نظر سنجی 76 امین مسابقه عکاسی مکمل
شارژ کلوب هاي مامي سايت
بازارچه کالاي دست دوم رسانه مامي سايت
Like Tree3045Likes

موضوع: خوش سلیقه ها: پرسش، پاسخ و تبادل نظر برای خوشتیپ ماندن

نمایش نتایج: از 1,633 به 1,640 از 5366
    عضو خانواده بزرگ مامی سایت
    aftab shiraz آواتار ها
    میزان امتیاز
    62
    پسند شده
    11066
    پسند کرده
    5910

Re: اجتماع خوش سلیقه ها.. مشاوره برای بهتر بودن و خوشتیپ مان

نقل قول نوشته اصلی توسط Arshida.h
    می خوام لنز رنگی بخرم اما نمی دونم چه رنگی؟پوستم سفیده و موها و چشم های خودم قهوه ای.راستی عینک هم میزنم همیشه(طبی) مشکلی واسه چشم هام پیش نمیاد؟ البته همین طوری می خوام بخرم نمی خوام زیاد جیغ باشه.

عزیزم هم عسلی بهت میاد هم خاکستری بستگی داره بخوای کجا و با چه لباسی استفاده کنی ؟ اگه مرتب تمیز نگهش داری نه ؟ چرا مشکل برات پیش بیاد من چند ساله فقط برای مهمونی استفاده میکنم اما خیلی منظم و مرتب ازش نگهدای میکنم
    شکست تو درست زمانی اغاز میشود که در پی راضی کردن دیگران برآیی .

aftab shiraz آواتار ها
    میزان امتیاز
    62
    پسند شده
    11066
    پسند کرده
    5910

خیلی مرسیaftab shiraz عزی ز.چه مارکی رو پیشنهاد میکنید و حدود قیمت.راستی اگه روزی بخوام یه رنگ خیلی متفاوت انتخاب کنم خیلی یه جوری نمیشه ؟آخه من بعضی وقتا یکم که نه خیلی کم رو میشم.
    خواهش میکنم آرشیدا جون والا جدیدا خبر از مارک ندارم اما پیشنهاد میکنم بری آرایشی بهداشتی های معتبر بهت معرفی میکنن در مورد رنگ هم عزیزم خیلی مسئله سلیقه ایه اصلا نگران نباش اینروزا انقدر مردم کارای عجیب غریب میکنن که رنگ لنز شما دیگه توشون گمه بعدم این رنگا تو هر چشمی یه جور خودشو نشون میده مثلا من با وجودیکه چشمام قهوه ایه تیره رو به مشکیه لنز سبز تو چشمم سبز مایل به فیروزه ای یا نزدیک به خاکستری ابی میشه
    شکست تو درست زمانی اغاز میشود که در پی راضی کردن دیگران برآیی .

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    1
    پسند کرده
    0

این لنزها توی ایران هم پیدا میشه؟

مدیر انجمن
    maman somi آواتار ها
    سمیه
    میزان امتیاز
    7
    پسند شده
    3305
    پسند کرده
    1346

نقل قول نوشته اصلی توسط مام بهار

مامان سمی جون ممنون از وقتی که گذاشتی
    خدا رو شکر شکمم قابل استتاره من دو تا می خوام بدوزم یکیش اون آخری اون یکی رو می گم اولی رو بدوزم؟با دامن زیر زانو؟ منتها تو انتخاب رنگ هم موندم مخصوصا اولی

با تچکر
    توی پست چندصفحه قبلم یک تعداد رنگ رو پیشنهاد دادم، البته همون رنگ کرم هم شیکه، اما برای اینکه کمی هم باریکتر به نظر برسید به رنگهای گرم و پررنگ فکر کنید.
    اگر رنگ آخری انتخاب شده، رنگ*های مانند زرشکی، بنفش، قهوه*ای، رنگ خرمایی، رنگ*های ایده آلی هستند;

رنگ این عکس هم فکر میکنم سنگین وقشنگ باشه برای کت و دامن
    ستيز من تنها با تاريكي است و براي نبرد با تاريكي شمشير نميكشم، چراغ مي افروزم.

