نظر سنجی 76 امین مسابقه عکاسی مکمل
شارژ کلوب هاي مامي سايت
بازارچه کالاي دست دوم رسانه مامي سايت
Like Tree3045Likes

موضوع: خوش سلیقه ها: پرسش، پاسخ و تبادل نظر برای خوشتیپ ماندن

نمایش نتایج: از 1,161 به 1,168 از 5366
    عضو خانواده بزرگ مامی سایت
    jingol آواتار ها
    میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    275
    پسند کرده
    182

Re: اجتماع خوش سلیقه ها.. مشاوره برای بهتر بودن و خوشتیپ مان

نقل قول نوشته اصلی توسط خانومی
    نقل قول نوشته اصلی توسط golikhanoom
    سلام دوستان برای یه مهمونی که تو باغ هست شب هم هست به مناسبت پایان سربازی و تولد حضرت علی چه پیشنهادی دارین؟؟من خودم نظرم رو کت و شلوار هست چون نمیخوام لباس زیاد باز بپوشم قد و وزنمم خوبه 165 قد و 58 وزن سنمم 26 ساله...میخوام لباسم اسپرت در عین حال شیک باشه اگه مدل خاصی دارین برام بزارین ممنون میشم و اگر هم پیشنهاد دیگه ایی دارین غیر از کت و شلوار اونم باز ممنون میشم بگین...
    من نمی دونم بقیه چطور می پوشن تو معهای شما ولی ما اغلب کمی اسپرت می پوشیم . مثلا کفش 8 سانت کسی تو جمعهای ما نمی پوشه برا باغ ولی خب لباسهای مارکدار و اسپرت می پوشیم. مثلا شلوار لی و یک شال یا کت بافت نازک بر میداریم که شب که دور آتیش می شینیم و گیتار و آواز و .. استفاده می کنیم.
    یه بار یه خانومی اولین بار به این جمع می اومد و رته بود آرایشگاه و موهاش رو شینیون کرده بود با |آرایش غلیط و لباس شب مجلسی با یه شال توری که دور شونه اش می انداخت .. بیچاره تا بقیه رو دید خیلی معذب شد . رفتارش تا آخر جوری بود انگار رو میخ نشسته

اینی که خانومی میگه شب نشینی تو باغه حالا گلی خانوم مال شما مهمونیه یا شب نشینی؟
    ولی الان فصل کت شلوار نیست منم پیراهن با ساپورت پیشنهاد می کنم از این لباسا تو شانزه لیزه میتونی پیدا کنی واسه یه شب خوبه ولی اگه تو کمدتو نگاه کنی حتما یه چیزی یافت میشه
    ولی بیا شفاف سازی کن ببینیم این مهمونی چه جوریه من به اون خانومه حق میدم
    آدم باید هم رنگ جماعت باشه حالا هم رنگم نه ولی تو یه مایه!
    زن ها قدرت تغییر دنیا را دارند
    اگر بدانند که می توانند واگر بدانند که امروز آن روز است!

2. بانک بند ناف
    مدیر انجمن
    maman somi آواتار ها
    سمیه
    میزان امتیاز
    7
    پسند شده
    3307
    پسند کرده
    1346

نقل قول نوشته اصلی توسط سالاری
    راست میگی ها پستم نیست اما مغزم که هست میتونم دوباره بپرسمش یکی از دوستای جدید شوشو عروسیش مارو دعوت کرده منم نمیدون در چه سطحی اند و چطور میگردن نمیونم پیرهن بپوشم یا اینکه یه کت دامن قرمز دارم که دامنش کوتاهه یعنی تازانو هست منم نمیخام دفعه اول با دامن کوتاه برم بنظرتون با ساپورت توری و ظریف خوبه کتم یقه اش بازه ومن بایه ساپورت بالاتنه توری مشکی میپوشمش
    اگر دفعه اوله و نمیدونی در چه سطحی هستند، اگر پیراهن میدی که بالاتنه اش هم باز نباشه داری بپوشی بهتره، یعنی یک جورایی خانمانه و نه خیلی پوشیده نه باز..
    دامن کوتاه به هرصورت کوتاهه تازه با جوراب سکسی تر هم میشه
    ستيز من تنها با تاريكي است و براي نبرد با تاريكي شمشير نميكشم، چراغ مي افروزم.

مدیر انجمن
    maman somi آواتار ها
    سمیه
    میزان امتیاز
    7
    پسند شده
    3307
    پسند کرده
    1346

نقل قول نوشته اصلی توسط arsin
    سلام دوستان .بابت راهنمایی سری قبلتون ممنون.این بار میخوام درباره دوخت دامن مامانم سوال کنم .با پارچه کرپ مشکی یه دامن بلند میخوان .مجلسی باشه البته واینکه 43سالشونه .خوش اندام وقد کوتاه وپوست سفید وموهای تا سرشونه فعلا شرابی .خودم بیشتر دامن فون شماره 1مد نظرمه .ولی خیلی ساده میشه ومجلسی ترش نمیدونم باید چه جوری باشه .ممنون میشم راهنماییم کنید
    چون قدشون کوتاهه، بهتره دامن کاملا بلند نباشه، دامن میدی براشون مناسبتره یا حتی دامن تا روی زانو، من مدل ترک رو پیشنهاد میکنم، دیگه چند ترکش به سلیقه خودشون، حتی با توجه به سنشون که جوون هستند میتونند ترک باز هم بپوشند. یعنی مصلا چهارترک باز که پایین ترکها کمی بازه

