نظر سنجی 76 امین مسابقه عکاسی مکمل
شارژ کلوب هاي مامي سايت
بازارچه کالاي دست دوم رسانه مامي سايت
Like Tree3045Likes

موضوع: خوش سلیقه ها: پرسش، پاسخ و تبادل نظر برای خوشتیپ ماندن

نمایش نتایج: از 1,441 به 1,448 از 5366
    عضو خانواده بزرگ مامی سایت
    بهشت آواتار ها
    فاطمه
    میزان امتیاز
    2
    پسند شده
    68
    پسند کرده
    9

Re: اجتماع خوش سلیقه ها.. مشاوره برای بهتر بودن و خوشتیپ مان

صورتي خيلي شيك ميشه
    عزيزم مرواريد ها توي نخ ماهيگيري (نامريي)ضخيم بود بعد با سيم داخل اسفنج محكم شده بود.
    عشق را به کسانی بدهید که لایق ان هستند نه تشنه ان زیرا تشنه روزی سیراب خواهد شد

2. بانک بند ناف
    مدیر انجمن
    Negara آواتار ها
    نوشته های وبلاگ
    6
    میزان امتیاز
    62
    پسند شده
    8107
    پسند کرده
    7504

نقل قول نوشته اصلی توسط papari
    quote]
    سال عقد من 88 بود واسه مهمونام خيلي جالب و شيك بود رنگ گل ها ياسي بود لباسم بنفش
    يك حلقه مرواريد بالاي توپ بود يه بند هم زيرش آويز كرده بود فكر كنم با سيم داخلش محكمش كرده بود الان خشك شده اش خونه مامانمه هنوز هم بندش محكمه

منم لباسم صورتی هستش میخوام رز صورتی ( البته اگر پیدا کنم ) بهش بزنم فقط سر دستش موندم یعنی یک سیم بردارم از توش مروارید رد کنم و بعد سیمو از تو اسفنج رد کنم و پائینشو گره بزنم و محکمش کنم ؟[/quote]

به نظر من با یه مفتول دور تا دور اسفنجتون قبل از نصب گلها به شکل دایره (مثل نصف النهار های کره زمین) چند تا دایره رو هم رو هم ببندید و سرشو حسابی با انبر دست محکم کنین. بعد یه روبان یا رشته مروارید رو از زیرش رد کنید و بعد گلها رو فرو کنین و بعد سر روبان یا رشته مروارید رو هم بیارین و خوشگلش کنین.
    چی نپوشیم؟

chi-napooshim.com

مدیر انجمن
    Negara آواتار ها
    نوشته های وبلاگ
    6
    میزان امتیاز
    62
    پسند شده
    8107
    پسند کرده
    7504

به نظر من با یه مفتول دور تا دور اسفنجتون قبل از نصب گلها به شکل دایره (مثل نصف النهار های کره زمین) چند تا دایره رو هم رو هم ببندید و سرشو حسابی با انبر دست محکم کنین. بعد یه روبان یا رشته مروارید رو از زیرش رد کنید و بعد گلها رو فرو کنین و بعد سر روبان یا رشته مروارید رو هم بیارین و خوشگلش کنین.

حالا به نظر شما این روشی که شما گفتید محکم تر هستش یا این که سیم مفتولیرو از داخل خود اسفنج رد کنم ؟؟[/quote]

دوست عزیز نمی تونم با اطمینان صد در صد بگم ولی احساس می کنم اگه مفتول از توی اسفنج رد شه ممکنه اونو سست کنه و یکهو از وسط نصف شه یا وسط مراسم با فشار و حرکت تیکه هایی ازش کنده شده. فکر می کنم تو تاپیکهای گل سازی و کاردستی و... بچه ها می تونن بهتر راهنماییت کنن.
    چی نپوشیم؟

chi-napooshim.com

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    6
    پسند کرده
    7

نقل قول نوشته اصلی توسط leyli
    سلام دوستان من برای نامزدیم میخوام یه همچین دسته گلی رو برای خودم درست کنم اولا بهم بگید که خوب میشه یا نه ؟ بعدشم این که اون رومانشو چه جوری باید بزنم که بتونه سنگینی گلها رو تحمل کنه و پاره نشه . ممنونمممممم
    پرپری جان
    من خیلی ازیم مدل تهیه کردم واسه عروسها مون
    اول باید یک روبان به سایزی که در ذهنت هست انداره بگیری و برش بزنی
    بعد دو سر نوار رو گره بزنی و اون قسمت که گره خورده سیم بلند وصل کنی
    طوری که سیم از بالا وارد اسفنج بشه و از سمت پائین بیرون بیاد
    بعد پائین سیم رو بدون کشش اضافه بپیچی و اسفنج رو داخل آب بگذاری و وقتی خوب آب گرفت بهش گل طبیعی وصل کنی
    میتونی از گلهای ریز مصنوعی مثل همین عکس استفاده کنی که اسفنجت سبک باشه و گلها هم موندگار باشن
    امیدوارم توضیحم مفید باشه اگر متوجه نشدی بگو تا عکس بذارم
    نامزدیت مبارک

سمیه جان و نگارا جان ممنون از توضیحتون.
    این روش روی فایرفاکس هم هست ؟
    به نظرم تفکیک خیلی بهتر جواب میده چون خود من هم گاهی از ستها ایده میگیرم، اینطوری بین صفحات گم نمیشن

