نظر سنجی 76 امین مسابقه عکاسی مکمل
شارژ کلوب هاي مامي سايت
بازارچه کالاي دست دوم رسانه مامي سايت
Like Tree3045Likes

موضوع: خوش سلیقه ها: پرسش، پاسخ و تبادل نظر برای خوشتیپ ماندن

نمایش نتایج: از 1,089 به 1,096 از 5366
    مدیر انجمن
    maman somi آواتار ها
    سمیه
    میزان امتیاز
    7
    پسند شده
    3307
    پسند کرده
    1346

Re: اجتماع خوش سلیقه ها.. مشاوره برای بهتر بودن و خوشتیپ مان

اینها هم یکسری دیگه از عکسهای فستیوال کن.. به نظرم سالهای قبل همه یکم خوش لباس تر بودن توی این فستیوال !

ستيز من تنها با تاريكي است و براي نبرد با تاريكي شمشير نميكشم، چراغ مي افروزم.

مدیر انجمن
    maman somi آواتار ها
    سمیه
    میزان امتیاز
    7
    پسند شده
    3307
    پسند کرده
    1346

مدیر انجمن
    maman somi آواتار ها
    سمیه
    میزان امتیاز
    7
    پسند شده
    3307
    پسند کرده
    1346

چون بحث فستیوال کن داغ شد، یک مطلب جالب هم دیدم از ساشا بارن کوهن، نمیدونم چقدر فیلمهاش رو دیدید، یک کمدینه که بیشتر کارش مسخره کردن هست و البته کمی هم بخش های س ان سور ی فیلمهاش زیاده گاهی..

فیلم جدیدش دیکتاتور هست که موضوع قذافی رو مطرح میکنه و این هم شکل و شمایل خودش در جشنواره کن امسال بود!!
    ** «دیکتاتور» فیلمی درباره علاءالدین، رهبر خودکامه یک کشور تخیلی به نام «وادیه»، کمدی جدیدی با بازی ساشا بارون کوهن، کمدین معروف نقش «بورات» است. ***

عضو خانواده بزرگ مامی سایت
    maman parsa jon آواتار ها
    شکوفه
    میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    29
    پسند کرده
    25

نقل قول نوشته اصلی توسط chinben
    نقل قول نوشته اصلی توسط nazi15
    دوست عزیزی که مالزی هستی منهم اینجاهستم من فکر کنم که اگه از همین جا لباس مجلسی بخری مناسبتر در میاد فعلا که رینگت مناسب دوستم ماه قبل ایران بود دوستش لباسهای که دوستم برده بود دیده بود میگفت که مالزی لباسهاش خیلی ارزانتر از ایران و به دوستم گفته که براش از مالزی لباس مهمانی ببر اون بفروشه یک سری به تایمز اسکور بزن اگه خوب بگردی چیزهای خوبی میتوانی پیدا کنی راستی کاش میشد با هم در تماس باشیم اگه دوست داری منهم خوشحال میشم
    همشهری جون البته خوشحال میشم در تماس باشیم . همونطور که میدونی اینجا لباساش همه سایز زیرو به پایین هست. خوب آدمای کپلی مثل من افسرده میشن لابد. حالا پایه ای بریم تایم!؟!؟
    واسه اینکه اسپم هم نشه میخوام نظرت رو راجع به باجو کبایا بدونم. خیلی داهاتی میشه ؟ راستش من 10-12 سال هست جشن و عروسی و اینا نرفتم اصلا تو باغ نیستم .
    لینک باجو کبایا
    http://4.bp.********.com/_y-GEWli4Jl...0/SDC13706.JPG

http://1.bp.********.com/-NWDV7Jjkqj...BIndonesia.jpg

http://2.bp.********.com/_y-GEWli4Jl..._2676800_n.jpg

اگه باز نمیشه بگید عکسش رو دانلود کنم از توی سایت آپلود کنم !!!
    سلام عزیزم به نظرم این لباس خیلی شیک و قشنگه ولی سن رو بالا میبره و قد رو کمی کوتاه نشون میده. توصیه میکنم پیراهن بلند ترجیحا حلقه آستین با یقه هفت کشیده بپوشی که برشهای عمودی داشته باشه و دامنش از با - سن کم کم گشاد یا اصطلاحا فون بشه اینطور هم قد رو بلند نشون میده وهم به طور محصوصی لاغر میکنه ظاهر بدن رو و چون نه دکلته است و نه آستین دار مناسب سن وموقعیت خواهر شوهرانه است.راستش حدود قیمت لباس مجلسی بسته به جنس پارچه از صد تا پانصد هزار تومان متغییر است که به نظر من لباس مجلسی احتیاج به جنس خیلی خوب نداره فقط خوش دوخت باشه کافیه چون قرار نیست زیاد پوشیده بشه. روز آخریادته که تو بازاراز هم جدا شدیم اونجا که کمر رقص زیاد داشت لباسهای قشنگی داشت که جنسش عالی نبود ولی خشکل بود و قیمت مناسب امیدوارم تونسته باشم کمکی کرده باشم
    [/quote]
    به جون خودم اگه بخندی تموم دنیا بهت میخنده امتحان کن ضرر نمیکنی

anousheh آواتار ها
    میزان امتیاز
    2
    پسند شده
    642
    پسند کرده
    3

