نظر سنجی 76 امین مسابقه عکاسی مکمل
شارژ کلوب هاي مامي سايت
بازارچه کالاي دست دوم رسانه مامي سايت
Like Tree3045Likes

موضوع: خوش سلیقه ها: پرسش، پاسخ و تبادل نظر برای خوشتیپ ماندن

نمایش نتایج: از 1,169 به 1,176 از 5366
    عضو خانواده بزرگ مامی سایت
    (*مرضیه*) آواتار ها
    میزان امتیاز
    52
    پسند شده
    282
    پسند کرده
    36

Re: اجتماع خوش سلیقه ها.. مشاوره برای بهتر بودن و خوشتیپ مان

چشم *ها اولین نقطه *ای در صورت هستند که توجه دیگران را جلب می*کند، به همین دلیل خیلی مهم است که تا جایی که ممکن است آنها را جلوه*گر کنید. این شما هستید که چشم*هایتان را اسرار*آمیز و زیبا جلوه می*دهید. چشم*های قهوه*ای، سبز، عسلی، یا آبی، هیچ رنگی چشمی خسته* کننده نیست. با این ۸ تکنیک می*توانید کاری کنید که رنگ* چشم*هایتان عالی جلوه کند.
    ۱-لباس*هایی انتخاب کنید که با رنگ چشمانتان جور باشد.
    اگر رنگ چشمانتان آبی یا سبز است، برای اینکه تناقض ایجاد کنید می*توانید از رنگ*های تیره برای لباس استفاده کنید. اگر رنگ چشمانتان آبی متوسط است، می*توانید از لباس چین آبی نفتی استفاده کنید که حسابی با رنگ چشمانتان جور است. اگر چشمان قهوه*ای رنگ دارید، رنگ*هایی باید برای لباس انتخاب کنید که قدرت چشمانتان را بیشتر کند: مثل رنگ*های قرمز عمیق مثل قرمز کبود به رنگ قهوه*ای چشم*ها جذابیت ویژه*ای می*دهد. اگر چشمانی عسلی دارید، لباس*هایی انتخاب کنید که در آن از رنگ طلایی استفاده شده باشد. چشمان سبز هم با رنگ*های زرد کمرنگ یا سبز تیره بسیار متناسب است.
    ۲-از وسایل جانبی استفاده کنید.
    اگر نمی*خواهید فقط به چند رنگ خاص برای لباس بسنده کنید، می*توانید برای جلوه دادن بیشتر به رنگ چشمانتان از وسایل جانبی استفاده کنید. می*توانید از شال یا دستمال گردنی که دقیقاً با رنگ چشمانتان جور باشد، یا کلاهی که رنگ چشمانتان را تقویت کند استفاده کنید.
    ۳-از زیورآلات مناسب استفاده کنید.
    یک راه دیگر برای جلوه دادن به چشمانتان این است که از زیورآلاتی استفاده کنید که رنگ چشمانتان را تقویت کند. گوشواره*های طلا بسیار با چشمان قهوه*ای متناسب است، درحالیکه چشمان آبی و سبز بیشتر با جواهرآلات آبی فیروزه*ای، طلا سفید و نقره جور هستند.
    ۴-عینکی مناسب با چشمانتان انتخاب کنید.
    اگر عینکی هستید، به خاطر داشته باشید که عینکتان مهمترین زیورآلات شماست. فرم*های باکیفیت و باکلاس برای عینکتان استفاده کنید که چشمانتان را پنهان نکرده و جلوه آنها را بیشتر کند. اگر چشمانتان بزرگ و تیره*رنگ هستند، می*توانید از فرم*های جدید و سنگین استفاده کنید. اگر رنگ چشمانتان روشن*تر است، می*توانید از مدل*های بدون فرم یا فرم*هایی که فرم نقره*ای روشن باریک داشته باشد استفاده کنید.
    ۵-برای جلوه* کردن چشمانتان آرایش کنید.
    آرایش یک روش عالی برای تقویت رنگ چشمانتان است. سایه چشم قهوه*ای و ریمل برای آبی*تر کردن چشمان آبی عالی هستند درحالیکه برای چشمان قهوه*ای رنگ، سایه رنگ*های طوسی، خاکستری و آبی عالی هستند. چشمان سبز با هر رنگ سایه چشمی خوب هستند. استفاده از ریمل برای تقویت رنگ چشم*ها لازم است. برای چشمان آبی از ریمل قهوه*ای، برای چشمان سبز، عسلی و قهوه*ای از ریمل سیاه استفاده کنید.
    ۶-رنگ موهایتان را در نظر داشته باشید.
    رنگ موهایتان هم می*تواند جلوه بیشتری به رنگ چشمانتان دهد. موهایی با سایه قرمز جلوه*ای عالی به چشم*های سبز و آبی می*دهد و موی بلوند هم با چشمان قهوه*ای تیره بسیار جذاب است. موهای تیره و سیاه با چشمان روشن جور است.
    ۷-از چشمانتان مراقبت کنید.
    مهم نیست که با چه دقتی لباس، رنگ مو، زیورآلات و آرایشتان را انتخاب می**کنید، اگر چشمانتان قرمز و پف*کرده باشد، هیچ جذابیتی نخواهند داشت. سعی کنید با خواب کافی از چشمانتان مراقبت کنید. اگر چشمانتان همیشه قرمز می*شود، از قطره چشم برای بهبود آن استفاده کنید. برای کم کردن پف چشم، یک تکه خیار را به مدت ۵ دقیقه روی چشمانتان قرار دهید.
    ۸-از لنزهای رنگی استفاده کنید.
    برای ایجاد تغییر در چهره*تان می*توانید لنزهای رنگی خریداری کنید. لنزهای رنگی در رنگ*ها و سایه*های مختلف موجود است. در اکثر فروشگاه*ها می*توانید لنزها را روی چشمتان تست کنید تا لنزی را بخرید که به شما بیاید.
    هر چه که انتخاب می*کنید، به یاد داشته باشید که چشمانتان دریچه به سمت روح شماست، پس حسابی از آنها مراقبت کنید.
    ما صبر کردیم واسه فردایی بهتر
    ما صبر کردیم ولی فردا نمیشه...

