نظر سنجی 76 امین مسابقه عکاسی مکمل
شارژ کلوب هاي مامي سايت
بازارچه کالاي دست دوم رسانه مامي سايت
Like Tree3045Likes

موضوع: خوش سلیقه ها: پرسش، پاسخ و تبادل نظر برای خوشتیپ ماندن

نمایش نتایج: از 1,433 به 1,440 از 5366
    عضو خانواده بزرگ مامی سایت

میزان امتیاز
    2
    پسند شده
    299
    پسند کرده
    433

Re: اجتماع خوش سلیقه ها.. مشاوره برای بهتر بودن و خوشتیپ مان

نقل قول نوشته اصلی توسط گل باقالی
    سلام دوستان خوبین؟ من این مدل لباسو دادم بدوزن. میخواستم با لباس شوشو ست کنم فکر می کنین چه رنگی پیراهن و کروات براش بگیرم. کت و شلوارش مشکیه. ممنون میشم راهنمایی کنین.
    http://www.mamipic.com/share-A752_4FD9CED2.html
    راستی کیف و کفش خودمم می خوام نقره ای بخرم
    برای ست کردن کت و شلوار با لباس خودتون از بلوز سفید یا مشکی استفاده کنید به اضافه جلیقه و کروات رنگ لباستون

ولی اصلش همهون هماهنگی بین لباسها هست

حتما نباید مثل هم پوشید
    در ضمن به ست کردن لباسهای براد پیت و آنجلینا در فرشهای قرمز توجه کنید

2. بانک بند ناف

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    6
    پسند کرده
    7

سلام دوستان من برای نامزدیم میخوام یه همچین دسته گلی رو برای خودم درست کنم اولا بهم بگید که خوب میشه یا نه ؟ بعدشم این که اون رومانشو چه جوری باید بزنم که بتونه سنگینی گلها رو تحمل کنه و پاره نشه . ممنونمممممم

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    92
    پسند کرده
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط negar_sirish
    سلام دوستان به نظر شما مجلس عروسی دوستم پیرهن کوتاه بپوشم یا بلند ؟
    الان بيشتر پيرهن كوتاه رو بورسه

نقل قول نوشته اصلی توسط shervin
    به نظرم الان کوتاه مده اما به نوع اندامتونم خیلی بستگی داره که چی بهتون میادعزیزم
    ***خداوند بهترينهاي خود را به آنهايي مي بخشد كه حق انتخاب خود را به او مي سپارند ***

بهشت آواتار ها
    فاطمه
    میزان امتیاز
    2
    پسند شده
    69
    پسند کرده
    9

نقل قول نوشته اصلی توسط papari

سلام دوستان من برای نامزدیم میخوام یه همچین دسته گلی رو برای خودم درست کنم اولا بهم بگید که خوب میشه یا نه ؟ بعدشم این که اون رومانشو چه جوری باید بزنم که بتونه سنگینی گلها رو تحمل کنه و پاره نشه . ممنونمممممم

عزيزم منم همچين دسته گلي واسه مراسم عقدم سفارش دادم به گل فروشي و با گلهاي رز، به جاي روبان هم از مرواريد استفاده كرده بود كه بعنوان رودستي يا رودوشي مي شد استفاده كرد خيلي محكم بود
    عشق را به کسانی بدهید که لایق ان هستند نه تشنه ان زیرا تشنه روزی سیراب خواهد شد

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    6
    پسند کرده
    7

نقل قول نوشته اصلی توسط بهشت
    نقل قول نوشته اصلی توسط papari

عزيزم منم همچين دسته گلي واسه مراسم عقدم سفارش دادم به گل فروشي و با گلهاي رز، به جاي روبان هم از مرواريد استفاده كرده بود كه بعنوان رودستي يا رودوشي مي شد استفاده كرد خيلي محكم بود
    مرسی عزیزم انوقت نظر مهمونا و خودتون چی بود جالب بود به نظر خودتون؟ بعدشم این که من اسفنج گردشو تو گل فروشی ها دیدم میخوام بگیرم و نصب گل هم که کاری نداره میشه از روی دسته گل خودتون بکید که اون بند مرواریدیو چه جوری گل فروشی نصب کرده بود ؟ مرسیییی

مدیر انجمن
    maman somi آواتار ها
    سمیه
    میزان امتیاز
    7
    پسند شده
    3305
    پسند کرده
    1346

دوستان گلم، طبق هماهنگی هایی که با پاییز عزیز داشتم، از این پس عکس ستهای لباس به تاپیک زیر منتقل میشه و اون خانمهای مهربونی که برای دوستان عکس ست میگذارند، لطف کنند و عکسها رو دراین تاپیک قرار بدهند

viewtopic.php?f=72&t=2767

** نکته بعدی هم درمورد پرسش و پاسخهاست

با توجه به اینکه حجم مطالب این تاپیک بالاست و هرروز تعداد صفحات اش سریع بالا میره، خواهش میکنم پاسخ دوستان رو با نقل قول بدید، خیلی ها الان اینکار رو انجام میدهند، این تذکر رو برای دوستان تازه وارد نوشتم که پاسخشون میان بقیه پستها گم نشه و اون کسی که سوال رو پرسیده بتونه از نظراتشون استفاده کنه

ستيز من تنها با تاريكي است و براي نبرد با تاريكي شمشير نميكشم، چراغ مي افروزم.

بهشت آواتار ها
    فاطمه
    میزان امتیاز
    2
    پسند شده
    69
    پسند کرده
    9

عزيزم منم همچين دسته گلي واسه مراسم عقدم سفارش دادم به گل فروشي و با گلهاي رز، به جاي روبان هم از مرواريد استفاده كرده بود كه بعنوان رودستي يا رودوشي مي شد استفاده كرد خيلي محكم بود[/quote]

مرسی عزیزم انوقت نظر مهمونا و خودتون چی بود جالب بود به نظر خودتون؟ بعدشم این که من اسفنج گردشو تو گل فروشی ها دیدم میخوام بگیرم و نصب گل هم که کاری نداره میشه از روی دسته گل خودتون بکید که اون بند مرواریدیو چه جوری گل فروشی نصب کرده بود ؟ مرسیییی[/quote]
    سال عقد من 88 بود واسه مهمونام خيلي جالب و شيك بود رنگ گل ها ياسي بود لباسم بنفش
    يك حلقه مرواريد بالاي توپ بود يه بند هم زيرش آويز كرده بود فكر كنم با سيم داخلش محكمش كرده بود الان خشك شده اش خونه مامانمه هنوز هم بندش محكمه
    عشق را به کسانی بدهید که لایق ان هستند نه تشنه ان زیرا تشنه روزی سیراب خواهد شد

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    6
    پسند کرده
    7

quote]
    سال عقد من 88 بود واسه مهمونام خيلي جالب و شيك بود رنگ گل ها ياسي بود لباسم بنفش
    يك حلقه مرواريد بالاي توپ بود يه بند هم زيرش آويز كرده بود فكر كنم با سيم داخلش محكمش كرده بود الان خشك شده اش خونه مامانمه هنوز هم بندش محكمه[/quote]

منم لباسم صورتی هستش میخوام رز صورتی ( البته اگر پیدا کنم ) بهش بزنم فقط سر دستش موندم یعنی یک سیم بردارم از توش مروارید رد کنم و بعد سیمو از تو اسفنج رد کنم و پائینشو گره بزنم و محکمش کنم ؟