نظر سنجی 76 امین مسابقه عکاسی مکمل
شارژ کلوب هاي مامي سايت
بازارچه کالاي دست دوم رسانه مامي سايت
Like Tree3045Likes

موضوع: خوش سلیقه ها: پرسش، پاسخ و تبادل نظر برای خوشتیپ ماندن

نمایش نتایج: از 1,593 به 1,600 از 5366
    عضو خانواده بزرگ مامی سایت

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    0
    پسند کرده
    0

Re: اجتماع خوش سلیقه ها.. مشاوره برای بهتر بودن و خوشتیپ مان

نقل قول نوشته اصلی توسط mina_m
    دوس جونم لباستو خیلی خوشمله.از کجا و چند خریدی؟

لباست بی جوراب خوشمله.اگه هم میخای جوراب بپوشی جورابت شیشه ای باشه.رنگ پا.و اگه پیدا کنی جوراب شلواری سورمه ای که یه هاله ی ابی داره خیلی خوشمل میشه باهاش.واسه جواهرالات میتونی از چیزی که یه سنگ سورمه ای داشته باشه استفاده کنی.با طلا سفید هم قشنگه.زرد بهش نمیاد.گردنبنت تو گردنی و بیخ گلویی باشه.بلند نباشه.یه کیف دستی کوچیک ابی و یا سفید واسش ست کن.کفش هم ابی بهش میاد و هم سفید دیگه دوس جونن.کفش سورمه ای و نقره ای هم بد نیس.موهاتو بده یه ارایگاه خوب واست یه سشوار خوب بکشه.به نظر براشینگ قشنگتره.اگه خارج بودی میگفتم یه کلاه مدل کلاههای کیت میدلتون هم باهاش ست کنی ابی رنگ که محشرهشکمت هم معلوم نیس جوراب شلواری بپوشی محکتر نگهش میداره.چ.ن تو گرما گن پوشید خیلی سخته.موفق باشی دوستم.راستی اگه پیدا کنی کفش پاشنده بلند زرد هم با این لباست ست میشه و متفاوت ترت میکنه.
    مينا جون ممنون از توجه و نظرت
    لباس رو از تهران نگرفتم که آدرس بدم، حدود 175 تومن شد
    راستش ترجیح میدم جوراب بپوشم، برم ببینم چی گیرم میاد
    کاش در مورد آرایش هم نظرتون رو میگفتید

مدیر انجمن
    Negara آواتار ها
    نوشته های وبلاگ
    6
    میزان امتیاز
    62
    پسند شده
    8134
    پسند کرده
    7504

نقل قول نوشته اصلی توسط mina_m
    خانم*های قد بلند:
    لباسی که از بالا تا پایین تکرنگ باشد به دلیل اینکه خطی یکدست ایجاد می*کند، شما را بلندتر نشان خواهد داد. انتخاب رنگی متفاوت برای مانتو و شلوارتان، باعث می*شود که قد شما به چند قسمت مختلف تقسیم و تفکیک بشود و در نتیجه کوتاهتر و متناسب*تر دیده بشوید. پس به خاطر داشته باشید هرگز مانتو و شلوار یک رنگ نپوشید و سعی کنید مانتو و شلوار و حتی کفشتان در چند رنگ متفاوت اما در یک هارمونی انتخاب شود.
    *

مانتوهای خیلی کوتاه نیز پاها را بلندتر از آنچه هست نشان می*دهد پس از پوشیدن چنین مدل*هایی خودداری کنید.
    *
    هر مانتوی که خیلی گشاد و بادکرده باشد شما را بزرگتر از آنچه که هستید نشان می*دهد. مانتوهای زنانه کمردار تنگ شما را خوش اندام و زیبا نشان می*دهد. مانتوی که به انحناها و برجستگی*های بدن تاکید بیشتری بکند، توجه را از قد بلند دور می*کند و اندام شما را متناسب*تر نشان می دهد.

خانم های ریزه اندام و کوتاه قد:
    مانتوهای ساده*ای که تنگ و قالب تن هستند، انتخاب کنید. از پوشیدن مانتوهایی با دامن*های خیلی گشاد و کلوش خودداری کنید.
    *

مانتو، بارانی یا پالتویی انتخاب کنید که سایز کوچک و اندازه شما باشد. اگر در انتخاب سایز خود دقت نکنید، مجبورید شانه*های بزرگ و آستین*های بلند مانتویتان را به خیاط بسپرید تا آن را اصلاح کند.
    *

مانتوهای خیلی بلند موجب می*شود که کوتاهتر دیده شوید. یک مدل کوتاه تا روی زانو برای شما بسیار مناسب است.
    *
    مانتوی که راه*های عمودی باریکی دارد، باعث ایجاد خطوط عمودی بیشتری روی لباس می*شود و درنتیجه شما را بلندتر نشان می*دهد، همچنین این مانتوها رسمی و کلاسیک است. دقت کنید که دامن مانتوی شما تا روی زانو باشد که به بلندتر دیده شدن شما کمک می*کند.
    *

