسند شده
    8107
    پسند کرده
    7504

Re: اجتماع خوش سلیقه ها.. مشاوره برای بهتر بودن و خوشتیپ مان

نقل قول نوشته اصلی توسط shervin
    سلام به همه دوستای عزیزم.بچه ها من یه مشکل اساسی شایدم ابتدایی دارم شهریورماه قصد سفر به دبی داریم چون اولین باره سخته تصمیم گیری واسه اینکه چیا ببرم همرام منظورم لباسه و مهمتر اینکه با کسایی دارم میرم سفر که باهاشون رودربایستی دارم پس ممنون میشم مخصوصا دوستایی که سفر به دوبی داشتن و عرف اونجارو میدونن بگن که واسه هر مکانی چه لباسایی پوشیدن و چی همراشون بردن که راحت هم باشن؟؟؟/
    مثلا واسه فرودگاه من شنیدم خیلی از خانومهای ایرونی توی همون هواپیما لباسو در میارن اون هم آنچنانی اما با احترامی که برای همه سلیقه ها قائلم و خودم هم با اینکه مقید به حجاب داشتن نیستم مثلا ترجیح میدم مقع پیاده شدن از هواپیما یه کت و شلوار مثلا با ترکیب قرمز سفید یا قرمز مشکی یا سبز با کرم بپوشم بازم ممنون اگه با نظرای قشنگتون منو راهنمایی کنید

دوست خوبم

یکی اینکه لطفا بگین چند سالتونه و آیا بچه کوچیک دارین یا نه چون در مدل لباس پوشیدن موثره.

ولی کلا... بله تعدادی از خانومها از تو هواپیما روسری و مانتو رو در میارن. اما بیشتر روسری ها رو می اندازن اما مانتو با دکمه باز تنشون می مونه تو فرودگاه... بعدا تو هتل و غیره به سر و وضعشون رسیدگی می کنن. از نظر من کت و شلوار برای فرودگاه خیلی خیلی رسمی و عجیبه. همه برای فرودگاه ساده و اسپرت لباس می پوشن چون خیلی راهپیمایی و برداشتن و گذاشتن بار هست. من معمولا برای فرودگاه زیر مانتو بلوز و شلوار جین (تی شرت چسبون) می پوشم و مانتو و شال فرودگاه رو یه چیز بی خود انتخاب می کنم که گلوله کنم و بندازم تو کیفم.
    من معمولا هواپیما به فرودگاه نزدیک که میشه روسریمو برمی دارم و موهامو برس می زنم و آرایشم رو تجدید می کنم. در ضمن روز قبل حتما براشینگ برین و موهاتونو شل زیر روسری ببندین. اگه با خطوط هوایی ایرانی می رین باز باید با روسری و مانتو (حتی شل و ول) پیاده شین اما مثلا اگه با امارات یا قطر می رین از همون اول پرواز می تونین روسری و مانتو رو کامل کنار بذارین چون خود مهماندارها هم بی روسرین.
    این تیپ فرودگاه منه. حتما کفش ورزشی می پوشم با کیف اسپرت یا کوله.

برای مراکز خرید این پست من رو نگاه کنید.
    http://www.mamisite.com/forum/viewto...50727#p1050727

اگه بگین چه جاهای دیگه ای می رین برای اونم باز خواستین می تونم کمک کنم.
    چی نپوشیم؟

chi-napooshim.com

2. بانک بند ناف
    عضو خانواده بزرگ مامی سایت
    aftab shiraz آواتار ها
    میزان امتیاز
    61
    پسند شده
    11059
    پسند کرده
    5910

سلام عزیزم بنظر من اگه میرید منزل آشنا اونجا . کت شلوار بپوشید اگه نه چون برای سفر تفریحی میرید و هوا بسیار گرمه تیپای اسپورت خیلی مناسب و شیکه . مخصوصا که هتل هم برید . حالا میرید می بینید که ما خیلی سخت میگیریم . مخصوصا دبی هوا اینموقع گرمه اگه بتونید با شلوارای نخی رنگ روشن که خیلی خوش دوخت و خوش ترکیبن با هر تکپوش یا تاپ به سلیقه و بنا به پوشش خودتون بپوشین هم خوشکله هم اذیت نمیشین بیشتر فکر یه کفش راحت باشین جون خیلی راه رفتن اونجا اذیتتون میکنه و اگه کفش راحت نداشته باشید مجبور میشید بخرین . بعد هم خیلی لباس رسمی با خودتون نبرین اگه که اونجا قصد خرید دارید .این چیزا رو فعلا داشته باشید تا بقیه هم نظراتشونو بگن .یه تاپیک هم داریم در مورد سفر اسمش یادم نیست دقیقا اونجا هم یه سری بزنید خوبه
    شکست تو درست زمانی اغاز میشود که در پی راضی کردن دیگران برآیی .

