نظر سنجی 76 امین مسابقه عکاسی مکمل
شارژ کلوب هاي مامي سايت
بازارچه کالاي دست دوم رسانه مامي سايت
Like Tree3045Likes

موضوع: خوش سلیقه ها: پرسش، پاسخ و تبادل نظر برای خوشتیپ ماندن

نمایش نتایج: از 1,473 به 1,480 از 5366
    عضو خانواده بزرگ مامی سایت

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    0
    پسند کرده
    7

Re: اجتماع خوش سلیقه ها.. مشاوره برای بهتر بودن و خوشتیپ مان

نقل قول نوشته اصلی توسط Ghazaale
    نقل قول نوشته اصلی توسط Negara
    دوستان سلام
    مسئلتن
    من راستش از مدل روسریم تو خیابون خسته شده ام و برام تکراری شده. (شال عقب ، فرق یا چتری کج ، کلیپس پفی ، موهام مشکی لخته)

لطفا اگه ممکنه این مدلهای شاخ دار و فشنی که در و داف محترمه در خیابون موهاشونو از روسری و شال بیرون می ذارن رو آموزش بدین که ما هم جلوی سر و همسر کم نیاریم!

در ضمن تاپیکهای مدلهای روسری و مو رو دیده ام و این موضوع توشون نبوده.
    مرسی از همگی

اهم اهم ببخشینداااا... ما اینجوری به پستای شما جواب می دیم؟!
    آخه کدوم مدل مو رو میگی شما؟
    الان که چند وقته فرق وسط (موی جلو بلند باشه) مده به موهای شما هم که لخته میاد
    من خودم موهامو همینطور فرق وسط باز میکنم وکل موهامو باز میذارم و شال یا روسریمو سر میکنم شخصا زیاد از این مدلای اجق وجق خوشم نمیاد اینجوری هم ساده اس هم تو چشم
    اگه دوست داشته باشی میتونی همه موهاتو یا فقط جلوشونو کوتاه کنی.حالت تیکه تیکه که سیخ سیخی بمونه یا صافشون کنی.اگر هم نمیخوای میتونی ویو یا فر کنی که بریزی بیرون قشنگ میشه.

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    0
    پسند کرده
    7

نقل قول نوشته اصلی توسط SEVIANA
    نقل قول نوشته اصلی توسط Ghazaale
    دوستان سلام
    مسئلتن
    من راستش از مدل روسریم تو خیابون خسته شده ام و برام تکراری شده. (شال عقب ، فرق یا چتری کج ، کلیپس پفی ، موهام مشکی لخته)

لطفا اگه ممکنه این مدلهای شاخ دار و فشنی که در و داف محترمه در خیابون موهاشونو از روسری و شال بیرون می ذارن رو آموزش بدین که ما هم جلوی سر و همسر کم نیاریم!

در ضمن تاپیکهای مدلهای روسری و مو رو دیده ام و این موضوع توشون نبوده.
    مرسی از همگی

اهم اهم ببخشینداااا... ما اینجوری به پستای شما جواب می دیم؟!
    آخه کدوم مدل مو رو میگی شما؟
    الان که چند وقته فرق وسط (موی جلو بلند باشه) مده به موهای شما هم که لخته میاد
    من خودم موهامو همینطور فرق وسط باز میکنم وکل موهامو باز میذارم و شال یا روسریمو سر میکنم شخصا زیاد از این مدلای اجق وجق خوشم نمیاد اینجوری هم ساده اس هم تو چشم
    اگه دوست داشته باشی میتونی همه موهاتو یا فقط جلوشونو کوتاه کنی.حالت تیکه تیکه که سیخ سیخی بمونه یا صافشون کنی.اگر هم نمیخوای میتونی ویو یا فر کنی که بریزی بیرون قشنگ میشه.
    نگارا جون یادم رفت اینو بگم میتونی یک طرف یا کل موهاتو بافت افریقایی کنی.دوباره مد شده.

aftab shiraz آواتار ها
    میزان امتیاز
    62
    پسند شده
    11067
    پسند کرده
    5911

یعنی نظر همگی اینه که رنگ سفید نپوشم و مشکی بهتره ؟حالا اگه بخوام کفش بگرم به نظرتون یه چیز سفید مشکی بخرم یا مشکی ساده ؟ میتونید راهنمایی کنید که چه مدلی قشنگتره ؟من مدتیه که خیلی بیرون نمیرم و حوصله خرید کردنم ندارم شما بهتر از مدلا خبر دارید .ممنون مشم راهنمایی کنید آخه تو این جشن تولد خیلیا بار اوله که منو میبینن لطفا در مورد لباس همسری هم نظر بدید کت شلوار مشکی با پیرهن سفید و کراوات دودی خوبه ؟اگه نظر دیگه دارید خوشحال میشم بدونم .مرسییییییییییییییییییی
    شکست تو درست زمانی اغاز میشود که در پی راضی کردن دیگران برآیی .

