نظر سنجی 76 امین مسابقه عکاسی مکمل
شارژ کلوب هاي مامي سايت
بازارچه کالاي دست دوم رسانه مامي سايت
Like Tree3045Likes

موضوع: خوش سلیقه ها: پرسش، پاسخ و تبادل نظر برای خوشتیپ ماندن

نمایش نتایج: از 1,641 به 1,648 از 5366
    عضو خانواده بزرگ مامی سایت

میزان امتیاز
    2
    پسند شده
    1145
    پسند کرده
    1254

Re: اجتماع خوش سلیقه ها.. مشاوره برای بهتر بودن و خوشتیپ مان

[BLOCKQUOTE]ده نکته درموردپوشش زیبای تابستانی[/BLOCKQUOTE]
    [BLOCKQUOTE] [/BLOCKQUOTE]

تابستان امسال وقت آن است که شلوار جین های آبی تان را دور بریزید و به سراغ رنگ زیبای سفید بروید
    تابستان امسال بازار مد حسابی داغ است و طرح های زیبا و رنگارنگ با سبک های متنوع در راهند. اگر می خواهید نکاتی جالب و کلیدی برای همراه شدن با این فصل مد بدانید با این 10 ستاره معروف همراه شوید تا در جریان همه چیز سبک های زیبای تابستانیی امسال قرار بگیرید.
    رنگین کمان رنگ ها
    با رنگهای تند و متنوع به استقبال تابستان بروید. مانند کتی پری Katy Perry خواننده " رویای نوجوانی" که این لباس رنگارنگ را در جشنواره مقدماتی گرمی در هالیوود بر تن کرده بود. برای چنین ظاهری باید جسور باشید و با رنگهای روشن و خیره کننده مثل زرد ، آبی ، قرمز، آبی و صورتی به استقبال آن بروید.
    لاک ناخن روشن
    شروع تابستان یعنی عوض شدن فصل، پس با ایده هایی جدید این را نشان دهید مانند رنگ لاک سبز نئون یا این لاک صورتی که خانم کری کیگان Carrie Keagan استفاده کرده است. از اینکه با رنگهای روشن جلب توجه کنید واهمه ای نداشته باشید و از رنگ های زیبایی مثل نارنجی، زرد، آبی یا حتی ترکیبی از آنها استفاده کنید.
    کت و دامن
    هیچ لباسی مانند این کت دامن ظاهری آراسته و با وقار به شما نمی دهد و تقریبا هر جایی هم می توانید استفاده کنید. این کت و دامنی که در عکس می بینید مربوط به خانم میشل ویلیامز Michelle Williams برنده جایزه گلدن گلاب در سال 2012 در سانتا مونیکا می باشد. البته لازم نیست شما هم از این رنگ تیره استفاده کنید ؛ برای ظاهری دلنشین تر سعی کنید رنگ های روشن انتخاب کنید.
    لباس های حریر نازک
    در اینجا خانم کریستن بل Kristen Bell هنرپیشه معروف را می بینید که با این بلوز حریر خنک و کت اسپرت و شلوار طرح خال دار ش هوای سرد زمستان را پشت سر گذاشته و به استقبال گرمای تابستان رفته است. شما هم می توانید با طرح های سفید، مشکی و هر رنگ نیمه روشن بین آن چنین ظاهری داشته باشید. برای تکمیل تیپ جدیدتان از آویزها و دستبندهای سنتی زیبا استفاده کنید.
    نارنجی
    بهار امسال با رنگ نارنجی آمده است و می توانید از این رنگ در تابستان هم استفاده کنید. مانند این پیراهن و شلوارک که خانم کیمبرا جانسون Kimbra Johnson در فستیوال موسیقی کواچلا Coachella پوشیده است. حتما این رنگ گرما بخش را به کمد لباس هایتان اضافه کنید. می توانید از این رنگ برای تاب، شلوار یا فقط به عنوان یک رنگ زمینه استفاده کنید.
    شلوار جین سفید رنگ
    تابستان امسال وقت آن است که شلوار جین های آبی تان را دور بریزید و به سراغ رنگ زیبای سفید بروید درست مانند خانم مولی کینگ Mollie King ، خواننده و ترانه سرا، که در موزه ویکتوریای لندن با این شلوار جین خوشرنگ ایستاده است. می توانید از کت لی سفید رنگ هم استفاده کرده و تیپی یکدست بزنید.
    طرح گلدار
    گل ها فقط برای چیدن و بو کردن نیستند؛ در این فصل گلها را تنتان کنید! در اینجا خانم زو سالدانا Zoe Saldana هنرپیشه، را می بینید که در جشنواره فیلم 2012 سانتا مونیکا این لباس زیبای گلدار را به تن کرده است. برای تلفیق ظاهری کلاسیک و مدرن ، از شلوار یا دامنی با طرح گلدار استفاده کنید.
    صندل های لژدار
    تابستان امسال صندل های لژدار دوباره برگشته اند، با سبکهایی متنوع تر مانند این صندل هایی که خانم لوسی لیو Lucy Liu ، هنرپیشه، در فستیوال فیلم 2012 پوشیده است. حتی اگر هنوز آماده پوشیدن این کفش های بدون پاشنه نیستید می توانید از کفش های لژدار زیبا با رنگ های روشن یا پر جلا استفاده کنید.
    طرحهای گرافیکی سیاه و سفید
    همانطور که می دانید خانم جیل اسکات Jill Scott خواننده و برنده جایزه گرمی ، در جشنواره ای در هالیوود این لباس بلند زنانه و ژاکت جلوباز با طرح گرافیکی سیاه و سفید را بر تن کرده است. شما هم می توانید با پیراهن، روسری یا تاپ در طرح های گرافیکی این ظاهر زیبا را داشته باشید.
    کیف دستی صورتی
    گاهی اوقات، تنها یک رنگ خاص در یکی از متعلقات شما می تواند تازگی را به ظاهر شما اهدا کند، مانند همین کیف دستی صورتی زیبا که خانم نی نی Ni Ni ، بازیگر فیلم گل های جنگ، در نمایشگاه مد هفتگی پاریس به همراه دارد. دفعه بعد که می خواهید به مهمانی یا مراسمی بروید این کیف دستی صورتی زیبا را فراموش نکنید.
    صندل های تخت بند دار
    اگر سبک های ساده تابستانی را ترجیح می دهید، از این صندل های رنگ روشن با بندهای زیبا استفاده کنید که طراحی ویکتوریا بارتلت Victoria Bartlett است. امسال برای تابستان طرحهای زیبایی عرضه شده است که هم اقتصادی بوده و هم از جنسی تهیه شده که دوستدار طبیعت باشد. این صندلهای ساده طوری طراحی شده اند که حتی دختر خانم های جوان مشکل پسند هم می توانند برای خود مدلی مناسب بیایند. پس تابستان را با این کفش های رنگارنگ و زیبا در خیابان ها قدم بزنید درست مثل ستاره هایی چون کتی پری Katy Perry ، لیدی گاگا Lady Gaga ، و نیکی میناژ Nicki Minaj .