میزان امتیاز
    31
    پسند شده
    945
    پسند کرده
    2391

نقل قول نوشته اصلی توسط shervin
    سلام به همه دوستای عزیزم.بچه ها من یه مشکل اساسی شایدم ابتدایی دارم شهریورماه قصد سفر به دبی داریم چون اولین باره سخته تصمیم گیری واسه اینکه چیا ببرم همرام منظورم لباسه و مهمتر اینکه با کسایی دارم میرم سفر که باهاشون رودربایستی دارم پس ممنون میشم مخصوصا دوستایی که سفر به دوبی داشتن و عرف اونجارو میدونن بگن که واسه هر مکانی چه لباسایی پوشیدن و چی همراشون بردن که راحت هم باشن؟؟؟/
    مثلا واسه فرودگاه من شنیدم خیلی از خانومهای ایرونی توی همون هواپیما لباسو در میارن اون هم آنچنانی اما با احترامی که برای همه سلیقه ها قائلم و خودم هم با اینکه مقید به حجاب داشتن نیستم مثلا ترجیح میدم مقع پیاده شدن از هواپیما یه کت و شلوار مثلا با ترکیب قرمز سفید یا قرمز مشکی یا سبز با کرم بپوشم بازم ممنون اگه با نظرای قشنگتون منو راهنمایی کنید
    شروین خانوم من خودم تا حالا دوبی نرفتم اما یادمه که مادرم چند سال پیش با چند تا از فامیل ها رفتن دوبی و مادرم چند دست لباس مهمونی و کفش شیک برده بود تا انجا بپوشه اما وقتی که برگشت گفت که از بس که گرم بود فقط از ۲ تا ۳ را تشیرت نخی وشلوار نخی و کفش اسپورت استفاده کرده چون همش در حال گشت بودن و هوا هم بسیار گرم بوده

میزان امتیاز
    2
    پسند شده
    1145
    پسند کرده
    1254

نقل قول نوشته اصلی توسط mahh
    سلام به خانوومای خوشتیپ و البته خوشگل!!

من قبلا خیلی رو مد بودم ولی 2-3 سالی هست که وحشتناک سرم با کار شلوغ شده و دیگه اصلا وقتشو ندارم
    چند وقت پیش شلوار رنگی تنگ مد شده بود اما یه زمزمه هایی می شنوم که جین دمپا کشی، جین لوله تفنگی یا پارچه ای دمپا مد شده!!!
    من یه مانتو اسپرت نارنجی- شکلاتی با یه کمی طرح سنتی به رنگ جگری بنفش خریدم که نه گشاده نه خیلی چسب
    خواستم ازتون مشاوره بگیرم که چه شلواری با چه رنگی که البته دقیقا رو مد باشه باش ست میشه؟؟
    اصلا چقدر باید گشاد باشن این شلوارا؟؟؟ طرح روشون چظور باشه؟ سنگ شور؟ رنگشون چی؟ جین روشن یا تیره؟
    مرسی از همتون
    لطفا عکس بزار دوستم.قوه تصورما پوکیده ماه رمضون
    به نام من.به نام تو.به نام صداهایمان که روزی به هم خواهند رسید...

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    15
    پسند کرده
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط SEVIANA
    من شنیدم جین رنگی دیگه داره از مد میفته.کسی نمیدونه جدیدترین مدل و رنگ واسه شلوار چیه؟

آره دیگه شلوار رنگی دیگه تو بورس نیست.......الان شلوار جین دمپا کش و جین لوله تفنگیه خیلی چسبببببببببببببب مده.......
    به كسی اعتماد كن كه بتواند سه چيز را در تو تشخيص دهد:اندوه پنهان شده در لبخندت را و عشق پنهان شده در عصبانيت را و معناي حقيقي سكوتت را

میزان امتیاز
    2
    پسند شده
    1145
    پسند کرده
    1254

نقل قول نوشته اصلی توسط آران
    سلام خانومای خوش سلیقه من مهر عروسی خالمه و شهریور و اوایل مهر عروسی دوستامه پس باید دوبار موهامو رنگ کنم واسه عروسی دوستم که شهریور هستش کت سفید مشکی دارم با شلوار جین سفید میپوشم به نظرتون چه رنگ مویی به این ترکیب رنگ میاد دوست دارم بلوطی کنم ولی به رنگ لباسم نمیاد یه رنگ متفاوت و خوشگل بهم بگین میخوام تن قهوه ای نداشته باشه در ضمن عروسی خالم میخوام بلوند کنم چون اونجا تو چشم تره ممنون میشم اگه بگین
    دوستم الان موهاتون چه رنگیه؟اگه رنگ نداره مثلا مشکیه.دستش نزنین و یه شینیون نیمه باز کنین واسه عروسیه دوستتوتن.وبعدا واسه عروسیه خاله تون رنگش کنین.واقعا موهاتون اسیب میبینه تو مدت کم دوبار رنگ بشه که دکلره هم بخاد.اگرم رنگ داره و موهاتون واستون مهمه که اسیب نبینه من به شما هایلایت کردن و پیشنهاد میکنم.پایه موهاتون چه رنگه؟