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    7
    پسند کرده
    0

می خوام لنز رنگی بخرم اما نمی دونم چه رنگی؟پوستم سفیده و موها و چشم های خودم قهوه ای.راستی عینک هم میزنم همیشه(طبی) مشکلی واسه چشم هام پیش نمیاد؟ البته همین طوری می خوام بخرم نمی خوام زیاد جیغ باشه.
    اگه چشات ضعیفه از این لنزهای طبی رنگی بگیر همه رنگشم هس دوست من 3-4 رنگشو گرفته جالبه
    ولی بهترین نوعشم بگیری بازم غیر طبیعیه

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    26
    پسند کرده
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط PARIDIS
    نقل قول نوشته اصلی توسط hasti honey
    نقل قول نوشته اصلی توسط PARIDIS
    خانمهای با سلیقه میشه من رو هم کمک کنین لطفا؟؟؟؟؟؟
    برای 22تیر جشن **** سرون بچه برادرشوهرمه و من تقریبا نو عروسم و اینکه مردها و زنها قاطی هستن و ساز و دقل و از اینجور چیزها میخان بیارن چی بپوشم؟؟؟؟؟؟ تونیک و شلوار خوبه؟ یا از این پیراهن بلندها که مثل تونیک هم هست؟؟؟؟؟؟؟نمیدونم دیگه چیکار باید بکنم
    هر کی ایده خوب داره بهم بگه ممنون میشم و اینکه یه سری از فامیلهای شوهری هم منو ندیدن و فعلا انگشت نما هستم
    چی بپوشم؟
    عزیزم با توجه به اینکه نو عروس و یه جورایی تو چشمی ، به نظم شلوار نپوشی بهتره ، منظورم اینه که یه تیپ خانومانه بهتره تا اسپرت ، میتونی پیراهن کوتاه مثلا رو زانو با جوراب شلواری ضخیم و البته کفش پاشنه بلند بپوشی ، یا حتی کت دامن و جوراب شلواری یا بلوز دامن ، حالا بسته به اینکه کدومو داری؟میتونی عکس لباسایی که مد نظرته رو بذاری تا بهتر راهنماییت کنن دوستا
    مرسی دوسته خوبم الان دسترسی به دوربین و لباسم ندارم سرکار هستم و فردا شب راه میفتیم احتمالا فردا عکسش رو بزارم براتون با نظرهای خیلی مفید و قشنگتون یه پیراهن پلنگی خریدم تا زانو که زیر سینه کمربند داره طلایی با جوراب شلواری
    خیلی کمکم کردین مرسی حالا این از پیراهن با جوراب شلواریه کلفت مشکی
    حالا روسری ساتن مشکی باهاش خوب میشه؟ یا چه مدل روسری سرم کنم ؟ یا مخه شوهری رو بزنم و اصلا سر نکنم؟
    راسی آرایش با لباس پلنگی چطوری قشنگه مات؟؟؟
    مرسی واقعا ممنونم مونده بودم چی بپوشم

عزیز لباست چه رنگیه؟منظورم پلنگی قهوه ای طلاییه؟ یا مشکی؟خوب همیشه بی روسری بودن قشنگه :دی ولی خوب ببین خودت چه جوری راحت تری؟میتونی یه شال مجلسی هم سرت کنی
    واسم دعا کنید دوستای مای سایتی گلم .....

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    1
    پسند کرده
    0

رنگ چشای دخترم خالم این رنگیه من همیشه بهش گیر میدم اصلا بهش نمیاد خیلی بی روحه اونم همیشه میگه همه میرن لنز میخرن چشماشون این رنگی شه از خداتم باشه. حالا میرم ببینم چکار میکنم.
    راستی راستی عسلی این رنگی میشه دیگه؟اگه آره که من زیاد دوست ندارم

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    3
    پسند کرده
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط morynel
    دوستان چه نظرات خوبی منم 23سالمه سایزم 38-40قدم 166 تقریبا تازه عروسم چن وقت دیگه عروسی خالمه نمیدونم لباس چی وچه رنگی بخرم موهامو چه رنگی کنم دیگه دارم گیج میشم کمکم میکنید؟
    سلام عزیزم میخواستم کمکت کنم ولی نمیدونستم که میخوای لباست بلند باشه یا کوتاه؟؟؟رنگ روشن باشه یا تیره؟؟؟راستی برای مدل موهات موهات بلند یا کوتاه؟؟ فر یا *** یا حالت دار؟؟؟راستی مو های خودت چه رنگیه؟؟؟
    دوست داشتن ساده س و باورکردنش سخت،
    تو ساده باور کن که سخت دوستت دارم..!!!

• بانک بند ناف