نظر سنجی 76 امین مسابقه عکاسی مکمل
شارژ کلوب هاي مامي سايت
بازارچه کالاي دست دوم رسانه مامي سايت
Like Tree3045Likes

موضوع: خوش سلیقه ها: پرسش، پاسخ و تبادل نظر برای خوشتیپ ماندن

نمایش نتایج: از 1,081 به 1,088 از 5366
    عضو خانواده بزرگ مامی سایت
    *ساناز* آواتار ها
    میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    10
    پسند کرده
    21

Re: اجتماع خوش سلیقه ها.. مشاوره برای بهتر بودن و خوشتیپ مان

نقل قول نوشته اصلی توسط marjan22
    ساناز من اين نازك و كلفت بودنش جورابم رو نمي دونم چي كار كنم
    چون من زياد لباس باز نمي پوشم البته جوراب نازك كه باز نيست (مخصوصا بين خانوما)
    زياد نمي خوام شيشه اي باشه
    چي كار كنم من؟
    به نظرم جوراب نازک ایراد نداره اما چون راحت نیستی ساپورت هم خوبه... فکر می کنم اگه استرس اینو داشته باشی که چرا جورابت نازکه ممکنه جلوشون دستپاچه باشی...ساپورت هم قشنگ می شه
    اتفاقا من خیلی وقت بود ساپورت نپوشیده بودم اما چند روز پیش یه لباس کوتاه داشتم که چون مراسممون مختلط بود باهاش ساپورت مشکی امتحان کردم خیلی شیک شد....لباسمم مشکی بود
    در را که می بندی

یک شهر، تنها می شود در من...

2. بانک بند ناف

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    147
    پسند کرده
    0

سلام دوستان باسلیقه . من می خوام این گوشوارهها رو با یک پیراهن یقه هفت زرشکی روشن استفاده کنم. اول اینکه به نظرتون خوب می شه و دوم اینکه برای گردنبند چه کار کنم. کلا صلا گردنبند استفاده نکنم یا یه زنجیر باریک طلا خو ب می شه؟ ممنون می شم راهنمایی کنید.

همچنین می خواستم بپرسم که این گردنبند رو با چی و چه رنگ می شه استفاده کرد؟ ممنون از راهنمایی خوبتون.
    تا شقایق هست، زندگی باید کرد

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    0
    پسند کرده
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط khale leila
    مرجان جون بازم میل خودتونه. اما وقتی پسر نمیاد چرا انقد پوشیده و رسمی؟
    وقتی پسر رو نمیارن پس یه مهمونی حساب میشه و دلیلی نداره انقد رسمی باشید. یه بلوز دامن شیک هم کارتونو راه میندازه
    اما بازم اگه اصرار دارین رسمی باشه کت و دامن بپوشید با جوراب شیشه ای مشکی که پا رو زیباتر نشون میده
    مرسي عزيزم
    من خودم خيلي زياد از اين رسمي و خشك بودن خوشم نمي ياد
    اگه دست من باشه بلوز شلوار مي پوشم (البته مجلسي)
    ولي چه مي شه كرد
    مي گن بايد خانوم بودن خودمون رو نشون بديم و دامن بپوشيم تو خواستگاري (جزو قوانين نانوشته است)

كت دامني هم كه من دارم قرمز مشكي هستش و حالت اسپورت داره و زياد مجلسي نيست
    مي خواستم با ساپورت مشكي بپوشمشون

پس بلوز دامن بهتر از كت دامنه
    ممنونم ازت

بقيه خانوما ي باتجربه و پيشكسوت در امر خواستگاري نظر شما چيه؟
    سلام به نظر من کت ودامن و بزار برای موقعی که دامادم میاد یه تیپ اسپرت بزن طوری که چاقی یا لاغری تو بپوشونه

anousheh آواتار ها
    میزان امتیاز
    2
    پسند شده
    642
    پسند کرده
    3

دوستان ، اینا چند تا از مدل های لباس جشنواره کن امساله ، البته قبلا هم از جشنواره امسال گذاشته بودم :)

شرمینه شهریور مدل ایرانی آلمانی

آیشواریا رای که تازه زایمان کرده و چاق شده

نیکول کیدمن عشق من

مدیر انجمن
    maman somi آواتار ها
    سمیه
    میزان امتیاز
    7
    پسند شده
    3307
    پسند کرده
    1346

نقل قول نوشته اصلی توسط roze31

سلام دوستان باسلیقه . من می خوام این گوشوارهها رو با یک پیراهن یقه هفت زرشکی روشن استفاده کنم. اول اینکه به نظرتون خوب می شه و دوم اینکه برای گردنبند چه کار کنم. کلا صلا گردنبند استفاده نکنم یا یه زنجیر باریک طلا خو ب می شه؟ ممنون می شم راهنمایی کنید.