خانم هایی با سینه بزرگ:
    مانتوهایی با بالاتنه گشاد بپوشید تا سینه هایتان را کوچکتر نشان بدهید. مانتو های تنگ، در اطراف سینه کشیده می شود و موجب می شود تا افراد به این ناحیه نگاه کنند. مانتوهایی که در دو طرف دگمه دارند، سینه های شما را بزرگتر نشان خواهد داد.
    *
    از لوارم جانبی استفاده کنید که توجه را از سینه های شما دور می کند. با استفاده از روسری های رنگی زیبا و فریبنده و جذاب یا کفش های زیبا، افراد بیشتر به آنها نگاه می کنند تا سینه های بزرگ شما.
    *
    مانتوهایی با بالاتنه ساده و گشاد استفاده کنید. جیب باعث جلب توجه به سینه های شما می شود. مانتوهای پلیسه دار و چین دار، تنها باعث می شود که شکل سینه شما بزرگتر نشان داده شود
    *
    مانتوهایی با دامن چین دار یا پلیسه دار، توجه را از سینه های شما دور می*کند و شما متناسب دیده خواهدی شد.

دوست گلم
    ضمن تشکر از اینکه این مطلب رو گذاشتین فقط خواستم به دوستان یادآوری کنم که قد بلند (به خصوص پاهای بلند و کشیده) و سینه بزرگ الان دو تا خصلت بدنی خیلی خوب تلقی می شن و همه خواهان این دو هستن و اگر دارای اون هستند نه تنها نباید از این قوانین پیروی کنن بلکه با جلب توجه به این دو مورد خودشون رو جذاب تر می کنند.

(چرا باید بزنیم تو سر مال؟! خوب هر کی داره پزشو بده حالشو ببره!!! )
    چی نپوشیم؟

chi-napooshim.com

مدیر انجمن
    Negara آواتار ها
    نوشته های وبلاگ
    6
    میزان امتیاز
    62
    پسند شده
    8134
    پسند کرده
    7504

نقل قول نوشته اصلی توسط ژینا
    منظورم شلوار بود ببخشید ...تمرکز نداشتم ..نه سندبادی چیه؟ جین...

نه نه سندبادی یه چیز وحشتناک بی ریخت گشاده و پایینش مثل شلوار کردی جمع می شه. مده ولی فوق العاده چشم آزاره.

شلوار دمپا جین کشی من از بوسینی مرکز خرید ونک می خرم راضیم.
    چی نپوشیم؟

chi-napooshim.com

مدیر انجمن
    Negara آواتار ها
    نوشته های وبلاگ
    6
    میزان امتیاز
    62
    پسند شده
    8134
    پسند کرده
    7504

نقل قول نوشته اصلی توسط khorshid khanom
    ممنون گلم.اخه فکر میکنم لوله تفنگی خیلی پاهارو لاغر و دراز نشون میده.میخوام برم خرید اما نمیدونم کدوم مدل شیکتر و بهتره.واسه مهمونی و بیرون میخوام.

دمپای تیره بهتره برای مهمونی و بیرون. اگر روش سنگ شورروشن داشته باشه خوبه چون پاهاتونو متناسب تر و تپل تر نشون می ده.
    لوله تفنگی برای بیرون مد هست ولی به پای لاغر نمیاد. اونو بذارین زمستون که بتونین بکنین توی بوت چیندار یا چروک که خودش به ساق پاتون حجم می ده.
    چی نپوشیم؟

chi-napooshim.com

nasim* آواتار ها
    میزان امتیاز
    22
    پسند شده
    944
    پسند کرده
    808

نقل قول نوشته اصلی توسط yazi8766
    من این هفته یه عروسی دعوتم که میخوام این لباس رو بپوشم، سایزم 36 و قدم 160 هست،پوست سبزه و موهای کوتاه،سنم هم 25، توی عکس هم که معلومه یه مقدار شکم دارم
    دوست دارم پیشنهادای شما در مورد کفش،جوارب، مو، زیورآلات(گردنبند و گوشوار)،آرایش(خیلی ملایم) و خلاصه هر چیزی که به نظرتون میرسه رو بشنوم، پیشاپیش هم یه دنیا ممنون

http://www.mamipic.com/share-0ED9_4FF6972B.html

با اجازه دوستان من هم نظر میشه نظر بدم ؟!
    رنگ سفید و سورمه ای رنگ های مرده ای هستن . برای همین اگر می خواید بیشتر بدرخشید ، از رنگ های تند هم کنارش استفاده کنید . رنگ هایی که تن گرم دارن و باعث میشه هر کسی نگاهش به شما افتاد جذب بشه

به نظر من برای زیور آلات مرواریدی که یکی از دوستان گفتند خیلی قشنگ میشه . حتی می تونید از بدلیجاتی که سنگ های رنگی دارن استفاده کنید . چون لباس شما تقریبا مدلش ساده است و طرح و نگار نداره برای زیروآلات می تونید مدل شلوغی رو انتخاب کنید . اما حتما کوتاه ...
    برای کفش و کیف و آرایش و لاک می تونید از رنگ هایی که تناژ صورتی یا گلبهی یا سرخابی دارند استفاده کنید .

