نظر سنجی 76 امین مسابقه عکاسی مکمل
شارژ کلوب هاي مامي سايت
بازارچه کالاي دست دوم رسانه مامي سايت
Like Tree3045Likes

موضوع: خوش سلیقه ها: پرسش، پاسخ و تبادل نظر برای خوشتیپ ماندن

نمایش نتایج: از 1,457 به 1,464 از 5366
    مدیر انجمن
    Negara آواتار ها
    نوشته های وبلاگ
    6
    میزان امتیاز
    62
    پسند شده
    8137
    پسند کرده
    7504

Re: اجتماع خوش سلیقه ها.. مشاوره برای بهتر بودن و خوشتیپ مان

نقل قول نوشته اصلی توسط مامان عاشق
    به کسایی که بالا تنه چاق و پایین تنه لاغر دارند چه نوع شلواری میاد ؟

شلوار های دمپا گشاد و از بالا گشاد در رنگهای روشن و جنس های سنگین تر و افتاده.
    چی نپوشیم؟

chi-napooshim.com

عضو خانواده بزرگ مامی سایت

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    13
    پسند کرده
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط Negara
    ببخشید خارج از موضوع بحث می پرسم اما تا اینو ندونم نمی تونم نظر بدم. اصلا جهاز برون و چادر برون چیه؟ لطفا یه توضیحی بدین. مهمونا کین؟ مختلطه یا جدا؟ شبه؟ روزه؟ کجا برگزار می شه؟ برنامه چیه؟
    نگار جان جهاز برون روزيه كه از خانوم هاى فاميل دعوت ميشه كه تشريف بيارن و جهاز عروس خانوم رو ببينن و در واقع شبيه پاتختى هست و همه يه كادوى كوچيك ميبرن كه بهش سر جهازى هم ميگن،پذيرايى و... چادر برون كه ما نداريم ولى اينجور كه من شنيدم خانواده داماد براى عروس پارچه چادرى ميبرن. همه ى اين مراسمها هم زنونه هست و عصر برگزار ميشه.

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    31
    پسند کرده
    0

سلام دوستان باسليقه
    من يك پيراهن ميدي راسته خريدم جنسش كرپ و رنگش هم آبي نفتي كمربند ورني سرمه اي هم داره به نظرتون با كفش چه رنگي بپوشمش؟ سورمه اي يا سفيد يا كرم شيري؟ بعد كفش جلوباز يا بسته؟
    گاهي هزار دوره دعا بي اجابت است، گاهي نگفته قرعه به نام تو مي شود..

مدیر انجمن
    maman somi آواتار ها
    سمیه
    میزان امتیاز
    7
    پسند شده
    3307
    پسند کرده
    1346

نقل قول نوشته اصلی توسط sanaz..
    سلام دوستان...انشالله شهریور ماه عروسی خواهرمه واضحه که دلم می خواد لباسام خیلی شیک باشن...برای سه تا مجلس لباس نیاز دارم...جهاز برون و عروسی و پاتختی...بخصوص برای پاتختی و جهاز برون نمی دونم چی بپوشم...احتمالا برای عروسی لباس آماده می خرم...لطفا کمک کنید
    قدمم 167 و وزنم 48 پوستمم گندمی روشن
    دوست گلم، اگر پاهاتون خیلی لاغر نیست، برای پاتختی یک پیراهن کوتاه با رنگ ملایم صورتی یا .. انتخاب کنید، سعی کنید لباس خیلی جذب نباشه و لباسی باشه که کمی پر کنه اندامتون رو، چون هیکل خوبی داری و به راحتی میتونی لباسهای فون یا مثلا از زیر سینه به پایین کمی گشاد هم بپوشی

برای جهاز برون یک بلوز و شلوار خوشگل بپوش، شلوارت رو میتونی رنگی انتخاب کنی و یک بلوز زیبای یقه دار هم، هماهنگ با رنگش ست کنی و بپوشی

ستيز من تنها با تاريكي است و براي نبرد با تاريكي شمشير نميكشم، چراغ مي افروزم.