صرفا برای ایده گرفتن گزاشتم.وگرنه عمرا ما نمیتونیم اینگونه باشیم
    به نام من.به نام تو.به نام صداهایمان که روزی به هم خواهند رسید...

2. بانک بند ناف

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    34
    پسند کرده
    28

نقل قول نوشته اصلی توسط فاطمه خانم
    شال مشکی که ترکیب طلایی داره هم دارم ولی میگم شاید ناراحت بشن بگن برداشته مشکی پوشیده
    حالا به جز مشکی چه رنگ دیگه ای با قرمز خوب میشه
    روسری طلایی -مشکی چطوره؟

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    34
    پسند کرده
    28

نقل قول نوشته اصلی توسط مهســا
    بچه ها
    رنگ مانتوي دارچيني با چه رنگ شالي ست ميشه ؟ ترجيحا رنگ متفاوت
    !
    نظر خودم سبز روشنه . بنظرتون خوبه؟
    عنابی چطوره؟

میزان امتیاز
    2
    پسند شده
    1145
    پسند کرده
    1254

[BLOCKQUOTE]دوازده نكته ازكمربندكه نميدانستيد / كمربندها را سفت ببنديد! [/BLOCKQUOTE]

با اين*كه ممكن است كمربند جزء كوچكي از هماهنگي لباس* به نظر بيايد اما تناسب و زيبايي آن، نقش مهمي در جلوه*دادن سليقه شما در لباس پوشيدن*تان ايفا مي*كند. پس بد نيست نكاتي را در مورد نحوه انتخاب كمربند بدانيد.
    1+6 نكته از كمربند كه نمي*دانستيد
    1 - اگر كمربند به پهناي انگشت شست*تان بود معلوم مي*شود كه كمربند مخصوص لباس*هاي رسمي است و هر كمربندي كه از اين اندازه پهن*تر باشد معمولي است و مناسب لباس*هاي رسمي نيست.
    2 - شما با توجه به ظاهر كمربند هم مي*توانيد به نوع كاربرد آن پي ببريد مثلا: كمربندهاي اسپرت معمولا رنگ*هاي براق دارند در صورتي*كه كمربندهاي رسمي رنگ و بافت*هايي صاف و مات دارند.
    3 - 3 رنگ اصلي براي كمربند وجود دارد، مشكي، قهوه*اي و قهوه*اي سوخته كه بهتر است براي لباس*هاي* رسمي از رنگ مشكي استفاده كنيد،* البته در مورد كمربندهاي اسپرت مي*توانيد با توجه به رنگ* لباس*هاي*تان هماهنگي رنگي را انتخاب كنيد.
    4 - هر كمربند برچسبي دارد كه روي آن سايز كمربند نوشته شده، اندازه دور كمرتان را بگيريد و كمربندي با يك شماره بزرگ*تر از آن بخريد مثلا: اگر اندازه دور كمرتان 33 يا 34 است اندازه كمربندتان 36 – 40 خواهد بود.
    5 - كمربند هميشه بايد به عنوان لوازم فرعي لباس*تان باشد نه مهم*ترين جزء آن. پس با اين*كه دوست* داريد چشم ديگران را به برق كمربند*تان خيره كنيد، دنبال كمربندهايي نرويد كه قيمت*شان از كفش يا كت و شلوار*تان گران*تر است.
    6 - ساده*ترين قانون براي هماهنگ*كردن كمربند با لباس اين است، رنگ كمربند بايد همواره با كفش*ها يكي باشد. خيلي ساده، كفشي سياه و براق با يك كمربند سياه براق، همين!
    7 - چون كمربند بدن را به 2 قسمت تقسيم كرده و خط*هاي افقي ايجاد مي*كند بايد از رنگي كه متفاوت با لباس*هاي*مان است استفاده نكنيد وگرنه كوتاه*تر و چاق*تر نشان داده مي*شويد.
    3+2 نكته كه خانم*ها بهتر است بدانند...
    1 - كمربندها باعث ايجاد جمع*شدگي و چين در قسمت شكم مي*شوند و دور شكم را بزرگ*تر از آنچه كه هست، نشان مي*دهند. در نتيجه خانم*هايي كه شكم بزرگ دارند بهتر است از كمربند استفاده نكنند.