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    93
    پسند کرده
    0

باسلام خدمت دوستان عزیزم مخصوصا نگارای نازنین ومینا جون که همیشه پیگیر نظراتشون و راهنماییهای کارگشای این عزیزان هستم

عزیزان بعد از ماه رمضون عروسیه برادرم هست ومن این لباس رو از شانزه لیزه به تازگی خریدم البته تنها مدلی بود که سایز 36 داشت وکاملا قالب تنم بودفقط از یه چیزی که ناراحتم رنگ لبلس هست نباتی که فکر میکنم به لباس عروس نزدیک باشهولی چه کنم بین رنگای کاراملی وپوست پیازی این از هم قشنگ تر بود !
    توروخدا اگر بده بهم بگید به خدا قصد تقرب به عروس روندارم !
    حالا دوتا سوال دیگه هم دارم چه کفشی باهاش بپوشم نقره ای یا سفید واینکه موهام رو براشینگ بکنم مدل باز ؟ اون شونه کوچولو هم رو برای موهام خریدم که به شکل یه طرفه بزنم ! مرسی از توجه و قتی که میذارید

کاش دائم دل ما از تو بلرزد ای عشق!
    آن دل که از تو نلرزد به چه ارزد ای عشق؟

میزان امتیاز
    2
    پسند شده
    1145
    پسند کرده
    1254

نقل قول نوشته اصلی توسط خاله ندا
    باسلام خدمت دوستان عزیزم مخصوصا نگارای نازنین ومینا جون که همیشه پیگیر نظراتشون و راهنماییهای کارگشای این عزیزان هستم

عزیزان بعد از ماه رمضون عروسیه برادرم هست ومن این لباس رو از شانزه لیزه به تازگی خریدم البته تنها مدلی بود که سایز 36 داشت وکاملا قالب تنم بودفقط از یه چیزی که ناراحتم رنگ لبلس هست نباتی که فکر میکنم به لباس عروس نزدیک باشهولی چه کنم بین رنگای کاراملی وپوست پیازی این از هم قشنگ تر بود !
    توروخدا اگر بده بهم بگید به خدا قصد تقرب به عروس روندارم !
    حالا دوتا سوال دیگه هم دارم چه کفشی باهاش بپوشم نقره ای یا سفید واینکه موهام رو براشینگ بکنم مدل باز ؟ اون شونه کوچولو هم رو برای موهام خریدم که به شکل یه طرفه بزنم ! مرسی از توجه و قتی که میذارید
    http://www.mamipic.com/share-CF5D_501C32F3.html
    http://www.mamipic.com/share-927A_501C32F3.html
    http://www.mamipic.com/share-F492_501C32F3.html
    خاله نداجون من اول که دیدم فک کردم لباس عروسه ها.من جای عروس باشم خیلی ناراحت میشم خواهرشوشوم لباسش مثه ماله من باشهوباهاش قهر میکردمالبته عروس خانوم شما شاید مهربون باشهپوست پیازیشم قشنگ میشده ها
    به نظر من پس یه کفش رنگ هات واسش انتخاب کن که دیگه خیلی عروس نشیمثلا قرمز بند بندی تا رو زانو.یا زرشکی.کفش سفید و نقره ای هم بپوشی باهاش دیگه با عروس اشتباه میگیرنتموهاتم به نظرم شینیون نیمه باز یه طرف روی شانه بیاد.میتونی اون شونه خوشملتو بزنی یه طرفش که میاد رو شونه.بدی ارایشگا واست میزارنش خودشون.حالا پیشنهاد من البته اگه دوس داری اجرا کن عزیزم وگرنه هیچ.به نظر من اگه امکان تعویض لباس هست واست رنگشو عوض کن.پوست پیازیشم قشنگ میشه.به نظرم عروس گناه داره.این نظر فقط برای روابط فی مابینتون بود که ایشالا بعدنا مشکلی پیش نیاد. راستی منم با نگارای عزیز موافقم یه کمربندرنگی مثلا قرمز یا یه جوری طراحی لباسو عوض کن مثله عکسایی که نگاراجون گزاشتن