نظر سنجی 76 امین مسابقه عکاسی مکمل
شارژ کلوب هاي مامي سايت
بازارچه کالاي دست دوم رسانه مامي سايت
Like Tree3045Likes

موضوع: خوش سلیقه ها: پرسش، پاسخ و تبادل نظر برای خوشتیپ ماندن

نمایش نتایج: از 1,569 به 1,576 از 5366
    عضو خانواده بزرگ مامی سایت
    گل باقالی آواتار ها
    میزان امتیاز
    2
    پسند شده
    1862
    پسند کرده
    5571

Re: اجتماع خوش سلیقه ها.. مشاوره برای بهتر بودن و خوشتیپ مان

سلام دوستای خوبم
    یادتونه گفتم دادم این مدل لباس رو بدوزن
    http://www.mamipic.com/share-4691_4FF2B374.html
    حالا آماده شده اینه البته سنگاشو خودم دوختم همین الان تموم شد ذوقیدم به شما هم نشون بدم. نظرتون چیه؟
    خدایا دوستت دارم واسه هرچی که بخشیدی

2. بانک بند ناف
    مدیر انجمن
    Negara آواتار ها
    نوشته های وبلاگ
    6
    میزان امتیاز
    62
    پسند شده
    8134
    پسند کرده
    7504

نقل قول نوشته اصلی توسط shervin
    نقل قول نوشته اصلی توسط Negara
    خانومهای خوشگل و با سلیقه ایام به کام همتون.مراسم پاگشای خودم مهمونی مادرمه میخوام لباس بدوزم با توجه به سایزم که تپلم ایییییششش میخوام یه لباس خوشجل تا رو زانو از این مدلهایی که جلوش یقه بالاس اما پشت لباس گرد بازه رنگ هم قرمز یا مشکی بدوزم راستی آستین هم سه ربع چون بازوهام تپله اما باز هم مردد شدم گفتم بیام از شما دوستان باسلیقه مامی سایتی هم نظر خواهی کنم بهر حال ممنونم و منتظر همفکری شما خوشگلها

دوست عزیز
    این مدل خیلی شیکه اما قبل از دوختن حتما حواستون باشه راه حلی برای سوتین فکر کنین چون با بند نامرئی و اینا خیلی زشت می شه. هیکلتون جوری هست که لباسو کاپ بدین و بدون سوتین بپوشین؟
    یه چیز دیگه. جسارت نباشه چون گفتین تپلین می گم. بعضی از تپلها پشتشون زیر کتف یه مقدار گوشت اضافه یا یه خط چربی داره که اصلا نباید لباس پشت باز بپوشن. حتما قبل از این تصمیم یه نگاهی توی آینه بکنین.
    آستین سه ربع خوبه.
    نگارا جونم بازم ممنونم که همیشه با حضورت ادمو دلگرم میکنی.عزیز من میخوام این لباسو جوری بدوزم که تا بالای خط س و ت ی ن بازه اتفاقا همین فکر شمارو داشتم که واقها نباید س معلوم باشه ایا فکر میکنید اینجوری بده؟بعد هم به علت داشتن حلقه استین خیلی اون قسمتها معلوم نیست یعنی حتما به خیاطم این تاکیدو میکنم .ضمنا ایا ترکیبی از مشکی و قرمز قشنگه تقریبا سبک مدلی هستش که مامان سمی گلم گذاشتن فقط به جای اون قسمت پلنگی قرمز هستش و یقه لباس بالاست .یه سوال دیگه یادتونه گفتم واسه عروسی پسر دائیم لباسی که دوختم یه لباس یقه ایستاده ترکیبی از دانتل و کرپه تا روی زانوو کفش مشکی مات اگه جوراب کلا نپوشم بهتره یا یه جوراب شلواری رنگ پای شیشه ای بپوشم کلا خودم فکر میکنم رنگ پا پارو زیباتر میکنه ولی دوست دارم نظر شما دوستانم رو بدونمیه چیز دیگه نگارا جونم شما بسیار نکته بینید و از این بابت
    شروین جون ، خیلی لطف دارین عزیزم.
    من خودم تابستون معمولا تا جایی که میشه جوراب و جوراب شلواری نمی پوشم. پیشنهادم به شما هم اینه که اگر راحتین و پوست پاتون خوبه نپوشین. اما اگه خیلی راحت نیستین و یا کفشتون صندله بپوشین ولی خیلی نازک و یه کوچولو براق رنگ پا.
    در مورد یقه لباستونم من راستش فکر کردم پشت خیلی بازتری رو می گین. اینجوری که مشکلی نیست. خیلی هم عالیه
    خوش بگذره.
    چی نپوشیم؟

chi-napooshim.com

مدیر انجمن
    Negara آواتار ها
    نوشته های وبلاگ
    6
    میزان امتیاز
    62
    پسند شده
    8134
    پسند کرده
    7504