مدیر انجمن
    maman somi آواتار ها
    سمیه
    میزان امتیاز
    7
    پسند شده
    3307
    پسند کرده
    1346

نقل قول نوشته اصلی توسط rahil-moshiri
    سلام به دوستان خوش سلیقه.
    من تو مهر و آبان دو تا عروسی حیثیتی دعوتم. تو عروسی مهر تنها خواهر شوهر خواهم بود و تو عروسی آبان تنها زن برادر
    واسه عروسی مهر 3 تا مراسم هست چادر برون و پاتختی که مهمونی های عصرونه هستن و خود عروسی
    عروسی ابان هم جهازبرون، پاتختی و خود عروسی. جهاز برون البته کار خواهم داشت و به احتمال بسیار قوی نمی تونم لباس دست و پاگیر بپوشم و آرایشگاه برم
    خودم فکرکردم واسه چادربرون و جهازبرون کت اسپرت و شلوار کتان یا جین بپوشم. واسه پاتختی هم از این پیراهن های مدل دراپه میدی
    اما واسه عروسی هیچ گونه نظری ندارم.
    چون لباس رو در هر دو تا عروسی خواهم پوشید، قیمتش زیاد مهم نیست. فقط باید خیلی شیک باشه. قدم 170 رنگ پوستم گندمگون وزنم هم فکر کنم 67 باشه. کمی هم شکم دارم. منتظر پیشنهادهای خوبتون هستم
    با نظرت برای چادربرون و جهاز برون موافقم، شلوار جین رو اگر رنگی انتخاب کنی بیشتر موافق خواهم بود البته، چون جین کلا اسپرته و برای مجالس رسمی دوستش نمیدارم

درمورد لباس عروسی، به نظرم باید لباس بلند بپوشی، پیراهن بلند با یک رنگ قوی، یعنی رنگهای کم رنگ رو بگذاری کنار، به رنگهای قوی تر فکر کنی.. این یکی دومدل هم ایده های خوبی دارند، من خودم از پارچه های ساده با دوخت و مدل قشنگ خوشم میاد و البته کمی کار دست

ستيز من تنها با تاريكي است و براي نبرد با تاريكي شمشير نميكشم، چراغ مي افروزم.

z_saeideh آواتار ها
    سعيده مامي ياسمن
    میزان امتیاز
    6
    پسند شده
    1118
    پسند کرده
    771

[quote=maman somi]
    نقل قول نوشته اصلی توسط "z_saeideh":3n8nukec
    سلم خانما صبحتون بخیر
    یه سوال : من نی نیم دوماهشه و شیر خودم بهش میدم، عروسی خواهرشوهرم در پیشه به نظر شما چه جور لباسی بگیرم که هم مناسب عروسی باشه هم بتونم به دخترم شیر بدم؟
    خانمی، قد و سایز سینه و کمر و باسنت رو بگو، و بگو که میتونی لباسهای باز بپوشی یا لباس پوشیده میخواهی [/quote:3n8nukec]

قدم 160 وزنم 70 (قبلا چاق نبودم اما تو بارداری 20 کیاو اضافهوزن پیدا کردم )
    سایز سینه 85 کمر 42 از لحاظ پوشیده یا بازبودن مجلس جداست فرقی نمیکنه اما خودم لباس پوشیده بیشتر دوست دارم. مرسی
    چو مي توان به صبوري كشيد جور عدو / چرا صبور نباشم كه جور يار كشم

میزان امتیاز
    2
    پسند شده
    1145
    پسند کرده
    1254

نقل قول نوشته اصلی توسط golbanoo
    نقل قول نوشته اصلی توسط mina_m
    سلام دوستان باسليقه
    من يك پيراهن ميدي راسته خريدم جنسش كرپ و رنگش هم آبي نفتي كمربند ورني سرمه اي هم داره به نظرتون با كفش چه رنگي بپوشمش؟ سورمه اي يا سفيد يا كرم شيري؟ بعد كفش جلوباز يا بسته؟
    گل بانوجان عکس لباس لوفا
    لطفا فعلا بدون عكس و با تجسم فضايي راهنمايي كنيد لطفا تا دوربينم كه ويروسي شده درست بشه و براتون عكس هم بذارم
    با این حساب عزیزم کفش ابی نفتی.سورمه ای.زردزرشکی.سفید و نقره ای هم بهش میاد.وتوسی.اگه جلو بسته باشه یا ازینا که 2تا انگشت بیرونه بهتره دوستم
    به نام من.به نام تو.به نام صداهایمان که روزی به هم خواهند رسید...

مدیر انجمن
    Negara آواتار ها
    نوشته های وبلاگ
    6
    میزان امتیاز
    62
    پسند شده
    8137
    پسند کرده
    7504

سلام دوستان باسليقه

کفش ورنی سورمه ای. پاشنه بلند ترجیحا پیپ تو یا جلو به اندازه دو انگشت باز یا عروسکی
    چی نپوشیم؟

chi-napooshim.com

• بانک بند ناف