خیلی خیلی ممنونم از جوابتون اگر واسم عکسم بزارید ممنون میشم بعدشم این که من دوست دارم گلم طبیعی باشه و هر چی دنبال غنچه صورتی ملیح گشتم پیدا نکردم تنها گلی که اون صورتی که من میخواستمو داشت گلهای رزی بودن که به اسم صد تومنی هستند . به نظر شما با این گلها خوب میشه و اگر نه چه گلی رو جایگزینش کنم که به ههمون زیبایی و با همون ترکیب رنگ باشه پیشاپیش ممنونم

leyli آواتار ها
    مریم
    میزان امتیاز
    4
    پسند شده
    502
    پسند کرده
    25

این عکس رو کشیدم ببین چیزی ازش متوجه میشی ؟

شیک ترین گل برای این کار همون غنچه های رز هستند البته رز یه مقدار از بقیه گلها سنگین تر هست
    میتونی از میخک هم استفاده کنی
    میخک ها نسبتا مقاوم هستند و دیر پژمرده میشن، قیمت مناسبی دارند و تنوع رنگ زیادی دارند و ضمنا خیلی خوب با هم ترکیب میشن، مخصوصا اگر از رنگ سفید با حاشیه های رنگی ست لباست استفاده کنی
    فقط وقت نصب کردن باید مواظب باشی ساقه هاشون نشکنه
    اگر شکست میتونی با استفاده از سیم، محکمشون کنی و بعد به اسفنج نصب کنی

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    13
    پسند کرده
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط Negara

حالا به نظر شما این روشی که شما گفتید محکم تر هستش یا این که سیم مفتولیرو از داخل خود اسفنج رد کنم ؟؟

دوست عزیز نمی تونم با اطمینان صد در صد بگم ولی احساس می کنم اگه مفتول از توی اسفنج رد شه ممکنه اونو سست کنه و یکهو از وسط نصف شه یا وسط مراسم با فشار و حرکت تیکه هایی ازش کنده شده. فکر می کنم تو تاپیکهای گل سازی و کاردستی و... بچه ها می تونن بهتر راهنماییت کنن.

ممنون از جوابتون . ولی اگر لطفا کسی تجربه ای در این مورد داره راهنمایی کنید لطفا چون من تو تاپیک دسته گل هم پست گذاشتم کسی جوابمو نداد این جا مثل اینکه زودتر نتیجه میگیرم . لطفا اگر کسی دسته گل این مدلی داشته یا دیده بگه مال اونا چه جوری بوده آیا تا آخر شب خراب شده یا نه مرسی[/quote]

دوست عزيز من هم براى نامزديم همين گل رو سفارش دادم كه چون لباسم تركيب نباتى و طلايى بود رز متوسط نباتى انتخاب كردم البته بگم اگه مى خواى خودت درست كنى حتما گلها رو با سيم فيكس كن چون براى من اينطور نبود و با هر فشارى كه به گلها ميومد زود ميشكست ولى براى عقد و نامزدى خيلى شيك و مطمئن باشيد كه تو عكساتون خيلى قشنگ ميشه

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    6
    پسند کرده
    7

[quote="leyli"]این عکس رو کشیدم ببین چیزی ازش متوجه میشی ؟

شیک ترین گل برای این کار همون غنچه های رز هستند البته رز یه مقدار از بقیه گلها سنگین تر هست
    میتونی از میخک هم استفاده کنی
    میخک ها نسبتا مقاوم هستند و دیر پژمرده میشن، قیمت مناسبی دارند و تنوع رنگ زیادی دارند و ضمنا خیلی خوب با هم ترکیب میشن، مخصوصا اگر از رنگ سفید با حاشیه های رنگی ست لباست استفاد

خیلی خیلی ممنونم از جواب کاملتون خیلی مفید بود فقط یک سوال اینکه گفتید رز از بقیه گلها سنگین تر هست از لحاظ وزنی گفتید یا قیمتی ؟ چون من نمیدونم آیا میخک برای دسته گل عروس خوب میشه یا نه ؟ بعدشم نظرتون راجع به اون گلهای رز صد تومنی چیه اونها خوب میشه روی این توپها آهان یه سوال دیگه هم که یادم اومد این که من این اسفنجهای گردی که تو بازار دیدم اینجوری بود که انگار داخلش یه توپ پلاستیکی بود بعد دورش اسفنج گذاشته بودن نظرتون راجع به اونا چیه بعد یکی از دوستان گفته بودن که دورتادورشو سیم مفتولی بکشم که اسفنج تیکه تیکه نشه به نظر شما لازمه این کار و دوامشو بیشتر میکنه یا نه

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    34
    پسند کرده
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط ایلار
    دوستان اینم عکس کت و دامن من. که تاپ نداره و میخواستم بدم بدوزن لطفا راهنمایی کنید از چه جنس پارچه ای و چه رنگشو انتخاب کنم. در مورد رنگ کیف و کفش هم راهنمایی کنید. خودم نظرم رو قرمز بود .ممنون
    بدون فلش
    http://www.mamipic.com/share-6DB4_4FE22F52.html
    با فلش
    http://www.mamipic.com/share-2231_4FE22F52.html
    عزیزم به نظر من تاپ مشکی باشه وجنسشم براق نباشه و کیف و کفش مشکی بهتره
    خدایا به معجزه ات نیازدارم ولی انگار خدا معجزش روواسه روز مبادا گذاشته