نقل قول نوشته اصلی توسط مامان عاشق
    طاهره جون لباست نازه و خیلیم بهت میاد

ببخشید یک سوال با لباس زغالی یا خاکستری دودی چه رنگ ارایش میاد من چشمهام کمی ریزه و پوستم گندمی روشن موهامم قهوهای تیره است

من بپرم وسط باز!
    سایه دودی ، رژ و لاک و کیف و کفش قرمز یا سرخابی رو من خیلی دوست دارم. (بدون ست کردن کیف و کفش هم میشه)

در مورد چشم هایی که کمی ریزه حتما زیر چشمتون (و نه داخل پلک) زیر خط مژه خط چشم باریک و تمیز بکشید. گوشه داخلی چشم به خصوص پایین بدون خط چشم بمونه و با کمی سایه سفید یا نقره ای که با انگشت حسابی محو می کنین پوشونده بشه. این نوع آرایش چشمها رو درشت می کنه.
    نوع سایه زدن بالای چشم برای درشت شدن چشمها هم اینجوری که از یه رنگ سایه ، سه فام (تیره روشنی) رو انتخاب می کنید. مثلا رنگ 1 طوسی خیلی روشن (غیر براق) ، رنگ 2 طوسی متوسط که می تونه براق باشه ، رنگ 3 طوسی تیره یا دودی یا حتی مشکی که می تونه خیلی کم براق باشه.
    اگه پلکتون رو ببندین ، رنگ 1 رو از لبه مژه ها تا نزدیک ابرو با برس نسبتا پهن بزنید و حسابی با انگشت محو کنید. خط تای پلکتونو پیدا کنین. با انگشت اینجا رو فشار بدین تا کاملا استخون کاسه چشم رو حس کنین. از زیر این خط تا مژه رو با برس پهن از رنگ شماره 2 بزنین. لبه اونو از بالا حسابی محو کنین. روی همون خط کاسه چشم از رنگ 3 با برس نازک به شکلی بزنید که اولا تا پایین نیاد یعنی فقط روی همون خط رو بپوشونه. بعد هم هر چی به سمت گوشه خارجی میره پر رنگ تر بشه و پهن تر و هر چی رو به گوشه داخلی می ره محو تر. یعنی نهایتا روی پلکتون اون قسمتی که چشم هست روشن تر از خط تای چشمتونه و بالاتر از اون از همه اش روشن تر. این خط رو هم با انگشت حسابی محو کنین و بعد خط چشم و ریمل.
    اینم عکس

چی نپوشیم؟

chi-napooshim.com

fao_83 آواتار ها
    میزان امتیاز
    3
    پسند شده
    1257
    پسند کرده
    3257

نقل قول نوشته اصلی توسط گل باقالی
    سلام دوستای خوبم
    http://www.mamipic.com/share-4691_4FF2B374.html
    حالا آماده شده اینه البته سنگاشو خودم دوختم همین الان تموم شد ذوقیدم به شما هم نشون بدم. نظرتون چیه؟
    http://www.mamipic.com/share-CADE_4FF2B374.html

مباركت باشه عزيزم
    ولي ايني كه خياط برات دوخته يا مدل اصلي خيلي فرق داره
    هم مدل دراپه دامنش و هم گريت بالاتنش
    چون خودم خياطم به اينجور موارد خيلي دقت ميكنم
    ميتونم بپرسم بابت دوختش ازت چند گرفته؟
    امضا بدلیل مغایرت با قوانین انجمن توسط مدیریت ویرایش شد.