http://www.mamipic.com/share-414F_4FC0D8BD.html

همچنین می خواستم بپرسم که این گردنبند رو با چی و چه رنگ می شه استفاده کرد؟ ممنون از راهنمایی خوبتون.
    گوشواره ها خیلی قشنگ هستند، اگر یقه هفت لباست خیلی باز نیست، بدون گردنبند استفاده کن از گوشواره هات، بگذار قشنگیشون خوب به چشم بیاد

درمورد گردنبند حتما باید با لباس یقه باز ز ز بپوشیش، چون ارتفاعش بلنده تقریبا، بهترین حالتش به نظرم با پیراهن می دی رنگ روشن، مثل سفید یا یاسی رنگ هست. اما ممکنه با هم خانواده های رنگهای داخل خودش هم قشنگ بشه، با یک تناژ روشنتر البته
    ستيز من تنها با تاريكي است و براي نبرد با تاريكي شمشير نميكشم، چراغ مي افروزم.

مدیر انجمن
    Negara آواتار ها
    نوشته های وبلاگ
    6
    میزان امتیاز
    62
    پسند شده
    8137
    پسند کرده
    7504

سلام خانوماي باسليقه و باتجربه

قراره برام هفته ديگه خواستگار بياد منم بيشتر مد نظرمه كه كت دامن بپوشم مي خوام ساپورت هم بپوشم به نظرتون تراكم ساپورتم چه قدر باشه خوبه ؟

يعني بعضي ها هستن تراكمشون صددرصده و اصلا پا رو نشون نمي ده بعضي ها هم كه شيشه اي.
    منم نمي خوام خيلي نازك باشه كه پاهام معلوم بشه چون خودم زياد لباس باز نمي پوشم
    نظر شما چيه؟

اصلا به نظرتون كت دامن بهتره يا كت شلوار؟
    در ضمن خواستگاري جلسه اول هستش كه فقط قراره مادر پسره با خواهر پسره بياد و خواستگاري سنتي هستش

دوستم اگه پاهاتون لاغره اصلا تراکم بالا نپوشید به خصوص مشکی. بعد هم اگه مرد نیست چرا کت و دامن و ساپورت؟ یه پیرهن رنگ روشن ظریف با جوراب نازک رنگ پا که خیلی بهتره. به نظر من اصلا رو شلوار برای این مراسم فکر نکنین.
    چی نپوشیم؟

chi-napooshim.com

jingol آواتار ها
    میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    275
    پسند کرده
    182

نقل قول نوشته اصلی توسط roze31

دوست عزیز
    گوشواره هات خیلی نازن با همین گردنبند هم ست میشه
    فقط موهاتو باز نذار چون همش تو گوشوارت گیر میکنه بعد منظره قشنگی نداره
    اگه اشتباه نکنم آویز گردنبندت با چاک... میاد پس یقه لباست باید خیلی باز باشه تا جلوه داشته باشه میتونی با آبی یا زرشکی ستش کنی یا حتی سفید مشکی فقط کافیه یه هارمونی با هم داشته باشه اونم چشمی خودت تشخیص میدی
    مثلا پیراهن سفید با کمریند آبی همونجوری که خودت گفتی
    زن ها قدرت تغییر دنیا را دارند
    اگر بدانند که می توانند واگر بدانند که امروز آن روز است!

مدیر انجمن
    maman somi آواتار ها
    سمیه
    میزان امتیاز
    7
    پسند شده
    3307
    پسند کرده
    1346

نقل قول نوشته اصلی توسط Negara
    نقل قول نوشته اصلی توسط anousheh
    وای بچه ها از دیدن آیشواریا رای دیوانه شدم می خوام سرمو بکوبم تو دیوار.... نمی دونم چند تا تون Miss World 1994 رو یادتون میاد. من اون موقع 13 ساله بودم و برام این یه بت از زیبایی و خوش هیکلی بود. این چرا اینجوری شده؟ خوشگلترین دختر سال دنیا...پس ما دور از جون شما ، بریم سرمونو بذاریم بمیریم دیگه!!! اگه بچه دار شدن آدمو اینجوری می کنه و این با هزار تا Trainer و Dietician و صد جور کلفت و نوکر و ... این شکلی شده... به خدا دارم سکته می کنم از فکرش... ما چه دلمون خوشه... چه هیکل نگه داشتنی ، چه کشکی...!!!!
    نگران نباش عزیزم، به زودی بازهم لاغر میشه، عکسهای چند وقت پیشش رو که دیدم، خیلی چاقتر از الانش بود.. اما توی مصاحبه هاش گفته که نمیخواد با رژیم سریع لاغر بشه و میخواد سلامتیشم حفظ کنه.. به هرصورت اون بنده خدا هم باید درکش کرد که الان تحت چه فشاریه..

ستيز من تنها با تاريكي است و براي نبرد با تاريكي شمشير نميكشم، چراغ مي افروزم.