نظر سنجی 76 امین مسابقه عکاسی مکمل
شارژ کلوب هاي مامي سايت
بازارچه کالاي دست دوم رسانه مامي سايت
Like Tree3045Likes

موضوع: خوش سلیقه ها: پرسش، پاسخ و تبادل نظر برای خوشتیپ ماندن

نمایش نتایج: از 1,297 به 1,304 از 5366
    عضو خانواده بزرگ مامی سایت
    مامان غزل آواتار ها
    نوشته های وبلاگ
    4
    میزان امتیاز
    1156
    پسند شده
    56400
    پسند کرده
    62736

ویترین مدال ها

Re: اجتماع خوش سلیقه ها.. مشاوره برای بهتر بودن و خوشتیپ مان

نقل قول نوشته اصلی توسط leyli
    نقل قول نوشته اصلی توسط sokoot111
    نقل قول نوشته اصلی توسط leyli
    من آستین مانتوم کوتاهه، دستام وقت رانندگی کلی تیره شده، از رنگشون بدم میاد، اینم با نمک بدن رفع میشه ؟
    برای روشن شدن پوستت می تونی از دکلره استفاده کنی
    عزیزم میشه یه کوچولو توضیح بدی چی کار کنم ؟
    خودم میتونم یا باید کسی انجام بده ؟
    ایجاد حساسیت هم میکنه ؟
    هفته دیگه عروسی دعوتم، میشه این ریسکو بکنم یا نه ؟ خطرناکه حســـــــن !
    من قبلا چنین بار برای روشنتر شدن دستام وختی صورتم از دکلره استفاده کردم خوب بود ولی عزیزم شما اگه میخوای واسه دستات بزن یه بار اشکالی نداره تازه کلی هم ذوف میکنی از اینهمه تغییرولی برای صورت طبق تجربم تواین کار زیاد استفاده نکنموفق باشی

2. بانک بند ناف
    مامان آریا آواتار ها
    میزان امتیاز
    4
    پسند شده
    264
    پسند کرده
    20

ویترین مدال ها

نقل قول نوشته اصلی توسط papari
    من دوباره کمک میخوامممم . بچه ها من بالاخره پارچه لباس نامزدیمو گرفتم صورتی چرک ، گفتم که مدلم هم میدی است بدنم هم برنز کردم حالا میشه یه راهنمایی واسه رنگ کفش ، رنگ گل و نوع گل با توجه به اینکه نامزدی آخر تیر ماه است و همچنین رنگ لباس داماد که با مال من ست بشه بهم بدید . پیشاپیش از همگی ممنونم

خوشگل خانوما کمک لوفاً

خوب داماد که نمیتونه کت وشلوار صورتی بپوشه
    ولی پیراهن یا کراوات میتونه صورتی باشه و به نظر من کت وشلوار خاکستری بهشون می آد

هر یک از ما فرشته هایی هستیم که فقط یک بال داریم.فقط هنگامی قادر به پروازیم که به یکدیگر بپیوندیم..

میزان امتیاز
    2
    پسند شده
    1145
    پسند کرده
    1254

من دوباره کمک میخوامممم . بچه ها من بالاخره پارچه لباس نامزدیمو گرفتم صورتی چرک ، گفتم که مدلم هم میدی است بدنم هم برنز کردم حالا میشه یه راهنمایی واسه رنگ کفش ، رنگ گل و نوع گل با توجه به اینکه نامزدی آخر تیر ماه است و همچنین رنگ لباس داماد که با مال من ست بشه بهم بدید . پیشاپیش از همگی ممنونم
    پرپری جونرنگ مکمل صورتی چرک بتفش میباشد که فک نمیکنم چیز قشنگی پیدا کنی.به نظرم ککفشتم همون رنگ لباست صورتی چرک پیدا کن یا میتونی سفید بندینک دار باهاش ست کنی که گل دستتم صورتی و بنفش و سفید باشه قشنگ میشه.درمورد نوع گل هم بستگی به سلیقه خودت داره الان یه سری گلهای ساق بلند بدون تزیین دیدم مد شده میگیرن دست ببین چه رنگایی داره اسمشو نمیدونم.میتونی به تاپیک دسته گل عروس هم سر بزنی.داماد هم میتونن کت و شلوار توسی روشن با پیرهن صورتی کمرنگ و کراوات صورتی و بنفش ست کنن.نمایندگیهای معتبر که برین واسه کت و شلوار خودشون کارشناس لباس دارن و بگین تو چه مایه رنگهایی میخان واستون ست میکن.مثه گراد
    به نام من.به نام تو.به نام صداهایمان که روزی به هم خواهند رسید...