میزان امتیاز
    2
    پسند شده
    1145
    پسند کرده
    1254

نقل قول نوشته اصلی توسط آتي
    سلام دوستای خوش تیپ من
    برای یه مراسم می خوام کت دامن بادمجونی بپوشم. (نگید گرمه. خب مجبورمممممممممممممم)
    باهاش چه کفشی بپوشم؟
    نقره ای ( جلوباز)
    خاکستری (جلو بسته )
    مشکی (جلو بسته)
    عزیزم هر سه رنگ کفشی که میگی بهش میاد.ولی اگه جلو بسته باشه با کت رسمی تر و شیک تره.مشکی جلو بسته
    به نام من.به نام تو.به نام صداهایمان که روزی به هم خواهند رسید...

میزان امتیاز
    2
    پسند شده
    1145
    پسند کرده
    1254

نقل قول نوشته اصلی توسط DARYA 69
    سلام به نظرتون با مانتو و شلوار قهوه ای تیره (تقریبا کت و شلوار ) مقنعه سورمه ای میاد ؟ یا بد میشه...
    ببین عزیزم مانتوی قهوه ای با جین سورمه ای خیلی شیک میشه.ولی با مقنعش فک نکنم زیاد جالب باشه.مگه اینکه قهوه ایش سیر باشه.رو مقنعه کرم و مشکی فک کن.
    به نام من.به نام تو.به نام صداهایمان که روزی به هم خواهند رسید...

گل باقالی آواتار ها
    میزان امتیاز
    2
    پسند شده
    1862
    پسند کرده
    5571

[quote=Atena Mami reihane][quote="fao_83":2dk9pxx7]
    نقل قول نوشته اصلی توسط "گل باقالی":2dk9pxx7
    سلام دوستای خوبم

مباركت باشه عزيزم
    ولي ايني كه خياط برات دوخته يا مدل اصلي خيلي فرق داره
    هم مدل دراپه دامنش و هم گريت بالاتنش
    چون خودم خياطم به اينجور موارد خيلي دقت ميكنم
    ميتونم بپرسم بابت دوختش ازت چند گرفته؟
    [/quote:2dk9pxx7]

دقيقا منم ميخواستم همينو بگم، ميشه گفت شبيه ولى عين اون نيست. ولى به هر حال قشنگه و از عكس معلومه كه بهتون مياد،مبارك باشه[/quote:2dk9pxx7]

سلام دوستان ممنون از دقتتون.
    من خودم گفتم بالاشو دراپه کنه. چون توپول هستم پیلیه اگه میشد وا می رفت.
    بابت پیلیسه های پایین هم به همون دلیل کم گذاشته.
    65 دوخته.
    خدایا دوستت دارم واسه هرچی که بخشیدی

marya آواتار ها
    مريم . ر
    میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    36
    پسند کرده
    76

سلام دوستان. لطف كنيد يه همفكري هم به من بديد.
    هفته ديگه يه مهموني شام دعوتيم. بلوزم مشكي با جنس لخته، آستينش سه ربع، يقه اش هفت باز، لبه آستينش و دور يقه اش به صورت چين دار كار شده و يراق قرمز داره. يه دامن حرير مشكي دارم كه مدلش تركه، خيلي خوشگله ولي بلنده، البته آسترش كوتاهه تا روي زانو. تو فكرم بود همونو بپوشم با كفش قرمز و يه كمر قرمز هم واسه روي بلوز بگيرم. اما الان هر چي فكر مي كنم مي بينم دامن بلند خيلي رسمي ميشه.
    حالا با توجه به اينكه قدم بند نيست (بين 155 تا 160) و يكم پايين تنه ام درشت تره از بالاتنه ام هست، دامن ميدي بهتره يا همون بلند. با جوراب يا بدون جوراب؟

راستي يه نيم ست زرد گرفتم كه نگين فيروزه داره. اون هم خوبه استفاده كنم يا نه؟ موهام هم بلونده تا روي شونه هام. ميخوام يه گل سر قرمز روي سرم هم بذارم. به نظرتون گل باشه؟ مصنوعي يا طبيعي؟ يا خودم از روي گلهاي پارچه اي همين سايت درست كنم؟ يه چيزي شبيه اين عكس، البته نه به اين بزرگي يه كمي ظريفتر.

شرمنده اين همه سوال پرسيدم. وسط امتحاناتم هست و فرصت اينكه برم بگردم ببينم دنيا چه خبره رو ندارم. بازم ممنون
    زندگی و دیگر هیچ !!!!!!!