مدیر انجمن
    maman somi آواتار ها
    سمیه
    میزان امتیاز
    7
    پسند شده
    3307
    پسند کرده
    1346

نقل قول نوشته اصلی توسط z_saeideh
    سلم خانما صبحتون بخیر
    یه سوال : من نی نیم دوماهشه و شیر خودم بهش میدم، عروسی خواهرشوهرم در پیشه به نظر شما چه جور لباسی بگیرم که هم مناسب عروسی باشه هم بتونم به دخترم شیر بدم؟
    قدم 160 وزنم 70 (قبلا چاق نبودم اما تو بارداری 20 کیاو اضافهوزن پیدا کردم )
    سایز سینه 85 کمر 42 از لحاظ پوشیده یا بازبودن مجلس جداست فرقی نمیکنه اما خودم لباس پوشیده بیشتر دوست دارم. مرسی
    دوست گلم این مدلها که میگذارم خیلی لوس و کاربردی هستند، خودم اگر بودم و تازه زایمان کرده بودم با یک بچه کوچک، این لباسها رو دوست داشتم، اما شما اگر خواستید مجلسی تر باشند، هم میتونید ایده بگیرید و هم مقداری کار دست بهشون اضافه کنید یا حتی تور..

درضمن اگر این لباسها ساده هستند، میتونید یک کت تور یا حریر کارشده و خوشگل برای روش بدوزید و تبدیلش کنید به یک لباس مجلسی تر
    ستيز من تنها با تاريكي است و براي نبرد با تاريكي شمشير نميكشم، چراغ مي افروزم.

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    60
    پسند کرده
    48

نقل قول نوشته اصلی توسط aftab shiraz
    سلام خانومای خوش سلیقه 5 شنبه تولد شوهر دوستمه میخوام این لباسو بپوشم اما برای کفش مشکل دارم لطفا راهنمایی کنید

آخه پاهام خیلی به کفشای پاشنه بلند عادت ندارن سفید بازم دارم که مطمئنم اذیت میشم این سفیده راحته و بی پاشنه به نظرتون عیب داره که یه کم اسپرته ؟
    کیفم برام مهم نیست اما برای زیورآلات یه نیم ست مرواریدباهاش میندازم .اینم عکسش تو تنم .اگه هر نظری دارید ممنون میشم بگید .

باسفيد بهتره البته نظر منه ولي بازم فكر كنم با مشكي خيلي بد بشه مگر اينكه مرواريد نندازي يه كار مشكي استفاده كني ولي بازم سفيد خوبه-
    خداوندا هميشه من و همسرم در كنار هم سالم وخوش زندگي كنيم

بنیتا.ر آواتار ها
    میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    198
    پسند کرده
    180

دوستان کسی جواب منو نداد چیکار کنم چیزی به مهمونی نمونده ها ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
    کفش سفید بخرم یا مشکی یا اگه چیز خوشکل ساده گیر بیارم سفید مشکی ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ خو بگین دیجه
    اصلا این لباس مناسب هست ؟ کمک کمک ؟؟؟؟؟؟؟؟
    100% با کفش مشکی پاشنه بلند بهتره.
    تناسخ است یا تکامل؟
    که در سی سالگی
    هزار سال زندگی کرده ایم...

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    7
    پسند کرده
    0

دوستان کسی جواب منو نداد چیکار کنم چیزی به مهمونی نمونده ها ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
    کفش سفید بخرم یا مشکی یا اگه چیز خوشکل ساده گیر بیارم سفید مشکی ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ خو بگین دیجه
    اصلا این لباس مناسب هست ؟ کمک کمک ؟؟؟؟؟؟؟؟
    عزیزم لباست کاملا مناسبه توتنتم خیلیییییی قشنگه
    در مورد رنگ کفش هم حساسیت به خرج نده چون همه رنگا به سفید-مشکی میان
    قبلا هم گفتم میتونی با کفش قرمز حتی سرخابی هم ست کنی (سرخابیو چون توی یه ست سقید-مشکی دیده بودم میگما) اگه بخوای با کفش قرمز ست کنی میتونی از یه دستمال گردن که 3رنگ سفید و مشکی و قرمز داشته باشه واسه تکمیل لباست کمک بگیری
    مشکیم خوبه ولی بهتره از پاشنه های بلندتری استفاده کنی این 2تا کفشی که شما عکسشو گذاشتین خیلی اسپرتن و بیشتر بدرد روز میخورن

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    7
    پسند کرده
    0

مرسی بچه ها که جواب دادین غزاله جونم مرسی چشمات قشنگ میبینه عزیزم اون مشکیه پاشنه بلنده اما من خیلی باهاش راحت نیستم پس به نظر شما فقط پاشنه بلند باشه رنگ مهم نیست میرم میگردم یه چیزی پیدا میکنم که بشه باهاش ست کرد آخه مشکل اینه که به خاطر کارم نمیتونم خیلی برای خرید وقت بذارم برای مدل کفش پیشنهادی ندارین ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ اگه عکس بذارین ممنون میشم دوستان خوبم
    >
    این مدلای جلو باز هم به لباس شما میاد هم اینکه تقریبا مدل تابستونیه هم اینکه الان خیلی مده و به راحتی میتونی پیدا کنی

• بانک بند ناف