به قول مامان سمی اشواریا به زودی همچین لاغر کنه که باورمون نمیشه

اینا که خودشونو ول نمیکنن هر چی باشه شغل و حرفه شون اینه دیگه

مثلا من هایدی کلوم مدل آلمانی رو هم خیلی دوستش دارم تیپ و هیکلشو کی باورش میشه که 4 بار زایمان کرده؟

saeedeh64 آواتار ها
    میزان امتیاز
    33
    پسند شده
    1142
    پسند کرده
    892

ویترین مدال ها

سلام به همه ي خانوماي خوش سليقه .ميشه كمك كنيد و بهم بگيد چه جور انگشتري به اين جور چيزا ست ميشه؟
    ***به علاوه خدا بودن یعنی منهای همه ی مشکلات بودن***

(*مرضیه*) آواتار ها
    میزان امتیاز
    52
    پسند شده
    283
    پسند کرده
    36

استفاده از کمربند و ویژگی های آن

بستن کمربند گودی کمر را بیشتر میکند و هیکل را زیباتر نشان میکند .
    جلوی آیینه امتحان کنید چه کمربندی پهن یا باریک به شما بیشتر می آید آن را انتخاب کنید .

حتمأ نباید کمربند را درست در محل کمر بست بلکه در بسیاری ا ز موارد اگر آنرا کمی پایین تر از کمر ببندید بهتر است .

اگر قلاب کمر روی شکم قرار بگیرد میتواند بزرگی شکم را بپوشاند .

میتوانید از دستمال گردن های باریک و بلند بجای کمربند استفاده کنید .

کمربندهای زنجیری با قلاب های تزئینی یک نوع زینت آلات حساب میشوند اگر از این نوع کمربند استفاده میکنید زینت آلات دیگر را نبندید زیرا شلوغ به نظر می آید .

از کمربندهای نگین دار و براق میتوانید روی لباسهای شب استفاده کنید .

اگرلباس شما ساده و تیره است با بستن یک کمربند خوش رنگ روی آن به لباس خود جان می دهید .
    ما صبر کردیم واسه فردایی بهتر
    ما صبر کردیم ولی فردا نمیشه...

یه روزی توی تاریخ مینویسن
    یه جا این نسل مفقود الاثر شد...

(*مرضیه*) آواتار ها
    میزان امتیاز
    52
    پسند شده
    283
    پسند کرده
    36

چه رنگی برای چه کسی؟

مهم نیست چه وقت از سال باشد زمستان- بهار- تابستان- یاپاییزمن همیشه یک سری رنگ های تکراری را می پوشم مثل سیاه- آبی و بنفش. این ها تنها رنگ هایی هستند که در کمدلباسمن پیدا می شوند. دلیل موجه آن هم این است که رنگ مشکی مرا لاغرتر نشان می دهد و رنگ آبی چشم هایم را آبی تر و رنگ بنفش پوست مرا برنزه تر نشان می دهد .

بدون شک علت انتخاب این رنگ ها و ترکیب زیبای آنها با رنگ پوست من دلیل منطقی و علمی دارد بله درست حدس زدید برای این که پوست من تن رنگ های سرد را دارد یا به عبارت دیگر سفید است و چشم هایم آبی است

رنگ های آبی- بنفش- و صورتی به پوست هایی که تن سرد دارند و روشن هستند بیشتر می آید و کسانی که پوست شان تن گرم دارد و تیره تر است رنگ های زرد- قرمز- نارنجی- و قهوه ای به آنها می آید .

رنگ های سیاه- خاکستری- و سفید که ریشه هر سه آنها یکی است یعنی همه آنها از ترکیب همه رنگ هایی که در طبیعت وجود دارند درست شده اند رنگ های برنده هستند یعنی به همه می آیند و با هر رنگ پوستی چه تیره و چه روشن ترکیب زیباییبوجود می آورند.
    به نظر می آید که من ناخود آگاه رنگ هایی را که به پوستم می آید انتخاب کرده ام آیا دوست دارید که این اتفاق برای شما هم بیفتد؟

چطور می توانید تن رنگ پوست تان را پیداکنید ؟ برای این کار در وسط روز که هوا کاملأ روشن است به بیرون بروید و به رگ های دست تان با دقت نگاه کنید اگر رنگ رگ های شما متمایل به آبی است تن رنگ پوست شما سرد است و اگر رگ های شما متمایل به سبز است تن رنگ پوست شما گرم می باشد.

یک امتحان دیگر هم وجود دارد این که یکلباسبه رنگ صورتی و یکی به رنگ نارنجی انتخاب کنید باید هر دوی آنها از یک جنس باشند هر دو را پهلوی صورت تان نگه دارید اگر صورتی باعث درخشان نشان دادن پوست شما می شود تن رنگ پوست تان سرد است و اگر نارنجی باعث درخشان به نظر آمدن شما بشود تن رنگ پوست تان گرم است .

با انجام این دو امتحان ساده می توانید با اطمینان خاطر و اعتماد بنفس رنگ مناسب خود را انتخاب کنید و مطمئن باشید
    ما صبر کردیم واسه فردایی بهتر
    ما صبر کردیم ولی فردا نمیشه...

یه روزی توی تاریخ مینویسن
    یه جا این نسل مفقود الاثر شد...

• بانک بند ناف