    2 - پهناي كمربند و سگك*هاي تزئيني مي*تواند ظاهر شما را خيلي نافرم يا برعكس بسيار متناسب نشان دهد پس هنگام خريد اين 2 نكته را فراموش نكنيد.
    3 - اگر استخوان*بندي ظريف داريد حتي اگر اضافه*وزن هم داريد از كمربندهايي با سگك*هاي ظريف و كوچك استفاده كنيد.
    4 - اگر لاغر هستيد از كمربندهاي نازك و باريك استفاده نكنيد چون شما را استخواني*تر نشان مي*دهد.
    5 - اگر كمر كوتاهي داريد به*هيچ*وجه كمربند عريض و پهن نبنديد زيرا اين نوع كمربندها كمر شما را پهن و كوتاه*تر نشان مي*دهد.
    مجله ایدال

میزان امتیاز
    2
    پسند شده
    1145
    پسند کرده
    1254

[quote=romina joon]
    نقل قول نوشته اصلی توسط "hani JOONNNN":1hvvv5ew
    دوستان قیمت لگ چنده؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ یکی بهم گفته 14 ت
    ببخشید لگ چیه؟[/quote:1hvvv5ew]
    لگ یا لگین به همین ساق شلواریها و جوراب شلواریها با تراکم بالا میگویند.که کلفت تره.منم پرسیدم گفتن 14 تومن.

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    170
    پسند کرده
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط artemis16
    دیروز نتایج کاردانی به کارشناسی اومد و من دانشگاه قبول شدم........من 29 سالمه و یه نموره تو پرم.....قدمم 160........به نظرتون واسه دانشگاه مانتو شلوار فرم اداری بگیرم یا نه؟؟؟؟مقنعه جدید چی اومده؟؟؟؟؟؟؟چون از زمان کاردانیم تا الان که باز قبول شدم 7 سال میگذره........
    آرتمیس جان مبارک باشه عزیزم الان مقنعه بیشتر از این مدل کراواتی ها مده مانتو هم هر طور مایلی البته به نظر من بسته به سنتون دیگه باید خانومانه تر بپوشی
    Merci Beaucoup Mon Dieu

مدیر انجمن
    Negara آواتار ها
    نوشته های وبلاگ
    6
    میزان امتیاز
    62
    پسند شده
    8134
    پسند کرده
    7504

نقل قول نوشته اصلی توسط artemis16
    دیروز نتایج کاردانی به کارشناسی اومد و من دانشگاه قبول شدم........من 29 سالمه و یه نموره تو پرم.....قدمم 160........به نظرتون واسه دانشگاه مانتو شلوار فرم اداری بگیرم یا نه؟؟؟؟مقنعه جدید چی اومده؟؟؟؟؟؟؟چون از زمان کاردانیم تا الان که باز قبول شدم 7 سال میگذره........

آرتمیس جان
    با احترام به نظر دوستان دیگه ، من موافق مانتو شلوار اداری نیستم. به نظر دانشجو باید تیپش اسپرت باشه. در ضمن خودت هم بری بچه های دیگه سنشون پایین تره و تیپاشون اسپرته بیخودی بهت این احساسو می ده که سنت زیادی بالاس و انگیزهات رو از دست می دی.
    به نشر من مقنعه مشکی معمولی. مانتوی ساده تا روی زانو جنس اسپرت. جین آبی تیره و کفش تخت اسپرت مشکی یا طوسی با کوله یا کیف دستی اسپرت و ساده.
    چی نپوشیم؟

chi-napooshim.com

میزان امتیاز
    2
    پسند شده
    94
    پسند کرده
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط shermine
    نقل قول نوشته اصلی توسط hani JOONNNN