یه روزی توی تاریخ مینویسن
    یه جا این نسل مفقود الاثر شد...

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    3
    پسند کرده
    0

[quote=khale leila]
    نقل قول نوشته اصلی توسط "مهشید خانوم":1hqct801
    ممنون که توجه کردین رها و لیلا خانوم
    جو خاصی نیست تو خونوادمون...یعنی هرچی بپوشم فرقی نمیکنه
    عروسی تو تالاره
    منم واسه همین شک داشتم ..گفتم شاید یه کم زنونه باشه ...که شمام تایید کردین
    اینجور یقه یه کم باز رو قبلا زن داداشم پیش یه خیاط داده یود تمیزم دراورده بود... خیاطم تقریبا کارش خوبه... خودمم رنگای شاد دوست دارم ولی به نظرتون مثلا همون مدل لباس اولی که واسه شب عروسی گذاشتم چه رنگی قشنگ میشه ؟؟؟
    ضمن اینکه من اصلا با رنگا مشکلی ندارم یعنی رنگی نیست که بگم اصلا بهم نمیاد... خاص و تکم نباشه اشکالی نداره ولی قشنگ باشه و دیده بشه

چون جشنش لباس کوتاه پوشیدم و احتمالا حنابندون هم لباس کوتاه بپوشم فک کردم واسه عروسی یه لباس بلند بپوشم که چون هیکلم بد نیست فک کردم مدل ماهی خوب باشه...اگه بخوام بدم خیاط بدوزه باید سریعتر انتخابم رو بکنم که هول هولکی نشه..لباسم رو خراب کنه
    رنگ همین صورتی که آواتارته خیلی قشنگه
    [/quote:1hqct801]

واقعا ممنونم
    راستش من دیروز رفتم کلی پارچه فروشی دیدم و خوشبختانه همه رنگ پارچه پولک دوزی بود ولی خوب رنگ تک پیدا نکردم بیشتر رنگاش ترکیبی بود ..یه طلایی نقره ای ترکیبی و یه ابی نقره ای ترکیبی دیدم..به نظرتون واسه اون لباس کوتاه بلنده خوب میشه؟ و کدومش بهتره؟واسه این لباس:

در مورد ارایش و مدل مو که من اصلا شلوغ دوست ندارم و ترجیح میدم یه شب موهام باز باشه و یه شب هم شنیون بسته و کاملا ساده

واسه شب عروسی هم فک کنم باید بیشتر بگردم و اگه چندتا مدل لباس دخترونه و در عین حال قشنگ و با رنگ مناسب واسم بزارین واقعا ممنون میشم

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    1
    پسند کرده
    0

[quote=مهرو]
    نقل قول نوشته اصلی توسط shermine
    نقل قول نوشته اصلی توسط "نگین 31":38flevpy
    راستی من برای تابستون از این مانتوای جلو باز که بند میخوره یقه شل و که جلوش تیز اومده پایین رنگ قهوه ای خریدم-
    کیف و کفش و شال چه رنگایی ست میشه باهاش؟
    کفش تابستونی سفید هم خریدم که دوطرفش بندینکای رنگارنگ داره قرمز سبز زرد نارنجی آیا با این مانتو ست میشه یا نه؟
    مبارک باشه نگین جون.
    سلام دوست جونا منم از مانتو سورمه ای خریدم که کمربندش توش قرمز وسبز کارشده حالا به نظر شما شال بگیرم یا روسری بعدش چه رنگی به نظرتون خوب می شه مرسی [/quote:38flevpy]

امسال روسری بیشتر مده سیلک و نخی و چون معمولا اینجور روسری ها چند رنگ هستند بهتر که تو مایه رنگهای لباستون بگیرین مثلا: سورمه ای و قرمز ولی اگه شال بخواین استفاده کنین شال تک رنگ سبز قرمز و سورمه ای خوب میشه.

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    1
    پسند کرده
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط golikhanoom
    نقل قول نوشته اصلی توسط jingol
    نقل قول نوشته اصلی توسط خانومی
    سلام دوستان برای یه مهمونی که تو باغ هست شب هم هست به مناسبت پایان سربازی و تولد حضرت علی چه پیشنهادی دارین؟؟من خودم نظرم رو کت و شلوار هست چون نمیخوام لباس زیاد باز بپوشم قد و وزنمم خوبه 165 قد و 58 وزن سنمم 26 ساله...میخوام لباسم اسپرت در عین حال شیک باشه اگه مدل خاصی دارین برام بزارین ممنون میشم و اگر هم پیشنهاد دیگه ایی دارین غیر از کت و شلوار اونم باز ممنون میشم بگین...

اینی که خانومی میگه شب نشینی تو باغه حالا گلی خانوم مال شما مهمونیه یا شب نشینی؟
    ولی الان فصل کت شلوار نیست منم پیراهن با ساپورت پیشنهاد می کنم از این لباسا تو شانزه لیزه میتونی پیدا کنی واسه یه شب خوبه ولی اگه تو کمدتو نگاه کنی حتما یه چیزی یافت میشه
    ولی بیا شفاف سازی کن ببینیم این مهمونی چه جوریه من به اون خانومه حق میدم
    آدم باید هم رنگ جماعت باشه حالا هم رنگم نه ولی تو یه مایه!
    سلام خانوما من اومدم رفع ابهام کنم!!!مهمونی ما کامل مهمونیه شب نشینی نیست خودم دوست دارم پیرهن کوتاه یا تونیک با ساپورت ولی مشکلم اینجاست که مهمونی برادرشوهرمه من هی مجبورم خم و راست بشم تونیک باشه هی باید حواسم باشه بکشمش پایین و....
    حالا باز اگه یه مدلی دارین که قشنگ وایمیسه و خیلی شیکه برام بزارین ممنون میشم لااقل میرم تو بازار یه ایده ایی تو ذهنم باشه
    عزیرم به نظر منم شلوار بهتره فکر می کنم شلواراز بالا گشاد که الانم خیلی زیاد شده البته جنس مجلسیش با یه بلوز شیک خوب میشه اگر که هوا گرم نباشه با کت اسپرتم خوبه.

jingol آواتار ها
    میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    275
    پسند کرده
    182

