نظر سنجی 76 امین مسابقه عکاسی مکمل
شارژ کلوب هاي مامي سايت
بازارچه کالاي دست دوم رسانه مامي سايت
Like Tree3045Likes

موضوع: خوش سلیقه ها: پرسش، پاسخ و تبادل نظر برای خوشتیپ ماندن

نمایش نتایج: از 1,265 به 1,272 از 5366
    عضو خانواده بزرگ مامی سایت

میزان امتیاز
    2
    پسند شده
    1145
    پسند کرده
    1254

Re: اجتماع خوش سلیقه ها.. مشاوره برای بهتر بودن و خوشتیپ مان

[quote=هلن*]
    نقل قول نوشته اصلی توسط "هلن*":6alc5g3u
    سلام دوستان خوشتیپ
    من یه راه حل میخواستم برای مشکل زانوهام . راستش کمی تیره است و دوست دارم تیرگیش رو رفع کنم . کسی کرم یا ماسکی رو میشناسه که جواب بده .
    [/quote:6alc5g3u]
    هلن عزیز یکسری چیزها ارثیه و نمیشه عوضش کرد.به نظرم به دکتر پوست مراجعه کنی بهتر نیس؟
    به نام من.به نام تو.به نام صداهایمان که روزی به هم خواهند رسید...

مدیر انجمن
    maman somi آواتار ها
    سمیه
    میزان امتیاز
    7
    پسند شده
    3307
    پسند کرده
    1346

نقل قول نوشته اصلی توسط rahayi
    نقل قول نوشته اصلی توسط khale leila
    یه سوال بپرسم؟
    اگه نمیشه جواب داد خصوصی بگین
    این خانوما که درشتن چه جوری دکلته میپوشن که خوش فرم وایمیسه
    چون کاپ لباسها خیلی نمیتونه جمع و جور کنه جوجو ها رو
    لیلا جون من از یه خانومی شنیدم یکی از محصولات ایوروشه رو استفاده می کرد 3-2 سال پیش (فرم دهنده ی سینه) وقتی میزد تا چند ساعت سینه رو سفت و خوش فرم میکرد و میاورد بالا و دیگه س و ت ی ن هم استفاده نمیکرد تو مهمونی
    راضی بود
    البته من خودم ندیدم. حالا یه پرس و جو بکن
    این ژلها را من هم از چندسال پیش شنیدم، یکی از وارد کنندگان اصلیش رو از طریق واسطه میشناختم ..
    ایشون ژل رو به آشنایان و خانواده به هیچ عنوان نمیدادند، یعنی این بنده خداها برای تست هم ژل گیرشان نیامد و میگفتن که خیلی مخالفه و میگه خانمها سریع به مصرف اش و نتیجه اش عادت میکنند و این ژل ضررش خیلی بیشتر از استفاده اش هست.

خلاصه از همان زمان ما دیگه سراغ اش نرفتیم.

** سینه بزرگ رو با فنر هم به سختی میشه بالا نگه داشت، ضمن اینکه خوب هم که با سوتین بدون بند و فنر های گن بالا بفرستیش، حالت ژله ای چیدا میکنه که جالب نیست.
    برای اینکه از حجم زیاد سوتین ابری خلاص بشید، از سوتین های کاپ دار و فنر دار خودتون که خوش فرم هم می ایستند میتونید استفاده کنید، من خودیم یکی از همین هارو بدون بند کردم و گاهی با بند نامریی و گاهی بدون بند استفاده میکنم، نوع لباسم هم طوری انتخاب میکنم که خودش کمی درقسمت بالاتنه جذب و محکم بایسته..

ناگفته نماند که جراحی زیبایی نسبت به این ژلها خیلی کم ضررتره..
    ستيز من تنها با تاريكي است و براي نبرد با تاريكي شمشير نميكشم، چراغ مي افروزم.