دراین صورت باید دامن ترک راسته بدوزند و فقط پایین ترکها رو باز بگذارند.. ترک فون هم که خود به خود پایننش کمی چین میخوره.. من این مدل ترک باز رو دیدم خیلی قشنگ بوده

مدیر انجمن
    maman somi آواتار ها
    سمیه
    میزان امتیاز
    7
    پسند شده
    3307
    پسند کرده
    1346

نقل قول نوشته اصلی توسط maryam shayesteh
    کمممممممممممممممممممممممم مممممممممممممممممممممممک
    به نظر شما جوراب ساپورت رنگ پا پیرزنیه؟ تورو خدا زود جواب بدید واسه جمعه می خوام. مرسی
    مریم عزیزم برای چه مصرفی میخواهی؟؟
    بعد هم خیلی از ساپورتهای رنگ پا، از مارکهای مرغوب، اصلا مشخص نمیشوند و از فاصله نزدیک هم بیننده متوجه نمیشه که جوراب هستند... من خودم برای خوش فرم شدن پاهام زیاد میپوشم، اما نوع مرغوب اش رو نه این ساپورتهایی که مثل گچ سفید هست و به قول شما پیرزنی ..

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    0
    پسند کرده
    0

سلام دوستان برای یه مهمونی که تو باغ هست شب هم هست به مناسبت پایان سربازی و تولد حضرت علی چه پیشنهادی دارین؟؟من خودم نظرم رو کت و شلوار هست چون نمیخوام لباس زیاد باز بپوشم قد و وزنمم خوبه 165 قد و 58 وزن سنمم 26 ساله...میخوام لباسم اسپرت در عین حال شیک باشه اگه مدل خاصی دارین برام بزارین ممنون میشم و اگر هم پیشنهاد دیگه ایی دارین غیر از کت و شلوار اونم باز ممنون میشم بگین...
    سلام یه پیراهن اسپرت با جوراب شلواری ولی اگه همه رسمی می پوشن کت ودامن خوبه

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    0
    پسند کرده
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط jingol
    نقل قول نوشته اصلی توسط خانومی

اینی که خانومی میگه شب نشینی تو باغه حالا گلی خانوم مال شما مهمونیه یا شب نشینی؟
    ولی الان فصل کت شلوار نیست منم پیراهن با ساپورت پیشنهاد می کنم از این لباسا تو شانزه لیزه میتونی پیدا کنی واسه یه شب خوبه ولی اگه تو کمدتو نگاه کنی حتما یه چیزی یافت میشه
    ولی بیا شفاف سازی کن ببینیم این مهمونی چه جوریه من به اون خانومه حق میدم
    آدم باید هم رنگ جماعت باشه حالا هم رنگم نه ولی تو یه مایه!
    سلام خانوما من اومدم رفع ابهام کنم!!!مهمونی ما کامل مهمونیه شب نشینی نیست خودم دوست دارم پیرهن کوتاه یا تونیک با ساپورت ولی مشکلم اینجاست که مهمونی برادرشوهرمه من هی مجبورم خم و راست بشم تونیک باشه هی باید حواسم باشه بکشمش پایین و....
    حالا باز اگه یه مدلی دارین که قشنگ وایمیسه و خیلی شیکه برام بزارین ممنون میشم لااقل میرم تو بازار یه ایده ایی تو ذهنم باشه

مدیر انجمن
    khale leila آواتار ها
    میزان امتیاز
    63
    پسند شده
    2612
    پسند کرده
    5217

نقل قول نوشته اصلی توسط rOBii
    سلام

بچه ها كسي گن خوب سراغ داره بگيرم
    اين گن اسليم ليفت كه تبليغ ميكنن خوبه
    يا ويكر

پيشاپيش از كمكتان ممنونم
    من اینا که ماهواره تبلیغ میکنن خوب نیست
    میتونی از مادام بخری. هم قیمتش خوبه و هم خوب جمع میکنه
    یه سایز هم کوچیکتر بخر
    قوانین فعالیت در انجمن معرفی رستورانها
    http://mamisite.com/forum/t3895.html#post1050889

مدیر انجمن
    khale leila آواتار ها
    میزان امتیاز
    63
    پسند شده
    2612
    پسند کرده
    5217

نقل قول نوشته اصلی توسط maryam shayesteh
    کمممممممممممممممممممممممم مممممممممممممممممممممممک
    به نظر شما جوراب ساپورت رنگ پا پیرزنیه؟ تورو خدا زود جواب بدید واسه جمعه می خوام. مرسی
    دیشب داشت کیت میدلتون و خواهرشو رو نشون میداد. میگفت همیشه ساق شلواری رنگ پا میپوشن و این باعث شده فروش اون شرکتی که اونا جورابشو میخرن خیلی بالا بره
    به نظر من یه شیشه ای براق خیلی پا رو قشنگ نشون میده
    قوانین فعالیت در انجمن معرفی رستورانها
    http://mamisite.com/forum/t3895.html#post1050889