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    60
    پسند کرده
    48

اگه كفش سفيد با دست گل رز سفيد باشه آرايشگر هم اگه بخواد توي موهات گل كار كنه هم مده هم زيبا ميتونه سفيد باشه كت وشلوار سفيد باپيراهن كروات صورتي چرك
    خداوندا هميشه من و همسرم در كنار هم سالم وخوش زندگي كنيم

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    6
    پسند کرده
    7

خوب داماد که نمیتونه کت وشلوار صورتی بپوشه
    ولی پیراهن یا کراوات میتونه صورتی باشه و به نظر من کت وشلوار خاکستری بهشون می آد [/quote]

ممنونم داماد هم سبزه سبزه هستند حالا به نظرتون طوسی سیر بگیریم یا روشن؟

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    6
    پسند کرده
    7

نقل قول نوشته اصلی توسط mina_m
    پرپری جونرنگ مکمل صورتی چرک بتفش میباشد که فک نمیکنم چیز قشنگی پیدا کنی.به نظرم ککفشتم همون رنگ لباست صورتی چرک پیدا کن یا میتونی سفید بندینک دار باهاش ست کنی که گل دستتم صورتی و بنفش و سفید باشه قشنگ میشه.درمورد نوع گل هم بستگی به سلیقه خودت داره الان یه سری گلهای ساق بلند بدون تزیین دیدم مد شده میگیرن دست ببین چه رنگایی داره اسمشو نمیدونم.میتونی به تاپیک دسته گل عروس هم سر بزنی.داماد هم میتونن کت و شلوار توسی روشن با پیرهن صورتی کمرنگ و کراوات صورتی و بنفش ست کنن.نمایندگیهای معتبر که برین واسه کت و شلوار خودشون کارشناس لباس دارن و بگین تو چه مایه رنگهایی میخان واستون ست میکن.مثه گراد

آخه اگه کفشم هم صورتی باشه دیگه خیلی لوس و یک رنگ میشم که . دوست دارم یک رنگ متضاد باشه که یه خورده لباسمو رنگشو حال بیاره مثلا همون بنفش یا سرخابی و ... . منظور از گل به خاطر گرمی هوا گفتم چون دقیققا آخرین روز تیرهست میخوام که پلاسیده نشه . بعد به نظرتون از اینا که دور مچ میبندن بگیرم یا از اینایی که شاخه بلند دارن ؟ در مورد داماد هم با نظرتون موافقم فقط با توجه به رنگ پوستش طوسی روشن بگیریم؟

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    6
    پسند کرده
    7

نقل قول نوشته اصلی توسط بالدان
    اگه كفش سفيد با دست گل رز سفيد باشه آرايشگر هم اگه بخواد توي موهات گل كار كنه هم مده هم زيبا ميتونه سفيد باشه كت وشلوار سفيد باپيراهن كروات صورتي چرك

این تیپم دوست دارم فکر کنم خوب بشه فقط میگم سر رنگ کفش میگم یه خورده شاید یخ و بی حال بشم ؟ بعد گفتم داماد سبزست رنگ سفید خوب میشه؟

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    6
    پسند کرده
    7

نقل قول نوشته اصلی توسط *فاطمه*
    صورتی چرک رو می تونی با توسی یا سفید ست کنی که دوستان گفتن. و اینکه صورتی چرک با قهوه ای هم ست میشه.

ولی فکر کنم با همون رنگ لباس کفشت رو ست کنی خوب بشه. دست گلت هم گلهای سفید صورتی باشه.

فکر میکنم کت و شلوار سفید برای داماد سبزه خوب نباشه!
    آره منم احساس میکنم اگه کت و شلوارشو سفید بگیریم خیلی دیگه صورتش تیره میشه . کفشم اگه من قهوه ای بگیرم احساس میکنم واسه عروس مناسب نباشه بازم ممنون از نظرات خوبتون . ( همش دارم احساس میکنم )