مدیر انجمن
    maman somi آواتار ها
    سمیه
    میزان امتیاز
    7
    پسند شده
    3307
    پسند کرده
    1346

نقل قول نوشته اصلی توسط شیرین بیان
    دوستان من خیلی وقته بازار و کلا بیرون برا مغازه گردی نرفتم میخواستم بدونم الان چی مده ؟ مانتو رو دیدم بلند شلوار چی؟ هنوزم تنگ یا دم پا گشاد؟
    مانتوها همچنان میدی هستند، کمر همچنان روی مانتو مد هست، حالا اگر به پهنی سابق نباشه اما باریک تر و مدلهای گره خور
    مانتو هم که نیمه ابایی .. یا مدلهایی که جلوش دکمه نمیخوره و کمی گشاده.. یقه های بزرگم زیاد میبینم.. با جنسهای شل و مدل پهن

درمورد شلوار یک گروهی هنوز هم لگین میپوشند با کفش کالج.. از طرف دیگه یک عده کمتری هم شلوارهای راسته و گشاد پارچه ای و رنگهای شاد میپوشند.
    همچنین اگر دامن هم با مانتو بپوشید بخاطر فصل مد حساب میشه و خیلی ها هم میپوشند هرسال در این فصل

* درمورد لی اطلاعاتی ندارم هنوز

* شالها هم همچنان رنگی، اغلب چروک ساده، با حاشیه های کارشده، مثل ریشه های رنگی و آویز و اینها بیشتر مده

*** دوستانی که بیشتر اهل گشت و گذار هستند امیدوارم بیشتر راهنماییتون کنند
    ستيز من تنها با تاريكي است و براي نبرد با تاريكي شمشير نميكشم، چراغ مي افروزم.

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    74
    پسند کرده
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط هلن*
    سلام دوستان خوشتیپ
    من یه راه حل میخواستم برای مشکل زانوهام . راستش کمی تیره است و دوست دارم تیرگیش رو رفع کنم . کسی کرم یا ماسکی رو میشناسه که جواب بده .
    هلن جان منم مدت زیادی این مشکل رو داشتم. به خصوص که این اواخر آرنجمم داشت تیره میشد. تا اینکه از نمک حمام استفاده کردم و البته 5 ماه مداوم استفاده کردمو الان هیچ اثری از آثار تیرگیش نیست می تونم بگم که تقریباً تاثیرشو در 3 ماه اول دیدم اما برای محو کامل همون 5 ماه خوب بود
    آشفتگی من از این نیست که تو به من دروغ گفته*ای
    از این آشفته*ام که دیگر نمی*توانم تو را باور کنم
    فریدریش نیچه

leyli آواتار ها
    مریم
    میزان امتیاز
    4
    پسند شده
    502
    پسند کرده
    25

[quote=maman somi]
    نقل قول نوشته اصلی توسط rahayi
    نقل قول نوشته اصلی توسط "khale leila":2xskg3kg
    یه سوال بپرسم؟
    اگه نمیشه جواب داد خصوصی بگین
    این خانوما که درشتن چه جوری دکلته میپوشن که خوش فرم وایمیسه
    چون کاپ لباسها خیلی نمیتونه جمع و جور کنه جوجو ها رو
    لیلا جون من از یه خانومی شنیدم یکی از محصولات ایوروشه رو استفاده می کرد 3-2 سال پیش (فرم دهنده ی سینه) وقتی میزد تا چند ساعت سینه رو سفت و خوش فرم میکرد و میاورد بالا و دیگه س و ت ی ن هم استفاده نمیکرد تو مهمونی
    راضی بود
    البته من خودم ندیدم. حالا یه پرس و جو بکن
    این ژلها را من هم از چندسال پیش شنیدم، یکی از وارد کنندگان اصلیش رو از طریق واسطه میشناختم ..
    ایشون ژل رو به آشنایان و خانواده به هیچ عنوان نمیدادند، یعنی این بنده خداها برای تست هم ژل گیرشان نیامد و میگفتن که خیلی مخالفه و میگه خانمها سریع به مصرف اش و نتیجه اش عادت میکنند و این ژل ضررش خیلی بیشتر از استفاده اش هست.