نقل قول نوشته اصلی توسط سالاری
    راست میگی ها پستم نیست اما مغزم که هست میتونم دوباره بپرسمش یکی از دوستای جدید شوشو عروسیش مارو دعوت کرده منم نمیدون در چه سطحی اند و چطور میگردن نمیونم پیرهن بپوشم یا اینکه یه کت دامن قرمز دارم که دامنش کوتاهه یعنی تازانو هست منم نمیخام دفعه اول با دامن کوتاه برم بنظرتون با ساپورت توری و ظریف خوبه کتم یقه اش بازه ومن بایه ساپورت بالاتنه توری مشکی میپوشمش

عزیزم تو عروسی کی به کیه کت دامن لباس مناسب واسه همه جا هست دامنت اگه تا زانو که اشکالی نداره خیلیم خوبه میتونی با یه جوراب کلفت بپوشی به قول خانوم مدیر یه پیراهن با ساپورت هم خوب میشه دوباره کمدتو نگاه کن شاید یه چیز دیگه پیدا کردی
    زن ها قدرت تغییر دنیا را دارند
    اگر بدانند که می توانند واگر بدانند که امروز آن روز است!

jingol آواتار ها
    میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    275
    پسند کرده
    182

نقل قول نوشته اصلی توسط maryam shayesteh
    کمممممممممممممممممممممممم مممممممممممممممممممممممک
    به نظر شما جوراب ساپورت رنگ پا پیرزنیه؟ تورو خدا زود جواب بدید واسه جمعه می خوام. مرسی
    الان که ساپورت مده اصلا پیرزنی نیست همه میگن چه شیک! حالا دو روز دیگه که از مد بیوفته همش میشه پیرزنی !
    پس واسه جمعه هرچی دوست داری بپوش خوش بگذره

jingol آواتار ها
    میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    275
    پسند کرده
    182

نقل قول نوشته اصلی توسط jingol
    نقل قول نوشته اصلی توسط خانومی
    سلام دوستان برای یه مهمونی که تو باغ هست شب هم هست به مناسبت پایان سربازی و تولد حضرت علی چه پیشنهادی دارین؟؟من خودم نظرم رو کت و شلوار هست چون نمیخوام لباس زیاد باز بپوشم قد و وزنمم خوبه 165 قد و 58 وزن سنمم 26 ساله...میخوام لباسم اسپرت در عین حال شیک باشه اگه مدل خاصی دارین برام بزارین ممنون میشم و اگر هم پیشنهاد دیگه ایی دارین غیر از کت و شلوار اونم باز ممنون میشم بگین...

اینی که خانومی میگه شب نشینی تو باغه حالا گلی خانوم مال شما مهمونیه یا شب نشینی؟
    ولی الان فصل کت شلوار نیست منم پیراهن با ساپورت پیشنهاد می کنم از این لباسا تو شانزه لیزه میتونی پیدا کنی واسه یه شب خوبه ولی اگه تو کمدتو نگاه کنی حتما یه چیزی یافت میشه
    ولی بیا شفاف سازی کن ببینیم این مهمونی چه جوریه من به اون خانومه حق میدم
    آدم باید هم رنگ جماعت باشه حالا هم رنگم نه ولی تو یه مایه!
    سلام خانوما من اومدم رفع ابهام کنم!!!مهمونی ما کامل مهمونیه شب نشینی نیست خودم دوست دارم پیرهن کوتاه یا تونیک با ساپورت ولی مشکلم اینجاست که مهمونی برادرشوهرمه من هی مجبورم خم و راست بشم تونیک باشه هی باید حواسم باشه بکشمش پایین و....
    حالا باز اگه یه مدلی دارین که قشنگ وایمیسه و خیلی شیکه برام بزارین ممنون میشم لااقل میرم تو بازار یه ایده ایی تو ذهنم باشه
    خب با این شرایط بلوز شلوار از همه راحتتره موهاتم یه براشینگ ساده و بریز دورت میتونی پیراهن تابستونیم بپوشی عکس پیدا می کنم واست میذارم اگه تونیکم دوست داری یکم بلند باشه و پارچش *** باشه راحته و کش و واکش نداره

مامان غزل آواتار ها
    نوشته های وبلاگ
    4
    میزان امتیاز
    1150
    پسند شده
    56339
    پسند کرده
    62669

ویترین مدال ها