من این تجربه رو داشتم که رنگ آبی یا سورمه ای کنار رنگ هایی از خانواده ی خودش ، ( سفید و آبی کمرنگ و آبی تیره ) خیلی مرده میشه . حتی باعث میشه رنگ پوست شما کبود به نظر برسه . پس حتما از یک رنگ گرم استفاده کنید . و متضاد با آبی و سفید
    حتی اگر برای کفش و کیف سورمه ای سیر رو انتخاب کردید ، اما حتما آرایش متفاوتی بکنید با رنگ های سرخابی و رنگ های گرم تا کمی شما رو با انرژی نشون بده .

از کدام راه قرار است که بیایی ؟!

مدیر انجمن
    Negara آواتار ها
    نوشته های وبلاگ
    6
    میزان امتیاز
    62
    پسند شده
    8134
    پسند کرده
    7504

نقل قول نوشته اصلی توسط yazi8766
    من این هفته یه عروسی دعوتم که میخوام این لباس رو بپوشم، سایزم 36 و قدم 160 هست،پوست سبزه و موهای کوتاه،سنم هم 25، توی عکس هم که معلومه یه مقدار شکم دارم
    دوست دارم پیشنهادای شما در مورد کفش،جوارب، مو، زیورآلات(گردنبند و گوشوار)،آرایش(خیلی ملایم) و خلاصه هر چیزی که به نظرتون میرسه رو بشنوم، پیشاپیش هم یه دنیا ممنون

http://www.mamipic.com/share-0ED9_4FF6972B.html

به به این لباس جون میده برای آرایش غلیظ و خوشگل آبی نفتی ولی چون می خواین ملایم باشه... یه خط چشم مارک بورژوا رنگ آبی نفتی بخرین و زیر چشمتونو با اون بکشین. بالای چشم سایه ملایم آبی نفتی که حسابی با نوک انگشت محوش می کنین (از لبه پلک تا خط تای پلک) با خط چشم بالای مشکی گوشه مثلثی و ریمل زیاد. رژ کالباسی و برق لب.

شکمتون اصلا پیدا نیست.
    کفش و کیف سفید یا آبی نفتی با گل سر همرنگ. زیور آلات مروارید سفید.
    جوارب شلواری اگه حتما لازمه رنگ پای خیییییلی نازک یه کم براق.
    چی نپوشیم؟

chi-napooshim.com

میزان امتیاز
    2
    پسند شده
    1145
    پسند کرده
    1254

نقل قول نوشته اصلی توسط mahsaan
    سلام خانمای باسلیقه.من 25 سالمه.160 قد و سایز 36-38 هستم.فردا میخام برم مانتو شلوار بخرم.میخام یه تیپ خیلی شیک و رسمی داشته باشم.چون ریزنقشم میخام تیپم باابهت بشه.یه جوری که مناسبه یه خانم وکیل باشه.چه پیشنهادی دارید؟کوتاه؟بلند؟چه رنگی؟اولین باره واسه محل کار میخام خرید لباس برم.هیچ ایده ای ندارم.
    دوستم سلام.اول یه سر به اینجا بزن.گیره حقوقیاش افتادیا

بعد هم مبارکه.به نظر من یه مانتو وشلوار همرنگ .تا بالای زانو بگیر.یه مانتو طرح کت.من رنگه توسی و مشکی و سورمه ای و پیشنهاد میکنم.کفشتون پاشنه بلند باشه.مشکی بهتره.ازین کیف وکیلیا که خودت میدونی هم بگیر جتما.خوشملن.کانون میزنه با ارم خودش.حتما اینجا بیا پیش ما.نیازمند راهنمایی هستیم.

http://mamisite.com/forum/viewtopic....=5351&start=70
    به نام من.به نام تو.به نام صداهایمان که روزی به هم خواهند رسید...

nafi3 آواتار ها
    میزان امتیاز
    2
    پسند شده
    2801
    پسند کرده
    9635

سلام خانوما
    من برای مراسم مولودی چند روز آینده، این تاپ رو خریدم اما نمیدونم با چی ست میشه؟

مراسم خیلی حیثیتیه و میخوام خیلی عالی باشم
    اگه ممکنه در مورد مو و آرایش هم کمکم کنید..
    با توجه به اینکه 22ساله ام... قد 161 و سایز 36
    ممنون میشم زودتر راهنماییم کنید چون فرصت زیادی برای خرید رفتن ندارم

• بانک بند ناف