خلاصه از همان زمان ما دیگه سراغ اش نرفتیم.

** سینه بزرگ رو با فنر هم به سختی میشه بالا نگه داشت، ضمن اینکه خوب هم که با سوتین بدون بند و فنر های گن بالا بفرستیش، حالت ژله ای چیدا میکنه که جالب نیست.
    برای اینکه از حجم زیاد سوتین ابری خلاص بشید، از سوتین های کاپ دار و فنر دار خودتون که خوش فرم هم می ایستند میتونید استفاده کنید، من خودیم یکی از همین هارو بدون بند کردم و گاهی با بند نامریی و گاهی بدون بند استفاده میکنم، نوع لباسم هم طوری انتخاب میکنم که خودش کمی درقسمت بالاتنه جذب و محکم بایسته..

ناگفته نماند که جراحی زیبایی نسبت به این ژلها خیلی کم ضررتره.. [/quote:2xskg3kg]

سمیه جون حالا این ژلها تاثیرش واقعی هست ؟
    منم این مشکل رو دارم و به هیچ ترفندی نمیتونم لباس دکولته بپوشم
    بندهای نامرئی هم استقامتشون کمه. از عصر تا آخر شب یکسره باید حواسم باشه که پاره نشن
    آخر شب هم دیگه تبدیل به نخ میشن از بس کش اومدن
    بلاخره آدمی هر از گاهی دلش میخواد خووووو دق دل گرفتم از بس حسرت به دل بودم

leyli آواتار ها
    مریم
    میزان امتیاز
    4
    پسند شده
    502
    پسند کرده
    25

[quote=little prince]
    نقل قول نوشته اصلی توسط "هلن*":ijnngbu7
    سلام دوستان خوشتیپ
    هلن جان منم مدت زیادی این مشکل رو داشتم. به خصوص که این اواخر آرنجمم داشت تیره میشد. تا اینکه از نمک حمام استفاده کردم و البته 5 ماه مداوم استفاده کردمو الان هیچ اثری از آثار تیرگیش نیست می تونم بگم که تقریباً تاثیرشو در 3 ماه اول دیدم اما برای محو کامل همون 5 ماه خوب بود[/quote:ijnngbu7]

منم میخوام
    میشه توضیح بدین نمک بدن چیه و چطوری استفاده میشه ؟
    خوووو مگه چیه ؟ ندیدم تا حالا
    من آستین مانتوم کوتاهه، دستام وقت رانندگی کلی تیره شده، از رنگشون بدم میاد، اینم با نمک بدن رفع میشه ؟

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    105
    پسند کرده
    0

عزيزم نمك بدن رو از ارايشي ها بگير با عصاره الوورا يا شير بيشتر با بدن سازگاري داره قيمتشم 5000تومن هست و مقدارش هم زياده

به قلب مهربانت بگو:چیزی وجود ندارد که یادت را از خاطرم ببرد،
    حتی فاصله ها!!!

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    74
    پسند کرده
    0

لیلی جان من نمک رو واسه همین جاهایی که گفتم استفاده کردم، نمی دونم واسه مناطق بزرگتر هم همین کارآیی رو داره یا نه؟؟اما خودم فکر نمی کنم بتونه واسه پوست دستت که از نور خورشید تیره شده کاری انجام بده. به خصوص که این نمک حمام با بعضی پوستا سازگار نیست و پوست دست هم حساسه. من اولین بار نمک حمام رو از لوازم آرایشی خریدم دونه ای 3000 تومن اما قشم رفتم دونه ای 500 پیدا کردم همون مارکو!!!کلاً قیمتش متغیره.روی بستش عکس مناطقی که بیشتر مورد استفاده هستو زده مثل زیر بغل.دیگه چی؟ اگه سوالی بود در خدمتم!
    آشفتگی من از این نیست که تو به من دروغ گفته*ای
    از این آشفته*ام که دیگر نمی*توانم تو را باور کنم
    فریدریش نیچه

• بانک بند ناف